HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2019-11-15 20:29:11

tuiteraz

MISJONARZ

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 667
Punktów :   

SLOW SYLWESTER! TANIEC, BĘBNY, JOGA, MEDYTACJE, CEREMONIE

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIEwww.tuiteraz.eu

zaprasza 27 grudnia 2019 – 1 stycznia 2020 na

SLOW SYLWESTER!
TANIEC, BĘBNY, JOGA, MEDYTACJE, CEREMONIE
WARSZTAT SYLWESTROWY
DLA SINGLI I PAR!
PROWADZĄ: KATERINA KOCHANOWSKA,
WOJCIECH LEWANDOWSKI I ARKADIUSZ HEZLER

Zapraszamy na czas pełen tańca, zabawy, przyjemności,
rozpieszczania się i relaksu w wersji Slow!

A w nim: Bębny, Taneczne rytmy, Koncert mis i gongów, Ceremonia Widzę Cię, Mapa marzeń, Ceremonia zmysłów, Ceremonia Pożegnania Starego Roku, Ognisko,Obecność, Medytacje, Praca ze zmianą, Joga, Praca z ciałem z elementami biodanzy, Medytacje Osho, Relaksacje, Praca z Oddechem, Masaże, Sharing, Prezenty. Zapraszamy bywalców ośrodka wraz z rodzinami i bliskimi.

Sylwester inny niż wszystkie!
Przez 5 dni wypoczniesz wmalowniczym i przyjaznym miejscu, gdzie czas płynie wolniej- wśródlasów,błękitnych jezior. Dopieścisz ciało, odprężysz umysł i zrelaksujesz emocje. W atmosferze zabawy, medytacji, tańca i relaksu naładujesz się pozytywną energią
by powitaćNowy Rok!

Podczas niezwykłej sylwestrowej podróży w głąb siebie –
będziemy odkrywać siebie i innych poprzez taniec, jogę, ciszę, relaksację,wizualizację, wspólne ognisko, ceremonie, kontakt z naturą…. 

Po przedświątecznej krzątaninie i gorączce zakupów, po rodzinnym celebrowaniu i świątecznym obżarstwie, czas zadbać o siebie samych, relację z najbliższą osobą lub sobą samą/samym. Dać sobie czas na wyciszenie się, podsumowanie i przygotowanie się na nowy rok. Jest to okazja, aby oddać się prostym przyjemnościom bycia w przyjaznej grupie podobnie myślących ludzi, cieszyć się tańcem i zabawą, rozpieszczać się masażami, medytacjami, inspirującymi filmami...Jest to okazja przyjrzeć się sukcesom i wyzwaniom, które przyniósł nam rok 2019 i przygotować się na Nowy Wspaniały 2020 rok.

Zapraszamy do przepięknego pełnego rodzinnego ciepła ośrodka Tu i Teraz w Nowym Kawkowie. Mamy tu piękną i wygodną przestrzeń na wyciszenie i rozmowy przy kominkach, przestronną salę, gdzie możemy wytańczyć całych siebie, osiem kotów do przytulania, piękne lasy, gdzie można spacerować i bratać się z przyrodą, a jak aura będzie sprzyjać – pozjeżdżać z górki na sankach.

Dodatkowo w Ośrodku można obejrzeć dwie stałe wystawy: „100 mistyków i nauczycieli duchowych XIX i XX wieku” oraz „100 Mandal”, skorzystać z oferty księgarni proponującej kilkaset tytułów z zakresu duchowości, rozwoju osobistego i psychologii oraz wypożyczyć książki z bogatej biblioteki zawierającej ponad 2000 tytułów.
W PROGRAMIE SLOW SYLWESTRA:
•    Ognisko Sylwestrowe
•    Kostiumowa Noc Sylwestrowa
•    Ceremonia Pożegnania Starego Roku
•    Tworzenie Mapy Marzeń
•    Praca ze zmianą
•    Joga wdł. Iyengara
•    Pozytywny rozruch poranny w lesie
•    Nauka gry na bębnach i wspólne granie
•    Inspirujące filmy/ filmoterapia
•    Relaksacje wyciszające ciało i umysł
•    Ceremonia zmysłów
•    Medytacje w tańcu
•    Medytacje Osho
•    Taneczne rytmy Latino
•    Relaksacja przy dźwiękach gongów i mis tybetańskich
•    Praca z ciałem z elementami Biodanzy
•    Improwizacje teatralne
•    Ceremonia Widzę Cię
•    Masaże (dodatkowo płatne)

PROWADZĄCY: KATERINA KOCHANOWSKA, WOJCIECH LEWANDOWSKI
I ARKADIUSZ HEZLER

KATERINA KOCHANOWSKA
Trenerka Personalna, Instruktorka wielu dziedzin fitnessowych, Instruktorka tańca, Tancerka Teatralna, Aktorka Teatru Pantomimy.  Masażystka oraz Animatorka imprez i zabaw. Jest absolwentką studiów Kieleckiego Teatru Tańca, ukończyła całą masę kursów, szkoleń i warsztatów dotyczących fitnessu, tańca, dietetyki, zdrowego stylu życia i psychologii.Jest certyfikowanym praktykiem  NLP (Programowanie neurolingwistyczne)  oraz praktykiem SBF (Soul body fusion) Właścicielka firmy : Fitness&Dance Studio "Katharina Team".Dusza artystyczna, pasjonatka kochająca naturę, zwierzęta, ludzi samą siebie i życie.

WOJCIECH LEWANDOWSKI
Miłośnik podróży po Indiach i tamtejszej kultury. Aktywnie wspiera fundacje i akcje charytatywne. Od lat zajmuje się medytacjami prowadzonymi i harmonizowaniem ciała, umysłu i duszy za pomocą rozbrzmiewających dźwięków mis tybetańskich. Uczy uważności względem sygnałów płynących z ciała, wyciszenia umysłu i zmysłów, wprowadza w medytacyjną podróż wgłąb siebie. Promuje zrównoważony rozwój ciała, duszy i umysłu poprzez ruch, muzykę, medytacje i filmoterapię.

ARKADIUSZ HEZLER
Absolwent studiów Psychologia w Zrządzaniu na Akademii Leona Koźmińskiego. Od najmłodszych lat jego pasją był ruch, kilkunastoletnie doświadczenie taneczne doprowadziło go na szczyt kariery tancerza, gdzie spędził ostatnie lata w Teatrze Muzycznym ROMA i brał udział w spektaklach takich jak: Deszczowa Piosenka, Mamma Mia i Piloci. W trakcie studiów rozpoczął praktyki oddechowe Coaching Oddechu w grupie CUUD u Katarzyny Gilgenast, prace metodą Techniki Aleksandra. Założyciel firmy DT Makers, w której prowadził warsztaty metodą design thinking wykorzystując techniki teatru improwizacji. Absolwent Szkoły trenerów zmiany NOVO. Pasjonat męskich kręgów, oddychania holotropowego i medytacji dynamicznych Osho.

JOGA WDŁ. IYENGARA
Hatha yoga - jest najpopularniejszą formą jogi iczęsto praktykuje się ją dla utrzymania sprawności ciała. Jest ukierunkowana na zachowanie zdrowia anie na rozwój mięśni, który może być przyjemnym, ale ubocznym efektem. Można ją stosować wpostaci prostych ćwiczeń, a daje wyniki, które rzadko osiąga się wgimnastyce innego rodzaju: głęboki relaks
i spokój umysłu.Pozycje jogi poprawiają ukrwienie określonych narządów, które dzięki temu wzmacniają się iregenerują. Prawidłowe ukrwienie jest bardzo ważne dla zdrowia idobrego samopoczucia. Iyengar wierzył, że osoby praktykujące jego styl regularnie, przykładając odpowiednią uwagę do balansu oraz równowagi, osiągną go wswoim organizmie. Akiedy to nastąpi, również umysł podąży za ciałem.

RELAKSACJE PRZY DŹWIĘKACH MIS TYBETAŃSKICH
Zapraszamy na uzdrawiająco- harmonizujące relaksacje przy dźwiękach mis, gongów. Wibracje idźwięki wydobywające się zmis igongów przepływając przez ciało wywołują uczucie odprężenia igłębokiego relaksu na poziomie ciała, umysłu iduszy. Likwidują wszelkie napięcia i blokady.

SEANSE INSPIRUJĄCYCH POZYTYWNYCH FILMÓW PLUS DYSKUSJE
Wiele wartościowych i wizjonerskich filmów schodzi z afisza – bo nie stoją za nimi wielkie pieniądze show biznesu. Podzielimy się z Wami naszą kolekcją filmów o życiu, miłości, świadomości, duchowości, pasji i radości.

MAPA MARZEŃ
Kreatywna sesja planowania na przyszły rok. Wykorzystanie mocy intencji i twórczej wizualizacji do stworzenia wizji spełnionego życia.  Mapa marzeń jest przyjemną i skuteczną metodą, ułatwiającą spełnianie marzeń i realizację celów. W trakcje sesji wpływamy na naszą podświadomość poprzez tworzenie obrazów tego, co jest istotą naszych pragnień. Symboliczne przestawione plany i marzenia w postaci kolażu, oglądając je potem codziennie,  stwarzamy sobie dodatkową afirmację by przyciągnąć to, co chcemy osiągnąć.

MEDYTACJE AKTYWNE OSHO
Inspirowane sztuką medytacji z całego świata zostały dostosowane do potrzeb współczesnego człowieka przez genialnego mistyka OSHO, który połączył korzyści tradycyjnej medytacji z ruchem, dźwiękiem i tańcem. Od klasycznych medytacji różnią się tym, że posiadają aktywną część, która pozwala uwolnić napięcia poprzez ruch taniec, oddech, wirowanie, śmiech, płacz lub krzyk. Po takim emocjonalno-fizycznym oczyszczeniu z łatwością możemy przejść do dalszych etapów medytacji.
Medytacje Aktywne, traktują ciało jako portal do relaksacji. Ciało współczesnego człowieka pełne jest napięć i stresu – co wielokrotnie uniemożliwia wejście w stan głębokiego relaksu. Dlatego na początku Medytacji Aktywnych wprowadzamy się w ruch (dynamiczne ćwiczenia w celu uwolnienia stresu z ciała – trzęsienie się, skakanie, taniec, wirowanie, oddech, dźwięk, krzyk, katharsis) w celu odblokowania napięć i głębokiego oczyszczenia ciała. Wtedy bez wysiłku, wchodzimy w fazę ciszy, odpoczynku i głębokiej medytacji. Każda medytacja zawiera muzykę, która została specjalnie dobranego do określonego rodzaju medytacji.
Ogólne Korzyści z praktykowania Medytacji Aktywnych:
•    Regeneracja systemu nerwowego,
•    Oczyszczenie podświadomości,
•    Wyraźna poprawa koncentracji i pamięci,
•    Podniesienie poziomu energii,
•    Harmonijna komunikacja z samym sobą i z otoczeniem,
•    Odnowa biologiczna, odmłodzenie całego organizmu,
•    Poprawa stanu zdrowia.

MASAŻE  (dodatkowo płatne!):
•    Masaż klasyczny/relaksacyjny całego ciała
•    Masaż klasyczny/relaksacyjny pleców
•    Masaż bańką chińską
•    Masaż leczniczy
•    Drenaż limfatyczny 
•    Drenaż limfatyczny twarzy
•    Masaż bambusem i miotełkami
•    Masaż stemplami ziołowymi
•    Masaż gorącym miodem
•    Masaż gorącymi kamieniami
•    Masaż gorąca czekoladą

MASAŻ BAMBUSAMI I MIOTEŁKAMI
Masaż bambusami rozpowszechniony jest głównie jako technika relaksująca ale może być również stosowany jako intensywny masaż leczniczy, antycellulitowy czy liftingujący. Do masażu wykorzystuje się pałeczki bambusowe oróżnej długości igrubości wzależności od masowanej części ciała oraz bardzo przyjemne wodczuciach miotełki bambusowe. Masaż bambusami poprzedzony jest krótkim masażem manualnym wcelu przygotowania tkanki do intensywnego bodźca jakim jest ruch rolowania czy rozcierania bambusem. Masaż głęboko odpręża iwycisza, poprawia krążenie krwi ilimfy. Modeluje brzuch, uda ipośladki.

MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI
Jest wykonywany przy użyciu specjalnie przygotowanych bawełnianych torebek (tzw. stempli), zawierających mieszankę ziół iprzypraw cechujących się korzystnym wpływem na organizm. Stemple podgrzewa się, aby uwolnić zawarte wziołach ekstrakty. Następnie masuje się nimi ciało. Wmiarę spadku temperatury stempla intensywność masażu wzrasta, co powoduje, że uwalniają się iwchłaniają wrozgrzaną skórę zawarte wroślinach substancje czynne. Tajski masaż stemplami ziołowymi pozytywnie wpływa na stawy imięśnie, rozluźniając je izwiększając sprawność ruchową. Działa również przeciwbólowo. Poprawia krążenie krwi ilimfy dzięki czemu pobudza przemianę materii iusuwa zorganizmu toksyny. Zabieg ten jest niezwykle relaksujący. Dzięki unoszącym się wpowietrzu zapachom olejków eterycznych intensywnie stymuluje też zmysły.

MASAŻ PLECÓW MIODEM
Rosyjski masaż ciepłym miodem połączonym z oliwą stymuluje organizm, rozgrzewa i detoksykuje, aw połączeniu zprofesjonalnym dotykiem dłoni terapeuty, uspokaja umysł i pozwala zrelaksować ciało. Swoją niesłabnącą dziś popularność zawdzięcza właściwościom leczniczym iodżywczym. Masaż na bazie tego specyfiku stymuluje układ immunologiczny oraz metabolizm komórkowy. Niweluje napięcie mięśni ioczyszcza zrogowaciały naskórek i głęboko relaksuje. Wmasażu dodatkowo wykorzystujemy pałeczki miodowe do ucisków akupresury.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI
Masaż gorącymi kamieniami nauczany jest według starohinduskiej metody uzdrawiania ciała – RATNAABHYANGA. Wyjątkowy, ekskluzywny masaż głęboko relaksuje, dodaje witalności, działa na termoreceptory, niweluje nadmierne napięcie mięśniowe ibóle mięśni. Połączenie ciepłych kamieni zodpowiednimi technikami masażu daje zbawienne efekty dla zmęczonego ciała oraz umysłu. Masaż kamieniami opiera się na teorii przepływu energii przez organizm,w naszym ciele znajdują się ośrodki energii zwane czakrami, masaż gorącymi kamieniami pozwala na lepszy przepływ energii. Są niezwykle pomocne dla ludzi którzy prowadza stresujący tryb życia, unormujesz przemianę materii ipoprawisz odporność organizmu.

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ
Masaż wykonywany przy użyciu czekolady onajwyższej zawartości kakao (90%) inaturalnego olejku ze słodkich migdałów. Już jedna sesja ukoi nerwy iwprowadzi wdobry nastrój, ponieważ czekolada pobudza wydzielanie endorfin – hormonów szczęścia. Prawdziwa uczta dla skóry izmysłów! Wmasażu gorącą czekoladą wykorzystujemy cenne właściwości ziaren kakaowca, które działają regenerująco iodżywczo. Masaż czekoladą zalecany jest dla każdego rodzaju skóry. Poprawi nawilżenie skóry, jej koloryt oraz odżywi dzięki bogactwu magnezu, wapnia icynku. Masaż zakończony jest wrapingiem. Zniewalający aromat prawdziwej czekolady będzie towarzyszył Tobie przez cały dzień. Skóra stanie się nawilżona, miękka i aksamitna wdotyku.

OŚRODEKROZWOJU OSOBISTEGO   TU I TERAZ

Ośrodek Tu i Teraz to cisza, spokój, natura. 40 ha prywatnych lasów, łąk i jezior, piękne  szlaki rowerowe. Kuchnia wegetariańska, bezglutenowa, chleb z pieca, Pijalnia Ziół, domowe jogurty i smoothi, masaże, sauna, Kamienny Krąg, labirynt, kawiarenka, uzdrawiające Miejsca Mocy.
Mamy tu piękną i wygodną przestrzeń na wyciszenie i rozmowy przy kominkach, przestronne cztery sale warsztatowe , osiem kotów i dwa psy do przytulania.Dodatkowo w Ośrodku można obejrzeć dwie stałe wystawy: „100 mistyków i nauczycieli duchowych XIX i XX wieku” oraz „100 Mandal”, skorzystać z oferty księgarni proponującej kilkaset tytułów
z zakresu duchowości, rozwoju osobistego i psychologii oraz wypożyczyć książki z bogatej biblioteki zawierającej ponad 2000 tytułów.
TERMIN:   
27 grudnia – 1 stycznia 2020  (od piątku do środy)

ROZPOCZĘCIE:   
27 grudnia  godz. 18 (rozpoczynamy kolacją w piątek)

ZAKOŃCZENIE:   
1 stycznia  godz. 14 (kończymy obiadem w środę)

CENA WARSZTATU:   
750 zł   + koszt pobytu i wyżywienia

UWAGA:       
ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek!

CENA POBYTU:   
wyżywienie 75 zł  dziennie
( 3 posiłki wegetariańskie) noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 90 zł za noc

UWAGA:   
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe
(nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

MIEJSCE:   
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu

KONTAKT:   
www.tuiteraz.eu
kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska 606994366

ZAPISY: 
1.    Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3.    Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4.    Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5.    Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  27.XII-1.I.2020”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6.    Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
meble kuchenne kraków Mikoszewo kwatery mycie okien Piła przewóz osób Piła