HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2011-04-27 22:22:27

ŚriVidyaa

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 114
Punktów :   

Witam wszystkich - jestem wielbicielką Sri Sathya Sai Baba...

Om Śri Sai Ram!

Jeśli to nikomu nie przeszkadza, jestem wielbicielką Śri Sathya Sai Baba, wielkiego awatara z Indii.

Ponieważ na forum różne osoby piszą o Sathya Sai, pragnę, choć od czasu do czasu napisać coś o Sathya Sai.

Tak się składa, że łącznie jakieś 20 lat spędziłam w Indii, głównie w Aśramach Sathya Sai Baba, to chyba mogę coś powiedzieć o moim Mistrzu Duchowym...

Pozdrawiam wszystkich. Sai Ram!

Srividya


ŚriVidyaa - Tantra Wielkiej Bogini
Yogini Hridaya i Tripuropanishad

Offline

 

#2 2019-02-07 13:49:43

Kadim

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2019-02-07
Posty: 124
Punktów :   

Re: Witam wszystkich - jestem wielbicielką Sri Sathya Sai Baba...

Mnie tam w żaden sposób nie przeszkadza, że jesteś wielbicielką Śri Sathya Sai Baba, ale 20 lat życia w Indii to Ty możesz dużo o tym napisać, chętnie poczytam.

Offline

 

#3 2019-02-07 19:24:06

Rudrani

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-05
Posty: 52
Punktów :   

Re: Witam wszystkich - jestem wielbicielką Sri Sathya Sai Baba...

Tez chetnie poczytam o Mistrzu Satya Sai Baba!

Offline

 

#4 2019-02-07 22:24:42

ŚriVidyaa

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 114
Punktów :   

Re: Witam wszystkich - jestem wielbicielką Sri Sathya Sai Baba...

Cieszę się niezmiernie i świetliście. Oprócz wieści z aśramu Sathya Sai i po trochu od Shirdi Sainatha, także sprostowanie przestępczej działalności niejakiego oszusta podszywającego się pod działalność Sathya Sai Baby, Madhusudhana Naidu, który nie ma nic wspólnego z naukami Sathya Sai Baby, a jest jedynie oszustem robiącym wałki i wyłudzenia finansowe na konto Świętego i Awatara, Sathya Sai Baba...


ŚriVidyaa - Tantra Wielkiej Bogini
Yogini Hridaya i Tripuropanishad

Offline

 

#5 2019-05-09 08:41:10

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Witam wszystkich - jestem wielbicielką Sri Sathya Sai Baba...

Super. Bardzo chętnie czytam teksty Sai Baby.Na początku mojej drogi trafiłam na nie ale nadal odkrywam w nich coraz więcej interesujących odpowiedzi na moje pytania. Chętnie dołączę się do cztania nowych artykułów.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Noclegi Niemcy www.berlin-hotel.pl