HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2007-09-03 10:54:57

Gurumai

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2007-09-03
Posty: 49
Punktów :   

Powitanie!

Witam wszystkich!
Moje imie duchowe nadane mi przez Swami Premananda to Priyasri Mataji. Jestem dożywotnim Life Member Ashramu Swami Premananda w Indii. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich forowiczów. Mam nadzieję, że zaprzyjaźnimy się ze sobą pisząc o naszych zainteresowaniach, ważnych kwestiach do rozważań z dziedziny duchowości i tym co nas interesuje i zajmuje na codzień. Od wielu lat zajmuję się ezoteryką, rozwojem duchowym i jogą w szerokim tego słowa znaczeniu, toteż serdecznie zapraszam do dyskusji na interesujące was tematy. Często podróżuję do Indii i organizuję duchowe wyprawy do Aśramów Oświeconych Mistrzów, toteż wszystkich chętnych zapraszam na wspólną Duchową Wędrówkę po Świętych Miejscach Indii. Kolejna wyprawa jest planowana na luty - marzec 2008 toteż chętnych proszę o kontakt i zapisywanie się na listę. Mam nadzieję, że wraz z rozpoczęciem roku szkolnego i akademickiego - to piękne forum ezoteryczne nabierze życia bo będziemy na nim dużo pisać i wymieniać się doświadczeniem. Tymczasem pozdrawiam raz jeszcze i życzę dużo inspiracji i chęci do popisania.
Priyasri Mataji.


Gurumai

Offline

 

#2 2007-09-22 00:41:54

Green Izis

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 36
Punktów :   

Re: Powitanie!

Witaj Priyasri Mataji
Tak sobie przegladam forum i natrafilam na Twoja informację o tym, że organizujesz wycieczki do Indii. Bardzo bym się chciała zapisać na taką wycieczkę i z przyjemnością zwiedzać kraj, który jest tak przesiąknięty duchem, że wielu Duchowych Mistrzów tam właśnie przychodzi na świat. Życzę Ci wiele Powodzenia Priyasri Mataji w Twojej Misji. Napiszę w sprawie wyjazdu na priva.
Pozdrawiam Green Izis

Offline

 

#3 2007-12-19 23:25:44

Śanti

SYMPATYK

Skąd: Strefa ponadczasowa
Zarejestrowany: 2007-12-18
Posty: 11
Punktów :   

Re: Powitanie!

Witam!
Co do wyjazdu mam jeszcze nie sprecyzowane uczucia. Z jednej strony chętnie pojadę. Z innej musze jeszcze dojżeć do indi i poznania tego kraju oraz obyczajów panujących w ashramach. W moim wypadku strach ma wielkie oczy, ale wydaje mi się, że jak tam pojadę to poczuje tamten specyficzny klimat i zakceptuję go.
Kochana Priyasri Mataji to jest mój pierwszy tydzień pisania postów, choć nie wiem co przedemną to za czas jakiś będę pisał wiecej a teraz to ostatni dzień siedzenia przy kompie przed wyjazdem do Europy zachodniej!
Pozdrawiam Śanti!
PS. Chęci do pisania mam, żebrałem je ale kompa na stałe nie mam ani laptopa. Jak będe miał to z checia sie rozwinę o ile czas mi piozwoli na to bo nie wiem co bedzie sie dziać.

Offline

 

#4 2019-02-14 19:51:48

Syn Światłości

SYMPATYK

Zarejestrowany: 2011-12-05
Posty: 12
Punktów :   

Re: Powitanie!

To ja mam tylko duchową ksywkę jak widać na tym forum. Może kiedyś się skuszę na duchowe imię. Na razie dobie normalnie praktykuję, rano i wieczór dobre pół godziny medytacji. Na więcej na razie nie ma czasu, praca rodzina, praca, rodzina, praca rodzina. Dni są podobne, walka za chlebem, ale medytacja dostana od Guru działa i bardzo pomaga, łagodzi życie na zakrętach (a tych dużo).


Syn Światłości

Offline

 

#5 2021-10-01 10:07:34

 Zielony Plankton

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: Powitanie!

Dobre duchowe Imię dawane jest w tradycji jogi najlepiej na początku praktyki, w czasie około Inicjacji w Jogę. Czasem dopiero z drugą Inicjacją dla bardziej zaawansowanych, ale to dla tych, co rzadko i powoli praktykują oraz mają niewielkie postępy. Większość normalnych adeptów i adeptek, to po okresie przygotowania do Inicjacji dostaje duchowe Imiona, nawet jeszcze przed Inicjacją albo razem z Dikszą w Jogę.


Zielony Plankton

Szanuj Zieleń

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UbytovĂĄnĂ­ Ludwigsburg Condo w/ Large Pool & Lush Grounds weekend w wellness Ciechocinek