HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

Zasady Forum

Witaj na ezoterycznym forum HimaVanti!
Miejsce to powstało, by ludzie zainteresowani szeroko pojętą ezoteryką, mistyką i duchowością mogli swobodnie dzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w atmosferze otwartości i akceptacji. By zapewnić społeczności HimaVanti komfort i swobodę wyrazu oraz by utrzymać wysoki poziom merytoryczny wypowiedzi, administracja prosi o zaakceptowanie przed wejściem na forum następujących zasad:
1. Przestrzegaj zasad Netykiety oraz szeroko pojętej kultury osobistej. Wulgaryzmy są niedopuszczalne!
2. Zachowaj tolerancję i szacunek wobec odmiennych niż Twoje przekonań religijnych, filozoficznych, etycznych, estetycznych itp.
3. Nie publikuj treści niezgodnych z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej, w szczególności zaś treści o charakterze faszystowskim. Nie obrażaj Prezydenta...
4. Okazuj szacunek innym forumowiczom bez względu na ich religię, płeć, narodowość, rasę, dietę czy wiek, etc.
5. Nie sposób stwierdzić, która ścieżka praktyki, filozofia, pogląd czy praktyka jest słuszna. Pamiętaj, że nie ma monopolu na jedyną rację czy prawdę.
6. Nie przypisuj sobie pod żadnym pozorem autorstwa cudzych wypowiedzi bądź innych dóbr intelektualnych.
7. Używaj poprawnej polszczyzny. Dyslektycy i dysgraficy mogą używać słownika w edytorze tekstów lub przeglądarce.Polecamy darmowy OpenOffice - najlepszy edytor tekstowy z korektą polskiej pisowni!!!
8. Forum posiada określoną strukturę. Staraj się publikować posty o danej tematyce w działach do tego przeznaczonych.
9. Forum jest moderowane. Respektuj decyzje moderatorów. Do wyrażania sprzeciwów wobec nich służą prywatne wiadomości i e-mail.
10. Nie przenoś na forum sporów i osobistych animozji spoza niego. Jeśli musisz się z kimś kłócić - zrób to poza publicznym widokiem.
11. Aby móc czytać i pisać na forum musisz się zarejestrować i aktywować konto. Do rejestracji wymagany jest Twój autentyczny adres e-mail.
12. Nieprzestrzeganie zasad obowiązujących na forum może doprowadzić do zablokowania Ci do niego dostępu.
13. Rejestrując się i korzystając z forum HimaVanti dajesz do zrozumienia, że znasz i akceptujesz powyższe zasady. Pamiętaj, że prawo karmana jest wyższą inteligencją kosmiczną i w stosownym czasie zsyła zapłatę za każdy czyn!
Om Namah Śivayah!

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.himavanti.pun.pl wideofilmowanie Szczecin Kołczewo stomatolog Szczecin