HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2019-02-07 00:14:40

 Kszirin

PIELGRZYM

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-02-03
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Modlitwa o Uwolnienie z karmy narodu polskiego!

Odmawiając ją tę modlitwę (101x) otrzymujesz ogromną odwagę realizowania tego, czego pragnie twoja Dusza.

Mistrzu, Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną.

1. Uwolnij mnie od wszelkiego zniewolenia i od wszelkich zgubnych nałogów;

2. Uwolnij mnie od fanatycznego zaślepienia teologicznym dogmatyzmem;

3. Uwolnij mnie od skażeń i splamień wynikłych z przeinaczania Twej Ewangelii przez księży i pastorów;

4. Uwolnij mnie od lęku i niepokojów wpojonych w chrześcijańskim (katolickim) wychowaniu;

5. Uwolnij mnie od pijaństwa, mięsożerstwa, nikotynizmu, obżarstwa i wszelkich innych chrześcijańskich narkomanii.

6. Uwolnij mnie od winy krwi przelanej przez katolickich i protestanckich inkwizytorów i wszelkich kolonialnych morderców;

7. Uwolnij mnie od fundamentalistycznej zarazy nietolerancji i nienawiści tak rasowej jak i religijnej;

8. Uwolnij mnie od zniewolenia doktryn katolickich i protestanckich teologów, którzy błędnie rozumieją duchowe rzeczywistości;

Od wszystkiego tego uwolnij mnie Jezu Chryste, Synu Boży, Mocą Twej Krwi.

9. Uwolnij mnie od wszelkich małostkowych przekonań i poglądów zrodzonych z ciemnych umysłów katolickich księży i proboszczów i protestanckich pastorów;

10. Uwolnij mnie ze wszelkiego grzechu przeciw Tobie, ze wszystkich duchów złych i szatańskich, które opętały oficjalne kościoły, które kiedyś były twoimi;

11. Uwolnij mnie Mocą Twej Krwi, od zniewolenia dogmatami mariologicznymi i od błędów szatańskich sumień wojtylizmu i glempizmu;

12. Uwolnij mnie Boże, Jezu Chryste, wylecz i wybaw z tego obłędu i wznieś duchowo, abym mogła zasiąść razem z Tobą po prawicy Boga, Ojca i Matki, którzy są w Niebie.

Amin

Offline

 

#2 2019-02-09 00:15:49

Dharman1973

SYMPATYK

Zarejestrowany: 2019-02-06
Posty: 27
Punktów :   

Re: Modlitwa o Uwolnienie z karmy narodu polskiego!

Dobre do praktykowania i oczyszczenia się z tej karmy jaką kraj ma.
Polecam.

Offline

 

#3 2019-03-14 02:10:37

Ministerstwo Jogi i Magii

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2018-04-07
Posty: 33
Punktów :   

Re: Modlitwa o Uwolnienie z karmy narodu polskiego!

Coś dla mugoli i mugolaków, dla trolli i charłaków. Inne typy istot także mogą w Polsce popraktykować, byle skutecznie. W Polsce widujemy dużo, bardzo dużo STRZYG obojga płci, także w światku mezoteryzmu, tych co się kręcą wokół ezoteryki i magii. Strzyg trzeba się wystrzegać, ale Strzygów jest pełno. Czasem aż ciemno od Strzyg jest w Polsce.


Jak bardzo ciemność potrafi ranić

Offline

 

#4 2019-04-20 12:32:08

 Premananda

BUDZICIEL

Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 111
Punktów :   

Re: Modlitwa o Uwolnienie z karmy narodu polskiego!

To jest dość uniwersalne i przypomina złotą zasadę orfików, pitagorejczyków oraz hermetystów. Jednak członki większych wyznań religinych muszą ją sobie najpierw od dziecka zacząć wyraziście przyswajać. I nauczyć się stosownie do tej zasady żyć.

Cytat: "Uwolnij mnie od fundamentalistycznej zarazy nietolerancji i nienawiści tak rasowej jak i religijnej."


Om Premanandaaya Namah!
Preman - Łaska, Aananda - Błogość i Szczęście

Offline

 

#5 2019-04-27 20:55:04

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Modlitwa o Uwolnienie z karmy narodu polskiego!

Dobre. Warto się uwolnić od tego wszystkiego co przodkowie nam nabruździli żeby móc sie rozwijać na duchowej drodze.

Offline

 

#6 2019-07-07 18:23:47

surya

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 246
Punktów :   

Re: Modlitwa o Uwolnienie z karmy narodu polskiego!

Fajne afirmacje na odkatoliczenie się. Wpajane przez stulecia błędne nauki i dogmaty nie jest łatwo usunąć. Trzeba się trochę napraktykować, aby wyplenić z podświadomości chore dogmaty katolickie nie mające nic wspólnego z naukami jakie głosił Jehoszua.

Offline

 

#7 2019-07-13 19:23:16

Adilar

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-06
Posty: 104
Punktów :   

Re: Modlitwa o Uwolnienie z karmy narodu polskiego!

Wszystko co w mocy naszej  czyńmy .By  móc wzbić się na wyżyny naszej egzystencji,by ludzką istotą obledz to ciało , zwierzęcym  instynktem  wypełnione, choć kształtem ludzkie przypomina i tak  na ziemi  pozostanie .żywiołom odda się. Lecz  dusza w wędrówce do domu do ojca swego  i matki swojej pomocy wszelakiej potrzebuje więc módl się pracuj niech dusza się rozwija i w szlachetności swojej wzrasta .A gdy modlitwa owocem się już staje .Do serca przytul jeszcze raz by światu ofiarować cudowny ten jej blask. Dzięki niech twa praca tobie i innym duszę wzbogaca powodzenia pozdrawiam Adilar

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com Burhave