HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2019-04-09 19:15:31

Mitra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 180
Punktów :   

SODOMA - hipokryzja i władza w Watykanie

Jestem świeżo po za zakupie książki francuskiego pisarza i socjologa Frédérica Martela pt. "Sodoma". Jest to efekt jego czteroletniej pracy, w czasie której przeprowadził setki rozmów i wywiadów z kilkudziesięcioma kardynałami i setkami biskupów katolickich z blisko trzydziestu krajów. Autor był świadkiem szczerych i szokujących wyznań tych katolickich duchownych, którzy bardzo otwarcie i chętnie opowiadali o homoseksualnej sieci rządzącej całym Kościołem katolickim. Najwyżsi katoliccy hierarchowie to w większości homoseksualiści uwikłani w obrzydliwą sieć, sami nazywając ją "parafią". Sama orientacja homoseksualna wśród kleru nie uchodzi za nic gorszącego, a wręcz przeciwnie -  jest uznawana za duży atut jeśli ktoś chce zrobić w Kościele karierę. Homoseksualne pary wśród duchownych, męskie prostytutki, gwałty, molestowania - to wszystko chleb powszedni na  najwyższych szczeblach watykańskich. Warunkiem bycia akceptowanym ze swoją homoseksualną orientacją jest tylko nie wychylanie się z tym publicznie, dochowanie tajemnicy. To swoista sekta, szambo, w którym siedzą po uszy rządzący Kościołem duchowni. Nie przeszkadza to im jednak w byciu homofobem i szerzeniu nienawiści do gejów świeckich. Autor książki wysnuwa tezę, że im bardziej nienawistny homofob pośród katolickich hierarchów, tym większe prawdopodobieństwo, że jest on zaangażowanym członkiem "parafii".
Książka rzuca nowe światło na pontyfikaty obecnego i poprzednich papieży. Na tuszowanie pedofilii wśród klerów. Pokazuje, że systemowo Kościół jest siedliskiem diabła, który upada w zastraszającym tempie.

Offline

 

#2 2019-04-10 10:25:26

Mitra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 180
Punktów :   

Re: SODOMA - hipokryzja i władza w Watykanie

Malutki fragment z książki :
"Albowiem wszechobecność homoseksualistów w Watykanie to nie wypaczenie, to nie kwestia jakiejś „czarnej owcy”, „zgniłego jabłka” czy „zepsutej ryby zaplątanej w sieci”, jak przekonywał Joseph Ratzinger. Nie chodzi o „lobby”, o odszczepieńców, nie ma żadnej sekty ani masonerii w łonie stolicy apostolskiej – to system. Homoseksualiści nie są nieznaczącą mniejszością, są zdecydowaną większością.

Gdy nasza rozmowa doszła do tego etapu, zapytałem Francesco Leporego, jak dużą jego zdaniem grupę stanowią w Watykanie wszelkiegowszelkiego rodzaju homoseksualne osoby.

– Myślę, że to bardzo wysoki procent. Powiedziałbym, około osiemdziesięciu – zapewnił."

Offline

 

#3 2019-04-16 13:21:30

 Dewalaja

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 171
Punktów :   

Re: SODOMA - hipokryzja i władza w Watykanie

Sodoma to jest w Notre Dame - bo Sodoma to jest tam, gdzie zło Ogień wypala, taki Ogień od Zeusa, prosto z Nieba, siłami Natury rozpalony. A w Watykanie widać tylko zboczenia, oby dobrze udokumentowane były, czyli bez wątpliwości, bo wtedy to jest twardy materiał dowodowy, a nie jeno plotki i gdybanie. Wolę twarde materiały dowodowe, jak skazanie kardynala Pella w Australii za dwóch chłopców. To jest konkret.


DEWALAJA - DEVALAYAM
NIEBIOSA - WIEŚCI Z NIEBIOS

Offline

 

#4 2019-05-08 22:26:14

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: SODOMA - hipokryzja i władza w Watykanie

Ostatnio coś nie tak jest rozumiana wolność. Wielu ludzi jest atakowanych za to, że nie tolerują związków pedofilskich a to właśnie było przyczyna upadku Sodomy. Ludzie eksperymentują ze zwierzętami. Szukają dziwnych doznań zamiast skupić się na tym co dobre, ale to dobre jest dla nich po prostu nudne. Oni muszą czuć dreszczyk emocji. Nie akceptują tego kim ich stworzył Bóg. Podważają Boskie prawo.

Offline

 

#5 2021-11-11 13:14:59

iti

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-06
Posty: 53
Punktów :   

Re: SODOMA - hipokryzja i władza w Watykanie

Mafia Lawendowa. Jak ich określają sami księża. Lobby homoseksualne Watykanu. Watykan jako Wielka Nierządnica. Siedlisko Zła na Ziemi.

Ostatnio edytowany przez iti (2022-01-03 22:29:09)


Zapraszam na warsztaty duchowe nad Zatokę Pucką
Laya Tantra - Rebirthing - Laya Yoga - Sufi - ReiKi - Joga Uzdrawiania

Offline

 

#6 2023-11-06 08:22:41

surya

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 246
Punktów :   

Re: SODOMA - hipokryzja i władza w Watykanie

Książkę "Sodoma" kiedyś zaczęłam czytać, ale nie dokończyłam. Temat znany jest mi od dawna. Jak mówi powiedzenie "Najciemniej pod latarnią". I tak jest w przypadku Kościoła Katolickiego. Watykan od początków swego istnienia znany jest ze swojej lubieżności i zboczeń seksualnych. Dla mnie najgorsza jest pedofilia, którą non stop tuszują.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.berlin-hotel.pl