HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2017-03-26 18:25:04

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 495
Punktów :   

“Łącząc się z naturą w poszukiwaniu mądrości”

5 dniowy warsztat inspirowany Vision Quest
-Podróżą w Poszukiwaniu Wizji  zawierający 24 h pobyt  na łonie Natury !!!
                       
Ludzie przez całe wieki wyruszali w głąb Natury w poszukiwaniu wskazówek i mądrości. W dzisiejszym świecie biegnącym coraz szybciej, bardziej niż kiedykolwiek ważnym jest, aby móc zatrzymać się i pobyć na łonie dzikiej przyrody. Gdy to zrobimy, ujawnią się nam niezwykłe spostrzeżenia o tym, kim jesteśmy i o co w tym wszystkim chodzi.

Ten warsztat inspirowany jest tradycyjnymi Podróżami w Poszukiwaniu Wizji (Vision Quest)  i przygotowuje do spędzenia 24 godzin  na łonie natury.  Zaczyna się od trzech dni przygotowania, pięknymi spacerami, pływaniem w jeziorach, przygodami nad wodą i przy ognisku, gdzie będziemy spożywać posiłki i snuć opowiadania.

W ciągu tych dni, będziemy także dzielić się pomysłami i narzędziami, które otworzą nasze zmysły i pozwolą nam być w pełni "obecnymi". Będziemy czerpać inspiracje z tradycji indiańskich, dawnych i współczesnych sztuk wschodnich oraz ze współczesnych nurtów zakorzenionych w praktyce uważności i mocy przebywania w chwili obecnej.

Jest to rewelacyjna podróż w każdym aspekcie: poprzez wszystkie żywioły; wszystkie zmysły; kończąc na podróży do własnego Ja.


        
Wszyscy wiemy, kiedy musimy się zatrzymać, ale zawsze mamy mnóstwo powodów, żeby tego nie zrobić. Najtrudniej jest zacząć. Najlepsze zaś zobaczyć, co za niespodzianka na nas czeka gdyż już odważymy się to zrobić. Uwielbiam prowadzić ten proces i wspierać wszystkich, którzy przez niego przechodzą. Nie wahaj się skontaktować ze mną, jeśli chcesz wiedzieć coś więcej na ten temat.

Program:
Będziemy praktykować medytację i ruch inspirowany żywiołami, praktykować lekcje pochodzące z mądrości dawnych tradycji oraz włączać wszystkie nasze zmysły podczas żywiołowych przygód, zarówno w dzień jak iw nocy. Z każdym krokiem, badając obszary, które inspirowały wiele wielkich umysłów i serc, będziemy podążać do naszej wewnętrznej istoty.

Warsztat odbędzie się w specjalnym obozie, który rozbijemy i uczynimy naszym dzikim domem. Na koniec każdego dnia, będziemy rozpalać ognisko, dzielić się opowieściami i siedzieć pod gwiazdami – lub będziemy robić cokolwiek innego, do czego zainspiruje nas las!

Korzenie tego warsztatu sięgają wielu źródeł. Spodziewajcie się odkryć inspiracje z taoizmu,  buddyzmu, mądrości rdzennych Amerykanów, tantry, Tai Chi i Qi Gong. Będziesz mieć również szansę poznać nowe pomysły i praktyki inspirowane niezwykłą mocą Natury. To wszystko odbywać się będzie w przepięknych okolicznościach przyrody, przygotowując Cię do nabycia nowych umiejętności i powrotu do realnego świata.

Testimoniale
"Zachwyt, samopoznanie i dostrojenie się do samej siebie i do natury. Kilka miesięcy później zorientowałam się, że zainicjował się we mnie ruch, który wciąż nabiera tempa ... "- Liz
"Gorąco zachęcam do przyjechania na warsztaty organizowane przez Drogę Natury (Way of Nature). To, co oni (nauczyciele – przyp. tł.) robią na nich jest wyjątkowe i, po prostu, ważne. "- Ryan

"Jego (Andresa Robertsa – przyp. tł.) motywacją do zmiany jest namacalna, a energia jest ogromna i zaraźliwa. Myślę, że to wynika z jego dostrojenia się do świata przyrody i czystości jego motywacji. On jest prawdziwą inspiracją. "- Steve

    

"Świat jest pełen magicznych rzeczy, cierpliwie czeka na to, aby nasze zmysły się wyostrzyły".
-W.B. Yeats


Organizacja Way of Nature
Way of Nature  jest organizatorem  niezwykłych wypraw w dzikie zakątki, które pomagają ludziom odnaleźć głęboki spokój, równowagę i cel w życiu.Organizuje wyjazdy, na których jest czas na samotność na łonie natury i lekcje mądrości zaczerpniętej z dawnych kultur, a przy tym, całkiem sporo przygody i po prostu dobra zabawa.

Mają do zaoferowania doskonałe antidotum na zawrotne tempo życia w XXI wieku, antidotum, które wielu osobom o różnym temperamencie, zainteresowaniach i aspiracjach pomogło odnaleźć prawdziwy sens życia.

Ludzie od tysięcy lat szukają w Naturze  podpowiedzi, mądrości i motywacji. Nasze odosobnienia i wyprawy na tym właśnie polegają, a jednocześnieodpowiadają potrzebom naszych czasów.  Program wyjazdu łączy lekcje pradawnych umiejętności z „Misją w naturze” – odważnym odosobnieniem w dziczy, trwającym od jednego  do czterech dni.

Takie całkowite odcięcie od cywilizacji przynosi zaskakujące i niezwykłe efekty. Czas spędzony samotnie na łonie natury jest jednym z najlepszym prezentów, jakie możemy sobie podarować, a obecność współtowarzyszy wyprawy  i  wesołe obozowisko, to te kilka rzeczy, które wystarczą, aby  diametralnie zmienić sposób patrzenia na świat, odnaleźć zadowolenie czy zainicjować zmiany w życiu.

Wielką inspiracją jest dla nas praca Johna P. Miltona, ekologa, podróżnika, pisarza i mędrca dwudziestego pierwszego wieku. John spędził wiele lat pobierając nauki u szamanów, uzdrowicieli i nauczycieli różnorakich tradycji na całym świecie, a następnie przekazał nam owoc swoich poszukiwań w postaci unikalnej matody Way of Nature.  Kluczowe elementy tej metody zachowujemy w  samym sercu naszej pracy. Uważamy, że stanowią one wspaniały sposób na to, by włączyć inteligencję natury i dawnych kultur w nasze dzisiejsze życie.

www.wayofnature.co.uk
ANDRES ROBERTS


Andres jest nauczycielem, przewodnikiem, facylitatorem i doradcą pracującym z nowym rodzajem postępu, kreującego pozytywną przyszłość dla każdego z nas. Jego praca łączy nowe pomysły na temat przywództwa i zmian, powrót do natury oraz mądrość starożytnych kultur, aby pomóc wywołać zmianę, która będzie bardziej pozytywna i systemowa. 
Andres sam przeszedł podróż w głąb siebie, łącząc się z Naturą i czerpiąc mądrość z tradycyjnych ścieżek. W swojej pracy wykorzystuje 15 lat doświadczenia swojej nauki i zmian, studiował u niesamowitych nauczycieli i starszych z całego świata, a teraz czyni te lekcje bardziej dostępnymi dla współczesnego świata. Andres jest również współzałożycielem www.wayofnature.co.uk  oraz www.bio-leadership.org, projektu, który pomaga rozwiązać problemy XXI-wieku przez ściślejszą współpracując z Naturą.
www.andresroberts.com


MIEJSCE:
Warsztat odbędzie sie na terenie Ośrodka Rozwoju Osobistego “Tu i Teraz” w Nowym Kawkowie. Ośrodek   znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha polanie, wśród pagórków porośniętych lasami. Cały teren leśno - łąkowy obejmuje 45 ha zamkniętej, prywatnej przestrzeni.
   
                   Ośrodek Tu i Teraz                              Jurta na sąsiedniej polanie


DATA:                              
13-18.VI. 2017   
ROZPOCZĘCIE:               
13.VI. o godz. 18 kolacją (środa)
ZAKOŃCZENIE:               
18.VI. o godz. 14 po obiedzie (niedziela)
MIEJSCE:                           
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,                                   Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu
CENA WARSZTATU:       
1400 zł
CENA POBYTU:                 
wyżywienie 65 zł  dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)
NOCLEG:            
w namiotach własnych (łaźnia na campingu) lub na polu namiotowym ośrodka w cenie 20 zl /os                                 
RABATY:                     
Cena dla Early Bird przy wpłacie zaliczki do 10.IV wynosi 1200 zl

KONTAKT:                       
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu ,   
                     biuro: 0662759576  , Jacek Towalski       0602219382,
                     Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366, 

ZAPISY:        
1.    konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt;
3.    wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4.    zaliczkę w wysokości 290 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  13-18.VI.2017”.
            Trzy tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
aparatortodontycznyruchomy.dolanskadent.pl piaskowanie