HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2012-02-20 11:43:56

 Himavad

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Merkaba - nowy wynalazek New Age profanujący starą żydowską Kabałę

Merkaba (Merkavah) to takie słowo hebrajskiego pochodzenia, z którym robi się już wszystko, z wyjątkiem tego, do czego ono służy. W zasadzie wymawia się Merkabvah, gdzie "bv" czyta się bardziej jak "v" niż jak "b". Jest to niebiański Tron Boży, Tron Boga JHWH, Elohim JHWH. Bez znajomości Tetragrammonu, bez wysławiania Imienia JHWH (Jahvah) nie ma jak pojąć znaczenia owej Merkaby. New Age rodem z piekielnej Ameryki jednak próbuje rozmaite bzdety wcisnąć pod hasłem Merkaba, zupełnie tak, jakby ci pseudo duchowi liderzy z ich channelingami zupełnie nie wiedzieli, że temat Merkabvah jest bardzo dobrze znany mistykom żydowskim, nie tylko ze szkół kabalistycznych.

Kaballah używa kontemplacji Merkaba w oparciu o wizje Ezechiela. Słowo Merkabvah spaczone do amerykańskiego Merkaba oznacza latający bądź podróżujący "Tron Rydwan", "Pojazd Tronowy". Kontempluje się Boga JHWH i Jego Tron (Merkabah), a nie tam własne emocje, umysł i ciało ani źródło aury. Osły od channelingów i ciemnej strony New Age wszystko sprowadzają do swoich wydumanych płytkich koncepcji zamiast zająć się prawdziwą, istniejącą praktyką duchową wywodzącą się z Biblii i związanych z nią tradycji duchowych. Widać demonom amerykańskim poprzez channelingi ciemniaków gadających zależy na tym, aby prawdziwą wiedzę i praktykę duchową zniszczyć, a w jej miejsce kicz demoniczny wstawić. I to pod duchowymi terminami kabalistycznymi. Tak demoniczni kanalarze od channelingów czerpią z demonów zamiast ze źródeł duchowych, anielskich, boskich.

Ludzie, którzy wypisują, że pole Merkaby zajmuje 18 metrów są największymi idiotami o schorzałych mózgach jakich Słońce widziało. Tacy ciemniacy satanistyczni nie rozumieją, że Tron Boży (Merkaba) i jest Centrum w którym żyje Bóg JHWH, centrum, które promieniuje na cały Wszechświat, bo Bóg JHWH na nim zasiada i na nim podróżuje. Cóż to byłby za Bóg, który ma aurę, pole mocy na 18 metrów? To pośledni demon ma taki zasięg. Bóg ma zasięg nieograniczony, wypełnia sobą Kosmos. Tyle, że Merkaba nie występuje w owych zszataniałych półgłówkach wciskających swoje channelingowe głupoty naiwnym ludziom, którzy nie uczyli się ani od rabinów ani od kabalistów czy cadyków. Trzeba naiwnym nabranym przez amerykańskich szatanów oczyścić się z chorych konceptów New Age. I niech zaczną od żydowskich modłów do Elohim JHWH! Siedem lat codziennego wzywania Imienia Boga JHWH na pewno pomoże tym pełniącym funkcję zademonionej ciemnoty naiwniakom w OCZYSZCZENIU, tak serca jak i rozumu.

Jakby się tacy channelingami demonów amerykańskich pomyleni pofatygowali zajrzeć do słownika, to by wiedzieli, że MER nie ma żadnego związku ze światłem, a co najwyżej jest to rdzeń słów takich jak Merkas - Góra, także pojęć oznaczających konstrukcję, środek, centrum. Bo Tron Boży zawsze na górze jest postawiony. Tron Boże jest bowiem i na górze i w środku niebios, na centralnym szczycie wszechświata. A światło proszę satanistycznych osiołków to jest OR albo MAAOR. I tyle na temat rozprzestrzeniającej się modzie na tandetę pseudo duchowości z coraz bardziej satanistycznej i pomylonej Ameryki.

Rzekomo egipskie pochodzenie słowa Mer Ka Ba ma tylko zwieść naiwnych i jest druzgoczącą nieprawdą. Ten Egipt czyli Mcarim, w mistyce kabalistycznej i naukach Biblii, to jest Kraina Ciemności, zatem demony chętnie na 'wiedzę z Egiptu' się powołują. W mistyce żydowskiej Egipt to Kraina Niewoli, Zniewolenia, Kraina Szatana i Demonów. Przekazom istot z Egiptu nie wierzymy, bo to zawsze w okultyzmie było wiadomo, że chodzi o przekaz satanistycznego typu rodem z Krainy Ciemności.

Rytm wibracji 17-cie pochodzi od wielkiej satanistycznej Czarnej Loży. Zatem cykl 17 oddechów i gestów propagowany przez satanistyczną pseudo Merkabę z USA pochodzi dokładnie z Krainy Ciemności, od Czarnej Loży Szatana i Diabła. Takiego rytmu nie stosuje się w żadnym rozwoju duchowym! Nic dziwnego, że niszcząc cywilizację demonów zwaną Atlantydą, Dobry Bóg odebrał demonom możliwość życia na ziemi i tworzenia ich mrocznego Imperium Sithów. Jak się ktoś teraz na Atlantów powołuje, powinien także ostrzegać, że było to mroczne Imperium Zła, podobnie jak Lemuria z jej diabolicznymi Lemurianami. Zresztą mądrzy ludzie posiadający wiedzę nawiązują do tych zdarzeń w literaturze i sztuce, nie tylko ezoterycznej.

Bezkrytyczne wchłanianie wszystkiego, co pochodzi z Imprerium Demonów Złych, z Atlantydy czy z Krainy Ciemności takiej jak Egipt powinni sobie palnąć w łeb patelnią dla otrzeźwienia i za karę, że ludzi pragnacych duchowego rozwoju do piekła wciągają. Wszelką ezoterykę, okultyzm czy mistykę trzeba mocno oczyścić z demonicznych naleciałości i pomyleń rodem z piekieł.

Zresztą czołowi sataniści z ciemnej strony New Age, z imieniem takim jak "Drunvalo", mają Gematrikon liczby (17) w swym gematrycznym portrecie, a to oznacza, że osoba jest energetycznie zasilana przez Wielką Czarną Lożę Diabła. I pole tego opętańca o imieniu Drunvalo pewnie ma owe 18 metrów średnicy. Niejaki pan de "Winter" nauczający satanizmu Polaków ma w portrecie gematrycznym osoby zarówno Nous jak i Gematrikon jak i Psyche z bardzo demoniczną, niską wibracją (17). Wcielenie satanicznego demona z Wielkiej Czarnej Loży łatwo się demaskuje z pomocą gematrii, którą Bóg JHWH dał kapłanom i świętym właśnie po to, aby zło wcielone demaskowali po szkodliwych wibracjach osób i miejsc.

Ostatnio edytowany przez Himavad (2012-02-20 12:24:14)

Offline

 

#2 2019-01-10 18:53:44

 Himawant

PIELGRZYM

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 104
Punktów :   
WWW

Re: Merkaba - nowy wynalazek New Age profanujący starą żydowską Kabałę

Fakt, te niestety takie trefne amerykańskie pomysły na uproszczenia i reklamę to szkodzą tylko prawdziwej duchowości iprawdziwej kabale, całej mistyce.

To, co ezoteryczne, nie powinno być tak brukowo propagowane z nachalnymi uproszczeniami. Prawdziwa Merkaba - Merkava to jednak lata solidnej praktyki, a nie jakieś bełkoty o rzekomym powiększaniu aury. Bo przecież kreatury zwyrodniałe takie jak Adolf Hitler też miały dużą aurę i nic to nie znaczy, jeśli chodzi o wtajemniczenie duchowe człowieka w misteria.


___________ Himawant ___________
Duchowy Poszukiwacz Miłości i Światła.
Uczeń Mistrza Lalita Mohana od 1987 roku.
Jestem w Bractwie Himawanti wystarczająco długo aby stwierdzić, że każdy kto mówi coś złego o Lalita Mohanie jest kłamcą i oszustem!

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
folie samoprzylepne sicher.net.pl psychoterapia Piła przewozy www.gabinety-stomatologiczne.info.pl