HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2007-09-03 09:10:17

 Kaivalin

Administrator

Skąd: European Union: London/Warsaw
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 378
Punktów :   
WWW

Transmisja Światła i Trzecie OKo

Grupa Medytacji Transmisyjnej: TRZECIE OKO - Czakramy - Służba Duchowa

Kiedy energie Wodnika zaczynają pobudzać nasze serca i kiedy zaczynamy kontaktować się z naszym wyższym aspektem, czyli z Duszą (Jaźnią), odczuwamy nowy i trudny do określenia impuls. Kiedy ten impuls wzrasta nieodzownie prowadzi on nas do kontaktu z ludźmi i z sytuacjami, w których można go wykorzystać. Impuls ten, powstający na poziomie Duszy, nazywa sie służbą, bezinteresowną, społeczną pracą. Jest ona jedną z tych wielkich nauk, które rozwiną się w czasie Nowej Ery Wodnika. Służba Nowej Ery (Medytacja Transmisyjna) jest najmocniejsza, kiedy jest pełniona w grupie. Jest to znany w duchowości fakt, że grupa może przesłać o wiele więcej energii aniżeli osoba medytująca pojedynczo. Medytacja Transmisyjna oferuje jedyną w swoim rodzaju możliwość służenia ludzkości poprzez współpracę z innymi ludźmi w twoim miejscu zamieszkania.

Medytacja Transmisyjna jest specjalistyczną forma grupowej medytacji w której uczestnicy oferują siebie (swoje ośrodki energetyczne, czyli czakramy) jako instrumenty do obniżania potencjału (transformowania) duchowych energii pochodzących od Duchowej Hierarchii Mistrzów (są to starsi bracia rasy ludzkiej, nadzorujący i przewodzący naszej ewolucji). W ten sposób zaopatrują oni nasza planetę w energie, które przekształcają nasz świat i które są bardziej dostępne i pożyteczne dla ludzkości i dla innych królestw w naturze. Według brytyjskiego ezoteryka i międzynarodowego lektora Benjamina Creme’a, Medytacja Transmisyjna jest najważniejszą praca, którą grupy mogą dzisiaj z łatwością wykonywać. Nie jest ona przeciwstawna żadnej innej formie medytacji, którą być może praktykujesz. W rzeczywistości wzmocni ona twoją medytację osobistą oraz inną działalność i służbę. Trzeba pamiętać, ze grupa transmisyjna nie jest miejscem, gdzie należy szukać indywidualnych porad, przesłań channelingowych, kontaktu z planami astralnymi lub też z aniołami, stróżami, itp, a wręcz przeciwnie powinno sie tego unikać. Jest to po prostu oddawanie siebie w służbę naprawy świata ludzkiego. Jednak ubocznym działaniem tego bezinteresownego czynu jest przyspieszony rozwój duchowy uczestników. To co można osiągnąć w ciągu dwudziestu lat osobistej medytacji, dokonać można w ciągu od jednego roku do trzech lat regularnej, stałej i prawidłowej pracy transmisyjnej.


Medytacja Transmisyjna

Medytacja jest, w zależności od rodzaju, mniej lub bardziej naukową metodą nawiązania kontaktu ze swoja duszą i w efekcie zjednoczenia z nią. Taki jest właściwy cel każdej medytacji. W odróżnieniu od wielu innych rodzajów, Medytacja Transmisyjna przyciąga tylko takich ludzi, których pragnieniem jest służyć. Pragnienie służby innym staje sie zauważalne dopiero wtedy, kiedy wytworzy sie w pewnej mierze kontakt ze swoja Duszą. Dzieje sie tak, ponieważ to właśnie boska dusza chce służyć innym. Twoje ciało fizyczne, które wszyscy widzimy jest na tym planie nośnikiem duszy. Ale w istocie ludzkość to dusza, inteligentna duchowa istota na wyższych planach. Celem medytacji jest zestrojenie fizycznego mózgu i osobowości na planie fizycznym z duszą tak, żeby stopniowo mogło nastąpić nasycenie tego nośnika osobowości energia i właściwościami boskiej duszy.

Mistrzowie Mądrości dysponują ogromnymi energiami duchowymi. Większa część ich pracy polega na rozprowadzaniu tych energii po świecie. Celem mistrzów jest spełnienie Planu ewolucyjnego przewidzianego dla naszej planety. Wiele z tych energii jest pochodzenia kosmicznego i gdyby były kierowane bezpośrednio na Ziemię, odbijałyby się od ludzi, ponieważ ich częstotliwość jest zbyt wysoka. Grupy Medytacji Transmisyjnej (GMT) służą jako stacje pośrednie. Mistrzowie i Aniołowie Boga wysyłają energie duchowe poprzez czakramy uczestników grupy. W ten sposób energie te są automatycznie transformowane i dzięki temu stają sie dostępne i bardziej użyteczne dla postępu ludzkości. Następnie mistrzowie kierują je w te miejsca na Ziemi, gdzie są najbardziej potrzebne.

Energie pochodzące od Hierarchii, od Chrystusa-Maitreji i Mistrzów, są juz uwarunkowane pewnymi czynnikami, uwarunkowane przez cechy tkwiące w samych energiach i przez skupienie umysłów Mistrzów, którzy je wysyłają. Wiedzą oni, gdzie,w jakich proporcjach i natężeniu energie te są najbardziej potrzebne, aby wywołać pożądany skutek. Dlatego nie powinniśmy na podstawowym poziomie pracy Transmisji próbować przesyłania ich żadnej osobie, grupie czy krajowi, które, według nas odniosłyby z nich pożytek. Transmisja energii na tym poziomie jest bardzo precyzyjnym naukowym procesem. Tylko Hierarchii znana jest umiejętność jej rozprowadzania. Wystarczy, ze działamy jako stacje przekaźnikowe.

Na świecie istnieją tysiące grup transmisyjnych, jednak tylko kilkaset jest otwartych dla początkujących dusz. Ich uczestnicy spotykają sie o określonej porze w wybrane dni, tak jak grupie jest najwygodniej. Może to być raz, dwa lub trzy razy w tygodniu. Uczestnicy spotkania mówią głośno Wielką Inwokację, którą Maitreja, Zbawiciel - Kalkin przekazał ludziom na Zachodzie w 1945 roku i za pomocą której udostępnił ludzkości technikę inwokowania energii, które przemieniają świat na lepszy i przygotują nas na jego przyjście. Dzięki recytacji tej formuły i koncentracji w czakramie adźna (trzecie oko między brwiami) tworzy się między grupą medytacyjną a Hierarchią Mistrzów przewód transmisyjny. Tym przewodem mistrzowie przesyłają swoje energie. Są to te siły duchowe, które obecnie zmieniają oblicze świata. Maitreja-Chrystus stymuluje na przykład spływ energii równowagi na świat - i nagle politycy stwierdzają, praktycznie z dnia na dzień, że potrafią ze sobą rozmawiać, współpracować, idą na kompromisy, osiągają pewien stopień porozumienia. Nagle przywódcy państw od wieków zwaśnionych, potrafią usiąść przy wspólnym stole i wypertraktować pokojowe rozwiązania. W ten sposób Mistrzowie Mądrości i ich grupy transmisyjne służą światu. Służba, Sewa pozwala na przejście od prostego kontaktu z własną duszą do współdziałania ze wspólnotą dusz, Duchową Hierarchią Mistrzów.

Służba Nowej Ery – Epoki Wodnika jest najmocniejsza, kiedy jest pełniona w grupie. Jest to znany fakt, grupa może przesłać o wiele więcej energii aniżeli osoba medytująca pojedynczo. Medytacja Transmisyjna oferuje jedyną w swoim rodzaju możliwość służenia ludzkości poprzez współpracę z innymi ludźmi w twoim miejscu zamieszkania. Im więcej medytujących w danym kraju, im więcej duchowych grup transmisyjnych, tym lepsze rządy i spokojniejszy, stabilniejszy rozwój danego kraju. Im mniej praktykujących duchowo ze światłem Ducha, tym większe niepokoje, bieda, przestępczość i korupcja władzy. Duchowe medytacje można w krajach takich jak Polska uznać za działania dysydenckie mające na celu oczyszczenie całego aparatu władzy oraz niższych elementów społeczeństwa poprzez silny i zjednoczony wpływ duchowy!
.......................

Przeprowadzanie Medytacji Transmisji Światła

W celu transmitowania energii nie jest potrzebna żadna specjalna umiejętność. Potrzebne jest jedynie połączenie pomiędzy fizycznym mózgiem i duszą, czyli wyższa jaźnią (Atmanem, Puruszą). Wszyscy, którzy spotykają sie w grupach w celu przeprowadzenia Medytacji Transmisyjnej, powinni zostawić problemy i kłopoty dnia bieżącego poza sobą skupiając się na przewodzeniu Światła dla innych.  Ludzie spotykając się razem, uczestnicy medytacji powinni być wewnętrznie wyciszeni i nie powinni rozmawiać na żadne drażliwe i sprzeczne tematy. Zasiadając do medytacji wszyscy jej uczestnicy robią parominutowe rozluźnienie swego ciała, każdy według swego uznania, a następnie Gospodarz domu czy grupy prowadzący medytacje lub inna osoba prowadząca, przywołuje wszystkich do jej rozpoczęcia intonując na głos wraz z uczestnikami medytacji słowo OM (AUM) trzy razy lub siedem razy pod rząd, następnie wszyscy zaczynają na głos czytać lub mówić z pamięci Wielką Inwokację. Po jej odczytaniu jeden z uczestników może, w celu szybszego przywołania napływających energii, przeczytać na głos jedno z przesłań, orędzi Maitreji Chrystusa czy Mistrza Himawantu, gdyż są one wysoko energetyczne.

Inni uczestnicy w tym czasie mają już zamknięte oczy i uwaga ich skupiona jest na punkcie Adźńa. Po przeczytaniu jednego z przesłań czytający gasi rażące lampy elektryczne i zaczyna sie właściwa medytacja. Wszyscy uczestnicy medytacji mają swoja uwagę skupioną na punkcie Adźńa. Prowadzący medytacje ma obowiązek co 15 do 20 minut przywoływać na głos innych uczestników do podtrzymywania uwagi na punkcie Adźńa słowami typu: „nasza uwaga jest skoncentrowana (skupiona) na punkcie Adźńa. Intonujemy w myślach wibrujące słowo OM”. Każdy z uczestników medytacji przywołuje do swego punktu Adźńa (między oczami na wysokości brwi) słowo OM wizualizując je w duchu. Jest to bardzo ważnym elementem medytacji, gdyż u wielu ludzi po pewnym czasie uwaga opada z punktu Adźńa na dół w okolice splotu słonecznego tj. na płaszczyznę astralno-mentalną, a właściwe przeprowadzanie Medytacji Transmisyjnej ma miejsce na płaszczyźnie mentalnej wyższej jaką jest Budhi. Proszę o tym pamiętać!

Medytacja Transmisyjna powinna trwać przynajmniej 1 godzinę, jeszcze lepiej jest medytować 2 lub 3 godziny. Oczywiście długość medytacji powinna rosnąć w miarę nabierania wprawy. Proszę pamietać, że medytacyjna godzina, muhurta, to dokładnie runda 48 minut medytacji. Po zakończeniu medytacji prowadzący razem z grupa powtarza trzykrotnie słowo: ŚANTI (ŚAANTIH). Jeśli jest prowadzona Ceremonia Duchowego Uzdrawiania, prowadząca osoba mówi: „A teraz prosimy Mistrzów Mądrości o pomoc w wyleczeniu osób, które nas o to prosiły”. I zaczynając od siebie mówi np: Proszę o wyleczenie mojej żony Anny lub córki Ewy itd. To jest wystarczająca formuła. Trzeba mówić imię i nazwiska, ale wieku lub daty czy miejsc urodzenia nie trzeba mówić szczegółowo ani też nie nazywać choroby jaka dana osoba ewentualnie przechodzi. Każdy z mówiących zamyka swoją prośbę słowem HUNG (HUM) lub Amen, przekazując tym samym inicjatywę następnej obok niego siedzącej osobie. Prośba o pomoc kończy sie, gdy prawo głosu ponownie wróci do prowadzącego medytacje. Po czym następuje koniec medytacji. Wszyscy wstają i w spokoju rozchodzą sie do domów.

Bardzo ważne jest, aby po medytacji mało rozmawiać dając tym samym czas na unormalizowanie się wszystkich czakramów, którymi podczas transmisji płynęły energie z wyższych planów kosmicznych.
...........................

Laja Joga - Grupowa Medytacja Transmisyjna

Laja Joga - jako całość jest pojazdem duchowego wzrostu, pochodzącym z duchowej tradycji lini sukcesji zwanej Himawanti, jest darem Mędrców z gór i zawiera mądrość Wielkiego Ducha Góry - Mistrza Himavan. Laja Joga jest rdzennym źródłem pochodzenia tak Medytacji Transmisyjnej jak i Medytacji Trójkątów. Wielcy Ryszi (Mędrcy) kultywują tę ścieżkę wchłonięcia w Łaskę Guru. Mistrz ŚIWA zwany Panem Joginów oraz jego małżonka Bogini PARWATI zwana Strażniczką Tantry, stoją na czele całej lini sukcesji tradycji Himawanti (Himawat). Praktyka Laja Jogi zawiera ogromne bogactwo kontemplacji piękna przyrody oraz wiele misteriów związanych z aniołami - duchami przyrody. Najpierwszym aniołem Bożym czuwającym nad harmonią życia w naturze i rozwojem wszystkich form życia jest Rudradewa. Możemy pamiętać, iż większość uzdrowień dzieje się poprzez otwarcie serca dla leczniczych potęg duszy żyjącej jako przyroda. Wszystko co Bóg stworzył jest bowiem dla nas dobre, a nie stworzył On niczego złego. Stąd jogiczne treningi harmonii z siłami przyrody niosą nam dobro, są dla nas dobrem i częstokroć jedynym Bożym lekarstwem.

Jesli temat ciebie zainteresował, poczytaj więcej na stronie web:
http://www.freewebs.com/lalitamohanbaba … smisja.htm


Śiwa Nam Kevalam - Administrator - Strażnik Forum
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Offline

 

#2 2007-10-06 11:45:27

Kapali

Moderator

Skąd: Polska - Londyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 229
Punktów :   
WWW

Re: Transmisja Światła i Trzecie OKo

MEDYTACJA TRANSMISYJNA - POSYŁANIE ŚWIATŁA

Ciągle się przekonuję, że jest to bardzo potrzebna praktyka duchowa. I chyba najważniejsza nie tylko dla początkujacych ale dla zaawansowanych. Jak skutecznie zdejmuje wszelkie złe życzenia i złe intencje, czarne i brudne myśli kierowane do uczniów Mohan Baba Dżi przez ciemnogród, przez czarnych magów słuzących złu i przez pedofilską mafię zwalczającą tych, co ofiarom gwałconym przez pedofili pomagają tak wiele jak Lalit' Mohan G.K. Oni są źli, bo Mohana nie widzieli, nie znają, a smród i coś na czuja jak rzygowiny wytwarzają pod adresem Himawanti i Lalit' Mohana. I z tego trzeba się oczyszczać, nieraz dwa razy dziennie i więcej, ale wystarczy często 3-5 minut kąpieli w Boskim Świetle, żeby te brudy wysyłane mentalnie przez pomyleńców iignorantów zaraz wracały do nadawców. To wspaniałe uwolnienie od syfu mentalnego posyłanego przez demoniczne siły zła. Dlatego polecam tak medytację Trójkatów jak i praktykę w Grupach Transmisyjnych.
Om w trzecim oku robię co trochę, przez jeden długi wydech, a przez 3-5 wydechów mocno transmituję Boskie Światło przez Tzrecie Oko. tak Adżna się oczyszcza, zlo się rozprasza. Światłość zawsze pokonuje zło, diabelską inkwizycję i nawiedzonych satanistów co to mają brudne serca i skażony umysł dlatego zioną nienawiścią do Bogini Himawanti i Lalit' Mohana. Światłość zwycięża wszelkie zło. Dlatego praktykujcie drogie dzieci światła. Usmiechajcie się promiennie i praktykujcie Światło. A źli zmarnieją i znikną, rozpadną się w proch i w pył. Ich plugastwo ugrzęźnie w ich gardłach. Psy szczekają karawana jedzie dalej. Na prawdziwą Ezoterykę, Mistykę, Magię, Duchowość zawsze ciemnota z ciemnogrodu poszczekiwała. Dobrze że już jest XXI wiek i na szczekaniu przez diabelskie kundelki zwykle się kończy. A Światło powoduje, że zło które skierowano do Himawanti i Mohana wróci do tych, co je wysyłali, a nawet spadając na nich może się zwielokrotnić. Dlatego trwajcie w Świetle, kiedy tylko coś przygnębiającego napływa, medytujcie w Boskim Świetle z OM, sylabą BOGA, BRAHMANA. Oczyszczajmy świat ze złych myśli złych osób o diabolicznej osobowości, które nawykłe do mroku swej głupoty nienawidzą Światła i boskich istot takich jak Mistrz LALITA MOHAN - urodzony w Polsce Awatar. Sobota to dobry dzień, żeby bardzo dużo od rana medytować ze Światłem i usuwać skutki calotygodniowej głupoty pijanej winem i sycerą ciemnoty.
Medytacja Transmisyjna to prawdziwa SEWA do jakiej nawołują mistrzowie tacy ja SAI BABA czy JANGLIDAS, nie tylko Mohan Baba, Duchowy Ojciec Ludzkości - tej rozwijajacej się duchowo szczerze i wiernie,nie tej opętanej ćpaniem i dzieciatek dymaniem.
To skup się w Trzecim Oku, w Czakrze Adżnie i posyłaj Światło, aż nasyci się cała przestrzeń twej miejscowości, regionu, kraju i kontynentu...
OM, OM, OM...

Ostatnio edytowany przez Kapali (2007-10-06 11:50:20)


Kapali - Strażnik Dharmy
################
Opinia: Żeby zepsuć system Linux trzeba nad tym popracować; żeby zepsuć system Windows wystarczy popracować na nim, pisze Scott Granneman z SecurityFocus!!!

Offline

 

#3 2009-01-12 21:53:54

 Kaivalin

Administrator

Skąd: European Union: London/Warsaw
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 378
Punktów :   
WWW

Re: Transmisja Światła i Trzecie OKo

Bardzo lubię i polecam ten rodzaj medytacji z posyłaniem Światła dla oczyszczenia i uzdrowienia planety oraz ludzkości. Dobrze przeczyszcza Trzecie Oko, szczególnie po męczącej pracy na budowie albo w markecie. Mohan Baba na nasze szczęście bardzo dokładnie uczy tej metody i w Jego obecności jest ona szczególnie potężna! Praca w Trójkątach Światła z innymi też mi się podoba.


Śiwa Nam Kevalam - Administrator - Strażnik Forum
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Offline

 

#4 2009-05-31 20:32:43

 Himavad

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Transmisja Światła i Trzecie OKo

Robię Medytację Transmisyjną w prostej wersji indyjskiej.

Najpierw trzy razy albo jak mam czas 9 razy intonuję Śri Gayatri Mantram.

Chwila ciszy... na wizualizację Bogini Gayatri dla ochrony...

Trzy albo 9 razy intonuję Om - karam...

Potem leci mentalna transmisja srebrzysto-białym syriuszowym światłem przeplatanym mentalnym Om-karem przez godzinę albo yamę.

I znowu trzy albo 9 razy głośno intonuję Om na koniec.

Pozdro

Offline

 

#5 2011-02-03 18:06:13

Mitra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 128
Punktów :   

Re: Transmisja Światła i Trzecie OKo

Świetna instrukcja do praktyki. Spróbuję sobie w weekend zrobić z godzinkę. Czy jak jest grupa medytacyjna, która robi Medytację Transmisyjną z Wielka Inwokacją na początku, i zrobi się zamiast niej Transmisję w wersji indyjskiej to będzie to jakieś zaburzenie rytmu? Czy nie ma znaczenia którą metodą będzie się transmitowało Światło?
Pozdrawiam
Mitra

Offline

 

#6 2014-03-30 18:06:06

Kafi_Gauri

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-29
Posty: 208
Punktów :   
WWW

Re: Transmisja Światła i Trzecie OKo

Aktualnie praktyki medytacyjne z Trzecim Okiem, cały rozwój Trzeciego Oka jest w polskojęzycznym internecie opisany na stronie portalu Mistrza Lalitamohandżi:

http://lalitamohan-himawanti.blogspot.c … e-oko.html

Niektórzy koneserzy tematu narzekają, że artykuł jest w necie dobrze schowany i nie rzuca się w oczy, ale przecież o tajemnym Trzecim Oku to lepiej robić stronki ezoteryczne, które znaleźć można tylko z pomocą aktywnego już nieco trzeciego Oka, duchowego Oka Światłości.


KAFI GAURI

Cytat: "Wszyscy dobrzy ludzie słuchają mistrza Lalita Mohan Dżi!" - Swami Śyam Śivananda

Offline

 

#7 2015-06-27 01:25:56

 Himavad

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Transmisja Światła i Trzecie OKo

Piękna i głęboka lekcja z naukami o Trzecim Oku dana przez jednego z największych współcześnie żyjących mistrzów duchowych, przez mistrza jogi, tantry i ajurwedy, Swami Paramahansa Lalitamohan Babaji!

Offline

 

#8 2017-04-12 14:24:40

Kapali

Moderator

Skąd: Polska - Londyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 229
Punktów :   
WWW

Re: Transmisja Światła i Trzecie OKo

Artykuł o Trzecim Oku, o właściwie wedle Jogi, o Niebiańskim Oku - jest chyba najlepszy w Internecie.


Kapali - Strażnik Dharmy
################
Opinia: Żeby zepsuć system Linux trzeba nad tym popracować; żeby zepsuć system Windows wystarczy popracować na nim, pisze Scott Granneman z SecurityFocus!!!

Offline

 

#9 2018-06-08 19:11:08

 Kaivalin

Administrator

Skąd: European Union: London/Warsaw
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 378
Punktów :   
WWW

Re: Transmisja Światła i Trzecie OKo

Transmisja Światła, Przekazywanie Światła, Medytacje Światła Trzeciego Oka - to jedne z najlepszych praktyk duchowych do jakich warto dołączyć.


Śiwa Nam Kevalam - Administrator - Strażnik Forum
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Offline

 

#10 2018-06-27 20:01:46

krawczyk61

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2018-06-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Transmisja Światła i Trzecie OKo

Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady! Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się one

Offline

 

#11 2019-02-01 18:05:30

Kafi_Gauri

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-29
Posty: 208
Punktów :   
WWW

Re: Transmisja Światła i Trzecie OKo

Medytacje skupiania w wewnętrznym świetle Duszy, Wyższej Jaźni, w świetle Boga, w Brahma-Dźjoti, a w końcu praktyki przesyłania czy transmitowania światła i duchowego leczenia światłem, są ciągle niedoceniane przez osoby poszukujące rozwoju duchowego, a to z ich szkodą. Brak solidnych praktyk ze światłem wewnętrznym wsakazuje zawsze na nieprzydatność systemu praktyk dla rozwoju duchowego. Gdzie nie ma praktyki ze światłem, tam nie ma dhjany (jap. zen), tam nie Jogi, nie ma rozwoju duchowego, nie ma oświecenia. Skupienie w niezmierzonym, nieograniczonym świetle - to jest istotna dhjana, medytacja w Jodze czy Tantrze, praktyka dla przebudzenia i oświecenia.


KAFI GAURI

Cytat: "Wszyscy dobrzy ludzie słuchają mistrza Lalita Mohan Dżi!" - Swami Śyam Śivananda

Offline

 

#12 2019-02-06 20:45:06

 Zielony Plankton

PIELGRZYM

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 77
Punktów :   
WWW

Re: Transmisja Światła i Trzecie OKo

"Medytacja Transmisyjna jest specjalistyczną forma grupowej medytacji w której uczestnicy oferują siebie (swoje ośrodki energetyczne, czyli czakramy) jako instrumenty do obniżania potencjału (transformowania) duchowych energii pochodzących od Duchowej Hierarchii Mistrzów (są to starsi bracia rasy ludzkiej, nadzorujący i przewodzący naszej ewolucji)."

Jeszcze tylko łapnąć kontakt z Mistrzem Duchowej Hierarchii albo z kilkoma i już można pomedytować ze Światłem tak, aby Trzecie Oko zaczęło się rozwijać. Podobno wielu mówi, że rozwija Trzecie Oko, ale na medytacjach świadczących o tym, że rzeczywiście to robią, już tak wielu wcale nie bywa. A to trzeba pracować przez wiele lat, a zacznie działać!!!

Ostatnio edytowany przez Zielony Plankton (2019-02-06 20:45:21)


Zielony Plankton

Szanuj Zieleń

Offline

 

#13 2019-03-13 23:35:59

 Lalita Devi

BUDZICIEL

Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 111
Punktów :   
WWW

Re: Transmisja Światła i Trzecie OKo

Rozwijanie Trzeciego Oka, to praktyki z mantrą OM oraz odbieranie boskiego Światła z wysokości nieba i bóstw niebiańskich oraz transmitowanie tego światła dla wszystkich współpraktykujących, ich bliskich i sąsiadów, dla całej miejscowości w jakiej się mieszka. Jak ktoś nie transmituje boskiego Światła, nie odbiera boskiego Światła z wysoka i nie przesyła potrzebującym, na pewno nie należy do uduchowionych ani przebudzonych.


Lalita Devi - Bogini Harmonii i Piękna oraz Ezoteryki

Offline

 

#14 2019-07-02 23:49:20

Hogwart

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2018-04-21
Posty: 109
Punktów :   

Re: Transmisja Światła i Trzecie OKo

Sesja kilku godzin medytacji z przekazywaniem Białego Światła Bożego to jedno z najbardziej fascynujących przeżyć. Niesamowicie dużo rzeczy się dzieje i w środku i w otoczeniu. Anioły mocno pracują wspierając tę pracę. Wielka Inwokacja zaiste przyciąga niezwykłe dusze i bardzo subtelne, wysokie anioły. Niebiosa na ziemia są na pewno tam, gdzie jest grupa mistyczno-magicznej Medytacji Transmisyjnej. Bardzo dobrze się komponuje z praktykami Medytacji Trójkątów Światła oraz z Medytacją Transcendentalną.


Człowiek staje się dorosły nie wtedy, gdy ubrania robią się dla niego za ciasne, ale gdy wyrasta z własnego egoizmu

Offline

 

#15 2019-07-26 11:08:13

surya

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 127
Punktów :   

Re: Transmisja Światła i Trzecie OKo

Medytacja Transmisyjna to praktyka dawnych Magów, Hunów.  "Wielka Inwokacja" którą mówi się przed transmisją światła, jest modlitwą uniwersalną, bardzo energetyczną, o wielkiej mocy. Bardzo lubię tę formę medytacji. Dobry czas na robienie medytacji transmisyjnej to nów i pełnia księżyca, o ile nie ma w tym czasie zaćmienia. Należy pamiętać, że gdy występują zaćmienia słońca czy księżyca, wtedy nie robimy medytacji transmisyjnej.

Ostatnio edytowany przez surya (2019-07-26 14:21:33)

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
restrukturyzacja wrocław mieszkajtrendy.pl Pobierowo hotele drzwi