HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2017-07-25 12:41:57

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 495
Punktów :   

Warsztat tańca orientalnego – wytańcz swoja kobiecość

STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE
                        www.tuiteraz.eu   www.u-zrodla.pl

        zapraszają 14-17 września 2017 na warsztat

Warsztat tańca orientalnego – wytańcz swoja kobiecość
Prowadzi: Katarzyna Gwiazdowska

                

Dlaczego mówimy, że niektóre kobiety są mniej, a niektóre bardziej kobiece? Na czym polega sekret kobiecości i co się na niego składa? Kobiecość ma wiele twarzy. Każda z nas jest inna, wyjątkowa, ale seksowna kobieta to przede wszystkim taka, która dobrze się czuje we własnym ciele. 

Taniec orientalny pozwala zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem – biodrami, brzuchem, kręgosłupem i pośladkami. Rozbudza kobiecość i pewność siebie. 
W rytm orientalnej muzyki mamy możliwość wyrażenia własnego ja i swoich emocji. Spotykamy się ze swoją radością, spontanicznością i dzikością, a także zmysłowością i seksualnością.

Nie trzeba umieć tańczyć, żeby móc wziąć udział w tych warsztatach. Będziemy ruszać się w sposób intuicyjny, dostosowany do własnych możliwości. KAŻDA KOBIETA POTRAFI ZATAŃCZYĆ TANIEC BRZUCHA! A jeśli myśli, że nie potrafi, to tylko do momentu zanim nie usłyszy rytmów orientalnej muzyki i nie zobaczy innych kobiet, które swobodnie wpuszczają ruch w swoje biodra. Przyjdź na warsztat i odważ się odczuć swoją kobiecość w pełni!

   
W programie:
•    rozbudzanie swojej kobiecości poprzez taniec i ruch
•    doświadczanie swojej seksualności w tańcu
•    odkrywanie własnego wymiaru kobiecości
•    praca nad mniej akceptowanymi przez siebie częściami ciała
•    praca z emocjami: złością, smutkiem, radością itd.
•    joga
•    ćwiczenia rozciągające
•    relaksacje
•    masaże
•    krąg kobiet

Czym jest taniec orientalny?
Taniec orientalny zawiera w sobie różne formy tańca brzucha oraz Bollywood.
Współczesny taniec brzucha to forma tańca charakteryzująca się ogromną różnorodnością stylistyczną, na którą wpływ ma kultura kraju, w którym jest tańczony. Podróżując po całym świecie można spotkać wiele różnych tancerek orientalnych, a każda z nich będzie swoim tańcem opowiadać inną historię. Może to być taniec dynamiczny, kolorowy i energiczny albo bardzo zmysłowy, emocjonalny i seksowny.
Bollywood (indyjski taniec fimowy) jest połączeniem klasycznych tańców indyjskich z tańcem brzucha i latino. Jest barwny, piękny, ma w sobie dużo gracji i dynamiki. Bollywood jest bardzo energiczny, angażuje wszystkie części ciała, począwszy od głowy, aż po stopy. Dzięki temu daje świetny trening mięśniom i modeluje sylwetkę. Taniec ten to język ciała i miłości, wyzwala pozytywne emocje i dodaje energii.
Co wziąć ze sobą na warsztat?
Taniec orientalny tańczymy boso. Proponuję wziąć ze sobą krótki top odsłaniający brzuch lub dopasowany T-shirt, długą spódnicę lub sportowe spodnie. Potrzebna będzie również chusta do tańca brzucha oraz chusta na głowę do Bollywood. Na zajęcia jogi przyda się mata do jogi i sportowy strój.

     

PROWADZĄCA:
Katarzyna Gwiazdowska
Tancerka i nauczycielka tańca orientalnego, psycholog, psychodietetyk, certyfikowany nauczyciel metody Soul Body Fusion®. Dyplomowana trenerka rozwoju osobistego Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów Ośrodka INTRA. Specjalizuje się w holistycznej pracy nad rozwojem osobistym:  poprzez ruch, pracę z ciałem, z emocjami i ze świadomością.
Prowadzi m.in. kręgi kobiet, warsztaty tańca, warsztaty holistycznego oczyszczania organizmu, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, kursy Soul Body Fusion®, jogę i sesje oddechowe. W głębi serca tancerka, na zewnątrz praktyczna organizatorka, regularnie medytuje, czasem śpiewa. www.kasiagwiazdowska.com 


DATA:                              
14-17.IX. 2017   

ROZPOCZĘCIE:               
14.IX. o godz. 18 kolacją (czwartek)

ZAKOŃCZENIE:               
17.IX. o godz. 14 po obiedzie (niedziela)

MIEJSCE:                           
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,  Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU:       
450 zł

CENA POBYTU:                 
wyżywienie 65 zł  dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)
noclegi- w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc

UWAGA:                         
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/  warsztatowe

RABATY:                         
Cena early bird 350 zł (przy wpłącie zaliczki do 15.VIII)

KONTAKT:                      
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu ,   
biuro:  0662759576 
Jacek Towalski       0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366, 

ZAPISY:        
1.    konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt;
3.    wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4.    zaliczkę w wysokości 150 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  14-17.IX.2017”.
            Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
aparatstalymetalowy.dolanskadent.pl