HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2008-05-22 13:19:14

 Himawant

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 157
Punktów :   
WWW

Udało mi się zarejestrować na tym forum!

Jakoś mi rejestracja nie wychodziła, ciągle było, że "błędny kod". Ale w końcu się udało. I jestem.

Już od jakiegoś czasu chciałem się tu zapisać, ale nie szło, a to takie proste jak się już wie.

Jestem nowicjuszem w Bractwie Himawanti. Najbardziej interesuje mnie magia, okultyzm, czary, rzucanie i zdejmowanie klątw, egzorcyzmy i medytowanie. Oprócz tego wyjazdy do aszramów w Indii, byłem ostatnio w lutym miesiąc na wycieczce w indyjskich świątyniach Kali i Durgi.

Dopiero ponad rok praktykuje, trochę pomagam ofiarom molestowanym przez duchownych wiadomo jakiej religii w Polsce. W grupie wsparcia.

Raz w miesiącu jeżdżę na Medytacje Transmisyjne i Trójkąty do Warszawy. Zawsze są w pełnie księżyca. Purnima.

Mam nadzieję że się Guru nie pogniewa za używanie Himawant jako ksywki, bo to kultowe imię. Mam jako afirmacje sobie wziąłem.

To pozdrawiam wszytkich.

Trzymajcie się ciepło bo zimno:(

Himawant


___________ Himawant ___________
Duchowy Poszukiwacz Miłości i Światła.
Uczeń Mistrza Lalita Mohana od 1987 roku.
Jestem w Bractwie Himawanti wystarczająco długo aby stwierdzić, że każdy kto mówi coś złego o Lalita-Mohan-Dźi jest kłamcą i oszustem!

Offline

 

#2 2008-06-01 22:17:41

Śanti

SYMPATYK

Skąd: Strefa ponadczasowa
Zarejestrowany: 2007-12-18
Posty: 11
Punktów :   

Re: Udało mi się zarejestrować na tym forum!

Uważam, iż
używać imienia założyciela linii przekazu nauk Himavanti niemając specjalnych powiązań duchowych z istotą Himavanta jest to trochę niewłaściwe, chyba że takowe powiązania masz albo jakiś nauczyciel duchowy dał ci takie imię dla twojego rozwoju duchowego.
A  'ksywki' to się używa w więzieniu. 

i jeżeli wiesz że to imię kultowe jak to określasz, to używanie go wydaje się być niestosownym
porównując z używaniem imienia Jezus czy Śiwa.  Tak jakby ktoś podążając droga duchową zaczął
afirmować sobie Jestem Jezus.

Offline

 

#3 2019-02-08 02:26:11

ŚriVidyaa

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 114
Punktów :   

Re: Udało mi się zarejestrować na tym forum!

Widzę, że ni etylko udało ci się Himawant zarejestrować na tym Forum Portalu Himavanti, ale i udało ci się napisać trochę postów, założyć trochę ciekawych wątków dyskusyjnych! Gratulacje! I już idzie mistyczne 11 lat obecności na tym Forum Himavanti.org


ŚriVidyaa - Tantra Wielkiej Bogini
Yogini Hridaya i Tripuropanishad

Offline

 

#4 2019-05-09 08:31:42

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Udało mi się zarejestrować na tym forum!

Witaj ja też początkowo miałam pewne problemy z rejestracją ale jak usiadłam to intuicyjnie doszłam do celu. Od razu zobaczyłam ile tu ciekawych tematów i zabrałam się do czytania. Udało i się taż trochę napisać od siebie. To jest bardzo ciekawe.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Koliba Likava Lodging Germany