HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2017-07-26 12:14:30

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 517
Punktów :   

Transformacja poprzez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć

STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE              www.u-zrodla.pl   www.tuiteraz.eu

                            zapraszają  27 września – 1 października 2017 na  warsztat

Transformacja poprzez oddech.
Dynamiczne uwalnianie napięć –od umysłu do ciała.
Prowadzi: Govind Pushan
Dla zaawansowanych

 

Zapraszamy początkujących i zaawansowanych na kolejną edycję cyklu transformacji przez oddech. Tym razem skupimy się na sercu i miednicy.
Przyjrzymy się wzorcom porzucenia i odrzucenia, odblokujemy energię serca i otworzymy się na przepływ Miłości. Obudzimy też miednicę - centrum naszej energii, by pełniej cieszyć się zdrową seksualnością i przyjemnością.

Warsztat poprowadzi Govind Pushan, certyfikowany terapeuta Osho z 13-letnim międzynarodowym doświadczeniem i jego asystenci. Uzyskując doświadczenie w wielu modalnościach pracy Pushan stworzył autorską metodę - dynamiczne uwalnianie napięć - łączącą oddech bioenergetyczny, doświadczenie somatyczne i medytację. Podróżuje z warsztatami po całym świecie skupiając się na otwieraniu ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i odzyskanie kontaktu ze swoim autentycznym ja.

O swojej pracy mówi tak: nasz naturalny rytm oddechu odpowiedzialny za prawidłowy przepływ energii życiowej często jest utrudniony z powodu skumulowanego codziennego stresu i trudnych wydarzeń z przeszłości. Na poziomie fizycznym brakuje nam witalności i rozluźnienia, na poziomie psychicznym nieświadomie odtwarzamy stare mechanizmy funkcjonowania.
Dynamiczne uwalnianie napięć jest praktycznym i skutecznym podejściem, które pozwala rozbroić napięcia w ciele segment po segmencie. Łączy wiele sprawdzonych metod pracy: bioenergetykę A.Lowena, podejście dot. traumy P.Levine'a, somatic experience, sesje oddechowe, medytacje Osho.

Transformacja przez oddech , to cykl warsztatów oddechowych w 2017 roku, które pomogą nam odzyskać witalność, moc, autentyczność, zdolność do czucia i przeżywania życia w pełni. Nasz naturalny rytm oddechu odpowiedzialny za ilość energii, moc, spontaniczność i kreatywność, jaką dysponujemy, często jest zablokowany z powodu skumulowanego codziennego stresu i trudnych wydarzeń przeszłości oraz budowania mechanizmów obronnych. Powoduje to, że naturalny przepływ energii z dolu do góry zostaje zablokowany, żyjemy nieświadomie odtwarzając przeszłość, odcięci od siebie i ludzi, skazani na ograniczony zestaw strategii zyciowych.

Wyjdziemy poza nawyki osobowosci, rozpuścimy stres, odzyskamy swoją wolność, moc twórczą, połączenie z ciałem, sercem i duchem. Odblokujemy przepływ energii i połączymy się w pełni ze sobą, innymi i życiem. Uzyskamy to poprzez stopniowe rozbrajanie napięć w ciele, segment po segmencie. Wykorzystamy bioenergetykę A. Lowena, podejście dotyczące  traumy Petera Levine'a, somatic experience, sesje oddechowe, liczne medytacje Osho, taniec i dotyk. Nauczymy sie technik uwalniania emocji i relaksacji przydatnych w codziennym życiu.

Z powodu napięć i stresu w naszym codziennym życiu, jak również wczesnych wydarzeń z dzieciństwa, nieświadomie zgromadziliśmy w naszym ciele ogromną ilość napięć. Bardzo często te napięcia są przyczyną wielu różnych chorób oraz braku energii w naszym życiu.

Dynamiczne uwalnianie napięć jest potężnym skutecznym podejściem, które łączy wiele technik pomocnych w rozładowaniu starych napięć, skurczy i stresu. Pomoże nam stworzyć nową przestrzeń, sharmonizować ciało i umysł. Nasza energia życiowa znowu popłynie wolno, poczujemy się witalni, odmłodzeni i uzdrowieni.

W każdym module pogłebiamy wiedzę o:
•    Trzech mózgach
•    Wpływie stresu na system nerwowy
•    Jak się łączyć z ciałem, uczuciami, odczuciami w ciele (felt sense) poprzez ekspresję
•    Jak odzyskać wolność emocjonalną i kreatywność
•    Rozróżniać poszczególne segmenty w ciele i różne cechy, które z nimi korespondują
•    Nauczymy się jak utrzymywać w równowadze nasz system nerwowy, zarówno w działaniu jak w  relaksie i jak doświadczać naturalnego przepływu Qui
•    Nauczymy się różnych technik medytacyjnych, ćwiczeń i sekwencji ruchowych, które będziesz mógł wykorzystać w codziennym życiu do samoregulacji
Wykorzystamy techniki oddechowe, bioenergetykę, ćwiczenia uwalniające napięcia, aktywne medytacje i inne metody, by otworzyć nasze ciała, rozładować stare napięcia i odnaleźć zapomniany stan naturalnej głębokiej relaksacji.

Warsztat poprowadzi Govind Pushan, certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem i jego zespół.Govind Pushan, certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem. Po wielu latach prowadzenia własnej firmy w Hiszpanii wkroczył na ścieżkę terapii, medytacji, szamanizmu i duchowości uzyskując kompetencje z wielu szkół i modalności. Pushan jest autorem metody łączącej oddech bioenergetyczny i doświadczenia somatyczne, dzięki której pomógł wielu ludziom na ścieżce transformacji odkryć swoje autentyczne ja.
Jego praca koncentruje się na transformacji osobistej głównie poprzez terapię oddechem, doświadczenie somatyczne i medytację. Podróżuje z warsztatami i szkoleniami po całym świecie skupiając się na otwieraniu ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i znalezienie harmonii między ciałem a umysłem w życiu codziennym.  Niektóre z ukończonych przez niego szkoleń to: master breath training, somatic experience (uzdrawianie traum), uzdrawianie relacji, tantra, pomoc psychologiczna, terapie medytacyjne.
Więcej na:  http://www.pushan.es

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


DATA:                             
27.IX-1.X.2017

ROZPOCZĘCIE:             
27.IX o godz. 18 kolacją (środa)

ZAKOŃCZENIE:             
1.X o godz. 14 obiadem (niedziela)

MIEJSCE:                
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU:   
1400 zł + koszty pobytu i wyżywienia

RABAT:                
cena wynosi 1200 dla osób kontynuujacych cykl (min. 2 Warsztaty z Pushanem Govindem)

PROMOCJA:                   
1200 zł  przy zgłoszeniu i płatności zaliczki do 15 sierpnia
                                            (+ koszty pobytu i wyżywienia w Ośrodku)

CENA POBYTU:             
wyżywienie 65 zł  dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
                            noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc; 
                                 ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ warsztatowe

KONTAKT:                            
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu   
                         biuro:   0662759576 
                         Jacek Towalski       0602219382,
                         Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366, 

MIEJSCE:                             
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego  „Tu i Teraz”,
                                                Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu


ZAPISY: 
1.    konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt;
3.    wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4.    zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł  prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  27.IX-1.X.2017”.
            Trzy tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

5.    Zaliczkę  za warsztat w wysokości 200 zł (w ciągu tygodnia od zgłoszenia) prosimy wpłacać na konto Quest z opisem: „warsztat oddechowy" 27.IX-1.X.2017, imię i nazwisko

Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36,
33 1160 2202 0000 0001 1047 7487
Zwrot zaliczek:   trzy tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu zaliczki nie są zwracane

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.himavanti.pun.pl busy Belgia wczasy w Kołczewie skup złomu Piła