HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2007-07-31 13:09:10

 Premananda

BUDZICIEL

Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 111
Punktów :   

Premananda

Uff. Udało się zarejestrować. A to hasło to trzeba sobie pamiętać, tak, albo z e-maila zawsze brać, tak?
Interesuje mnie tu głównie dział o Mistrzu Premananda, i będę sobie do niego często zaglądał. Mam nadzieję że będzie w nim dużo ciekawych rzeczy!
Lubię jeździć do Indii do Ashramu Premamandy. Polaków tam na lekarstwo, raczej nie bywają. Raz byli jacyś bodaj z Częstochowy i Warszawy to się zaćpali i narobili obciachu ashramowi. Wstyd się tam teraz przyznać, że się jest z Polski. A przecież Ruch Premananda już prawie XX-lecie swego istnienia obchodzi w Polsce! Spróbuje coś o tym napisać. Robie Abiszekamy z Lingamem od Swamiego. Ale na razie głównie dla siebie i kilku znajomych.
Mam 30 lat. To chyba na razie tyle o sobie:)
Janek


Om Premanandaaya Namah!
Preman - Łaska, Aananda - Błogość i Szczęście

Offline

 

#2 2007-09-03 11:03:34

Gurumai

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2007-09-03
Posty: 49
Punktów :   

Re: Premananda

Witaj Premananda
Wlaśnie wróciłam z Indii gdzie to podróżowałam sobie.  Znam Swami Premananda, toteż chętnie z Tobą podyskutuję na interesujące Cię tematy. Swami mówi, że praktyka Abishekamu jest najważniejsza i że należy ją robić nawet codziennie! To przykre, że miałeś takie przykre doświadczenia w tym świętym miejscu. Nie powinny się dziać takie sytuacje w świętych miejscach, bo ściąga to gniew Boga okrutny! Takich rozrabiaczy co ćpają i nie chcą się zmieniać to Swami wyrzuca z ashramu natychmiast! Tymczasem pozdrawiam i fajnie że napisałeś.
Priyasri


Gurumai

Offline

 

#3 2007-12-19 08:55:30

Śanti

SYMPATYK

Skąd: Strefa ponadczasowa
Zarejestrowany: 2007-12-18
Posty: 11
Punktów :   

Re: Premananda

Witajcie
Ja  Swami Premanande znam tylko z obrazków i słyszenia o nim. I chętnie w przyszłości o nim poczytam. A nawed dowiem sie coś więcej.
Abiszekamy z Lingamem od Swamiego? Co to Znaczy? Czy toznaczy, że dośtałeś w darze lingam?
Abiszkamy to rytuały. I do czego służą? Powiedzcie mi proszę.

Ja zastanawiam się jak się tacy niewstydzą? Toć ja nie wyobrażam sobie wejść normalnie do takiego aszramu! Bo nigdy w takich nie byłem , a to nie tosamo co kościół chyba? Co dopiero pomyśleć o byciu w stanie odużenia jakiegoś? Chyba, że powstałego naturalnie przez jakas marę, ale tez to chyba niebespieczne?

Pozdrawiam Śanti

Ostatnio edytowany przez Śanti (2007-12-19 08:57:13)

Offline

 

#4 2019-02-04 01:23:11

Kapali

Moderator

Skąd: Polska - Londyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 266
Punktów :   
WWW

Re: Premananda

Polecamy się w tematyce Premy i Anandy, gdzie przypomnę Preman to Łaska Boża, Miłosierdzie, Miłość Boga do Stworzenia, a Ananda to Odwieczna Najwyższa Szczęśliwość, chociaż czasem tę Najwyższą Szczęśliwość pisze się jako Parama Ananda.


Kapali - Strażnik Dharmy
################
Opinia: Żeby zepsuć system Linux trzeba nad tym popracować; żeby zepsuć system Windows wystarczy popracować na nim, pisze Scott Granneman z SecurityFocus!!!

Offline

 

#5 2019-02-04 11:55:36

 Premananda

BUDZICIEL

Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 111
Punktów :   

Re: Premananda

Dzięki ci za polecenie mnie i mojej ulubionej tematyki!

Om Premaanandaaya Namah! (108x)


Om Premanandaaya Namah!
Preman - Łaska, Aananda - Błogość i Szczęście

Offline

 

#6 2019-02-14 19:39:11

Syn Światłości

SYMPATYK

Zarejestrowany: 2011-12-05
Posty: 12
Punktów :   

Re: Premananda

Premananda to ciekawe zjawisko, z tym rodzeniem lingamów od początku, z podstawy ducha. Mawiał w swoim życiu, że tylko żywy mistrz może urodzić lingam, zmaterializować lingam, a po śmierci to już jest niemożliwe. Niestety, zaprzeczając jego słowom, obsługa aśramu, podkłada kamienie z rzeki, jako rzekomo zrodzone pośmiertnie lingamy. Czy ci ludzie mają wszystkich za głupców, że takie machlojki na naukach Premanandy robią?


Syn Światłości

Offline

 

#7 2021-10-01 09:59:34

 Zielony Plankton

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: Premananda

Teraz trzeba się postarać, żeby do Indii wjechać, bo przez tę amerykańską epidemię koronawirusa z 2019 roku na Florydzie i kilku innych stanach USA, to ciężko gdziekolwiek pojechać na wakacje. Może się z czasem poprawi trochę, bo szczepienia przynoszą trochę rezultatów, a sam wirus też zdaje się wytracać część swojej zabójczej agresywności. Pewnie się wirus zużywa w kolejnych pokoleniach i mutacjach, chociaż zawsze może wybuchnąć z nową siłą. Czarna ospa i dżuma się w cyklach po kilka lat, nawet siedem lat trzymały. Pewnie były odpłatą karmiczną za zbrodnie ludzkości, za wyrządzane zło ludziom przez ówczesne systemy polityczne. Najwięcej zachorowań i śmierci na dużą skalę mamy w USA, zatem tam na pewno jest wymierzone główne ostrze kary. Ruchy antyszczepionkowe są sterowane z USA i Kanady przez zaledwie 12-cie bardzo aktywnych osób, zatem pewnie kara jeszcze bardziej dotknie USA i może Kanadę, za mordowanie Indiańskich dzieci hurtowo w sierocińcach i podobnie paskudne dewiacje.


Zielony Plankton

Szanuj Zieleń

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.himavanti.pun.pl weekend w wellness Ciechocinek