HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2014-02-19 13:46:12

koteczek

NOWICJUSZ

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2013-10-15
Posty: 8
Punktów :   

Szpital psychiatryczny - przestrzegam przed Ciborzem (lubuskie)

Byłam w takim ośrodku 5 razy... koszmar, podają leki aby tylko zamulic i miec spokój, wymagają przede wszystkim dostosowania do szpitalnych reguł i reszta ich nie obchodzi, pielęgniarki potrafiły podsłuchiwac prywatne rozmowy pacjentek, złośliwie komentowane było to, że długo żegnałam się z narzeczonym... podczas któregoś z moich pobytów upośledzona dziewczyna długo chodziła w pełnym pampersie bo pielęgniarce nie chciało się zmienic... produkują ludzi posłusznych systemowi, a jak się wychylisz to gotowi są trzymac w zamknięciu długo, nawet na ławkę przed oddziałem nie puszczą... kłamałam że jest lepiej byle tylko wyjśc poza oddział...

prawo polskie jest chore z tą regułą że zagrażający sobie, czyli po próbie samobójczej tam trafiają; złamany losem człowiek zamiast pomocnej dłoni widzi że ma byc posłusznym dla systemu; lepiej byłoby zorganizowac jakąś pomoc na zewnątrz...

sorry za literówki, stary laptop...

Offline

 

#2 2014-03-30 17:58:13

Kafi_Gauri

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-29
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Szpital psychiatryczny - przestrzegam przed Ciborzem (lubuskie)

Psychiatrię nie wymyślono w XIX wieku po to, żeby leczyć ludzi, tylko po to, żeby eliminować jednostki niewygodne dla państwa i państwowej religii. Psychiatria miał i ciągle ma takie zadania jak inkwizytor. I dlatego taki Jerzy D. jest trzymany w Lublińcu w psychuszce i mordowany środkami psychotropowymi.


KAFI GAURI

Cytat: "Wszyscy dobrzy ludzie słuchają mistrza Lalita Mohan Dżi!" - Swami Śyam Śivananda

Offline

 

#3 2015-06-29 19:30:29

Mitra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 180
Punktów :   

Re: Szpital psychiatryczny - przestrzegam przed Ciborzem (lubuskie)

Tacy psychiatrzy szpitalni to chyba jacyś sadyści z urodzenia. Rozumiem, że znieczulica lekarska, to paskudny syndrom wieloletniej praktyki w zawodzie. Ale rzadko którzy lekarze w tak podły sposób niszczą ludzkie życie jak psychiatrzy. Pamiętam jak mój kolega chirurg zawsze powtarzał, że psychiatria to kierunek dla głupków, bo tam wszystko do jednego wora wrzucają, steki bzdur wyssanych z palca, diagnozy są właściwie nieweryfikowalne, toteż miernoty medyczne wybierają właśnie ten kierunek.
Życzyć tylko sobie, żeby taki psychiatra jeden z drugim nieraz spotkali się oko w oko ze swoim wyniszcznym pacjentem, któryo niczym innym nie marzy jak o wendecie za zrujnowane zdrowie i życie.

Offline

 

#4 2019-02-04 12:55:54

 Premananda

BUDZICIEL

Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 111
Punktów :   

Re: Szpital psychiatryczny - przestrzegam przed Ciborzem (lubuskie)

A jest wogóle jakiś szpital psychiatryczny przed którym nie trzeba ostrzegać? O ile wiem to wspólnot Szasza w Polsce nie ma lub się gdzieś kryją pokątnie w ramach eksperymentu bez finansowania z NFZ...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Thomas_Szasz

Nawet jak widać na wikipedii trochę pisze o Szaszu.

Ostatnio edytowany przez Premananda (2019-02-04 12:56:43)


Om Premanandaaya Namah!
Preman - Łaska, Aananda - Błogość i Szczęście

Offline

 

#5 2019-04-16 13:35:26

 Dewalaja

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 171
Punktów :   

Re: Szpital psychiatryczny - przestrzegam przed Ciborzem (lubuskie)

Zawsze lepiej się próbować leczyć ambulatoryjnie, a do szpitala iść tylko w ostateczności, jak rzeczywiście nie ma wyjścia. Dobrze byłoby korzystać z solidnej psychoterapii, ale bez podpisywania nielegalnych klauzuli, że jak chodzisz to jakiejś panieki z Łodzi na terapie to nie wolno ci się leczyć u nikogo innego - bo to jest nielegalna klauzula o przestępczym charakterze, a nie psychoterapia. W każdym czasie masz prawo do zmiany terapii i teraputów - tak jest w psychoterapii. Zresztą w rozwoju duchowym też. Nikt nie ma prawa ci zabraniać chodzić do innych liderów, mistrzów i guru. Mogą cię przed niektórymi ostrzegać, ale nie wolno zawłaszczać dusz. jak mas zkilku Guru to się u nich ucz, i bastet.

Ostatnio edytowany przez Dewalaja (2019-04-16 13:35:38)


DEWALAJA - DEVALAYAM
NIEBIOSA - WIEŚCI Z NIEBIOS

Offline

 

#6 2019-04-26 15:03:28

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Szpital psychiatryczny - przestrzegam przed Ciborzem (lubuskie)

Rok temu moja koleżanka była w szpitalu. Efekt jest taki, że teraz wygląda jak ząbi. Ledwo coś do niej trafia. Kiedyś była energiczną radosną kobietą pomagającą innym teraz czasem z przykrością patrzę jak się zawiesza a tak na prawdę po prostu życie ją przerosło a lekarze nie potrafią inaczej jak tylko naładować leki, które ją odcinają od tego życia. Smutne. Psychiatrzy tylko faszerują ludzi zamiast im pomagać.

Offline

 

#7 2019-04-26 15:15:28

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Szpital psychiatryczny - przestrzegam przed Ciborzem (lubuskie)

W Pomorskim tez nie jest cudownie. Swego czasu nasłuchałam się od osoby, która tam pracowała i nie dałabym sie tam zamknąć. W ramach studiów bywałam też w takim oddziale. Nie czułam się tam najlepiej. O wykładach nie wspomnę. Generalnie człowiek od razu jak tam wchodził to czuł się chory.

Offline

 

#8 2021-10-01 10:40:25

 Zielony Plankton

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: Szpital psychiatryczny - przestrzegam przed Ciborzem (lubuskie)

Pewnie psychiatria niedługo całkiem padnie, a przynajmniej na jakiś czas podupadnie. Ciągle tylko słychać, że brakuje psychiatrów, że kolejne oddziały zamykają, szczególnie dziecięce. Stara psychiatria oparta na terrorze torturowania ludzi fizycznie i psychotropowo musi kiedyś odejść do archiwum XX wiecznego terroru polityczno-prawnego. Czas pomyśleć o zmianie modelu edukacji z naciskiem na aspekty psychologiczne i psychoterapię w leczeniu psychiatrycznym. Może nawet położyć nacisk na kilka metod psychoterapii i odejść od modelu przepisywania pigułwk w trzy minuty, bo te i tak słabo spelniają swoją rolę, a po latach się okazuje, że wiecej zaszkodziły niż pomogły. Medytacji uczyć w ramach leczenia, jakieś ZaZen chociaż albo co...


Zielony Plankton

Szanuj Zieleń

Offline

 

#9 2023-01-08 00:17:07

 Światło Himawanti

PIELGRZYM

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2017-04-12
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: Szpital psychiatryczny - przestrzegam przed Ciborzem (lubuskie)

Więcej jest szpitali osnutych złą sławą, jak Ciborz, a mamy też psychuszki niebezpieczne w Rybniku, w Branicach, w Kochanówce w Łodzi, w Świeciu, i tak po całej Polsce można polatać przecież...


Brat z Bractwa Himawanti

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://digytag.eu Hotels Jullouville-les-Pins