HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2020-01-03 16:08:00

tuiteraz

MISJONARZ

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 683
Punktów :   

Światło Życia. Podróż osobistego uzdrowienia.

Światło Życia. Podróż osobistego uzdrowienia. Metody wyzwalania uzdrawiających energii. Warsztat zaawansowany cz. II autoryzowany przez Barbarę Ann Brennan, (Nowe Kawkowo)

Zapraszamy na kolejny warsztat z serii: „Uzdrawianie energią według Szkoły Barbary Ann Brennan” –  pt. ”Światło Życia”,  będący drugą, zaawansowaną częścią całego 3-stopniowego cyklu. Warsztat ten przeznaczony jest dla osób, które brały już wcześniej udział w warsztacie podstawowym  „Dłonie pełne światła”.

Brennan Healing Science to niezwykle transformujący system pracy z energią, który łączy praktyczne techniki uzdrawiania z procesami duchowymi i psychologicznymi, dotykając każdego aspektu życia. Zajęcia w Polsce prowadzi Karl Pernul z Brennan Institute w Oksfordzie.

Barbara Ann Brennan to światowej sławy uzdrowicielka, psychoterapeutka, fizyk pracujący dla NASA, której przełomowe badania nad Polem Energetycznym Człowieka położyły kamień milowy pod rozwój uzdrawiania energią i bioenergoterapii. Od ponad 40 lat prowadzi badania ludzkiego pola energetycznego. Założycielka szkoły “Barbara Brennan School of Healing”/ BBSH, w której od ponad 37 lat uczy umiejętności leczenia energią studentów z całego świata. Autorka bestsellerów: „Dłonie pełne światła. Uzdrawianie energią”, „Światło życia”, „Uzdrawiająca Moc Serca”. Jest jedną z najbardziej cenionych uzdrowicielek w XXI wieku, której warsztaty i książki wpłynęły na życie milionów ludzi na całym świecie. Od wielu lat pokazuje, jak leczyć siebie i innych przy pomocy energii. Przedstawia praktyczne sposoby wykorzystania Pola Energetycznego Człowieka dla poprawy zdrowia. Wprowadza nowatorskie poglądy na powstawanie zdrowia i choroby. Dowodzi, że dar uzdrawiania ma każdy z nas.

Cały cykl warsztatów składa się z trzech modułów, opartych na trzech kultowych książkach Barbary Ann Brennan, odzwierciedlających osobiste poszukiwania oraz przemianę autorki – od uzdrowicielki leczącej poprzez nakładanie rąk, przez jej osobistą pracę transformacyjną aż po doświadczenie transpersonalne.

Po ukończeniu 3 modułów, będzie można wziąć udział w 2-letniej Szkole Uzdrawiania Karla Pernulla.

TRZY MODUŁY WEDŁUG SZKOŁY UZDRAWIANIA ENERGIĄ BARBARY ANN BRENAN:

1. Dłonie Pełne Światła – Wprowadzenie do uzdrawiania energią. Uzdrawianie poprzez Pole Energetyczne Człowieka (HOL, Hands of Light – Healing through the Energy Field)
Podczas pierwszych warsztatów „Dłonie pełne światła” poznajemy Pole Energetyczne Człowieka i podstawowe koncepcje pracy uzdrowiciela z energią, doświadczamy tego pola i poszerzamy nasz sposób jego postrzegania.

Uczymy się z nim pracować jako uzdrowicielem i zastosować w pracy na stole do masażu.
•    22-23.II.2020 (Warszawa)
•    19-21.VI.2020 (Nowe Kawkowo)

2. Światło Życia – Podróż osobistego uzdrowienia (LE, Light Emerging - The Journey of Personal Healing)
Drugie warsztaty „Światło życia” poszerzają wiedzę na temat Pola Energetycznego Człowieka, zgłębiając aspekty relacyjne. Nacisk kładziony jest na osobistą transformację i dalsze techniki uzdrawiania poprawiające zdrowie i samopoczucie.
•    17-19.IV.2020 (Nowe Kawkowo)
•    4-6.IX.2020 (Nowe Kawkowo)

3. Uzdrawiająca Moc Serca – Proces kreatywności. Zaawansowane metody uzdrawiania. (CLH, Core Light Healing - The Creative Process)
Trzecie warsztaty „Uzdrawiająca Moc Serca” koncentrują się na kreowaniu życia, jakim chcemy żyć, na potencjale i twórczym procesie tworzenia tego, na co zasługujemy.
•    16-18.X.2020 (Nowe Kawkowo)

Podczas  zaawansowanego warsztatu „Światło Życia” poznamy pełniej:

•    Pole Energetyczne Człowieka i jego aspekty związane z relacjami;
•    Sposoby przejawiania się choroby poprzez pole człowieka i wewnętrzny system równoważenia;
•    Jak choroba manifestuje się na poziomie Pola Energetycznego Człowieka;
•    Znaczenie choroby;
•    Twórczy proces zdrowia;
•    Spojrzenie na chorobę poprzez święte kontrakty;
•    Wpływ systemów wierzeń.

W książce Światło życia Barbara Ann Brenna  kontynuuje swoje przełomowe badania nad ludzkim polem energetycznym (aurą). Prezentuje nowy pogląd na zdrowie i chorobę,
i dowodzi, że dar uzdrawiania ma każdy z nas. Wszyscy – uzdrowiciele i pacjenci – możemy korzystać z naszej uzdrawiającej siły. A twórcza współpraca pacjenta z uzdrowicielem pozwala osiągnąć pełnię fizycznego, psychicznego i duchowego zdrowia.

Barbara Ann Brennan wykorzystuje w swojej pracy odkrycia naukowe Ruperta Sheldrake’a z zakresu biologii (pola morfogenetyczne), Dawida Bohma z zakresu fizyki (ukryty porządek), Karla Pribrama (hologram) i wiele innych, łącząc je ze starożytną i hermetyczną wiedzą o uzdrawianiu i przepływie energii.

„Przedstawiam nowy pogląd na zdrowie, uzdrawianie i chorobę. Opisuję model naukowy oparty na energetycznej i holograficznej teorii leczenia przez nakładanie dłoni. Opisuję także metody działania uzdrowiciela i podstawowy schemat sesji uzdrawiającej. Pokazuję jak sami tworzymy chorobę w naszym ciele i życiu. Opisuję w jaki sposób twoje relacje z innymi ludźmi  wpływają na zdrowie i samopoczucie. Podaję praktyczne sposoby  tworzenia zdrowych związków oraz rodzaje interakcji aurycznych, jakie w związkach występują”.
/Barbara Ann Brennan/

Podczas modułu II dowiemy się także:

•    Jak uzdrawiać siebie z miłością.
•    Na czym polega leczenie przez nakładanie dłoni.
•    Czym jest doświadczenie holograficzne.
•    Jakie są metody działania uzdrowiciela.
•    Jakimi sposobami pacjent może maksymalnie wykorzystać swoją siłę uzdrawiającą.
•    Czym jest siedem etapów uzdrawiania.
•    Jak tworzyć własny plan uzdrawiania.
•    Jakie są uzdrawiające medytacje i wizualizacje.
•    Jakie są praktyczne sposoby tworzenia zdrowych związków z innymi ludźmi i rodzaje interakcji aurycznych.
•    Jak przebiega sesja uzdrawiająca.

Podczas zajęć będziemy ćwiczyć także umiejętności, których naucza się w Szkole Uzdrawiania Barbary Brennan, takie jak:

•    postrzeganie, odczuwanie i odbierania energii poprzez czakry;
•    oddychanie kolorami;
•    widzenie i rozumienie aury;
•    uziemianie się i gruntowanie energii w ciele;
•    jak odczytywać czakry;
•    jakim kolorami objawiają się w aurze ludzkie emocje;
•    jakie choroby powoduje energetyczne zaburzenie aury;
•    co to są blokady energetyczne i jak się przed nimi bronić;
•    co można zobaczyć dzięki widzeniu wewnętrznemu;
•    jak oczyszczać pole auryczne.

Nauczysz się jak uzdrawiać i otrzymywać uzdrowienie, które oczyści Twoje pole energetyczne i sprawi, że poczujesz się zrelaksowany i odmłodzony.

Na warsztatach przyjrzymy się także:

•    Anatomii i fizjologii Pola Energetycznego Człowieka (z ang. Human Energy Field – HEF);
•    Funkcji Pola Energetycznego Człowieka w zdrowiu i chorobie;
•    Oddziaływaniu Pola Energetycznego Człowieka  w relacjach z innymi;
•    Umiejętności Wysokiej Percepcji Zmysłowej w odbieraniu Pola Energetycznego Człowieka;
•    Jak regulować własną energię w celu uzdrawiania;
•    Potężnym Technikom Uzdrawiania Energią;

Brennan Healing Science (Metoda Uzdrawiania Energią Barbary Brennan) to łagodna, a zarazem potężna metoda oparta na energii, opracowana przez uzdrowicielkę dr Barbarę Ann Brennan. Jej książki wykorzystywane są na całym świecie jako podstawowe podręczniki do pracy z energią. Jej koncepcja oraz sposób pracy z polem energetycznym, obejmująca także aspekty psychologiczne i duchowe, wyewoluowała od Bioenergetyki Alexandra Lowena, Core Energetics Johna Pierrakosa i Path Work  Evy Pierrakos.

Brennan Healing Science to holistyczne narzędzie uzdrawiania, oparte na systemie świadomości energetycznej człowieka oraz jego związku ze zdrowiem i  chorobą. Metoda ta porusza i uzdrawia każdy aspekt życia człowieka. To psycho-duchowa praca świadomości poprzez doświadczanie ciała, która jest ukierunkowana na uzdrawianie i wspieranie Pola Energetycznego Człowieka. Obejmuje utrzymanie dobrego zdrowia, pracę z chorobą i zdrowieniem, a także osobistą transformację i ewolucję pełnego potencjału.

Każdy z nas ma znacznie większy potencjał uzdrawiania wewnętrznego, niż zdajemy sobie z tego sprawę: Przyjdź i odkryj jak możesz obudzić tę wewnętrzną zdolność!
Zapraszamy na warsztat wszystkich, którzy są zainteresowani szeroko rozumianym zdrowiem psychicznym i fizycznym; pracą z energią, głęboką osobistą transformacją na wielu poziomach oraz  duchowością. A także osoby, które chciałyby wykorzystywać pracę z energią i uzdrawianie w swoim zawodzie lub chciałyby zostać uzdrowicielami.  Jest także wartościowy dla początkujących, jak i dla praktykujących już uzdrowicieli.
Ten warsztat to wyjątkowa okazja, aby uczyć się uzdrawiania energią wraz z zaawansowanym nauczycielem wydziału Instytutu Brennan w Oksfordzie w Anglii.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!
________________________________________
SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN:    17-19.IV.2020

ROZPOCZĘCIE    17.IV o godz.18  (piątek)

ZAKOŃCZENIE    19.IV o godz. 14  (niedziela)

MIEJSCE:    Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU   
•    1250 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU   
•    Wyżywienie: 85 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
•    Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 90 zł za noc
•    Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
•    Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
•    Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
•    Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:   
1.    Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3.    Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4.    Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5.    Zaliczkę za pobyt w wysokości 270 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 17-19.IV.2020”.
6.    Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:    BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
________________________________________
PROWADZĄCY

dr Karl Pernull

Karl Pernull studiował  w szkole „Barbara Brennan School of Healing”  w Europie i USA. Studia ukończył w 2010 r. Po ukończeniu programu ASBIW w 2012 r. kontynuował szkolenie nauczycielskie do 2013 r. Wraz z otwarciem Brennan Institute w Wielkiej Brytanii, w 2017 r. rozpoczął pracę jako główny prowadzący. Podczas pobytu w USA ukończył także szkolenie jako Moderator Oddechu Transformacyjnego. Początkowo wyszkolony w administracji biznesowej, posiada tytuł MBA Uniwersytetu w Innsbrucku w Austrii, obejmujący badania oraz prace projektowe w Nepalu.
Posiada również tytuł licencjata w dziedzinie uzdrawiania i tytuł magistra Komplementarnych Studiów Zintegrowanego Zdrowia Psychospołecznego na Uniwersytecie w Graz, gdzie w ramach doktoratu prowadzi badania nad: Pomiarami zmienności rytmów serca w terapii oddechowej.

Zarówno w karierze akademickiej, jak i zawodowej w przemyśle i biznesie, pracował w środowiskach wielokulturowych. Po ponad 15 latach, jako lider w zarządzaniu biznesem międzynarodowym, podążał za swoją pasją by wspierać ludzi i zespoły w realizacji ich potencjału.

Prowadzi praktykę w Austrii oraz organizuje seminaria i warsztaty w całej Europie.

„Uwielbiam uczyć studentów BI, ułatwiając ten pierwszy krok w procesie transformacji do swojego prawdziwego Ja. Z tego miejsca chciałbym powitać wszystkich, którzy otwierają się na wezwanie swoich dusz, aby dołączyć do nas w celebracji twórczego potencjału".

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.himavanti.pun.pl