HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, O¶wiecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla ¦ri Guru, pro¶by o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalno¶ci: ¦ri MohandĽi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; O¶rodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2007-11-16 21:08:04

Anandin

SYMPATYK

Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 16
Punktów :   

Namaste!

Hej, moje imię duchowe to Anandin . Od kilku lat praktykuję jogę, s± wzloty i upadki ale zawsze do przodu . Nie wyobrażam sobie życia bez praktyki, bez szkoły w której praktykuję i Nauczycieli. Z takich duchowych zainteresowań to interesuję się też buddyzmem i Sufi, ale joga zdecydowanie przeważa. Lubię ¶piewać, tańczyć, pisać wiersze i robić wiele wiele innych rzeczy. Generalnie życie mnie bardzo cieszy.
No i bardzo się cieszę, że jest takie forum i tyle tu użytecznych informacji. Pozdrawiam wszystkich!

Ostatnio edytowany przez Anandin (2019-02-08 12:58:18)

Offline

 

#2 2019-02-08 13:23:53

Awatara-Saibaba

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 88
Punktów :   

Re: Namaste!

Praktyka to podstawa, tak ucz± wielcy awatarowie. Sai Baba, w kazdej z dwóch Awatarów zalecał aby dużo praktykować, robić solidnie praktyki jogiczne jakie dostało się od ¦ri Guru!

Offline

 

#3 2019-05-09 08:21:58

 Braahmi

BUDZICIEL

Sk±d: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Namaste!

Super, że jeste¶. Ja też tu trafiłam niedawno i widzę, że jest to najlepsza rzecz jak± mogłam zrobić. Jest tu tyle ciekawych in rzetelnych informacji a przy tym w tak dostępnej formie, że warto czytać. Dodatkowo można tu spotkać wesołych i pomocnych ludzi. Miło mi Cię poznać.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah ¦ivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om ¦ri Gurave Namah! Om ¦ri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂ© jĂ­mky StarĂ© MÄ›sto septiky przegrywanie kaset vhs warszawa http://komputeryursus.pl zwykłe żarówki wrocław