HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2017-02-20 09:48:16

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 481
Punktów :   

Warsztaty Soul Body Fusion -kurs zaawansowany ( Nowe Kawkowo)

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE
www.tuiteraz.eu     
                                         zaprasza 14 – 18  czerwca 2017 na 

WARSZTATY SOUL BODY FUSION®
Kurs podstawowy: 13 – 14.06
Kurs zaawansowany: 14 – 18.06
PROWADZI: KATARZYNA GWIAZDOWSKA


Metoda Soul Body Fusion® sprawia, że połączenie z naszym najwyższym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.

Kiedy warto skorzystać z Soul Body Fusion®?
Wiele z nas przeżywa życie, nie korzystając w pełni z własnego potencjału. Nie potrafimy odkryć sensu naszego życia, stworzyć szczęśliwego związku czy znaleźć pracy, która da nam spełnienie. Z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu tracimy kontakt z naszą duszą. Gubimy połączenie z sercem i to uniemożliwia nam dostęp do naszej głębszej intuicji.

Kiedy SBF może pomóc? Jeżeli:
- czujesz brak równowagi w swoim życiu,
- jesteś na życiowym rozstaju dróg,
- masz niskie poczucie własnej wartości,
- czujesz się zagubiony,
- masz niski poziom energii i często chorujesz,
- odczuwasz brak szczęścia,
- doświadczasz depresji,
A chcesz:
- doświadczyć pełni, zjednoczenia ciała i ducha,
- dobrze radzić sobie zarówno w świecie duchowym, jak i materialnym,
- zyskać wewnętrzne prowadzenie,
- rozwinąć swoją intuicję
- wykorzystywać w pełni potencjał.


Co daje Soul Body Fusion®?
Soul Body Fusion® to prosty proces, który przywraca zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią, jakie może ono utrzymać. Dzięki temu mamy lepszy dostęp do swojej intuicji, czujemy wewnętrzne prowadzenie, podejmujemy trafniejsze decyzje, potrafimy lepiej radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym. W wielu tradycjach duchowych mówi się, że „wszystkie odpowiedzi są w nas”. SBF pomaga znaleźć dostęp do tych odpowiedzi i odkryć w sobie wewnętrznego Mistrza. Poprzez całkowite zestrojenie się ze swoimi wyższymi aspektami (duszą), otwierasz się na najlepszą wersję siebie.
Uwaga: sesja SBF nie zastąpi wizyty u lekarza lub terapeuty. Jeżeli cierpisz na chorobę fizyczną czy psychiczną polecam zasięgnąć porady specjalisty.

Kto jest twórcą metody SBF?
Jonette Crowley jest twórcą Soul Body Fusion®, techniki służącej uzdrowieniu i pełni człowieczeństwa. Jest uznaną na całym świecie nauczycielką duchową, założycielką Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji dedykowanej duchowemu przebudzeniu. Jonette jest badaczem i odkrywcą – zarówno na płaszczyznach wewnętrznych, jak i w podróżach po całym świecie. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania, oraz wyjątkową możliwością utrzymywania energii, które umożliwiają innym doświadczenie ich własnej wewnętrznej prawdy.
www.JonetteCrowley.com, www.SoulBodyFusion.com.


PROGRAM WARSZTATU PODSTAWOWEGO
Na warsztacie poznasz praktyczne zastosowanie metody Soul Body Fusion®. Nauczysz się jak możesz sam dostrajać swoje ciało do wibracji swojej duszy, jak pracować z ludźmi tą metodą, jak stosować ją w relacjach, jak wykonywać ją na zwierzętach. Odpowiesz sobie na pytanie, co blokuje Twój potencjał, jak możesz to przezwyciężyć i w pełni korzystać z możliwości, które oferuje Ci Twoje życie. Warsztat kończy się certyfikatem praktyka metody Soul Body Fusion®.

PROGRAM WARSZTATU ZAAWANSOWANEGO
autoryzowanego przez Jonette Crowley! Pierwszy raz w Polsce zapraszam wszystkich praktyków i nauczycieli SBF na kurs
SBF Część II. Program:
-    Żyć w pełni swojej Mocy - co to dla mnie oznacza? (praca z przekazami Ashtatary)
-    Kiedy tracimy swoją Moc? (oddzielanie się od duszy, naruszanie granic, konflikty wewnętrzne, zgoda na "mniej" , aniżeli na "więcej", na „pełnię” etc)
-    W jaki sposób rozpoznać głos duszy od innych głosów w naszym umyśle (ego, rodziców, społeczeństwa, krytyka etc)?
-    Zaufanie i Odwaga - dwie cnoty potrzebne na ścieżce duszy. Nie umiejętności, ale Zaufanie jest ważne, gdy chcemy słuchać głosu naszej duszy. Nie logicznego myślenie, lecz
Odwaga - kiedy chcemy realizować jej misję.
-    Jak wzmocnić naszą intuicję? Jak bardziej korzystać z intuicji w naszym życiu? w biznesie? w związkach?
-    Jakie są praktyczne zastosowania SBF? Jak robić SBF na sytuacje, związki, prosząc duszę o prowadzenie?
-    Idąc dalej - medytacje Marka (przewodnika duchowego Jonette Crowley) - jak możemy wzmocnić się jeszcze bardziej? Jak poszerzyć naszą świadomość? Seria MOC.
•    Spodziewaj się CUDÓW, skoków kwantowych świadomości i niezwykłych, wewnętrznych podróży!!!

"Dla mnie SBF było niesamowitym doświadczeniem miłości, wdzięczności,  radości i pokoju wewnętrznego.  Niesłychane doświadczenie olbrzymiej mocy. Po raz pierwszy w życiu doświadczyłam jedności ciała z duchem. Światło,  które pojawiło się w moim sercu, będzie tliło się już zawsze. Kasiu dziękuję Ci za profesjonalizm i ciepło wewnętrzne."
Joanna z Warszawy

"(...) Nie przypuszczałem, że skoki kwantowe, wewnętrzne przemiany odbywają się w jednej chwili, zachodzą tak "po prostu", z taką łatwością i lekkością pomimo mierzenia się z Ego,
z ograniczeniami swojego umysłu, z oczekiwaniami. Polecam. Warto."
Maciek z Łodzi

"Soul Body Fusion pozwoliło mi zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem.  Przyjąć je takim jakie jest, bez osądu... Poczułam, że bycie i życie nie musi boleć, że nie jestem tu za karę.  Dziękuję za możliwość połączenia ducha i ciała w jedno."
Ania z Warszawy


PROWADZĄCA: Katarzyna Gwiazdowska
Certyfikowany nauczyciel metody Soul Body Fusion®, psycholog, psychodietetyk. Dyplomowana trenerka rozwoju osobistego Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów Ośrodka INTRA. Specjalizuje się w holistycznej pracy nad rozwojem osobistym:  poprzez ruch, pracę z ciałem, z emocjami i ze świadomością.
Prowadzi m.in. kursy Soul Body Fusion®, wyjazdy zagraniczne połączone z warsztatami SBF®, programy holistycznego oczyszczania organizmu, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, kręgi kobiet, warsztaty tańca, jogę i sesje oddechowe. W głębi serca tancerka, na zewnątrz praktyczna organizatorka, regularnie medytuje, czasem śpiewa. Prowadzi dwa blogi: www.soulbodyfusion.blogspot.com
www.zdrowiewwielkimmiescie.blogspot.com

TERMIN:                     
13 - 14.VI.2017 kurs podstawowy (wtorek - środa),
14 - 18.VI.2017 kurs zaawansowany (środa - niedziela)

CZAS TRWANIA- KURS PODSTAWOWY:
rozpoczęcie zajęć 13.VI godz. 18 (wtorek kolacją);   zakończenie  14.VI  godz. 18 (środa kolacją);

CZAS TRWANIA -  KURS ZAAWANSOWANY:
rozpoczęcie zajęć 14.VI godz. 18 (środa kolacją);  zakończenie 18.VI godz. 14 (niedziela obiadem)

CENA WARSZTATU: 
kurs podstawowy 200 zł
kurs zaawansowany 550 zł

CENA POBYTU:         
wyżywienie 65 zł  dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc; 
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ warsztatowe

RABATY:             
•    20 % zniżki od ceny warsztatu dla osoby płacącej zaliczkę przed  28 lutego 2017
•    100 zł  zniżki na zakwaterowanie za przyprowadzenie nowej osoby, która nie była jeszcze w ośrodku Tu i Teraz;

KONTAKT:                   
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu   
biuro:   0662759576
Jacek Towalski       0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366, 

MIEJSCE:               
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego  „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

ZAPISY: 
1.    konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt;
3.    wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4.    zaliczkę w wysokości 100 zł  (za kurs podstawowy) prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  13-14.VI.2017”.  Zaliczkę za kurs zaawansowany w wysokości 200 zł prosimy wpłacić na to samo konto z opisem “pobyt  14-18.VI.2017”
            Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://niemcza.szambobetonowe-mardor.pl usunięcie pojazdu znak sklep