HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2017-03-09 17:31:14

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 481
Punktów :   

Twórcze ciało - majówka z Ośrodkiem Terapii Tańcem i Ruchem IBA

STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE
                        www.tuiteraz.eu   www.u-zrodla.pl

zapraszają 29 kwietnia- 3 maja 2017 na warsztat

Twórcze ciało - majówka z Ośrodkiem Terapii Tańcem i Ruchem IBA
Prowadzą: Izabela Guzek i Katarzyna Dańska

    

„Tworzenie jest pełne życia. Daje wybór i wolność od ograniczających schematów”.

Zapraszamy na warsztaty, które będą okazją do tego, aby obudzić swój  twórczy potencjał, rozwijać kreatywne myślenie i działanie poprzez ruch, odblokować ekspresję, zregenerować się w sposób ożywiający ciało i umysł.

Warsztaty prowadzone będą metodami terapii tańcem i ruchem, analizy ruchu  Labana i Ruchu Autentycznego przez doświadczone terapeutki tańcem i ruchem z Ośrodka Terapii Tańcem i Ruchem IBA, Izabelę Guzek i Katarzynę Dańską.

Twórczość przejawia się nie tylko w działaniach artystycznych, ale także w kiełkującej wiosną przyrodzie, w witalnej energii, w gotowaniu , czy urządzaniu mieszkania, w tym  jak rozwiązujemy problemy, jak kształtujemy nasze relacje i jak radzimy sobie ze zmianami.  Tworzenie jest pełne życia. Daje wybór i wolność od ograniczających schematów. poszerza granice naszej egzystencji.

Zapraszamy Cię na majówkowy warsztat, na którym zbudujemy przestrzeń sprzyjającą temu, aby skontaktować się ze swoim twórczym Ja i obudzić kreatywność.
Prowadzić nas będzie to, co najbardziej pierwotne, naturalne i żywe, czyli nasze ciała i ich nieograniczone możliwości ekspresji.  Pomogą nam w tym metody terapii tańcem i ruchem, analizy ruchu Labana, Ruch Autentyczny i techniki arteterapeutyczne.

Stworzymy swoje dynamiczne, ucieleśnione portrety, zatańczymy w przypadającym na 29 kwietnia Międzynarodowym Dniu Tańca, pooddychamy czystym powietrzem Warmii. Cała reszta jest potencjałem, który mamy nadzieję wspólnie odkrywać i kreować.
        

Warsztaty są dla Ciebie, jeśli:
•    odczuwasz potrzebę nieszablonowego działania
•    chcesz zyskać nową perspektywę i przełamać rutynę
•    szukasz regeneracji, która będzie ożywiająca, a nie będzie biernym wypoczynkiem ani eksploatującą aktywnością
•    chcesz pogłębić świadomość ciała i odblokować wlasną ekspresję
•    chcesz odzyskać dostęp do zabawy i witalności
•     tworzysz i szukasz inspiracji
•    jesteś ciekawa/y nowych metod pracy takich jak terapia tańcem i ruchem, Ruch Autentyczny, podejście Laban/Bartenieff.

PROGRAM
29.04 (sobota)
do 13.45 przyjazd
14.00 obiad
15-18.30 warsztaty
19.00 kolacja
20-21.30 celebracja Międzynarodowego Dnia Tańca (oczywiście taneczna)

30.04, 1.05, 2.05 (ndz, pn, wt)
9.00 śniadanie
10- 13 warsztaty
13.30 obiad
Czas wolny i możliwość korzystania z dobrodziejstw otaczającej przyrody
18.00 kolacja
19.00- 20.30 Ruch Autentyczny

3.05 (śr)
9.00 śniadanie
10-13 warsztaty, podsumowanie
13.30 obiad  i wyjazd


PROWADZĄCE:

Katarzyna Dańska

Jestem absolwentką 4 letniego szkolenia w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem, Podyplomowego Studium Terapii i Treningu Grupowego UW, body/movement coachem, mamą dwóch córek i tancerką. W czerwcu 2009 jako jedna z dwóch pierwszych osób w Polsce uzyskałam Certyfikat Psychoterapeuty Tańcem i Ruchem. Przewodnicząca Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem W prywatnej praktyce prowadzę terapię grupową, indywidualną, warsztaty i wykłady. Pracuję z osobami cierpiącymi z powodu depresji, stanów lękowych, znajdującymi się w kryzysie, mającymi zaburzony obraz własnego ciała. Także z osobami pragnącymi odzyskać wewnętrzną siłę i dostęp do twórczych zasobów. np. w sytuacji życiowej zmiany. Pracuję z grupami na Dziennym Odziałem Nerwic. Odbyłam 3 letnie szkolenie z analizy ruchu - Kestenberg Movement Profile w Centrum für Tanz&Therapie w Monachium a także roczne szkolenie z Ruchu Autentycznego z dyplomem Institue for Integrative Bodywork and Movement Therapy. Szkolę studentów Szkoły Terapii Seksualnej  prof. Z. Lwa-Starowicza. Aktualnie uczestniczę w szkoleniu certyfikującym Laban/Bartenieff Institute of Movement Studies. Od wielu lat praktykuję różne formy tańca i ruchu. Jestem entuzjastką improwizacji w kontacie. Pasjonuje mnie takie podejście do ruchu, które uwzględnia naturalne wzorce i przywraca ruchowi pierwotne znaczenie: języka osobistej ekspresji i nawiązywania relacji.  Zapraszam do przeczytania rozmowy ze mną w styczniowym numerze Charakterów, www.terapiatancem-iba.pl

Izabela Guzek

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką tańcem i ruchem, absolwentką i nauczycielem Polskiego Instytutu Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Ukończyłam psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Szkołę Trenerów w Grupie TROP. Ukończyłam roczny kurs Ruchu Autentycznego certyfikowany przez Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy. Jestem współautorką książek „Psychoterapia tańcem i ruchem. Teoria i praktyka.” Oraz „Psychoterapia tańcem i ruchem. Terapia indywidualna i grupowa.” Prowadzę psychoterapię tańcem i ruchem z dorosłymi i z dziećmi. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, schizofrenicznymi, z osobami, które doświadczyły przemocy, a także z kobietami po stracie okołoporodowej. Pracuję terapeutycznie z osobami, które doświadczają kryzysów życiowych, konsekwencji nadmiernego stresu, bloków w ciele, objawów somatycznych o podłożu psychicznym, trudności w komunikacji i budowaniu relacji. Od kilku lat pracuję także z dziećmi i dorosłymi z niepełnosprawnością intelektualną oraz z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, współpracuję m.in. z Fundacją Synapsis i warszawskimi szkołami integracyjnymi. Pracuję pod superwizją Jeannette MacDonald (ARAD, SRDMT UK).

            

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o uczestnictwie w 27 godzinach edukacyjnych prowadzonych metodami terapiii tańcem i ruchem.


DATA:  29.IV-3.V. 2017   

ROZPOCZĘCIE: 29.IV. o godz. 14 obiadem, przyjazd do 13.45 (sobota),
                        można przyjeżdżać do ośrodka już w  piątek wieczorem –
                        konieczne wcześniejsze zgłoszenie!
ZAKOŃCZENIE: 3.V. o godz. 13.30 obiadem  (niedziela)
MIEJSCE:           Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,  Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu
CENA WARSZTATU:     580 zł przy zapisie i wpłacie do 3.IV lub w przypadku
                zgloszenia drugiej osoby;
                640 zl przy zgłoszeniu po 3.IV

CENA POBYTU: wyżywienie 65 zł  dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)
               noclegi- w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc
UWAGA:         ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ warsztatowe

KONTAKT:    www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu ,   
                biuro:  0662759576 
            Jacek Towalski       0602219382,
                Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366, 

ZAPISY:        
1.    konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt;
3.    wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4.    zaliczkę w wysokości 230 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  29.IV-3.V.2017”.
            Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Ostatnio edytowany przez tuiteraz (2017-03-09 17:32:54)

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://sieradz.szamba-betonowe.com