HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2011-02-24 22:53:48

 Kaivalin

Administrator

Skąd: European Union: London/Warsaw
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 468
Punktów :   
WWW

Magiczne modlitwy i afirmacje

MAGA - w sanskrycie jest to kapłan słońca. W spolszczeniu i w innych językach wyszło MAG. Także w Hindi mówi się MAG. W starym języku kapłanów, magów i tantryków jakim jest Sanskryt mówimy MAGA. Magowie zostawili wiele wzorów modlitwy do powtarzania głosem lub w myśli. Oto kilka przykładów:

O Czcigodny Śiwo, Pełen Łaski i Miłości
Pozdrowienia i Pokłony składamy przed Tobą
Tyś Jest Istnieniem, Świadomością i Szczęśliwością
Tyś Jest Wszechmocny, Wszechobecny i Wszechwiedzący
Tyś Jest Mieszkańcem Wnętrza Wszystkich Istot! Hum!


Wszechmogący Boże, Śiva, Yahvo, Mahādevo, Ojcze (i Matko) Niebios!
Ześlij dobre zdrowie, powodzenie i dobrobyt wszystkim, którzy są szczerze i trwale zaangażowani w Sādhanę - duchową praktykę i propagowanie orędzia nauk duchowych linii przekazu Haimawanti! Om Ah Hum Hrîh!


Wszechmogący Boże, Śiva, Yahvo, Mahādevo, Ojcze (i Matko) Niebios!...
Przebacz nam Inicjowanym i Samnjasinom wszystko całkowicie i pomóż żyć zawsze zgodnie z Twoim Boskim Prawem - z Boską Dharmą i Rytą! Pomóż nam żyć zawsze zgodnie z aktualnym nauczaniem Śrî Guru i Linii Przekazu Bogini Himawanti Layadevi! Om Ah Hum Hrîh!

Wszechmogący Boże, Śiva, Yahvo, Mahādevo, Ojcze (i Matko) Niebios!...
Wszechmocna Potęgo Wyższej Świetlistej Jaźni Bożej, uzdrawiaj moje ciało, serce i duszę, aby długie, zdrowe i szczęśliwe były dni mego życia na tej Ziemi. Om Ah Hum Hrih!


Wszechmogący Boże, Śiva, Yahvo, Mahādevo, Ojcze (i Matko) Niebios!...
Wszechmocna niebiańska, boska Potęgo! Uwolnij mnie od wszelkiej ciemności, mroku, głupoty, niewiedzy i pomylenia! Uwolnij, uwolnij, uwolnij teraz i na zawsze! Napełnij mnie światłem wiedzy i miłością do wszystkich stworzeń, napełnij mnie mądrością i prowadź prostą drogą do prawdy! Oby w tym wcieleniu spłynęło na mnie boskie oświecenie! Om Ah Hum Hrih!


Wszechmogący Boże, Śiva, Yahvo, Mahādevo, Ojcze (i Matko) Niebios!...
Niech zła karma aktualnie wiernych uczniów duchowych linii przekazu Himwanti zostaje przeniesiona na tych, którzy szkodzili naszemu Bractwu, na tych, którzy znieważali nasz Bractwo i na tych, którzy sieją ferment wątpliwości! Om Ah Hum Hri'h!


Wszechmogący Boże, Śiva, Yahvo, Mahādevo, Ojcze (i Matko) Niebios!...
OM! Niech na Ziemi wszelkie Dobro wzrasta, a Zło niechaj wyginie!
OM Śānti, Śānti, Śāntih!


Om Namah Śivaya!


Śiwa Nam Kevalam - Administrator - Strażnik Forum
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Offline

 

#2 2011-04-30 12:02:39

 Himavad

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 181
Punktów :   
WWW

Re: Magiczne modlitwy i afirmacje

Dodam magiczne uwolnienie się od władztwa sił ciemności, mroku i diskordii czyli niezgody. Można praktykować w myśli lub głośno recytując, rano i wieczorem. Im dłużej się praktykuje, tym lepsze rezultaty. Czasem miesiąc albo kwartał praktyki wystarczy, aby mieć dobre efekty...

"Uwalniam się, uwalniam, całkowicie się uwalniam od wszelkich fałszywych nauk i demonicznych inspiracji, uwalniam się od demonicznych wpływów Panów Ciemności, uwalniam się od wszystkiego co płynie z Czarnej Loży diabelskich istot siejących fałszywe nauki, zło i diskordię. Uwalniam się, uwalniam od tego wszystkiego, uwalniam się od channelingu diabelskiego, uwalniam się całkowicie, tutaj i teraz, uwalniam się od wszelkich kodów, engramów i programów wciskanych mi przez siły ciemności, mroku i galaktycznego zła. Uwalniam się od wszelkich demonicznych wzorców myślenia i postępowania, uwalniam się, uwalniam, uwalniam się całkowicie, teraz i na zawsze. Od wszystkiego co pochodzi z niższych światów demonów uwalniam się tutaj, teraz i na zawsze! Uwalniam się od wszelkiej astralno-demonicznej manipulacji, uwalniam się od mrocznych emocji, uwalniam się od mrocznych pożądań, uwalniam się od wszelkich zanieczyszczeń mojego umysłu przez demoniczne ideologie mi narzuconych. Uwalniam się od władzy demonów nade mną, uwalniam się od władzy sił i energii demonicznych nade mną. Całkowicie ofiaruję się Bogu, całkowicie ofiaruję się Siłom Światłości, Aniołom, Bogom i Świętym Bożym! Całkowicie, teraz i na zawsze uwalniam się od panowania sił ciemności. Stanowczo, teraz i na zawsze przechodzę na stronę Sił Światłości i Aniołów Boga. Niech tak jest, niech tak jest, niech tak jest! Om! Om! Om!"

Ostatnio edytowany przez Himavad (2011-04-30 12:05:09)

Offline

 

#3 2011-10-07 20:40:37

Abrakadabra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 111
Punktów :   

Re: Magiczne modlitwy i afirmacje

Dowiedz się jak wielbić Boginię Himawanti. sprawdź link http://himavanti.org


Abrakadabra - Stara Magia

Offline

 

#4 2015-09-13 18:18:12

 Kaivalin

Administrator

Skąd: European Union: London/Warsaw
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 468
Punktów :   
WWW

Re: Magiczne modlitwy i afirmacje

Nauka magicznych modlitw i zaklęć oraz używania świec w rytuałach to solidne podstawy tego, co w uproszczeniu jest sztuką afirmowania oraz modlitwy życzeniowej.

Chętni mogą się zapisywać na seminaria poświęcone porządnej nauce formuł magicznych zaklęć rodem z Persji oraz Indii, od prawdziwych Magów!


Śiwa Nam Kevalam - Administrator - Strażnik Forum
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Offline

 

#5 2019-02-06 02:00:33

Abrakadabra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 111
Punktów :   

Re: Magiczne modlitwy i afirmacje

Często praktykuję, staram się każdego tygodnia przysiedzieć nad magicznymi modlitwami ze świecami. Wszelkie rytuały ze świecami lub ogniem w kociołku.


Abrakadabra - Stara Magia

Offline

 

#6 2019-02-07 00:40:00

 Kszirin

PIELGRZYM

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-02-03
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Magiczne modlitwy i afirmacje

MODLITWA O POWODZENIE MATERIALNE I BOGACTWO

Tyś moim Ojcem i Moją Matką, Powodzeniem i Radością;
Jam jest dzieckiem Twoim, obrazem i dziedziczką;

Wszystkie bogactwa tej ziemi, wszelkie skarby wszechświata,
Wszelka obfitość i powodzenie przynależą do Ciebie
i w Tobie mają swoje Źródło,
bo Tyś jest Skarbcem i Skarbnikiem;
Jam jest dzieckiem Twoim, obrazem i dziedziczką,
a zatem wszystkie bogactwa tej ziemi,
wszelkie skarby wszechświata,
Wszelka obfitość i powodzenie przynależą do mnie jako do Ciebie;

Wzniosłam się i zrozumiałam Twe boskie prawa Bogactwa,
a Świadomość Ciebie zamożną i bogatą mnie uczyniła;
Wszelkie powodzenie, bogactwo i obfitość zawsze mi towarzyszą,
Ty jesteś moim Skarbem i Skarbcem, Tyś jest wszystkim;

Jestem, Jestem, Jestem - zawsze z Tobą Boże w Jedności,
Jestem Bogactwem i mam bogactwo tak jak wszystko w Tobie,
Jestem obfitością, sukcesem i powodzeniem
tak jak Ty, Jesteś Tym;

Tyś jest bogactwem moim i powodzeniem,
trwam w obfitości Twojej."

Hum (Amen)!

Offline

 

#7 2019-02-13 01:23:03

 Premananda

BUDZICIEL

Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 111
Punktów :   

Re: Magiczne modlitwy i afirmacje

Mnie się ta duchowa Modlitwa całkiem bardzo podoba. Godne upowszechnienia jest takie modlenie się dla dobra wspólnoty, sanghi w której się praktykuje.

"Wszechmogący Boże, Śiva, Yahvo, Mahādevo, Ojcze (i Matko) Niebios!
Ześlij dobre zdrowie, powodzenie i dobrobyt wszystkim, którzy są szczerze i trwale zaangażowani w Sādhanę - duchową praktykę i propagowanie orędzia nauk duchowych linii przekazu Haimawanti! Om Ah Hum Hrîh!"

Gorąco polecam!


Om Premanandaaya Namah!
Preman - Łaska, Aananda - Błogość i Szczęście

Offline

 

#8 2019-02-13 23:23:15

ŚriVidyaa

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 114
Punktów :   

Re: Magiczne modlitwy i afirmacje

To jest całkiem superowa modlitwa magiczna:

"Wszechmogący Boże, Śiva, Yahvo, Mahādevo, Ojcze (i Matko) Niebios!...
Wszechmocna niebiańska, boska Potęgo! Uwolnij mnie od wszelkiej ciemności, mroku, głupoty, niewiedzy i pomylenia! Uwolnij, uwolnij, uwolnij teraz i na zawsze! Napełnij mnie światłem wiedzy i miłością do wszystkich stworzeń, napełnij mnie mądrością i prowadź prostą drogą do prawdy! Oby w tym wcieleniu spłynęło na mnie boskie oświecenie! Om Ah Hum Hrih!"


ŚriVidyaa - Tantra Wielkiej Bogini
Yogini Hridaya i Tripuropanishad

Offline

 

#9 2019-02-14 10:29:02

Uzdrowiciel Duchowy

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-06
Posty: 74
Punktów :   

Re: Magiczne modlitwy i afirmacje

Taką modlitwę to mogę odmawiać, nawet na różańcu po 108 razy!

"Wszechmogący Boże, Śiva, Yahvo, Mahādevo, Ojcze (i Matko) Niebios!
Ześlij dobre zdrowie, powodzenie i dobrobyt wszystkim, którzy są szczerze i trwale zaangażowani w Sādhanę - duchową praktykę i propagowanie orędzia nauk duchowych linii przekazu Haimawanti! Om Ah Hum Hrîh!"

O uzdrowienie, to Rudrę (Ducha Przyrody) albo jego formę w postaci Bhaiszadźja dodaję we wstępie.

Inna wstępna inwokacja jaką lubię, to:

"Wszechmocna Potęgo Wyższej Świetlistej Jaźni Bożej, Śiwa, Jahvah, Mahadewa, Rudra Bhairawa, Rudra Bhaiszadźja!..."

Ostatnio edytowany przez Uzdrowiciel Duchowy (2019-02-14 10:31:13)

Offline

 

#10 2019-03-06 19:15:39

Abrakadabra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 111
Punktów :   

Re: Magiczne modlitwy i afirmacje

Mnie się podoba także modlitwa o wzrost dobra i zniszczenie zła, o oczyszczenie planety od wszelkiego zła. Zawsze trochę zwiększa dobro, a zmniejsza ilość zła, a dobro przynajmniej zostaje bez części zła...

Wszechmogący Boże, Śiva, Yahvo, Mahādevo, Ojcze (i Matko) Niebios!...
OM! Niech na Ziemi wszelkie Dobro wzrasta, a Zło niechaj wyginie!
OM Śānti, Śānti, Śāntih!


Abrakadabra - Stara Magia

Offline

 

#11 2019-05-03 19:48:32

Ancient

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2012-03-22
Posty: 33
Punktów :   

Re: Magiczne modlitwy i afirmacje

Całkiem słusznym jest wspiranie pozostałych poszukiwaczy duchowych modlitwą czy magiczną konfirmacją. Niech wszyscy wierni uczniowie Śri Gurudźi osiągają przebudzenie duchowe, dostatek i szczęście w życiu.

Cytat: "Wszechmogący Boże, Śiva, Yahvo, Mahādevo, Ojcze (i Matko) Niebios! Ześlij dobre zdrowie, powodzenie i dobrobyt wszystkim, którzy są szczerze i trwale zaangażowani w Sādhanę - duchową praktykę i propagowanie orędzia nauk duchowych linii przekazu Haimawanti! Om Ah Hum Hrîh! "


Ancients - Starożytni (Stargate)

Offline

 

#12 2019-07-26 11:33:37

surya

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 246
Punktów :   

Re: Magiczne modlitwy i afirmacje

Dobra modlitwa na uwolnienie od kościelnych czy zborowych czarów, uroków, klątw:

„Uwalniam się, uwalniam, uwalniam się od wszelkiego wpływu wywieranego na mnie, mój umysł, ciało i życie przez kościelnych czarnoksiężników, uwalniam się, uwalniam, uwalniam się całkowicie, teraz i na zawsze!”

Offline

 

#13 2019-08-04 21:14:05

Adilar

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-06
Posty: 104
Punktów :   

Re: Magiczne modlitwy i afirmacje

Duchowe modlitwy,zawsze są pomocne, chroniąc nas jak i innych.Dzięki za łatwość dostępu do praktykowania modlitw, pozdrawiam Adilar.

Offline

 

#14 2019-08-15 22:46:08

Adilar

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-06
Posty: 104
Punktów :   

Re: Magiczne modlitwy i afirmacje

modlitwy to nie docenjona moc twórcza .Spełniająca nasze prośby.To cudownaipotęrzna broń w walce ze złem.najważniejsze to nauczyć się nią posługiwać powodzenia .Pozdrawiam Adilar.

Offline

 

#15 2019-08-22 21:50:53

Adilar

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-06
Posty: 104
Punktów :   

Re: Magiczne modlitwy i afirmacje

Modlitwa.Wszechmogący Boże, Śiwa, Yahvo,Mahadevo ,Ojcze i Matko Niebios wszechobecna niebiańska boska,Potęgo uwolnij mnie od wszelkiej ciemności itd.Podoba się mi do praktyki pozdrawiam Adilar

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Jullouville-les-Pins Noclegi Niemcy