HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2011-04-24 13:10:04

Kapali

Moderator

Skąd: Polska - Londyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 266
Punktów :   
WWW

Sathya Sai Baba Awatar zmarł w Indii - 24 kwietnia 2011

W dniu 24 kwietnia 2011 po krótkiej chorobie zmarł wielki mistrz duchowy Sri Sathya Sai Baba, uznawany za reinkarnację dawnego bóstwa Śri Dattatreya (Shirdi Sainatha to jego poprzednie wcielenie). W stanie Andhra Pradesh rząd ogłosił 4 dniową żałobę narodową. Sri Sathya Sai Baba był od dzieciństwa źródłem inspiracji duchowej, religijnej i naukowej dla milionów hindusów oraz innych narodowości. Z jego wsparciem i finansowaniem wybudowano w południowej Indii największy i najnowocześniejszy szpital w Azji. Sathya Sai Baba dla ponad 100 milionów ludzi jest Człowiekiem Bożym, Awatarem na miarę Śri Kriszny, Rama, Buddy, Muhammada czy Jezusa. Nie założył jednak nowej religii, a jedynie całe życie poświęcił na jednoczenie wyznawców istniejących religii w duchu pokoju i miłości.

Indyjskie Bollywood oraz indyjska Dolina Krzema rozpoczęły żałobę narodową, gdyż mistrz zachęcał większość indyjskich aktorów do rozwijania indyjskiego kina i technologii komputerowych! Pokazywał jak nauka i duchowość zawsze idą w parze dla postępu ludzkości, czego nie mogli znieść niektórzy ortodoksi muzułmańscy i chrześcijańscy dla których postęp nauki to ciągle jeszcze szatan, a nie Bóg (Allah). W Aśramie Sathya Sai Baba terroryści chrześcijańscy jak i muzułmańscy z tak zwanej prawicy wiele razy podkładali bomby, usiłowali Sai Babę zastrzelić, a aśramu w Puttaparti przez kilka lat pilnowało wojsko indyjskie, także przed partyzantką maoistowską bardzo aktywną na południu Indii.

Sathya Sai Baba był hospitalizowany od 28 marca 2011 z powodu ogólnej niewydolności wielonarządowej. Miał już prawie 86 lat, a wedle własnego proroctwa miał dożyć wiekku około trzech Śanivaras. Okres Śanivara to około 30 lat, czas obiegu planety Saturn w indyjskiej astrologii. Trzy takie cykle to okres zrealizowania pełnej misji Awatara. Wiele osób mniema, że trzy cykle Saturna to 90 lat lub więcej, jednak Saturn obiega Słońce w około 29,5 roku, dokładnie w 10.759,5 dni (czyli 29,46 lat). Mamy zatem 88,38 lat na zakończenie pełnego cyklu Trzech Śanivaras, zatem z dokładnością błędu statystycznego można stwierdzić, że Sathya Sai Baba dożył sędziwego wieku "około trzech śanivaras", jak sam o sobie przepowiedział. W 1950/51 roku z okazji otwarcia Aśramu Prasanthi Nilayam w Puttaparti Sathya Sai Baba przepowiadał, że zamierza jeszcze żyć przynajmniej 59 lat, zatem trzeba uznać, że i ta przepowiednia się spełniła!

Sathya Sai Baba - mesjasz dla milionów uduchowionych ludzi odszedł ostatecznie 24 kwietnia 2011 roku o godzinie 7.45 rano, czyli w pierwszy dzień Wielkanocy. Sathya Sai Baba ostatni oddech wydał z siebie o godz. 7.28 rano czasu indyjskiego czyli o 2.58 aktualnego czasu polskiego, jednak przez kilka minut była jeszcze podejmowana reanimacja. Z uwagi na to, że wśród jego wielbicieli i sewaków (uczniów służebników) było także wiele milionów postępowych i mistycznych chrześcijan o ekumenicznym nastawieniu, Sai Baba uważany jest za prawdziwego Chrystusa Adwentu, Mesjasza, który swoim odejściem, śmiercią akurat w czasie święta chrześcijańskiej Wielkanocy jedynie po raz kolejny potwierdza ów odczuwany przez widzących fakt mesjaństwa, przepowiadany także w wielu proroctwach. Można zatem powszechnie uważać już nauki Sathya Sai Baba odnoszące się do prawdziwego chrześcijaństwa jako nauki Mesjasza, Ducha Prawdy - Sathya Sai Baby!

Zwłoki Sri Sathya Sai Baba (Sathyanarayan Raju) zgodnie z tradycją indyjską zostaną spalone w Sai Kulwant Hall w Aśramie Prashanti Nilayam w środę rano dnia 27 kwietnia 2011 roku. Pogrzeb odbędzie się ze wszelkimi honorami przewidzianymi przez władze stanowe dla osób wybitnie zasłużonych wobec Narodu i Ojczyzny. W poniedziałek i wtorek zwłoki będą wystawione na widok publiczny w Sai Kulwant Hall. W Puttaparti od ogłoszenia zgonu w niedzielę rano zgromadziło się już ponad 400 tysięcy osób, w tym wielu aktorów, naukowców, ministrów i polityków (tak rządzących jak i opozycji) oraz duchownych różnych wyznań celem czuwania.

Sri Sathya Sai Baba (Sathyanarayan Raju) żył od 23 listopad 1926 do 24 kwietnia 2011. Wielbiciele Sri Sathya Sai żyją dziś w 108 krajach świata, gdzie są oficjalne Aśramy i ośrodki Sathya Sai, a w 126 krajach świata przebywają wielbiciele. Fundacja Sathya Sai zarządza majątkiem wartym około 400 miliardów rupii (40 tysięcy kroras) czyli około 9 miliardów dolarów USA, co na warunki indyjskie jest ogromną kwotą. Fundacja Sathya Sai budowała nie tylko szpitale, ale także nowoczesne drogi, lotnisko, tysiące studni, pomagała ofiarom pedofilii i przemocy, budowała szkoły i uniwersytety. Sathya Sai Baba to wizjoner, który od 1940 roku kiedy rozpoczął swoją duchową misję, cudami przyciągał miliony ludzi, ale datki wykorzystywał dla unowocześnienia regionu oraz kraju (stanu) w którym żył i nauczał. Świetnie godził religijność z nauką, medycyną i postępem technicznym.

Kolejna, trzecia inkarnacja Sai Avatara ma się narodzić w Gunaparthi w dystrynkcie Mandya w stanie Karnataka, dawniej zwanym Mysore. Kolejne narodziny wedle wskazówek rozmaitych pism świętych z Indii oraz interpretacji wielbicieli Sathya Sai będą miały miejsce w czasie od roku do nawet ośmiu lat po śmierci drugiej czyli obecnej awatary Sai. Działalność Prema Sai Baba ma się rozpocząć w latach 2021-2030, a o tworzeniu nowego ciała w duchowej sferze mowa w aśramie już od przynajmniej 1993 roku. Jedna z inkarnacji Sai Awatara zwana mesjańską ma dożyć nawet 95/96 lat życia, jednakże przypuszczenia dr Johna Hislopa, jakoby chodziło o Sathya Sai Babę były mylne, głównie z powodu błędu w rachunkach. Mahdi czyli Mesjasz wedle irańskich proroctw księgi "Mehedi Moud" z kręgów muzułmańskich dopiero się narodzi, i widać przepowiednie z tym związane mogą tyczyć tylko Prema Sai Awatara. Należy dodać, że muzułmanie liczą lata według kalendarza księżycowego w którym rok jest o 11 dni krótszy niż w kalendarzu słonecznym!

W Indii, wielbiciele Sathya Sai żegnają już to wcielenie Mistrza Światła, ale także z nadzieją wyczekują trzeciej zapowiadanej Awatary Dattatreya (Trójciała).

Cześć Jego Pamięci!

Om Śri Sai Ram!

Om Sri Saibabaaya Namah!

Ostatnio edytowany przez Kapali (2011-04-24 19:29:42)


Kapali - Strażnik Dharmy
################
Opinia: Żeby zepsuć system Linux trzeba nad tym popracować; żeby zepsuć system Windows wystarczy popracować na nim, pisze Scott Granneman z SecurityFocus!!!

Offline

 

#2 2011-04-24 13:50:22

Gurumai

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2007-09-03
Posty: 49
Punktów :   

Re: Sathya Sai Baba Awatar zmarł w Indii - 24 kwietnia 2011

Zawsze kiedy odchodzi tak wielka Avatara jak Śri Bhagawan Sathya Sai Baba jest to niepowetowaną stratą dla milionów ludzi na tym świecie. Jest to niewysłowioną tragedią dla prawdziwych wielbicieli Mistrza i przede wszystkim tych, którzy byli Jego Uczniami. Nie da się tego nawet opowiedzieć jak wielka to strata i nieszczęście dla całego Świata. Sai Baba doprowadził Puttaparti - indyjską wieś gdzie mieszkał do rozkwitu. Dał pracę, wyżywienie i sprawował opiekę nad tysiącami ludzi. Zawsze propagował Sevę - czyli bezinteresowną służbę dla innych.  Był Miłością, Oddaniem i Prawdą. Jego życiowym mottem na tej Ziemi było przesłanie zawarte w tej pieśni, którą lubił śpiewać.

Miłość mym kształtem.
Prawda mym tchnieniem.
Pokarmem - Błogość.
Wszechobejmującym Orędziem me życie.
Miłością bez powodu,
Od pory niezależną.
Ponad narodziny i śmierć!

I tą Misję, Orędzie Sathya Sai Baba doskonale wypełnił.

Pozdrawiam i proszę o dużo praktyk w intencji Mistrza Sai! Posyłajcie Mu dużo światła w tę Drogę na inne plany egzystencji.
Róbcie praktyki z mantrą Tryambakam - (Mahamrityunjaya Mantra) posyłając Mu światło.


Gurumai

Offline

 

#3 2011-04-24 17:01:47

 Himavad

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 181
Punktów :   
WWW

Re: Sathya Sai Baba Awatar zmarł w Indii - 24 kwietnia 2011

Sathya Sai Baba uzdrawiał i wskrzeszał umierających...
Trudno jednak znaleźć kogoś tak potężnego, kto mógłby wskrzesić Sathya Sai Babę...


W Madrasie, w dzień Bożego Narodzenia 1971 roku Walter Cowan, Amerykanin w starszym wieku, został wskrzeszony przez hinduskiego cudotwórcę Sathya Sai Babę. Kiedy wśród gorących zwolenników Sathya Sai Baby rozniosła się wieść o tragicznym w skutkach ataku serca Cowana, dr John Hislop, emerytowany profesor i dyrektor korporacji, udał się do niego ze swą żoną do hotelu Connemara. Elsie, żona Cowana, potwierdziła jego zgon. Modliła się, żeby Sathya Sai Baba udzielił pomocy, ale zakończyła swą modlitwę słowami "niech się dzieje wola Boża". Ciało zmarłego zabrano do szpitala. Później, tego samego dnia, udała się tam jego żona wraz ze swą przyjaciółką, panią Ratan Lal. Na miejscu przekonały się, że Sai Baba zjawił się przed nimi.

Jeszcze bardziej zdumiewające było to, że znalazły Waltera Cowana żywego. Zdając sobie sprawę z tego, iż należy udokumentować to niezwykle wydarzenie, dr Hislop skłonił sędziego Damandara Rao do przeprowadzenia wywiadu z lekarzem - świadkiem przywiezienia zmarłego do szpitala (doktor obstawał przy tym, że Walter Cowan z całą pewnością wówczas nie żył). Lekarz zatkał mu nos i uszy watą. Ciało przeniesiono do pustego pomieszczenia. Potem doktor wyszedł ze szpitala, nie było go zatem podczas odwiedzin Sai Baby. Powróciwszy - już po odejściu cudotwórcy - przekonał się, iż pacjent żyje.

Później - jak podaje dr John Hislop - Sai Baba przyznał, że istotnie przywrócił Cowana do życia, nie wyjaśnił jednak, czemu to uczynił. Ale to jeszcze nie koniec cudownych wydarzeń. Równie zdumiewająca była wyraźna bilokacja cudotwórcy (podobne przypadki zdarzały się podobno również Ojcu Pio i innym mistykom). Kiedy bowiem Sai Babę widziano w szpitalu, Hislop uczestniczył w spotkaniu religijnym, podczas którego guru przemawiał i rozdawał podarki. Hislop utrzymuje, że później Sai Baba powiedział mu: "Gdy przemawiałem na mityngu, pani Cowan wezwała mnie. Natychmiast udałem się do szpitala i zrobiłem, co należało. Stan pana Waltera Cowana był bardzo ciężki". Innymi słowy, Sathya Sai Baba potwierdził swój pobyt równocześnie w dwóch miejscach.

Wraz z ocaleniem od śmierci zniknęły również inne przypadłości Waltera Cowana - na przykład cukrzyca.

Sam wskrzeszony opowiedział później, że był ciężko chory na zapalenie płuc, leżąc z trudem łapał oddech, aż wreszcie walka dobiegła końca i umarł. Podobnie jak podają relacje z NDE, Waltera Cowana ogarnęło uczucie "cudownej błogości i doskonałego samopoczucia; zniknął całkowicie strach przed śmiercią". Gdy leżał potem w szpitalnym łóżku, pojawił się u jego boku Sai Baba i zaprowadził go do wielkiej sali, w której tłoczyły się setki ludzi. "Tam właśnie znajdowały się rejestry dotyczące wszystkich moich poprzednich wcieleń". W towarzystwie Sathya Sai Baby Cowan stanął przed sądem. Przyniesiono rejestry: były to całe naręcza zwojów, każdy w innym języku.

"Kiedy je odczytywano, Sai Baba objaśniał ich treść. Najdawniejsze z nich dotyczyły nie istniejących już od tysięcy lat państw, których w ogóle nie mogłem sobie przypomnieć..."

Gdy odczytywanie dobiegło końca, Sathya Sai Baba powiedział, że Walter Cowan nie dokonał jeszcze wszystkiego, co było mu przeznaczone, i poprosił (jak mówi Cowan), "by okazano mi łaskę i pozwolono mojej duszy wrócić do ciała". Sędzia wyraził zgodę. Sąd nad duszą został odroczony, a sam Walter Cowan odszedł z Sathya Sai Babą, by ostatecznie ożyć. Jednak wyznaje, podobnie jak wielu innych, którzy znaleźli się u progu śmierci: Trudno mi było wyrzec się tej doskonalej błogości. Spoglądałem na moje ciało i myślałem, że powrót do niego przypomina zanurzenie się w kloace. Musiałem jednak dopełnić mojej misji, by potem zjednoczyć się ze swym mistrzem, Sai Babą. Wstąpiłem więc powtórnie w moje ciało i natychmiast wszystko zaczęło się od nowa: nie mogłem złapać oddechu i byłem ciężko chory. Otworzyłem oczy i ujrzałem moją żonę. Powiedziałem jej: "Ogromnie ci do twarzy w różowym... "

John Hislop spytał Sathya Sai Babę, czy przeżycia Waltera Cowana były złudzeniem. "To było realne doznanie, a nie iluzja" - odparł. - Wszystko wydarzyło się w głębi jego umysłu. Ja także tam byłem - kierowałem jego myślami. Kiedy spytano go, czy każdy przeżywa podobne doświadczenia związane ze śmiercią, Sai Baba odrzekł: "Niekoniecznie".

Stuart Gordon, fragment książki "Księga cudów" AMBER, Warszawa 1998
Opis książki "Księga Cudów" znajdziesz w Katalogu książek


WSKRZESZENIE CUCHNĄCEGO NIEBOSZCZYKA

Wskrzeszenia dokonane przez Sathya Sai Babę są tak samo potężne jak te, które miały miejsce w życiu Jezusa Chrystusa. Pod koniec 1953 roku jeden z jego wyznawców, bardzo cierpiący, udał się wraz z żoną, córką i jej mężem, do Sathya Sai Baby. Guru nie okazał mu natychmiastowej łaski. Nie zareagował na jego cierpienie, a następnie śmierć. Ciało zaczęło się rozkładać. Ludzie radzili rodzinie szybko usunąć zwłoki. Kiedy żona, indagowana, wyraziła prośbę o zgodę na kremację, Sathya Sai Baba powiedział: Nie słuchaj ich i nie bój się. Ja tutaj jestem. Po godzinie poprosił wszystkich o opuszczenie pokoju, a następnie zamknął drzwi. Po kilku chwilach drzwi się otworzyły. Z łóżka, uśmiechając się, spoglądał na swoją rodzinę niedawno zmarły mąż i ojciec. Jego ciało odzyskało świeżość i normalną barwę, a oczy zaczęły błyszczeć. Schemat wskrzeszenia umarłego niemal identyczny jak przy wskrzeszeniu Łazarza (por. J 11, 1-44) i córki Jaira (por. Mt 9, 18-26). Nie dziwi zatem, że Sathya Sai Baba powszechnie jest identyfikowany z "Innym Pocieszycielem" - Duchem Prawdy, którego zesłać miał wedle Jezusa Chrystusa sam Ojciec Niebieski czyli Bóg (Elohim JHWH) - wedle zapowiedzi Ewangelii Jana, przy końcu czasów. Sathya dokładnie tłumaczy się jako PRAWDA.


TPS - TARA PUTTAPARTI SATHYA

Kiedyś w latach 70-tych doktor Eruch Fanibunda, Pars z Bombaju, otrzymał od Sathya Sai Baby zmaterializowany przez niego medalik z wizerunkiem Sai Baby z Shirdi na awersie. Gdy nieco póżniej uważnie zaczął przyglądać się temu medalikowi, na jego rewersie, ku swemu zaskoczeniu dostrzegł trzy niewielkie literki: "TPS". I przy najbliższej okazji Eruch Fanibunda zapytał o znaczenie tych liter. Sathya Sai Baba w odpowiedzi roześmiał się i powiedział: "Te litery, to znak handlowy Awatara" (Trade Mark - TM). Skonsternowany Fanibunda usłyszał jeszcze: "T, znaczy Tara, czyli gwiazda, P jak Puttaparthi, gdzie jestem, S jak Sathya, czyli Ja". I wyciągając ku górze rękę Sai Baba powiedział jeszcze pomieszanemu Fanibundzie: "Tara, stamtąd jestem". Ta kryptyczna odpowiedź właściwie niczego nie wyjaśniła doktorowi i tylko jeszcze bardziej pogłębiła aurę tajemniczości spowijającą postać Sathya Sai Baby. I taki stan rzeczy właściwie trwa do dzisiaj, bo mimo upływu lat, istnienia już oceanu informacji dotyczących Sathya Sai Baby, nie jesteśmy nawet o krok bliżsi odpowiedzi na pytanie: Kim jest Sathya Sai Baba ?

TARA w rodzaju męskim to w Indii jedna z 10-ciu form Śiva jako Awatara Najwyższego Boga.


CUDOWNY POWRÓT UCZNIA DO AUSTRALII

W styczniu 1994 roku polska wycieczka z Antypedofilskiego Bractwa Zakonnego Himawanti trafiła do Prashanti Nilayam, głównego aśramu Sathya Sai Baby w Puttaparthi, od razu wpadła w samo centrum najbardziej chyba magicznej aury świata, tak przynajmniej się wówczas wydawało. Aszram żył wtedy od kilku dni niesamowitą wręcz sensacją. Otóż Sathya Sai Baba zaprosił do siebie na tzw. interview grupę kilkunastu, bodajże, Australijczyków. I w czasie tego spotkania wydarzyła się rzecz zupełnie niewiarygodna. Sathya Sai Baba oznajmił jednemu z zaproszonych, że jak najszybciej powinien wracać do siebie do kraju, do domu, gdyż jego żona jest bardzo poważnie chora. Ale Australia, to nie Indie, żeby tam dotrzeć trzeba by lecieć samolotem, a samolot, jak wiadomo, to problem z rezerwacją miejsca na najbliższy lot. Ale od czego moc Awatara - Zstąpienia TARA? Sathya Sai Baba, według wersji krążącej po aśramie, podszedł do ściany i wyrysował na niej dłonią zarys jakichś drzwi. Po czym zapytał: ”To drzwi do twojego domu, czyż nie tak? I kiedy zapytany skinął głową, Sathya Sai Baba nakazał mu: ”Pchnij, otwórz je i wejdż”. Mężczyzna wykonał polecenie Sathya Sai Baba i dosłownie zniknął na oczach pozostałych uczestników interview czyli grupowego darśanu. Zniknął, a darśanowy pokój interview opuściła grupa o jednego mężczyznę mniej liczna. Do tego jeszcze, a miało się to okazać już póżniej, mężczyzna ten dotarł do domu, dosłownie z chwili na chwilę, a w jego paszporcie znajdowały się wszystkie pieczątki potwierdzające przekraczanie granic. Ta cudowna historia trafiła wówczas w samo sedno oczekiwań i wyobrażeń milionów ludzi o Sathya Sai Babie i byliśmy gotowi iść dalej tropem tej sprawy, aby uzyskać więcej informacji ze "świata cudów", a nawet uczyć się robić czy aranżować cuda.

Ciekawe, że jakieś 2 lata później,  w 1996 roku, polscy pedofile z Częstochowy po raz pierwszy brutalnie zaatakowali Antypedofilskie Bractwo Himawanti za pomaganie ofiarom molestowania seksualnego dokonywanego przez księży na całym świecie. Organizacja Sathya Sai Baba jest bardzo zasłużona w Indii za pomoc ofiarom pedofilii, w tym za likwidację kilku tysięcy pedofilskich burdeli, co jest jednym z ważnych dokonań, a może i cudów Sathya Sai Baba. Niestety pedofile i pederaści lubiący zbyt młodych chłopców, po dziś dzień, nawet pośmiertnie znieważają Sathya Sai Babę, jakoby był uwikłany w skandale pedofilskie i seksualne. Rzeczywiście, Sathya Sai Baba "był uwikłany" w takie skandale, ale bardzo specyficznie, zwalczał pedofilów i pedofilki pokroju Roberta Priddy, Coony Larsona, Barbary Szandorowskiej czy Basava Premanand'a. I do śmierci zalecał dbać o dobro dzieci, ratować dzieci przez zarazą pedofilii przywleczoną z Zachodu, z USA, Szwecji, Niemiec czy Norwegii.

Ostatnio edytowany przez Himavad (2011-04-24 17:41:45)

Offline

 

#4 2011-04-25 11:55:30

Green Izis

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 36
Punktów :   

Re: Sathya Sai Baba Awatar zmarł w Indii - 24 kwietnia 2011

Bardzo to przykre, że Sai Baba odszedł. Znałam tego Mistrza i bardzo przeżywam jego śmierć, tym bardziej, że nie znam drugiego tak wspaniałego jak On. Wielu jest Guru na świecie, ale to, co zrobił Sai Baba - jest niesamowite! Oglądałam Jego Ashram w Puttaparthi i byłam pod ogromnym wrażeniem! To, co stworzył Sai przez całe swoje życie - niewielu może dokonać. I to świadczy o Jego Chwale i Wielkości. Te cuda, które robił, które ludzie oglądali, liczne uzdrowienia i wszechogarniająca pomoc niesiona ludzkości w każdej chwili i potrzebie...
Przykre, że już nie będzie Sai na świecie w tej materialnej formie, ale pocieszam się myślą, że będzie jako Prema Sai i na tą inkarnację czekam. Mam nadzieję, że Go spotkam i rozpoznam :-)

Pozdrawiam wszystkich

Offline

 

#5 2011-04-26 20:38:21

surya

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 246
Punktów :   

Re: Sathya Sai Baba Awatar zmarł w Indii - 24 kwietnia 2011

Namaste
Śri Sathya Sai był wielkim błogosławieństwem dla nas wszystkich, dla całej naszej planety.
Był ucieleśnieniem miłości i mądrości.
Jestem bardzo wdzięczna że mogłam spotkać tak wielkiego mistrza, awatara.
Om Śri Sai Ram

Offline

 

#6 2011-04-27 00:19:51

 Himawant

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 157
Punktów :   
WWW

Re: Sathya Sai Baba Awatar zmarł w Indii - 24 kwietnia 2011

HOROSKOP NA ODEJŚCIE SATHYA SAI

Horoskop Śmierci Sathya Sai Baba - Puttaparthi 7:28 - 7:45 czasu indyjskiego...

W czasie odejścia jest dzień, poranek, Sathya Sai umarł w czasie korzystnym, odszedł w świetle dnia. Na niebie trzy planety są blisko: Jowisz, Mars, Merkury - wszystkie w gwiazdozbiorze Ryb.

Widać także koniunkcję bardzo jasnej Wenus z Uranem, czyli działa mocno energia Kosmicznej Miłości. Dusza odchodząca osiągnęła świadomość Kosmicznej Miłości, Daiva Preman...

Neptun widać wysoko, blisko górowania w gwiazdozbiorze Wodnika. Pluton przy zachodnim horyzoncie, w gwiazdozbiorze Strzelca. Neptun i Pluton mało są istotne, ale jest to ważne, że wszystkie planety, z wyjątkiem Saturna patrzą na Sathya Sai Baba, jak odchodzi...

Księżyc wysoko nad zachodnim horyzontem, w gwiazdozbiorze Strzelca.

Słońce jest w gwiazdozbiorze Barana.

Oba światła, Słońce i Księżyc są jednocześnie na niebie ponad horyzontem. Wszystkie planety, z wyjątkiem Saturna są ponad horyzontem, skąpane w blasku wschodzącego Słońca. I do tego wschodzą Plejady, co daje potężną kosmiczną energię. Dusza (Słońce) Wschodzi, a ciało (Księżyc) zachodzi...

Saturn pod horyzontem oznacza, że śmierć Sathya Sai nie była powodowana warunkami karmicznymi. Władca karmy musiał się schować pod horyzont, w gwiazdozbiorze Panny. Sathya Sai Baba odszedł z własnej woli, a nie wskutek przymusu karmicznego.

Na linii horyzontu wschodzą także Plejady, tak jak zachodziły w czasie narodzin!

Antares zachodzi na descendencie. Tak jak wschodził w czasie urodzin. Antares to gwiazda narodzin i śmierci Sathya Sai - Władcy Nieba!

Mamy taką strzałkę, najpierw wschodzi Wenus z Uranem, potem Merkury, potem Mars, dalej Jowisz, w końcu Słońce, i Sathya Sai odchodzi ku niebiosom...

Ciekawa jest kombinacja energii Plejad i Antaresa, tak przy urodzinach jak i przy śmierci Sai Awatara.



URODZINY SATHYA SAI BABA

urodzony: November 23, 1926, około 5:50 AM
miejscowość: Puttaparthi (India)
Słońce: 29°57' Scorpio
Księżyc: 11°40' Cancer
Ascendent: 21°37' Scorpio
Midheaven: 21°36' Léo
Chinese Astrology: Ogień Tygrys

Kiedy Sathya Sai Baba się rodził, we wtorek o świcie z 22 na 23 listopada 1926, przed wschodem słońca, Słońce, Wenus i Saturn oraz Merkury były w koniunkcji pomiędzy gwiazdozbiorami Wagi i Skorpiona, a Światło Słońca zaćmiewało Saturna. Koniunkcja Wenus i Słońca była prawie zupełna. Narodziny były wolne od uwarunkowań karmicznych, jasny, świetlisty karman boddisattwy mahasattwy (Mahapurusza) widać w układzie gwiazd... Koniunkcja Wenus, Saturna i Słońca to ścieżka oświeconej duszy prowadzącej ludzi do uwolnienia od karmana poprzez miłość międzyludzką, poprzez naprawę relacji międzyludzkich...

Słońce, Wenus, Saturn i Merkury są w Nakszatra ANURADHA...

Razem z Merkurym wschodziła też gwiazda Antares - jeden z czterech gwiezdnych władców nieba, powiązany z Archaniołem Urielem! Umysł Sathya Sai to jeden z czterech Królów Niebiańskich. Antares to gwiazda pomyślna, jej imię dosłownie znaczy tyle, co Anty-Ares, przeciwieństwo Marsa. Jest to gwiazda podwójna, działająca niekiedy podobnie jak Bliźnięta. Koniunkcja Merkurego i Antaresa to intelektualne posłannictwo przeciwko wojnie. Czerwonawo-pomarańczowa barwa Antaresa pokazuje wyraziście, że energia tej gwiazdy jest Brahmiczną szatą Sathya Sai Baba.

Antares wyznacza Nakszatrę Jyeshtha, dawniejszą Rohini (12°40' – 26° Strzelca), a ta jest rządzona przez Merkurego. Osoby z Księżycem w Jyeshtha mogą mieć silne poczucie własnej ważności i starszeństwa. Są one opiekuńcze, odpowiedzialne i szanowane przez swoją rodzinę. Są mądre, odważne, pomysłowe, mają dużą głębię duchową, intuicję, a być może nawet zdolności paranormalne. Mogą doświadczyć w życiu biedy i trudności. Bywają skryte i mają skłonność do samotnictwa. Tutaj w Jyeshta jest sam Merkury, na pograniczu z Anuradha. Wszystkie te cechy manifestują się przez umysłowość i idealizm jaki jest głoszony w naukach Sathya Sai Baba.

Antares, w Indii uważany za szafranową postać bóstwa Indra, w Persji i Arabii uważany za Tajemne Serce, Al-Qalb, miejsce czy centrum kosmicznej mocy - siddhi. Wschodzący Antares to patronat nad erą szafranowej szaty Sathya Sai... Antares wschodzący daje bogactwo, honor i zaszczyty, a także skłonności do ascezy, co widać razem w życiu Sathya Sai.

Te cztery, a z Antaresem pięć obiektów wschodziły w Lagnam czyli Ascendencie, najmocniej obsadzonym z gwiazdozbiorze Skorpiona! Po drugiej stronie Plejady w descendencie...

Takie zgrupowanie Słońca i jasnych planet w Lagnam Skorpiona jako gwiazdozbioru wedle Ryszi Śuka daje często Osiem Wielkich Mocy Jogicznych - Asztasiddhi.

Słońce w Ascendencie wskauzje na Dharmę, rytuały, wielbienie Boga, pobożność,

W czasie urodzin Sathya Sai, Plejady zachodziły na zachodnim horyzoncie...

Neptun był wysoko na Niebie, górował w gwiazdozbiorze Lwa, Pluton i Księżyc przy zachodnim horyzoncie w Bliźniętach... Księżyc W Bliźniętach pokazuje istotę o podwójnej naturze, gdzie Bóstwo i Bogini są razem w jednym ciele... Na pewno osobę o bogatym życiu wewnętrznym. Księżyc był już po Pełni. Dwa światła towarzyszą urodzinom Sai Avatara.

Mars, Uran, Jowisz były schowane pod horyzontem... Zatem brak cech władczych i wojowniczo-despotycznych, które są schowane, dezaktywowane. Uraniczna iluzoryczność także jest schowana pod horyzontem, zatem Sathya Sai Baba na pewno nie był iluzjonistą ani kuglarzem.

Ostatnio edytowany przez Himawant (2011-04-27 00:58:37)


___________ Himawant ___________
Duchowy Poszukiwacz Miłości i Światła.
Uczeń Mistrza Lalita Mohana od 1987 roku.
Jestem w Bractwie Himawanti wystarczająco długo aby stwierdzić, że każdy kto mówi coś złego o Lalita-Mohan-Dźi jest kłamcą i oszustem!

Offline

 

#7 2011-04-27 08:15:49

surya

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 246
Punktów :   

Re: Sathya Sai Baba Awatar zmarł w Indii - 24 kwietnia 2011

Namaskar
Bardzo imponujący horoskop

Offline

 

#8 2011-04-27 17:19:23

Awatara-Saibaba

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 88
Punktów :   

Re: Sathya Sai Baba Awatar zmarł w Indii - 24 kwietnia 2011

Saibaba to nie zwykły sekciarz czy pedofil jak pletą wrogowie dharmy w necie, ani "rzekomy" cudotwórca, to nie oszust jak pisze inkwizycja kościelna, to nie on sam nie uważał się za reinkarnację indyjskiego guru Shirdi Sai Baby, Ramy, Kryszny, Śiwy i Śakti oraz zstąpienie Boga, "ojca, który posłał Jezusa" (nie za mało tej boskości?). To uczniowie go takim rozpoznają i za takiego uważają, a to duża różnica. Umiał swoją osobą pociągnąć miliony mądrych ludzi, wcale nie był taki zły za jakiego chcą go zrobić katoliccy faszyści i pedofiliści, także z Polski. Wrogowie Sathya Sai Baba są zwyrodniałymi pomyleńcami, ćpunami, zbokami i pedofilskimi kanaliami. Kastrować wrogów Sathya Sai Baba, aby dzieci nie gwałcili wynaturzeńcy!

Offline

 

#9 2011-04-27 19:17:30

Mariici

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 241
Punktów :   

Re: Sathya Sai Baba Awatar zmarł w Indii - 24 kwietnia 2011

Saibaba to wcielenie Boskości, Awatara, który pomógł duchowo setkom milionów ludzi skierować się ku Bogu i ku lepszemu życiu. Jego działania takie jak budowa akweduktu doprowadzającego wodę do Madrasu, budowa największego w Azji szpitala za darmo przynoszącego pomoc dziesiątkom tysięcy ludzi i wiele innych socjalnych projektów zaskarbiły mu wdzięczność milionów zwykłych ludzi, często nawet ateistów, bo Awatara nie tylko sobie próżno gadał jak kłamliwy klecha z ambony, że należy pomagać innym, ale sam dawał ludziom przykład swoimi działaniami.

Zaś zazdrosnym gnojkom, kato-pedofilom i oszołomom, zapchlonym bezmózgim mendom, które same nic nie robią, a lubią popluwać na Awatarów, warto uświadomić, że w przyszłym wcieleniu na pewno odrodzą się jako żuczki gnojarki czy inne robactwo żywiące się na gównie, jak to w Śruti stoi objawione.

OM SAI RAM!

Ostatnio edytowany przez Mariici (2011-04-27 20:06:10)


"Zwrócić się ku Światłu, przywołać choćby odrobinę Boskiej Świadomości z góry, i w jej świetle zapalić płomyczek wewnętrznej tęsknoty..."

Offline

 

#10 2011-04-27 19:54:51

Kapali

Moderator

Skąd: Polska - Londyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 266
Punktów :   
WWW

Re: Sathya Sai Baba Awatar zmarł w Indii - 24 kwietnia 2011

Zasadniczo jak ktoś sam siebie określa ksywką "ANTYSAIBABA" - to znaczy, że sam siebie nazwał pedofilem i zwolennikiem pedofilii. Jest to oczywiste wświetle chociażby tego, że to Sathya Sai Baba doprowadził do likwidacji ponad 5-ciu tysięcy pedofilskich burdeli w Indii. Kto zwalcza Sathya Sai Baba ten na pewno jest pedofilem, bo głosy krytyki przeciwko Sathya Sai Babie pochodzą jedynie z Zachodu od zboczeńców seksualnych, co im Sathya Sai Baba ukrócił pedofilską turystykę do Indii i Tajlandii. A dodatkowo zrobiło to Tsunami rujnując najbardziej ośrodki turystyczne związane z pedofilską turystyką, zachodnich przeciwników Sathya Sai Baby.

Niektórzy ludzie zatem, jak widać potrafią sie już samą ksywką w internecie przedstawić. Ci wszyscy Ex-Sai na kilku stronach w internecie, to też pedofile, często tacy jak ten Norweg Robert Priddy, co nie tylko byli usunięci z Aśramu Sathya Sai Baby, ale jeszcze przez policję deportowani z Indii, zwykle z kilkuletnim zakazem wjazdu czyli z "misiem" za pedofilię w paszporcie!

Chwała Sathya Sai Babie, że przykrócił takich rozmaitych pedofilów, także tych poslkich antysaibabów z Warszawy i innych miast, gdzie pedofilia szaleje jako jedno z najplugawszych zboczeń seksualnych w historii ludzkości. Każdy "antysaibaba" to niewątpliwie osoba niebezpieczna o pedofilskich skłonnościch seksualnych,  a także ci zboczeńcy seksualni, co by chcieli legalizacji pedofilii, żeby swoje chore chucie na dzieciach wyżywać.


Kapali - Strażnik Dharmy
################
Opinia: Żeby zepsuć system Linux trzeba nad tym popracować; żeby zepsuć system Windows wystarczy popracować na nim, pisze Scott Granneman z SecurityFocus!!!

Offline

 

#11 2011-04-27 20:05:05

Mariici

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 241
Punktów :   

Re: Sathya Sai Baba Awatar zmarł w Indii - 24 kwietnia 2011

Święta prawda Kapali! Zboczeniec typu pedofil sam się z ksywki przedstawił. Pewnie to jeden z tych katolickich  "misjonarzy" co w Indiach organizują burdele pedofilskie dla zboczonych klechów co tam jeżdżą bezkarnie gwałcić dzieci i kraść ziemię Hindusom.

Ostatnio edytowany przez Mariici (2011-04-27 20:05:43)


"Zwrócić się ku Światłu, przywołać choćby odrobinę Boskiej Świadomości z góry, i w jej świetle zapalić płomyczek wewnętrznej tęsknoty..."

Offline

 

#12 2011-04-27 21:15:32

Gurumai

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2007-09-03
Posty: 49
Punktów :   

Re: Sathya Sai Baba Awatar zmarł w Indii - 24 kwietnia 2011

Takie typy, co to plują na Mistrzów Duchowych są wszędzie. I tego co gadają o swoich dobroczyńcach nie należy brać w ogóle pod uwagę. Widać przyszedł tu typek z ksywką antysaibaba poświnić trochę, poryć swoim ryjkiem i nasmrodzić.

A prawda o Sai Baba sama się obroni.


Gurumai

Offline

 

#13 2011-04-27 22:33:42

ŚriVidyaa

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 114
Punktów :   

Re: Sathya Sai Baba Awatar zmarł w Indii - 24 kwietnia 2011

Om Śri Sai Ram!

Nie jest łatwo przebywać w wielką istotą, z Sathya Sai. Lata spędzone w aśramach Śri Sathya Sai wiele mnie nauczyły.

Najważniejszym jest, że Awatar jest LUSTREM każdego człowieka. To co myślisz, mówisz, to co sądzisz, to jak oceniasz Awatara świadczy o tobie.

Ludzie są tym co myślą, mówią i piszą o tym awatarze. Widziałam wiele ludzi przez lata w aśramach Sri Sathya Sai. Jak ktoś pomyślał, że może Sathya Sai oszukuje, zaraz, zaledwie w kilka dni został przyłapany na jakimś oszustwie. Bywa, że w mieście, a to było przykre. Oszustów nie lubi policja w Puttaparthi...

To są bardzo namacalne doświadczenia. Trzeba mieć doświadczenia, żeby rozumieć to. Sathya Sai to takie lustro, a ludzie oczerniając tego Mistrza ukazują jedynie nieprawość skrytą w swoich wnętrzach.

Trzeba zrozumieć ile jest złych ludzi, zepsutych i skorumpowanych na tym świecie. Oni na widok Sathya Sai, na sam słuch o jego imieniu, nawet na widok zdjęcia bez kontroli siebie wypowiadają skojarzenia i oceny tego, czym sami są w swoich wnętrzach.

Mam nadzieję, że zrozumiale napisałam jak działa LUSTRO - Awatar...

Pozdrawiam, Sai Ram!

Sri Vidya


ŚriVidyaa - Tantra Wielkiej Bogini
Yogini Hridaya i Tripuropanishad

Offline

 

#14 2011-04-30 11:35:51

 Himavad

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 181
Punktów :   
WWW

Re: Sathya Sai Baba Awatar zmarł w Indii - 24 kwietnia 2011

Fakt, że Sathya Sai Baba uważany jest za wcielenie Boga na Ziemi. Tyle, że słowo, tóre użyte jest jako Bóg, to DEVA. A dewów w niebiosach są miliony. Nawet Bogowie w postaci Dewów dzielą się na dziewięć niebiańskich hierarchii. Pojęcie Dewa najbardziej odpowiada chrześcijańskiemu ANIOŁ. DEVA nie oznacza Boga Absolutu, tego co się w mistyce i ezoteryce nazywa Najwyższym Źródłem czy Wielkim Centralnym Słońcem, Absolutną Centralną Mocą, Elohim, Allah etc. Deva to Bóg mieszkaniec Niebios, a Devi to Bogini mieszkanka Niebios.

Inkarnacje Dewów zwane są Awatarami - a jest to najwyższy rodzaj niebiańskiej istoty jaka przyjmuje wcielenie poprzez urodzenie w ludzkim ciele. Zatem Sathya Sai Baba żyjąc na ziemi był posłańcem z wyższych, niebiańskich, boskich światów. Posłańcem najwyższego kalibru z jakim ludzkość mogła się zetknąć w czasie jego "kadencji" na ziemi. Chrześcijańska księga Objawienia wspomina o 144 tysiącach takich Świętych, którzy opiekują się ziemią, ludzkością i zbawieniem ludzi. W Biblii, jak ktoś ją dokładniej przeczyta, jest więcej o Świętych Boga i Aniołach, a nawet o anielskich hierarchiach. Zatem temat powinien być zrozumiały dla zalęknionej kultury chrześcijańskiej.

Na Wschodzie, w Indii, Święte Boskie Inkarnacje rozpoznaje się po OWOCACH czyli po SIDDHI. Tak, Owoce to Siddhi, czyli moce duchowe. Inaczej mówiąc po cudach weryfikowanych przez setki czy tysiące praktykujących u danego nauczyciela duchowego. Po owocach ich poznacie. Oszczerstwa wobec Sathya Sai Baba, to też jeden z owoców, nawet wedle Ewangelii. Próby zabicia czy uszkodzenia, nawet przez satanistycznych oszołomów z Warszawy, energią diabelską na odległość, to też OWOC - Znak, że SathYa Sai Baba jest Mistrzem Światłości, a demonom, Panom Ciemności i Sługom Ciemności jest postacią niewygodną.

Na rok 2012 Panowie Ciemności się uaktywniają, bo zapowiedzieli opanowanie ziemi i eliminację Sił Światła, odcięcie ludzkości od Boga, tak aby w Galaktyce mrok zapanował. Zatem jak kojarzymy te różne proroctwa i channelingi (zwykle od demonów lub złych duchów) to wiemy, że Sathya Sai Baba był niewygodny demonom, siłom ciemności i zła. Jeśli przed taką datą rzekomego końca świata jak 2012 rok umierają wielcy Święci, Premananda, Sathya Sai Baba, a może i ktoś jeszcze, to znak, że cały szum wokół roku 2012 to histeria rozpętana przez ciemne siły demoniczne, przez Władców Ciemności i ich sprzymierzeńców, kolaborantów na ziemi. Zatem jest to data wyznaczona przez siły mroku, aby zapanować nad ziemią, w Układzie Słonecznym czy w tej części Galaktyki i powiększyć władzę sił zła. Wszyscy co wierzą w przemiany roku 2012, 2016 - poddają się demonom mroku, Panom Ciemności i z nimi współpracują, nawet nieświadomie. Koniec Świata zawsze zapowiadają demony, siły zła, bo lubują się w niszczeniu, tak jak zniszczyły Atlantydę. Czas się z tego diabelstwa pospolitego oczyścić, skupić w Świetle Awatara takiego jak Sathya Sai Baba, wchłaniać Różowy Promień Światła z duchowego, boskiego ciała Sathya Sai, aby uwolnić się od sił mroku i demonicznych wpływów Ciemnych!

Intensywne uwalnianie się od wpływów sił ciemności i mroku czyli chociaż od wszystkich demonicznych pomyleńców, którzy oczerniali i znieważali Sathya Sai Baba jest jak najbardziej wskazane. Jak ktoś chce wędrować Drogą ku Światłu, musi pamiętać, że nie ma żadnych porozumień pomiędzy siłami ciemności,  a siłami światła. Moce Ciemności, Władcy niższych, demonicznych światów jedynie kłamią w channelingach, że rzekomo współpracują z SIŁAMI ŚWIATŁA. A Mistrzowie Duchowi, posłańcy Niebios, tacy jak Sathya Sai Baba, ciągle przypominają, że nie ma żadnego kompromisu pomiędzy Dobrem, a Złem czy Światłem i Ciemnością. Pomiędzy Nocą i Dniem jest tylko nieprzekraczalna GRANICA. Jest to  bardzo istotna wskazówka dla rozpoznania nauk pochodzących od demonów i demonicznych, zwodzących w swej istocie przekazów. Niebiosa nie paktują z demonami, Anioły nie współpracują z czartami w niższych światach rządzonych przez Panów Ciemności i Czarne Loże.

Paktując z diabłami, człowiek odcina się od Bogów, Aniołów, odcina się od Światła Życia i Miłości Bożej. Wiemy jak różne, co bardziej durne channelingi, delikatnie, acz stanowczo wprowadzają w błąd tysiące ludzi, co do rzekomej współpracy sił ciemności z siłami światła w ewolucji ludzkości. Wszystko to jest fałsz i kłamstwo, demoniczna propaganda służąca demonom w umocnieniu władzy nad człowiekiem, ludzkością i ziemią. A wielbiciele Sathya Sai w Polsce często czytują durnowate channelingi pochodzące od rzekomych mistrzów, tyle, że są to w zaświatach mistrzowie z piekła rodem, bo prawdziwi mistrzowie przychodzą do ludzkości tak jak Sathya Sai Baba - poprzez wcielenie, a przekazów typu channeling nie używają w ogóle. A to oznacza, że każdy channeling może być kanałem łączności z demonami, nawet jak zawiera z pozoru bardzo duchowe nauki. Dużo by o tym chyba pisać trzeba, ale generalnie wszystkie channelingi od istot z innych wymiarów służą jedynie podkopaniu autorytetu rzeczywiście żyjących mistrzów i trzymaniu swoich naiwnych ofiar z daleka od autentycznej praktyki duchowej pod okiem żyjącego Mistrza Duchowego, posłańca z Krainy Światłości.

Praktykujmy zatem tak:

Uwalniam się, uwalniam, całkowicie się uwalniam od wszelkich fałszywych nauk i demonicznych inspiracji, uwalniam się od demonicznych wpływów Panów Ciemności, uwalniam się od wszystkiego co płynie z Czarnej Loży diabelskich istot siejących fałszywe nauki, zło i diskordię. Uwalniam się, uwalniam od tego wszystkiego, uwalniam się od channelingu diabelskiego, uwalniam się całkowicie, tutaj i teraz, uwalniam się od wszlekich kodów, engramów i programów wciskanych mi przez siły ciemności, mroku i galaktycznego zła. Uwalniam się od wszelkich demonicznych wzorców myślenia i postępowania, uwalniam się, uwalniam, uwalniam się całkowicie, teraz i na zawsze. Od wszystkiego co pochodzi z niższych światów demonów uwalniam się tutaj, teraz i na zawsze! Uwalniam się od wszelkiej astralno-demonicznej manipulacji, uwalniam się od mrocznych emocji, uwalniam się od mrocznych pożądań, uwalniam się od wszelkich zanieczyszczeń mojego umysłu przez demoniczne ideologie mi narzuconych. Uwalniam się od władzy demonów nade mną, uwalniam się od władzy sił i energii demonicznych nade mną. Całkowicie ofiaruję się Bogu, całkowicie ofiaruję się Siłom Światłości, Aniołom, Bogom i Świętym Bożym! Całkowicie, teraz i na zawsze uwalniam się od panowania sił ciemności. Stanowczo, teraz i na zawsze przechodzę na stronę Sił Światłości i Aniołów Boga. Niech tak jest, niech tak jest, niech tak jest! Om! Om! Om!

Ostatnio edytowany przez Himavad (2011-04-30 11:49:31)

Offline

 

#15 2011-05-02 01:43:16

sakini

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sathya Sai Baba Awatar zmarł w Indii - 24 kwietnia 2011

Jako pedagog jestem zachwycona perfekcyjnym programem edukacyjnym zainicjowanym przez Doskonałego i Wielkiego Mistrza Duchowego Satya Sai Awatara już w latach pięćdziesiątych. "WYCHOWANIE W WARTOŚCIACH LUDZKICH", a jest ich pięć: Dharma{ prawe, etyczne postępowanie}, Prema{ miłość}, Ahinsa{niekrzywdzenie}, Śanti{ Pokój}, Satya {prawda}. Przewartościowanie priorytetów we współczesnej edukacji, w której przemęcza się umysły dzieci, młodzieży wiedzą encyklopedyczną a pomija wartości duchowe, etyczne, na których młodzież mogłaby oprzeć swoje życie i nie zagubić się w materialistycznym i zdegenerowanym świecie jest konieczne. Satya Sai jest największym autorytetem i Doskonałym Nauczycielem dla milionów wielbicieli, dlatego jego arcyciekawy program zaowocował powstaniem kilkuset szkół we wszystkich poziomach, w tym siedmiu uniwersytetów a poza Indiami m.in. w Szwecji, Australii i innych krajach o większej świadomości i wyższym poziomie życia. Poska jawi się na tle fenomenalnego i arcyciekawego systemu stworzonego przez Satya Sai jako- średniowieczny ciemnogród, który w edukacji nie zrobił kroku,,, chyba, ze do tyłu,..

-

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotels-world.pl/ http://komputeryursus.pl