HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2008-08-04 23:52:52

 Kavi

PIELGRZYM

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 89
Punktów :   
WWW

Woodstock

Właśnie wróciłem z Kostrzyna . Nigdy nie widziałem tylu młodych ludzi w jednym miejscu, ale nie spotkałem żadnych znajomych , może za daleko. Więc chciałem powiedziec jak było. W tym roku na Woodstock gościły INDIE- PERŁA ORIENTU i faktycznie poczułem się prawie jak w Indiach . Było żarełko wegetariańskie ,astrologia, talizmany, ajurweda,wykłady,talizmany i muzycy z Indii i całego świata, no i regowcy pokazali że też potrafią dobrze mantrować. Ja sobie wtedy siedziałem z boku i słuchałem ,a ludzie zaczeli mnie pytać o różne ciekawe sprawy i wtedy już wiedziałem ,że warto było jechać tak daleko.

Offline

 

#2 2008-08-05 23:39:40

sadadeva

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2008-07-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Woodstock

To masz magnetyzm rozwiniety do przyciagania ludzi. gratulacje.
Opowiedz cos jeszcze o tej imprezie
Masz zdjecia?

Pozdrawiam Sadadeva

Offline

 

#3 2018-06-12 13:17:42

Kuschnik

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2018-06-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Woodstock

Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...


Niech twoje serce podróżuje bez bagażu, ponieważ to, co ze sobą przyniesiesz stanie się częścią krajobrazu.

Offline

 

#4 2018-08-22 14:14:55

Moist33

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2018-08-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Woodstock

Myślę, że to jest zdecydowanie kwestia dla specjalisty. Dzięki temu unikniemy wielu trudności.


W jaki sposób mogę odróżnić zdrowie od choroby, rzeczywistość od urojenia?
Czy mógłbym jakoś udowodnić realność upływającego czasu?

Offline

 

#5 2018-12-19 15:26:47

salplast

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2018-12-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Woodstock

Wielkie dzięki za sprawdzone info! Z całą pewnością przyda mi się to.


Miłość to przestrzeń i czas udostępnione dla serca.

Offline

 

#6 2019-02-05 11:34:13

Śankar

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-04
Posty: 90
Punktów :   

Re: Woodstock

Woodstock impreza duża, ale z mojego doświadczenia ludzi rzeczywiście zainteresowanych jogą jest niewiele. Dużo ludzi przychodzi zjeść za darmo do krisznowców, luźna i wesoła atmosfera, pogadać też można, ale jakoś nic konkretnego, konstruktywnego nigdy z tego nie wynikło. Ale jak ktoś lubi koncerty, to warto pojechać.

Offline

 

#7 2019-02-08 14:34:37

Kadim

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2019-02-07
Posty: 124
Punktów :   

Re: Woodstock

Imprezy w Kostrzynie nad Odrą to mega imprezy. Gratulacje dla Jurka Owsiaka za podjęcie się takiego organizowania. Udało mi się być jakiś czas temu na tej imprezie i jest fajnie. Bardzo dużo ludzi, dużo muzyki, ciekawe klimaty da się przeżyć. Z każdy rokiem są dostawiane nowe sceny obok tej głównej. Oj dzieje się, dzieje !

Offline

 

#8 2019-02-08 18:12:14

Rudrani

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-05
Posty: 52
Punktów :   

Re: Woodstock

Kilka razy byłam na Woodastock - impreza robi wrażenie swoim rozmiarem. Atmosfera bardzo luźna, w stylu hippie. Koncertów mnóstwo, naokoło ludzie porozbijani w namiotach. Jest wesoło, dużo się dzieje. Odnośnie ludzi zainteresowanych joga, to tez mam wrażenie, ze ich będzie raczej mało. Większość przyjeżdża dla koncertów, na imprezę.

Offline

 

#9 2019-02-08 23:32:11

Dharman1973

SYMPATYK

Zarejestrowany: 2019-02-06
Posty: 27
Punktów :   

Re: Woodstock

Nie byłem jeszcze choć chciałbym tam kiedyś dojechać i jak opisują inni doświadczyć tych "Indii"

Offline

 

#10 2019-02-09 01:07:06

ŚriDevi

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 34
Punktów :   

Re: Woodstock

Jurek Owsiak i Woodstock - zmiana nazwy od 2018 roku
Nazwa Przystanku Woodstock musiała zostać zmieniona z powodów prawnych. Do tej pory przez 23 lata festiwal korzystał z nazwy amerykańskiego festiwalu Woodstock dzięki życzliwości i przyjaźni rganizatorów, w szczególności Michaela Langa. W 2018 roku pojawił się problem z dotychczasową nazwą festiwalu, ponieważ tę sprawę przejęła komercyjna agencja. Jeśli wydarzenie nadal miałoby korzystać z nazwy Woodstock", musiałoby stać się komercyjne, a wstęp na koncerty wymagałby kupienia biletów. Jak podkreślił Jurek Owsiak w swoim komunikacie, festiwal ma pozostać niezależny i niekomercyjny, dlatego zostały podjęte kroki, aby wrócić do własnej, autorskiej marki, do której Fundacja WOŚP ma wszelkie prawa.

Od 2018 roku nowa nazwa Przystanku Woodstock to "Pol'and'Rock Festival". Został zmieniony także adres strony internetowej, na której możemy znaleźć wszystkie aktualne informacje na temat wydarzenia - w tej chwili jest to: polandrockfestival.pl.

Ostatnio edytowany przez ŚriDevi (2019-02-09 01:08:33)


ŚriDevi

Offline

 

#11 2019-03-16 18:56:30

Mitra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 180
Punktów :   

Re: Woodstock

Przystanek Woodstock, a obecnie Pol'and Rock Festiwal, to zjawisko rzadko spotykane we współczesnym świecie. Setki tysiące ludzi o różnych światopoglądach, upodobaniach muzycznych, z różnych stron świata, młodzi i starzy, duzi i mali... a wszyscy radujący się wspólną zabawą przy dobrej muzyce. Byłem tam kilka razy i ani razu nie widziałem żadnego przejawu agresji czy przemocy. W przeciwieństwie do festiwalu w Jarocinie, gdzie po prostu bardzo łatwo można było zarobić, ale w głowę, nie kasę :-) Warto tam pojechać, żeby poczuć tę atmosferę. Jurek Owsiak ma w sobie coś, co łączy i jednoczy ludzi!

Offline

 

#12 2019-03-29 18:57:10

Caroli9

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2019-03-29
Posty: 10

Re: Woodstock

Byłam raz na Woodstok ze znajomymi, bardzo mi si podobało, fajna atmosfera, ludzie przyjacielscy, otwarci :-) Owsiak robi fajne imprezy.

Offline

 

#13 2019-04-27 11:03:26

surya

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 246
Punktów :   

Re: Woodstock

Na Przystaknu Woodstok (Pol'and Rock Festiwal) byłam parę lat temu. Urzekła mnie atmosfera tego festiwalu. Ludzie są otwarci, przyjaźnie nastawieni. Zwróciałam uwagę na przekrój wiekowy. Można tam spotkać ludzi sporo starszych i bardzo młodych. Ludzie przyjeżdżają całymi rodzinami, babcie, małe dzieci - to świadczy że festiwal jest przyjazny i bezpieczny. Czułam się jak na dużym pikniku. Bardzo dobra organizacja jak na tak dużą imprezę. Moze jeszcze się kiedyś wybiorę. Jurek Owisiak is the best :-)

Ostatnio edytowany przez surya (2019-04-27 11:07:13)

Offline

 

#14 2019-05-08 21:39:31

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Woodstock

Osobiście tam nie byłam ale znam wielu ludzi, którzy tam byli i zachowywali się normalnie. Jeśli ktoś chce rozrabiać to wszędzie może to zrobić a Owsiak robi wiele dobrego dla młodych. Uczy jak ratować ludzi, pomaga w zakupie sprzętu a koncert to taka forma odreagowania stresów oraz spotkanie z innymi ludźmi.

Offline

 

#15 2019-06-29 15:35:15

surya

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 246
Punktów :   

Re: Woodstock

W tym roku zaistniała groźba, że wielu chętnych nie dojedzie  pociągami na Pol'and'Rock Festival 2019 w Kostrzynie nad Odrą. Spółka Przewozy Regionalne wycofała się ze współpracy z organizatorem, Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a także spółka PKP Intercity S.A. w okresie trwania festiwalu zamierza przekierować pociągi kursujące codziennie na inne trasy, z pominięciem Kostrzyna.

Na szczęście sytuacja odwraca się, po decyzjach marszałków województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. Samorządowcy porozumieli się z lokalnymi spółkami kolejowymi, dzięki czemu zostaną uruchomione specjalne połączenia  na trasie Szczecin Główny - Kostrzyn nad Odrą na czas trwania Pol’and’Rock.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ЭнгНвуд