HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#16 2019-11-14 11:54:28

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Przebudzenie Mocy Jedi - Gwiezdne Wojny - Epizod VII

Te filmy są bardzo ciekawe dla dzieci. Mój syn uwielbia je oglądać. To dobrze, bo w dobie tak wielu słabych filmów dobrze, że takie powstają. Na pewno będę śledzić nowości.

Offline

#17 2020-01-26 23:43:19

Śankar

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-04
Posty: 90
Punktów :   

Re: Przebudzenie Mocy Jedi - Gwiezdne Wojny - Epizod VII

Czy widział ktoś ostatnią część Gwiezdnych Wojen - Skywalker Odrodzenie? To był dobrze spędzony czas w kinie. Film miał ciekawe zwroty akcji, świetnie zrobione lokalizacje. Można, na około 3 godziny, zanurzyć się w odległe światy galaktyki. Niemniej, co ciekawe, sam reżyser J.J Abrams i aktorzy nie byli do końca zadowoleni z ostatecznej wersji filmu. Początkowo Disnay zapewniało Abramsa o swobodzie w realizacji filmu, co przekonało Abramsa do podjęcia się tej pracy. Początkowo chciał znacznie bardziej rozbudować wątek fabularny i podzielić ostatnią część na dwa filmy. Pojawiły się jednak naciski producentów filmu z Disnay na ostateczny kształt filmu. Podobno w istotny sposób zaburzyło to wizję Abramsa i pewne wątki fabularne nie weszły do filmu. Oglądając ostatnią część GW można mieć pewne zastrzeżenia do fabuły, ale ogólne myślę, że wrażenie jest bardzo pozytywne. Warto zobaczyć galaktyczną batalię sił dobra i zła.

Offline

#18 2020-10-08 18:20:13

iti

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-06
Posty: 53
Punktów :   

Re: Przebudzenie Mocy Jedi - Gwiezdne Wojny - Epizod VII

Gwiezdne Wojny towarzyszą mi w zasadzie od małego i cieszę się, że są wciąż tak udanie kontynuowane. Bardzo mi się podobała ta część


Zapraszam na warsztaty duchowe nad Zatokę Pucką
Laya Tantra - Rebirthing - Laya Yoga - Sufi - ReiKi - Joga Uzdrawiania

Offline

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://zfilm-hd-2123.online przegrywanie kaset vhs w polsce hobbypunkt cyklinowanie parkietu Warszawa cennik soda kaustyczna wrocław