HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2019-02-14 15:23:52

 Kavi

PIELGRZYM

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Arka Gabriela

Arka Przymierza jest cenna nie tylko jako przedmiot kultu religijnego ,ale służyła również do obrony, gdyż kapłani wychodzili z Arką na pole bitwy. Istnieje też hipoteza, że sama arka była baterią nuklearną.

Arka musiała stanowić  bardzo ważny dar dla Izraelitów, skoro autorzy poświęcają jej opisowi wiele miejsca na kartach Świętej Księgi.Tym najbardziej znanym artefaktem, o którym wspomina Biblia aż 40 razy,   jest Arka Przymierza, wymieniana tez pod nazwą  Arka Jahwe, Arka Elohim, Arka Boga Izraela.

Podobna skrzynia o takiej Mocy ale w ogóle nie znana jest również Arka Gabriela.  O istnieniu tajemniczej i bardzo potężnej w swej mocy Arki Gabriela zrobiło się głośno całkiem nie dawno . Od kilku lat w internecie, coraz więcej słyszymy o tym artefakcie nazywanym  Arką Gabriela. Informacja o niej figuruje pod nazwą „Instrukcji anioła Gabriela dla Muhammada” przez co bardziej utrudnia zrozumienie czym ona właściwie jest. Legenda głosi, że Archanioł Gabriel, który podyktował Prorokowi Muhammadowi świętą księgę „Koran” – powierzył mu też świętą arkę, skrzynię pełną ogromnej i niespotykanej mocy. Archanioł Gabriel nakazał Muhammadowi ukryć arkę w miejscu, które określił jako "miejsce kultu aniołów działającym przed stworzeniem człowieka". Rękopisy te były przechowywane w największym sekrecie, gdyż dotyczyły rzeczy nadzwyczajnych, stanowiły bowiem dokładną instrukcję obsługi właśnie Arki Gabriela.

Ten starożytny islamski rękopis "Gabriel's Instructions To Muhammad", zawiera  grupę instrukcji udzielonych Muhammadowi przez anioła Gabriela w jaskini zwanej Hira, położonej na górze o nazwie Jabal. Obecnie rękopis znajduje się prawdopodobnie w posiadaniu moskiewskich patriarchów prawosławnych.

Offline

 

#2 2019-02-17 09:18:32

METATRON

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-09-23
Posty: 116
Punktów :   

Re: Arka Gabriela

Jak treborok, nowaatlantyda albo innemedium o czymś piszą, to najpewniej jest to jakiś fejk albo wymysł demonów od współczesnego satanizmu i paranoicznych teorii spiskowych, bo bardzo rzadko się u tych oszołomów pojawiają jakieś sesnowne i godne rozpowszechnienia informacje. Generalnie nie czytam tych portali, gdzie zamiast ziarna są same prawie plewy. Zatem z najwyższą ostrożnością do tych wymysłów należy podchodzić, bo nic takiego nie znajdujemy przez setki lat w mistycznej literaturze. A tu nagle jakiś demon pokroju treboroka lub innemedium związane z satanistycznymi teoriami spiskowymi coś pisze o jakiejś rzekomej Arce Gabriela. Lepiej się zastanowić nad zerową wiarygodnością takich fejkowych portali szerzących na ogół syfilis w Internecie.

Ostatnio edytowany przez METATRON (2019-02-17 09:25:19)

Offline

 

#3 2019-02-17 10:45:01

ŚriVidyaa

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 114
Punktów :   

Re: Arka Gabriela

Faktycznie, informacje tylko z portali szerzących zarazę paranoicznych teorii spiskowych i rozmaitych fejków, że aż strach czytać, nawet jak czasem coś prawdziwego wrzucą. Należy sobie zadać pytanie w jakim celu taka historia się pojawia na takich portalach, do mieszania w czym i jak ma służyć? Kto ją wymyślił i na jakie doraźne potrzeby? Jakoś Koran nie wspomina o żadnej arce Gabriela, a na pewno by wspominał, gdyby takie coś istniało.


ŚriVidyaa - Tantra Wielkiej Bogini
Yogini Hridaya i Tripuropanishad

Offline

 

#4 2019-03-13 23:40:15

 Lalita Devi

BUDZICIEL

Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 111
Punktów :   
WWW

Re: Arka Gabriela

Teorie spiskowe i szerzyciele fake news'ów spiskowych często są po ciemnej stronie mocy, należą do różnych organizacji satanistycznych, lucyferiańskich, setyjskich od demonicznej świątyni trapezoidu w kościołach zwyrodnienia satanicznego. Trzeba bardzo uważać, aby nie wpaść w złe towarzystwo i nie wypaczyć sobie mózgu, nie stracić rozumu. Tylko dobre towarzystwo Śri Guru i dobre towarzystwo Uczniów Guru może skierować człowieka ku niebiańskiej ścieżce rozwoju duchowego. Mistyka i duchowość, hermetyzm i gnoza, od zawsze wymagają solidnego kierownictwa duchowego jakiego nie zapewnia zwykła religia dla mas (opium ludu).


Lalita Devi - Bogini Harmonii i Piękna oraz Ezoteryki

Offline

 

#5 2019-08-06 23:16:49

METATRON

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-09-23
Posty: 116
Punktów :   

Re: Arka Gabriela

Może lepiej kojarzyć z Gabrielnią jednego sympatyka praktykującego pod kierunkiem Śri Gurudźi. Gabrielnia to nazwa miejscowości lub ośrodka utworzona od imienia Gabriel. Może ładnie pasować do jogicznych medytacji, ale pewnie bardziej do sufizmu i mistyki chrześcijańskiej oraz gnozy. W tych misteriach Archanioł Gabriel razem z Gabrielnią może się najlepiej chyba wykazać. Syfilisów satanistycznych jednakże lepiej unikać, jak to wcześniej zostało napisane.

Ostatnio edytowany przez METATRON (2019-08-06 23:17:51)

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bartosz bielawski tłumaczenia specjalistyczne finansowesprawy.pl jak-zrobic-zaproszenie-na-komunie.eu zaproszenia-slubne-tanie.eu