HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2012-04-10 18:01:38

tuiteraz

OŚWIECICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1001
Punktów :   

Ścieżki mocy

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE oraz STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA”
www.tuiteraz.eu      www.u-zrodla.pl

zapraszają  8-15 lipca 2012 na warsztat


„ŚCIEŻKI MOCY”
PROWADZĄ: DAWID I ZOSIA RZEPECCY


Dokąd zmierza moje życie?
Jaki jest jego głębszy sens?
Do czego jestem powołan(a)y?


Te i inne pytania pojawiają się w człowieku, gdy ten stara się podążać ścieżką własnego serca. Ale gdzie szukać podpowiedzi? Czy są jakieś indywidualne, skierowane tylko do mnie wskazówki?

Często przeżywamy życie wspinając się jak po szczeblach drabiny. Czasem – jak mówił Joseph Campbell – na szczycie odkrywamy, że …drabina stoi pod nie właściwą ścianą…

Warsztaty, które proponujemy w pierwszej kolejności pomogą sprawdzić Ci, czy wspinasz się po swojej indywidualnej – przeznaczonej tylko Tobie - ścieżce, czy też realizujesz społeczne wzorce? A następnie pomogą Ci w odnalezieniu Twojego mitu życiowego, dzięki czemu:

Odkryjesz mapę własnego życia, a także określisz gdzie się na niej znajdujesz.
Znajdziesz oparcie w sobie, tak abyś z mocą podejmował(a) wyzwania własnej ścieżki.
Podejdziesz do życia strategicznie, biorąc odpowiedzialność za własne decyzje.
Odnajdziesz zapisany w swoim Ciele, wspierający Cię na ścieżce Taniec oraz Pieśń Mocy
Na koniec wraz z grupą stworzysz i wykonasz rytuał wysyłający Twoje głębokie intencje w świat.

„Ścieżki Mocy” to kolejna edycja warsztatów pod tym samym tytułem. Od biorących w nim udział osób wiemy, że realizowane wtedy intencje u większości z nich się sprawdziły.

Relacje uczestników poprzednich warsztatów:
"Myślę o mocy transformującej, która jest w tych warsztatach i po prostu jestem zachwycona. Czuję spokój, czuję głęboką wdzięczność, czuję moc. Jakie to jest prawdziwe, jakie to jest naprawdę ...istniejące... Madzia 40"

"Przyjazd na warsztaty to mój kolejny krok na ścieżce rozwoju osobistego i nie spodziewałam się, że będzie aż taki ważny. Dokonałam tutaj bardzo istotnej rzeczy, przerobiłam swoje życiowe kule, którymi się podpierałam na wiosła... Hania 52"

"To, że tutaj jestem przemieniło w moim życiu bardzo wiele. Przez te kilka dni nastąpiła we mnie jakaś taka wewnętrzna przemiana, od nowa zaczęłam czuć siebie... Małgosia 47"

Dawid i Zosia Rzepeccy

Z wykształcenia filozof i psycholożka. Łączą w sobie pasję miłości z misją uleczania i wzbogacania relacji międzyludzkich. Prowadzą zajęcia od 2004 roku (Dawid od 1999) w Polsce i na świecie (m. in. w Indiach). Ich propozycje warsztatowe wzmacniają naturalną zdrową seksualność z jednoczesnym doświadczeniem duchowości. Dawid jest gościem programów telewizyjnych i radiowych oraz autorem licznych artykułów dotyczących rozwoju osobistego, duchowego oraz tantry. Ich tantryczny ślub opisało „Zwierciadło” („Intencja Miłości”, 7/2007).
Ukończyli także Dwuletnie Studium Psychoterapii metodą Psychologii Zorientowanej na Proces, Klasę „Wzajemnego pomagania” Reevaluation Counseling metodą Harveya Jackinsa, staż zawodowo szkoleniowy z Terapii Krótkoterminowej „Brief Solution Focus Therapy” oraz Dwuletnią Zaawansowaną Formację Tantryczną. Razem prowadzą Warszawską Świątynię Tantry.
"Tantrą zajęliśmy się z potrzeby serca, ducha i ciała... Odkąd się poznaliśmy wiemy, że nasza miłość, wzajemna bliskość i radość ze wspólnego przemierzania świata jest wartością którą warto pielęgnować. I tym dla nas stała się ścieżka tantry: sposobem życia razem, pielęgnacją naszej miłości, pogłębianiem relacji i ciągłym odkrywaniem nowych fascynujących doświadczeń, które są nam na tej naszej wspólnej drodze dane…"

DATA:                8-15 lipca 2012   
MIEJSCE:         Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe
                             Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu
CENA:                790 zł/ osoba, 1290 zł/para   oraz koszty pobytu i wyżywienia
KONTAKT:       www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu,
                             Jacek Towalski   0602219382, , biuro: 0662759576
                             Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366
UWAGA:            ilość miejsc  ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje
                             kolejność  zgłoszeń  i wpłat zaliczek!


Konieczna wpłata zaliczki 300 zł na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z opisem „pobyt  8-15.VII.2012”:
Alior Bank     37 2490 0005 0000 4500 5695 0255

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.himavanti.pun.pl weekend w wellness Ciechocinek