HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2008-05-25 00:52:07

Mitra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 180
Punktów :   

Ubuntu! Linux for human beings

Właśnie od dwóch dni smigam na Linuksiku ubuntu.  System jest naprawdę dobry. Oczywiście mało wiem jescze na jego temat, ale już po tych dwóch dniahc nie chce mi sie przesiadać na windoze. Graficznie taki ubuntu to winde wywala za butów. Jestem zachwycony prościutkim sposobem znajdywania i, ściągania i instalaciji potrzebnego oprogramowania. Darujcie se windoze, zainstalujcie se Linuxa!

Offline

 

#2 2008-07-25 21:06:01

 Himawant

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 157
Punktów :   
WWW

Re: Ubuntu! Linux for human beings

To co tam ci się popsuło w Ubuntu? O czym wspominałeś w innym wątku nie na temat, a tu masz wątek o Ubuntu.
Może zainstaluj jeszcze raz, bez formatowania katologu Home, czyli swoich danych:)

Pozdrawiam


___________ Himawant ___________
Duchowy Poszukiwacz Miłości i Światła.
Uczeń Mistrza Lalita Mohana od 1987 roku.
Jestem w Bractwie Himawanti wystarczająco długo aby stwierdzić, że każdy kto mówi coś złego o Lalita-Mohan-Dźi jest kłamcą i oszustem!

Offline

 

#3 2019-02-04 16:46:54

 Dewalaja

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 171
Punktów :   

Re: Ubuntu! Linux for human beings

Ubuntu, jakby znalazło jakiegoś dobrego sponsora, mogłoby wygrać konkurencję z Windowsem, nie tylko w Afryce, gdzie jest najpopularniejszym systemem operacyjnym z wolnym oprogramowaniem.

Linux to Wolność od korpokracji.


DEWALAJA - DEVALAYAM
NIEBIOSA - WIEŚCI Z NIEBIOS

Offline

 

#4 2019-04-05 01:26:47

Green Izis

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 36
Punktów :   

Re: Ubuntu! Linux for human beings

Wielu zaczynało od Ubuntu i to był fajny program. Ale jak dla mnie za bardzo prosty :-) Miałam go już w latach dziewięćdziesiątych. Obecnie pracuję na systemie Rosa i jestem zadowolona. Jakby nie było Rosy, to pewnie pozostałabym przy Ubuntu.

Offline

 

#5 2019-04-25 23:31:32

 Savitar

PIELGRZYM

Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2016-10-14
Posty: 35
Punktów :   

Re: Ubuntu! Linux for human beings

Ja zacząłem od Ubuntu i na nim cały czas śmigam. Na moje potrzeby wystarczy w zupełności.

Offline

 

#6 2019-04-30 02:19:12

ŚriDevi

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 34
Punktów :   

Re: Ubuntu! Linux for human beings

Polscy żołnierze na misjach używają sprzętu pracującego na systemie Suse. Sprawdza się i żaden haker go nie złamie :-)


ŚriDevi

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Ťiou-fen hydraulik warszawa