HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2018-05-13 11:13:50

Agnieszka Jurko

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2016-11-22
Posty: 11
Punktów :   

KOBIECOŚĆ, MĘSKOŚĆ - SPOTKANIE

KOBIECOŚĆ, MĘSKOŚĆ - SPOTKANIE

Jacek Borowicz, Kornelia Popek, Paweł Trzciński
oraz gość specjalny Jolanta Misiarz

04 - 14 sierpnia 2018 r. w Muchowie (dolnośląskie)

XXV wakacyjne warsztaty z Akademią ŻyciaPojawiliśmy się na tym świecie jako kobiety i mężczyźni i żyjemy na nim tu i teraz jako kobiety i mężczyźni. Pytanie z jakim często spotykamy się podczas różnych praktyk rozwoju osobistego brzmi: czy jestem w stanie przyjąć, zaakceptować, zintegrować moją mniejszą cząstkę - męską/żeńską? Ale - żeby móc przyjąć i zintegrować ten dar - ważne jest jeszcze by odpowiedzieć na inne pytanie: co to dla mnie oznacza być kobietą/być mężczyzną.

Żyjąc w czasach ogromnych zmian kulturowych, czasach niejasności i płynności żeńskich/męskich ról mogliśmy ulec złudzeniu uznając, że prawdziwy rozwój polega na przyjęciu wszystkich właściwości drugiej płci. Pozbawieni wsparcia matek lub ojców staraliśmy się zadowolić ważne dla nas kobiety/ważnych mężczyzn spełniając ich oczekiwania i wyzbywając się siebie. Cierpimy nie wiedząc kim jesteśmy. A więc - kim jesteś kobieto? Kim jesteś mężczyzno? W jaki unikalny sposób TY przejawiasz w życiu swoją kobiecość/męskość?


Już od ponad 25 lat spotykamy się w sierpniu by dzielić się swoim doświadczeniami i doświadczać nowego pracując w bezpiecznych, przyjaznych warunkach. Tak więc w tym roku szczególnie zapraszamy Ciebie na nasz specjalny, prawdziwie świąteczny XXV Wakacyjny Warsztat Akademii Życia, w trakcie którego razem z nami zajmiesz miejsce w Kręgu Kobiet i Mężczyzn, gdzie:

1. Poprzez praktykę hatha yogi, świadomego oddychania (rebirthing) oraz tańca spontanicznego i tańca w kręgu: 

    odblokujesz dostęp do swojej kobiecości i męskości ,
    zintegrujesz swój wewnętrzny męski i żeński pierwiastek,
    będziesz doświadczać życia w pełni jako kobieta/mężczyzna,
    odpoczniesz i uwolnisz się od nagromadzonego stresu.

2. Poprzez pracę metodą ustawień systemowych:

    zrobisz to, co możliwe by rozwiązać zakorzenione w przeszłości problemy dotyczące Ciebie jako kobiety/mężczyzny i ról jakie pełnisz w życiu oraz relacji z innymi kobietami/mężczyznami,
    uzyskasz dostęp do kobiecej i męskiej energii płynącej z linii twoich żeńskich/męskich przodków,
    poprzez akceptację i przyjęcie do serca swojej historii uzyskasz pełniejszy dostęp do ukrytych dotąd bogactw twego rodu – dostęp do zasobów, talentów, możliwości twoich przodków - kobiet i mężczyzn, które są Twoim dziedzictwem, 

3. Poprzez wizualizację i głęboką relaksację z muzyką medytacyjną zawierającą dźwięki synchronizujące półkule mózgowe oraz ustawienia w przyszłości (FPL):

    uświadomisz sobie i rozwiążesz blokujące Cię wewnętrzne konflikty wartości, zasad i celów życiowych,
    zintegrujesz kobiece i męskie aspekty siebie, tak aby zgodnie współtworzyły twoją rzeczywistość.


Nasz ramowy program obejmuje całodniowe zajęcia rozwojowe:
składają się na niego: zajęcia poranne (ok. 1.5 godz. przed śniadaniem), poświęcone głównie pracy z ciałem (w szczególności hatha yoga) oraz 2 bloki zajęć: przedobiednich i popołudniowych (ok. 4 godz. i ok. 3 godz.) obejmujące warsztaty grupowe, na których poprzez prace i ćwiczenia w grupie oraz pracę indywidualną możesz podejmować swoje osobiste, rozwojowe tematy.


OPŁATY
1) całodzienne warsztaty rozwoju osobistego: 1040 zł lub 940 zł od osoby w przypadku pary. RABAT 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacjach z Akademią Życia. RABAT 60 zł przy wpłacie 500 zł zaliczki wpłaconej do końca maja.
2) zakwaterowanie i pełne wyżywienie (mięsne lub wegetariańskie): 850 zł 
3) ubezpieczenie NW: 20 zł.


Zapisy: Agnieszka Jurko,  agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528.

Pełna informacja:
http://www.agnieszkajurko.pl/akademia-z … -2018.html

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.himavanti.pun.pl telefonia busy Koln noclegi online