HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2019-02-11 16:46:45

 Kszirin

PIELGRZYM

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-02-03
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Pozdrowienia z Warszawy

Witajcie, nazywam się Kszirin i mam nadzieję, że na tym Forum poznam wiele ciekawych osób o wspólnych duchowych zainteresowaniach. Od najmłodszych lat interesuję się tematyką zdrowia i przede wszystkim holistycznego podejścia do życia. Hatha Jogę poznałam jeszcze w podstawówce. Ćwiczyłam wtedy asany z książki Maliny Michalskiej "Hatha joga dla wszystkich". Wtedy też zainspirowałam się różnymi metodami oczyszczania organizmu, jak i umysłu, czyli medytacją. Jeszcze na studiach regularnie uczęszczałam na zajęcia z rebirthingu i odkryłam praktykę zen, która głęboko poruszyła moje wnętrze - na tyle głęboko by na 7 tygodni oddać się ascetycznym praktykom koreańskich mnichów. Wiele by pisać, w każdym razie po wielu latach i wielu duchowych treningach powróciłam na ścieżkę Jogi. Bardzo cenię sobie wspólną grupową praktykę, dlatego też regularnie uczestniczę w lokalnych, jak i krajowych treningach. Pozdrawiam

Offline

 

#2 2019-02-13 00:43:53

Abrakadabra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 111
Punktów :   

Re: Pozdrowienia z Warszawy

Z Warszawy powiadasz, ale gdzie jest takie miasto na mapie rozwoju duchowego. Wszak Warszawa słynie z wielkiego pociągu do biznesu i rozmaitych interesów. Ciekawe czy są tam rzeczywiście jakieś kluby i grupy osób zorientowanych duchowo (nie liczę megalomanów, narcyzów, psychoaktywnych ćpunów, erotomanów od wolnego seksu, psychopatów co nauka manipulacji udają rozwój osobisty, wampirów i czarne niewiedzące i podobnych). Przydałoby się zrobić jakieś uduchawianie Warszawy, tylko czy się tam znajdzie jakaś solidna grupa produchowa?

Ostatnio edytowany przez Abrakadabra (2019-02-13 00:44:37)


Abrakadabra - Stara Magia

Offline

 

#3 2019-02-14 00:02:15

 Kszirin

PIELGRZYM

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-02-03
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Pozdrowienia z Warszawy

Kto szuka - ten znajdzie. Już 2/3 marca Warszawa zajaśnieje.

Ostatnio edytowany przez Kszirin (2019-02-22 09:52:24)

Offline

 

#4 2021-10-01 09:48:41

 Zielony Plankton

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: Pozdrowienia z Warszawy

Małgorzata Kszirin z Warszawy to pewnie solidnie zna jogę ciała jak do Maliny Michalskiej książki zaczynała. Sporo ludzi jest jeszcze w Bractwie Himawanti, co pamięta początki solidnej jogi w Polsce z lat 70-tych XX wieku. Fajne były też kursy prowadzone zaocznie w Lublinie w latach 1982-1986, gdzie było dużo ciekawych wykładów. Najlepsze zajęcia tam były z Mistrzem Mohandźi, i wielu wtedy zaczęło solidnie praktykować, chociaż dzisiaj są po całej Europie - takie Polskie Kluby Jogi Mistrza Mohandźi! Małgorzata Kszirin w Warszawie i Italii prowadzi zajęcia tradycyjnej jogi indyjskiej.


Zielony Plankton

Szanuj Zieleń

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.himavanti.pun.pl http://komputeryursus.pl zwykłe żarówki wrocław