HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2018-06-21 18:13:31

tuiteraz

MISJONARZ

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 656
Punktów :   

Transformacja przez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć

Transformacja przez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć - od umysłu do ciała (dla poczatkujących i praktykujących) Nowe Kawkowo

Zapraszamy w 2018 roku na II edycję cyklu warsztatów oddechowych, które pomogą nam odzyskać witalność, moc, autentyczność, zdolność do czucia i przeżywania Życia w pełni.
Wszyscy przychodzimy na świat otwarci i we współbrzmieniu za Światem. Jednak stopniowo dostosowując się do otoczenia tworzymy mechanizmy obronne i pancerz mięśniowy,  osobowość, która pozwala nam na bezpieczne i sprawne funkcjonowanie.  Jednocześnie tracimy połączenie z naszą prawdziwą naturą i unikalną esencją.

Podczas warsztatu wyjdziemy poza nawyki osobowości, rozpuścimy stare napięcia, uwolnimy niewyrażone emocje, dzięki czemu poczujemy znowu przepływ energii życiowej i połączymy się w pełni ze sobą. Uzyskamy to poprzez stopniowe rozbrajanie napięć w ciele, segment po segmencie. Wykorzystamy bioenergetykę W. Reicha i A. Lowena, podejście dotyczące  traumy Petera Levine'a, somatic experience, sesje oddechowe,  medytacje Osho, taniec i świadomy dotyk.

We wrześniu skupimy się na sercu i miednicy. Rozpuścimy wzorce porzucenia i odrzucenia, które doświadczyliśmy w przeszłości, odblokujemy serce i otworzymy się na przepływ miłości. Obudzimy miednicę - centrum naszej energii, by pełniej cieszyć się seksualnością i przyjemnością. I połączymy miłość z seksem dla przeżywania życia w pełni jego totalności, prawdy i radości. I jak zwykle w pracy z ciałem wzmocnimy ugruntowanie w nogach.

Korzyści z udziału w warsztacie:
•    Uwolnimy stare napięć z różnych segmentów ciała
•    Połączymy się z naszą energią życiową i poczujemy stan uwolnienia i totalności
•    Odzyskamy kontakt z ciałem, poczujemy więcej odprężenia i rozluźnienia
•    Wyciszymy umysł, będzie bardziej spokojny i uważny
•    Zwiększymy zdolność do czucia i wyrażania emocji
•    Doświadczymy różnicy między życiem w umyśle a byciem w ciele i sercu
•    Zwiększymy ugruntowanie, pewność siebie, otwartość na ludzi i życie
•    Poznamy techniki uwalniania napięć do wykorzystania w codziennym życiu

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN:    18 - 23.09.2018

ROZPOCZĘCIE    18.09 (wtorek), o godz. 18 (kolacja), sesja wieczorna o godz. 20

ZAKOŃCZENIE    23.09 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:    Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU   
•    1650 zł (po 30 lipca cena wynosi 1750 zł) + koszty pobytu i wyżywienia

PROMOCJA   
•    1500 zł dla uczestników min. 2 warsztatów Pushana pod warunkiem rejestracji i płatności zaliczki za warsztat do 30 lipca

CENA POBYTU   
•    Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
•    Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
•    Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:   
•    Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
•    Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
•    Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:   
1.    Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o dwie wpłaty w ciągu tygodnia od zgłoszenia ( za warsztat i za pobyt, na dwa oddzielne konta).
3.    Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4.    Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5.    Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 18-23.IX. 2018”.

BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

6.    UWAGA!!! Zaliczkę  za warsztat w wysokości 250 zł (w ciągu tygodnia od zgłoszenia) prosimy wpłacać na konto Quest z opisem: „warsztat oddechowy" 18-23.IX., imię i nazwisko
Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36,
Nr rachu33 1160 2202 0000 0001 1047 7487
Zwrot zaliczek:   trzy tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu zaliczki nie są zwracane
________________________________________
PROWADZĄCY

Pushan Govind
certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem. Po wielu latach prowadzenia własnej firmy w Hiszpanii wkroczył na ścieżkę terapii, medytacji, szamanizmu i duchowości uzyskując kompetencje z wielu szkół i modalności. Pushan jest autorem metody łączącej oddech bioenergetyczny i doświadczenia somatyczne, dzięki której pomógł wielu ludziom na ścieżce transformacji odkryć swoje autentyczne ja.
Jego praca koncentruje się na transformacji osobistej głównie poprzez terapię oddechem, doświadczenie somatyczne i medytację. Podróżuje z warsztatami i szkoleniami po całym świecie skupiając się na otwieraniu ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i znalezienie harmonii między ciałem a umysłem w życiu codziennym. Niektóre z ukończonych przez niego szkoleń to: master breath training, somatic experience (uzdrawianie traum), uzdrawianie relacji, tantra, pomoc psychologiczna, terapie medytacyjne.

Offline

 

#2 2019-02-18 10:21:01

Abrakadabra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 111
Punktów :   

Re: Transformacja przez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć

Transformacja przez sam oddech jest mało prawdopodobna, zawsze potrzeba kilka praktyk do skutecznej transformacji, przykładowo jak w rebirthingu od Mahavatar Babaji, oddychanie kołowe, mantra om namah śiwaaya, spiewanie bhadźanów, medytacje z żywiołami, aarti i karmajoga... Transformacyjne są tantryczne praktyki oddychania z mantrą i wizualizacją (często z yantrą)... I takich zajęć trzeba szukać, a nie takich, co obiecują coś, co nie ma prawa działać. Transformacje się do pewnego stopnia zdażają, jak robi się oddychanie z wizualizacją prany (energii życia) oraz solidnymi dopracowanymi precyzyjnie afirmacjami. Wtedy można korygować cechy charakteru i struktury funkcjonowania. Ci co robią samym oddechem, nie mają głębszych rezultatów.


Abrakadabra - Stara Magia

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
administrowanie stronami internetowymi www przeprowadzki kraków finansowesprawy.pl jak-zrobic-zaproszenie-na-komunie.eu zaproszenia-slubne-tanie.eu