HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2019-03-14 16:27:00

moniqa

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2019-03-14
Posty: 7
Punktów :   -1 

Pytanie do kobiet

Nie wiem ile kobietek jest na tym forum, ale spróbuję. Szukam dobrego ginekologa z Wawy. Mam dość specyficzny stosunek do lekarzy, tak więc szukam rekomendacji. Znajoma poleciła mi https://doktor.waw.pl ale zawsze wolę mieć wybór. Może ktoś zna wartościowego ginekologa.


Dobro mnoży się przez dzielenie

Offline

 

#2 2019-03-14 16:40:22

Awatara-Saibaba

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 88
Punktów :   

Re: Pytanie do kobiet

Ja jestem płci męskiej, to nie pomogę w tej materii.

Offline

 

#3 2019-03-15 21:18:57

Mitra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 180
Punktów :   

Re: Pytanie do kobiet

"Dość specyficzny stosunek do lekarzy" - możesz rozwinąć tę myśl, bo brzmi niezwykle intrygująco :-)

Offline

 

#4 2019-03-16 13:42:55

Hogwart

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2018-04-21
Posty: 152
Punktów :   

Re: Pytanie do kobiet

Stosunki do lekarzy albo z lekarzami. Różnie to być może. Trzeba zgłębiać o co chodzi autorce wypowiedzi, tym bardziej, że jak ujawniła inna jej wypowiedź - to zawzięta dominikanka - czyli z duchowością nie ma nic wspólnego. Duchowość i mistykę zwalcza z pomocą propagowania wykładów szatańskiej sekty dominikańskiej znanej ze zwyrodniałego ludobójstwa mistyków i świętych. A dominikańskie rzeźnictwo zdrowa na głowę część ludzkości musi bzwzględnie powstrzymać.


Człowiek staje się dorosły nie wtedy, gdy ubrania robią się dla niego za ciasne, ale gdy wyrasta z własnego egoizmu

Offline

 

#5 2019-03-16 18:46:27

Mitra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 180
Punktów :   

Re: Pytanie do kobiet

Hogwart, widzę, że wyczuwanie śmierciożercopodobnych masz we krwi. Niejeden Auror - czarodziej z elitarnej jednostki specjalnej Hogwart  ukończył :-)

Offline

 

#6 2019-03-20 17:46:25

moniqa

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2019-03-14
Posty: 7
Punktów :   -1 

Re: Pytanie do kobiet

hogwart - wyluzuj, nie szufladkuj, nie wiem skąd u Ciebie tyle agresji.
wracając do tematu, po prostu stawiam na naturalne leczenie, mam wstręt do wciskania mi niepotrzebnych lekarstw czy hormonów w przypadku ginekologów (nie mówię, że jest tak zawsze, ale często się zdarza)


Dobro mnoży się przez dzielenie

Offline

 

#7 2019-03-21 09:11:05

Kafi_Gauri

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-29
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Pytanie do kobiet

Hogwart dobrze wyczuł agresję dominikańskiej aktywistki, która chciałaby dominikański jad inkwizycyjny szerzyć (znamy ten głupi model funkcjonowania z udawaniem najwnych i agresją do tych, co piszą prawdę o zbójectwie dominikańśkiej mafii). Aktyw dominikańskiej mafii za krzywdy nam wyrządzone od 30 lat musi najpierw wielomilionowe odszkodowania zapłacić, a dopiero potem możemy pogadać z takim pomylonym paranoją inkwizyyjną aktywem dominikańskim. Aktywistki dominikańskie u nas się uczą tradycyjnej klasycznej Jogi i medytacji, okultyzmu i prawdziwej duchowości wschodniej z Indii, oczyszczają się z dominikańskiego zdeprawowania i żadnego syfilisu inkwizycyjnego nawet nie próbują wnosić. Przypomnijmy także, że Amber Gold to afera sterowana przez przeora dominikanów w Gdańsku i dominikańska mafia musi ludziom miliard złotych oddać. Jasne?!

Ostatnio edytowany przez kafi_gauri (2019-03-21 09:14:18)


KAFI GAURI

Cytat: "Wszyscy dobrzy ludzie słuchają mistrza Lalita Mohan Dżi!" - Swami Śyam Śivananda

Offline

 

#8 2019-04-26 21:54:39

Rudrani

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-05
Posty: 52
Punktów :   

Re: Pytanie do kobiet

A propos szufladkowania - jak dla mnie tkwienie w przekonaniu, ze jak sie pojdzie do lekarza ginekologa to bedzie wciskac hormony lub niepotrzebne leki jest właśnie szufladkowaniem.

Offline

 

#9 2019-04-30 01:58:29

ŚriDevi

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 34
Punktów :   

Re: Pytanie do kobiet

Lekarz lekarzowi nierówny. Wielu nie powinno nimi być. Ale wielu niestety jest. Trzeba szukać i mieć nadzieję, że znajdzie się dobrego lekarza naturoterapeutę ginekologa. Chociaż trzeba pamiętać, że czasem i operacja jest potrzebna i hormony.


ŚriDevi

Offline

 

#10 2019-04-30 16:15:00

Rudrani

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-05
Posty: 52
Punktów :   

Re: Pytanie do kobiet

Tez tak uważam - lekarze sa różni. Trzeba sprawdzać i znaleźć uczciwego i któremu można zaufac. Tak samo ludzie sa różni i to widać w wielu profesjach. Np. niektórzy rolnicy czy kucharze dbają o to, co ludziom podadza do spożycia, ale ilu jest takich, co wrzuca chemię oby tylko jak najwięcej zarobić.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Wągrowiec NA KAŻDE SZAMBO od firmy MIXBET LAT http://komputeryursus.pl