HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2019-02-06 23:42:52

 Kszirin

PIELGRZYM

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-02-03
Posty: 68
Punktów :   
WWW

TOK – Terapia Odkatoliczania Kobiety

TOK to dla mnie ważny tekst. Piękny, mocno transformujący. Po wielu latach religii nie tylko w szkole warto, a nawet trzeba porządnie oczyścić umysł z wszelkich pomylonych poglądów nt. roli kobiety w życiu. Po przeczytaniu tych wszystkich światłych myśli, czułam się wstrząśnięta ogromem śmieci, jakie wpajano mi podczas cotygodniowych katechez.

    1. Moje kobiece ciało w pełni zasługuje na to, aby uznać je za obraz i przejaw boskiej Duszy
    2. Kobieta jest istotą wspaniałą stworzoną jako obraz i podobieństwo Boga, który w pełni przejawia się w kobiecie. Wolność i pełna swoboda kobiety to naturalny, boski porządek rzeczy wyznaczony przez Niebiosa Boga.
    3. Ja (imię) jestem istotą wspaniałą stworzoną na obraz i podobieństwo Boga
    4. Ty (imię)jesteś teraz kobietą wspaniałą, kobietą stworzoną jako obraz samego Boga
    5. Bóg ma panować nad mężem i żoną, tak jak Dusza nad ciałem, a kobieta i mężczyzna mają być partnerami dla siebie wzajem, jak Bóstwo i Bogini, zawsze w doskonałej jedności, równości, harmonii i partnerstwie
    6. Niewiasta jest Boginią, Anielica, trwałą i stałą w swej duchowej istocie, a Miłością swoją Szczęście przynosi mężowi i całej rodzinie, podsyca wszelkie Dobro i jest początkiem Zgody i Harmonii, kobieta jest ucieleśnieniem Bogini Pokoju!
    7. Jestem kobietą, jestem Boginią i Anielicą! Jestem kobietą stałą i trwałą w swej duchowej /wewnętrznej istocie/. Ja jako kobieta przynoszę swą Miłością Szczęście dla całej rodziny. Podsycam teraz wszelkie Dobro. Podsycam i rozwijam wszelkie dobro teraz i zawsze. Wybieram teraz tworzyć i rozwijać wszelkie Dobro! Jestem przyczyną zgody i harmonii! Staję się ucieleśnieniem Bogini Pokoju!
    8. Ja, (imię) mam prawo pisać listy we własnym imieniu. Mogę korespondować z każdą osobą z jaka tylko chcę! Mogę i powinnam pisać we własnym imieniu wyrażając w pełni to czym jako kobieta naprawdę jestem!
    9. Uwalniam się od katolictwa, uwalniam się, uwalniam całkowicie teraz i na zawsze!
    10. Uwalniam się od wszelkiego katolickiego uroku, wpływu oraz czarodziejstwa ambonowych klechów, uwalniam się, uwalniam, uwalniam całkowicie, tutaj, teraz i na zawsze!
    11. Akceptuję siebie jako kobietę. Cieszę się z tego, że jestem kobietą. Wzrastam samoistnie w świadomości siebie jako kobiety! Bycie kobiety daje mi radość!
    12. Uwalniam się od żałobnej czerni katolskich diabłów, uwalniam się od ściemnionej watykańskiej paranoi uwalniam się, uwalniam całkowicie, teraz i na zawsze!
    13. Ja (imię) jestem zawsze godna chwalebnej, tęczowej szaty!” albo „Jako kobieta zasługuję na śliczną kolorową odzież!” czy też „Im bardziej dojrzewam tym bardziej pokazuję światu piękno mej kobiecości!
    14. Kobieto jesteś bramą do Niebios Boga, jesteś bramą Raju! Byłaś ciemiężona przez wieki panowania pedalskiej ciemnoty, szatanów katolickich, ale teraz zostajesz wyzwolona i zbawiona ze szponów obłędu pedałów rzymsko-katolickickiej mafii seksualnych zboczeńców! Kobieto powinnaś chodzić zawsze w szczęściu i radości. Kobieto powinnaś się stroić w kolory tęczy i piękne anielskie szaty aby podkreślać całe swoje przyrodzone boskie, anielskie Piękno!
    15. Uwalniam się, uwalniam, uwalniam się całkowicie od wszelkich pedalsko-katolickich wpływów, czarów, uroków i zniewoleń. Tutaj i teraz całkowicie uwalniam się od wszelkiego katolictwa i skatoliczenia, od katolickiej ideologii uwalniam się całkowicie tutaj, teraz i na zawsze!
    16. Staję się teraz kobietą, która jest anielską, boską istotą, staję się piękną, boską duszą i Bramą Raju! Im bardziej staję się anielicą pośród kobiet, tym bardziej inni widzą we mnie piękną, duchową istotę, boską anielicę! Staję się teraz Bramą Raju, a inni ludzie dostrzegają to we mnie!.
    17. Wyzwalam się z sideł obłąkanych dogmatów katolickich, wyzwalam się całkowicie, wyzwalam się tutaj i teraz, wyzwalam się na zawsze od czartowskich chrztów, komunii, ślubów i pogrzebów, (z pomocą Boga) wyzwalam się, wyzwalam i uwalniam całkowicie, raz na zawsze!
    18. Orgazm przynosi mi spełnienie, uduchowienie i zbawienie! Dzięki przeżywaniu orgazmów z miłością przybliżam się do Boga! Doświadczanie orgazmów otwiera wrota życia wiecznego! Dzięki orgazmowi spełniam się i staję się całkiem szczęśliwą osobą w jedności z Bogiem!
    19. Im bliżej jestem w łączności z Bogiem i Boskim Duchem, tym większego szczęścia doświadczam w moim życiu seksualnym, a moje orgazmy są totalnym spełnieniem i szczęściem!
    20. Żyjąc w miłości i czerpiąc rozkosz z seksu, oboje uwalniamy się od grzechu i osiągamy szczęście wieczne oraz duchowe wyzwolenie! Osiągając orgazm sprawiam radość Bogu!
    21. Staję się teraz ucieleśnieniem kobiecości, staję się teraz w pełni kobietą taką jaką Bóg - Stwórca, stworzył mnie na swój obraz i podobieństwo, jako Boginię!
    22. Staję się Boginią, obrazem doskonałej Boskości, coraz bardziej staję się Boginią osiągając przejawienie pełni kobiecości wyrażonej w wolny, swobodny i twórczy sposób!
    23. Spółkowanie małżeńskie zawsze odbywa się z miłością i rozkoszą! Nasienie wchłonięte przez kobietę daje jej zdrowie, siłę i mądrość! Akt seksualny jest czystą i boską rozkoszą!
    24. Akceptuję i pomagam dziewczynom w ich aspiracjach i potrzebach intelektualnych, akceptuję kobiecość kobiet i akceptuję dziewczęce dążenia, marzenia i potrzeby! Akceptuję twórcze i naukowe aspiracje kobiety i pomagam dziewczynom w ich rozwoju!
    25. Mam prawo pełnić funkcję duchowej Kapłanki dla wszystkich ludzi, Kapłanki w Imieniu Boga i Proroków Jego! Jako kobieta całkowicie zasługuję na to, aby pełnić wszelkie Kapłańskie funkcje i godności, a w roli Kapłanki jestem powszechnie lubiana i szanowana!
    26. Kobieta ze swej natury powinna żyć w Szczęściu, Miłości i Dobrobycie! Kobieta w swym Miłosierdziu może pomagać innym, tak samo jak i otrzymywać pomoc oraz wsparcie zawsze, gdy jest potrzebne! Kobieta powinna wypełniać Wolę Bożą, Wolę Ojca–Matki, Wszechducha, słuchając Głosu Boskości i żyjąc w harmonii oraz zgodzie wśród swej rodziny, bliskich czy przyjaciół! Kobieta powinna się wyzwolić z katodogmatu i zniewolenia!
    27. Jako kobieta, zawsze, w każdym wieku mam prawo do radosnej i szczęśliwej miłości, mam prawo do udanego związku i radosnego pożycia seksualnego!
    28. Obudź się kobieto ku pełni swej prawdziwej kobiecości, obudź się do pełni chwały jako Bogini, stań się tym, czym naprawdę zostałaś stworzona, obudź się i oczyść ze wszelkiego skatoliczenia i skalania przez katolskich homoseksualistów, obudź się ku Kapłaństwu Boga, obudź się Bogini w sercu każdej kobiety, obudź się jako Kapłanka Niebios!

Offline

 

#2 2019-02-11 01:09:04

 Himavad

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 181
Punktów :   
WWW

Re: TOK – Terapia Odkatoliczania Kobiety

Terapia jest ciekawa, ale często w najbardziej koniecznych przypadkach trudna do przeprowadzenia z powodu braku współpracy ze strony chorego pacjenta lub chorej pacjentki.

Offline

 

#3 2019-02-18 21:36:46

Mitra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 180
Punktów :   

Re: TOK – Terapia Odkatoliczania Kobiety

Jak bardzo odkatoliczanie jest ważne widać po ludziach trochę zajmujących się prawdziwą duchowością. Ludzie kalkę katolicką nakładają na duchowość wschodu, chcąc wszystko podciągnąć pod prawidła, w których się wychowali. I potem rodzą się jakieś poronione pomysły na miłowanie wrogów, broń Boże zwalczanie, nieosądzanie innych, ksiądz pedofil to też człowiek i ma prawo do bładzenia. I wiele takich innych. Osobiście z moich spostrzeżeń, to dosyć znaczącym krokiem w kierunku odkatoliczenia jest wypisanie się z Kościoła. Ludzie myślą, że jak nie chodzą do kościoła, to nie są katolikami. Niestety, ci co nie odstąpili formalnie od tej instytucji cały czas w niej są. A potem i tak długie lata należy się oczyszczać z kodów kościelnych.

Offline

 

#4 2019-04-20 12:24:49

 Premananda

BUDZICIEL

Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 111
Punktów :   

Re: TOK – Terapia Odkatoliczania Kobiety

Szczgólnie niektóre kobiety to się muszą oddominikanizować solidnie. Bo taka przychodzi do naszej Świętej Sanghi i po cichu namawia niektóre osoby, żeby nie jeździły tak często do Guru, bo są też inne rzeczy ciekawe do robienia, tu warto pójść i tamto zobaczyć. Albo usiłuje się niby zaprzyjaźnić z długoletnimi członkami i namawia po cichu, żeby nie jechać w tym roku na jakiś obóz medytacyjny, tylko może sobie we dwie byśmy wczasy nad morzem zrobiły. I tak jak kogoś taka skażona dominikańską chorobą umysłową dorwie w swoje szkodliwe szpony to już nie chce wypuścić. Sączy jad i indoktrynuje, a na koniec na msze jeszcze ciągnie do jakiegoś zwykle dominikańskiego kościółka. Byle do Guru mniej chodzić na nauki i praktyki medytacyjne. Znamy takie skatoliczałe dominikanizmem. A jak namierzamy, to jak w grze w statki. Trafiona i zatopiona. Korweta wrogich szatańsko-dominikańskich mrocznych sił niebezpiecznej sekty psów pańskich musi zostać zatopiona!

Ostatnio edytowany przez Premananda (2019-04-20 12:25:53)


Om Premanandaaya Namah!
Preman - Łaska, Aananda - Błogość i Szczęście

Offline

 

#5 2019-04-27 21:05:48

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: TOK – Terapia Odkatoliczania Kobiety

Kobiety od lat były sprowadzane tylko i wyłącznie do służby domowej. Kościołowi nigdy nie zależało żeby czuły się mocne i doceniane dlatego wpajał, że nawet nie posiadają dusz i są nic nie warte a wręcz złe dla tego dobrze, że teraz można od tego się uwolnić ale nadal w świadomości wielu ludzi ta błędna teza tkwi. Trudno jest wyplenić błędne idee, które przez wieki były nam wpajane. Oby jednak coraz więcej kobiet zdał sobie sprawę, że są istotami wartościowymi i zabrało się za swój rozwój.

Offline

 

#6 2019-05-01 07:18:34

surya

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 246
Punktów :   

Re: TOK – Terapia Odkatoliczania Kobiety

Bardzo dobre afirmacje oczyszczające i transformujące podświadomość polecane dla kobiet.
Od początku w kościele katolickim poniżano kobiety. Twierdził, że kobieta nie ma duszy. Kobiety-uzdrowicielki były palone na stosach.
II wieku Święty Klemens z Aleksandrii pisał: "Każda kobieta powinna być przepełniona wstydem przez samo tylko myślenie, że jest kobietą".
585 r. – Synod w Macon, gdzie zastanawiano się nad takim oto dylematem duchowym: „czy zasłużona niewiasta, w trakcie zmartwychwstania ciała nie będzie musiała przeistoczyć się najpierw w mężczyznę, nim wejdzie do raju”. Podczas synodu jeden z biskupów błysnął oświadczeniem, że kobiety nie są ludźmi.
1611 r. – Synod w Tyrnau: „Wszelka złość jest mała wobec złości kobiety. Lepsza jest bezbożność mężczyzny niż dobroczynność kobiety”. – synod pod kierownictwem kardynała Forgatsa i w obecności nuncjusza papieskiego.
I wiele innych chorych dogmatów, które były wpajane ludziom, kobietom od wieków muszą zostać usunięte z podświadomości.

Offline

 

#7 2019-05-01 22:10:22

horacy

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-05-01
Posty: 34
Punktów :   

Re: TOK – Terapia Odkatoliczania Kobiety

Kobiety w kościele zawsze były traktowane jak służące, wykorzystywane na prawo i lewo: przy garach, łożach i ołtarzach. Tak jest do dziś, nawet wśród świeckich katolików.  Najciekawsze, że one się na to godzą. Żal mi szczególnie tych młodych dziewczyn, które z żarliwości wstępują do katolickich zakonów i wdeptują w gówno, z którego bardzo bardzo trudno jest się wycofać. Bo co powie rodzina, znajomi, a i głowę przełożone porządnie też sprać potrafią. Potem wiele takich wraków kobiecych przeżywa swoje marne życie na przymusowym oddawaniu się klechom i  skrobankach.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Třebíč nádrže na vodu