HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2007-07-29 10:52:16

Kafi_Gauri

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-29
Posty: 222
Punktów :   
WWW

KAFI GAURI

Cześć!
Udało się mi z pomocą małą admina zarejestrować. Czytam sobie wszystko o Himawanti co jest w necie. I tak sobie myślę, że konkurencja bardzo nas nie lubi:( Mam na myśli inne organizacje i ruchy, fora o podobnej tematyce. Taka specjalność Polaków na całym świecie znana, że Polak rodakowi "wieprza" podłoży, a za plecami tyłek obrobi. Bardzo tego nie lubię, bo cały kraj ma przez ten zły nawyk kiepską opinie na całym świecie. Miało być o sobie. Chciałem powiedzieć, że bardzo nie lubię tych pijanych, pijackich wywodów podkreślających drzazgę w oku bliźniego. To takie wulgarne, że Polak belki u siebie nie widzi, ale źdźbło w oku bliźniego zawsze rozdmucha. To konkurencja ezoteryczno-jogiczna musi mieć ogromne belki w oczach. Jak to u siebie zwalczać? Bo nie mogę się jak widać oprzeć refleksjom o tych co brzydko mówią o Himavanti. Mnie tam Himawanti i Mohan dużo pomogło. Wygrzebać się z urazów po molestowaniu mnie w dzieciństwie. Wiadomo o co chodzi i kto molestował. O tym by się tu przydało więcej pisać. O szkodliwości pedofili i jak duchowo pomagać po takich przejściach, bo chciałbym też pomagać innym ofiarom takich straszliwych przejść. Wiadomo jak jest, najpierw molestowanie w rodzinie albo przez księdza, a potem terror psychiczny bo o tym nie wolno gadać. A potem się ćpa aby zapomnieć. A w moim wypadku jeszcze medytacje doszły i to mi dopiero pomogło, żadne tam psychoterapie, żadne wyciszanie mnie, żeby milczeć. Ani ćpanie, co mnie jeszcze całkiem pokręciło. Teraz jakoś zaczynam żyć. Wszystko dzięki Bogini Himawanti, dzięki Mohanowi i grupom wsparcia na zajęciach. Teraz sobie jakoś życie chce porządnie poukładać. To będę tu zaglądał od czasu do czasu. Dzięki wszystkim braciom i siostrom za wsparcie!

Kafi


KAFI GAURI

Cytat: "Wszyscy dobrzy ludzie słuchają mistrza Lalita Mohan Dżi!" - Swami Śyam Śivananda

Offline

 

#2 2019-02-07 13:37:35

Kadim

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2019-02-07
Posty: 124
Punktów :   

Re: KAFI GAURI

Ważne żeby się trzymać tego co pomaga, kieruje i wspiera. Tego co daje dobry rozwój życia.

Offline

 

#3 2019-02-14 19:42:59

Syn Światłości

SYMPATYK

Zarejestrowany: 2011-12-05
Posty: 12
Punktów :   

Re: KAFI GAURI

Mnie dzięki adminowi i emailowi z nagłówka strony forum, udało się po wielu latach bycia na tym forum rozwoju duchowego, odzyskać konto czyli hasło do konta, bo login to się jakoś pamiętał (z małej litery tylko był). To teraz popiszę trochę o sprawach duszy i ducha. Medytacje z Boginiami też mnie kręcą wielce, w tym z Himawanti i Hekate i takimi podobnymi z natury! Magia działa!


Syn Światłości

Offline

 

#4 2019-03-10 06:57:53

Adilar

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-06
Posty: 104
Punktów :   

Re: KAFI GAURI

Adilar. Bardzo potrzebowałem  odpowiedzi na różne pytania i tutaj  je odnalazłem

Offline

 

#5 2019-03-14 02:07:42

Ministerstwo Jogi i Magii

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2018-04-07
Posty: 33
Punktów :   

Re: KAFI GAURI

Czytam od dłuższego czasu ale mając teraz więcej czasu, postanawim napisać trochę, poudzielać się. Na chwałę tego forum w Internecie. Może dzięki temu, że trochę tu popracujemy, więcej ludzi zacznie czytać bardziej wartościowe treści w Internecie. Chłamu mugolskiego jest dużo, a prawdziwej ezoteryki, nie mówiąc już o Magii - jak na lekarstwo. Ale w końcu tam ma być. Nie wszystko jest dla mugoli i mugolaków.


Jak bardzo ciemność potrafi ranić

Offline

 

#6 2019-04-03 21:46:38

Apoloniusz

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2018-05-16
Posty: 33
Punktów :   

Re: KAFI GAURI

Trochę już jak zauważyłem napisałeś tutaj, a zalogowanie takie trudne było pierwszy raz. Mnie też nie szło łatwo, a teraz próbuję. Może się tu nawet zadomowię. Sporo ciekawych rzeczy macie na tym forum.


Apollonios o Tyaneus - Ἀπολλώνιος ὁ Τυανεύς;
Pitagorejczyk Astro-Mag 3 p.e.ch. - 102 e.ch.

Offline

 

#7 2019-05-07 20:03:28

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: KAFI GAURI

Witaj ja też trochę szukałam sposobu rejestracji ale się udało. warto tu zaglądać bo jest tu sporo ciekawej literatury. Pozdrawiam

Offline

 

#8 2020-10-27 20:08:14

 Kaivalin

Administrator

Skąd: European Union: London/Warsaw
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 468
Punktów :   
WWW

Re: KAFI GAURI

Piękny wstęp, oby tak dalej. Częściej pracuj na forumach! Nie zapominaj po co tu jesteś! Chwała Bogini, Chwała Wielkiej Bogini Himawanti, Mahakali!


Śiwa Nam Kevalam - Administrator - Strażnik Forum
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Offline

 

#9 2021-04-09 00:06:57

Hogwart

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2018-04-21
Posty: 152
Punktów :   

Re: KAFI GAURI

Wielka Magia wymaga wielkiego portalu i wielkiego nakładu czasu oraz sił i środków. Wielka Bogini powoli się budzi, wśród zarazy cowidzkiej w tym roku 2020/21...


Człowiek staje się dorosły nie wtedy, gdy ubrania robią się dla niego za ciasne, ale gdy wyrasta z własnego egoizmu

Offline

 

#10 2022-11-29 19:56:38

Królestwo Niebieskie

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2018-05-11
Posty: 36
Punktów :   

Re: KAFI GAURI

Piękne czytanie i piękne pisanie. Oby jak najwięcej na tym ponoć starym forum jak to niektórzy nazywają. Szkoda, kiedyś bylo dużo takich dobrych forów, teraz są często już w archiwach Internetu. Portale społecznościowe z ich koszmarną cenzurą wszystko co dobre najpierw wchłonęły, a potem popsuły.


Królestwo Niebieskie nie jest z tego świata...

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky UherskĂ˝ Brod przegrywanie kaset vhs warszawa