HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2017-07-28 12:44:59

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 517
Punktów :   

„Moje talenty moje marzenia: Pożegnaj przekonania, pracuj i twórz

STOWARZYSZENIE „U ŹRÓDŁA” oraz
OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE
            www.tuiteraz.eu   www.u-zrodla.pl

     zapraszają 19-22 października 2017  na warsztat   Decodingu

„Moje talenty moje marzenia:
Pożegnaj przekonania, pracuj i twórz z pasją"
Prowadzi: Jadwiga Sartys
Dorotko jesteś cudownym dzie
 

W Życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu" – Dalajlama
Decoding to uświadomienie sobie wzorca zachowania oraz sposobu, w jaki wzorzec jest realizowany w codziennym życiu i jakie są tego skutki.

Na warsztatach  "Moje talenty, Moje marzenia" odkryjemy  i pożegnamy swoje  negatywne wzorce myślowe. Głęboko zaglądniemy do naszego wnętrza, odkryjemy to co było nieświadome, uwolnimy zablokowane emocje. Uświadomimy sobie gdzie byliśmy i dokąd zmierzamy.   
Wzmocnimy pozytywne  przekonania dotyczące  nas samych  i  naszej drogi życiowej. Dotrzemy do tego, co nam  w życiu przeszkadza, a co nas wspiera,  do swoich talentów, pasji, marzeń i zaczniemy  je realizować.

Zbudujemy  nowy obraz siebie, uświadomimy sobie sens minionych zdarzeń, a to da nam:
•    większą akceptację  i docenienie swojej wartości;
•    pożegnanie   poczucia winy z powodu porażek i  braku sukcesów;
•    poczucie  wewnętrznego spokoju i spełnienia  w życiu;
•    pracę która daje zadowolenie i radość;
•    satysfakcję z tworzenia pięknych rzeczy  dla innych;
•    pogodę ducha z  poczucia sensu życia

Jeżeli w tym momencie dzieje się w Twoim życiu coś, co zakłóca Twoje szczęście- przyjdź i uświadom sobie  tego   przyczynę .
Jeżeli czujesz, że przez wiele lat kontynuujesz jakiś  wzorzec swojej rodzinny i jesteś już tym zmęczony- przyjdź i uwolnij się od niego. 
Jeśli poszukujesz  pracy lub wykonujesz  pracę bez radości, chcesz odkryć swoją pasję, otworzyć własną  firmę,  potrzebujesz  uświadomić sobie czego naprawdę chcesz  lub  wzmocnić to, co budzi w Tobie entuzjazm  i zacząć robić  to, co kochasz  na większą skalę- zapraszam.

Decoding jest metodą, która łączy różne techniki pracy z umysłem i emocjami, m.in. hawajskie mapy relacji i komunikacji, metodę skojarzeń techniką kończenia zdań Nathanela Brandena, arte-terapie, uwalnianie emocji poprzez bycie obserwatorem Davida R. Hawkinsa  oraz inne drogi, służące samopoznaniu i doskonaleniu własnego rozwoju osobistego.
Jest  metodą autorską, która powstała w trakcie osobistych doświadczeń oraz kilkunastoletniej  praktyki coachingowej z ludźmi wychodzącymi z negatywnych wzorców  myślowych.

Przyszliśmy na świat żeby doświadczać życia - z bagażem spraw do załatwienia i w środowisko, które miało nam pomóc i być przyjazne.. Uwierzyliśmy we wszystkie historie opowiedziane i pokazane przez najbliższych, przyjęliśmy je jako swoje prawdy i  zgodnie z nimi żyliśmy. Ale czas się obudzić! Odkryć to  czego nie byliśmy  świadomi  i zmienić swoje przekonania o sobie i swoim życiu. Wzmocnić  w nas to co piękne. 
Wystarczy:
1. Odkryć jaki powielamy wzorzec - ponieważ zmienić można tylko to co sobie uświadamiamy, że gramy.
2. Podjąć decyzję o chęci zmiany.
3. Uświadomić sobie, że powielanie czyjegoś wzorca i realizowanie go w swoim życiu nie przynosi nam korzyści, a zamiana go na bardziej wspierający spowoduje, że wrócimy do wewnętrznej radości i spełnionego życia.
Decoding jest metodą, która:
- pozwala na odkrycie przekonania,
- uświadamia, w jaki sposób wzorzec  realizowany jest w codziennym życiu,
- prowadzi do zmiany negatywnego nawyku myślowego.
Skutkiem tego procesu jest głęboka i pozytywna przemiana życiowa.

   


Jadwiga Sartys
Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy nad własnym rozwojem. Z pasją pomagam sobie i innym w docieraniu do blokujących wzorców myślowych i przekonań. Moim  darem jest  skuteczne docieranie do zakodowanych w podświadomości dawno zapomnianych historii. Robię to poprzez luźną rozmowę, uważne słuchanie i prowokacyjne zadawanie pytań oraz grę w skojarzenia, dzięki czemu każdy sam odkrywa i zamienia swoje wzorce.
Doświadczyłam  m.in.:
Tańca Hula, Rytuałów Huny na Hawajach, jogi, Tantry Miłości, tanga, chodzenia po żarach, Swetlodge’a, żywienia w/g Pięciu Przemian, rebirthingu, ustawień Helingerowskich, arteterapii, spotkań z szamanami z Peru, ze Starszyzną Babć, lotów na paralotni, malowania obrazów Vedic Art, warsztatów rozwoju osobistego oraz wyjazdu z dziećmi z domu dziecka do Eurodisneyandu i robienia dzieciom zabaw choinkowych, wręczania paczek świątecznych i doświadczania ich wielkiej radości.
Odkryłam  swoją pasję. Stworzyłam własną metodę docierania do negatywnych przekonań i wzorców myślowych którą nazwałam Decoding. Metoda  ta  powstała z połączenia wielu technik  których nauczyłam się  na warsztatach i kursach nauczycielskich  i cieszę się, że mogę się nią dzielić. Więcej na  www.decoding.pl

Wywiady z Jadwigą Sartys w Telewizji Niezależnej: http://www.decoding.pl/Linki/

Opinie po warsztacie Decodingu:
"To pierwsza metoda, która dała tak szybkie i pozytywne skutki w moim życiu. Polecam wszystkim, którzy szukają skutecznych i szybkich rozwiązań w swoim życiu."
Jarek

„Głębokie emocje i odkrycia, towarzyszące rozmowom z Jadwigą są zawsze dla mnie potwierdzeniem, że metoda
jest niezwykle skuteczna, a ulga i spokój, będące efektem sesji są wyraźnie odczuwalne.”DATA:               
19-22.X. 2017   

ROZPOCZĘCIE:               
19.X o godz. 18 kolacją (czwartek)

ZAKOŃCZENIE:               
22.X o godz. 14 obiadem (niedziela)

MIEJSCE:                           
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu 

CENA WARSZTATU:       
650 zł

CENA POBYTU:                 
wyżywienie 65 zł  dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)
noclegi- w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc

UWAGA:                        
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/warsztatowe


RABATY:               
50 zł zniżki dla uczestników, którzy wpłaca zaliczkę w terminie do 31.VIII.2017                                               


KONTAKT:                      
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu ,   
biuro: 0662759576
Jacek Towalski       0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366, 

ZAPISY:        
1.    konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt;
3.    wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4.    zaliczkę w wysokości 250 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  19-22.X.2017”.
            Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.himavanti.pun.pl