HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2018-07-11 18:04:14

tuiteraz

OŚWIECICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1001
Punktów :   

Przebudzenie letnie - holistyczna praca z ciałem i duszą, jogą,

Przebudzenie letnie - holistyczna praca z ciałem i duszą, jogą, terapią tańcem, ruchem, kręgiem kobiet i relaksacją ( Nowe Kawkowo)

Przebudzenie letnie to 6-dniowy program dla każdej kobiety niezależnie od wieku, kondycji fizycznej, statutu, statusu i miejsca, w którym obecnie się znajduje. To wyjazd Milabo – holistyczną pracą z ciałem i duszą, jogą, terapią tańcem i ruchem, kręgiem kobiet i relaksacją.

Każdego dnia zagłębimy się w ważną dziedzinę naszego życia i naszego jestestwa. Przejdziemy przez następuje tematy:
•    CIAŁO
•    WEWNĘTRZNA MĄDROŚĆ KOBIETY
•    SERCE I ROZUM
•    MOJE RELACJE
•    MOJA SEKSUALNOŚĆ
•    MOJA KOBIECOŚĆ

Zapraszamy Cię, Droga Kobieto, do spędzenia czasu w pięknym i magicznym miejscu, jakim jest ośrodek „Tu i Teraz” w Kawkowie. Będziemy tańczyć, uwalniać głos, rozbudzać i rozluźniać ciało, wyrażać siebie, medytować, malować, masować się i rozmawiać.

Będziesz mogła podzielić się w bezpiecznej przestrzeni swoimi pragnieniami, lękami czy tajemnicami z rozumiejącymi i wspierającymi siostrami. Głęboko się zrelaksujesz i naładujesz pozytywną energią na wiele dni. Przyjrzysz się sobie, poznasz się lepiej, rozwiniesz swoją kobiecość, by być autentyczna - taka jaka jesteś.

Będziesz doświadczać i uczyć się jak:
•    otworzyć się na swoją kobiecość
•    akceptować swoje ciało i cieszyć się nim
•    odreagowywać napięcia, rozpuszczać blokady energetyczne
•    przełamywać ograniczenia i utarte schematy zachowań
•    osiągać uczucie radości i przyjemności
•    odkrywać w sobie ocean możliwości i potencjał, który w Tobie drzemie
•    świadomie oddychać i relaksować się
•    poznać siebie lepiej i odkryć w sobie boginię
•    wytańczyć swoją ścieżkę duszy
•    w pełni przeżywać emocje
•    dbać o swoje granice
•    pracować z dotykiem, nagością, energią seksualną
•    celebrować rytuały
•    uzyskać lepszy kontakt z własnym wnętrzem, ciałem i emocjami, możliwość bezpiecznego ich wyrażania
•    poprawić stosunki z innymi, mieć większą swobodę w kontaktach
•    odnaleźć możliwość wglądu we własne życie, zrozumieć swoje potrzeb i pragnienia

METODY PRACY:
•    taniec intuicyjny, taniec latino, choreoterapia
•    Ritual Trance Dance®
•    praktyka uważności Mindfulness
•    medytacje: Osho, mantry, chakra breathing etc.
•    wizualizacje i relaksacje
•    praca z oddechem
•    elementy arteterapii
•    joga (vinyasa, jin, ashtanga, hatha, hormonalna)
•    elementy Tantry
•    gimnastyka słowiańska kobiet
•    masaże
•    joga twarzy
•    akrojoga
•    wykłady o Ayurvedzie, olejkach naturalnych
Jesteś pełnią, częścią cyklu natury, spirali życia i umierania. Daj sobie przestrzeń i czas na Przebudzenie się na lato.

RAMOWY PLAN DNIA:
•    8.00 - energetyczna pobudka
•    9.00 - śniadanie
•    10.30 - 13.30 - blok zajęć
•    13.30 - obiad
•    15.00 - 18.00 - czas wolny (opcje spędzenia czasu razem aktywnie: wyjazd nad jezioro, spacery, jogging, rozmowy, spotkania w "rodzinkach" lub odpoczynek z dobrą książką)
•    18.30 - kolacja
•    20.00 - 21.30 - zajęcia wieczorne
MASAŻE: podczas całego wyjazdu będzie można skorzystać z różnego rodzaju masaży u Ani Rewickiej m.in: masaż klasyczny całego ciała, relaksacyjny, masaż twarzy, sportowy, odchudzający, kontra-lateralny, izometryczny.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN:    4 - 10.08.2018

ROZPOCZĘCIE    4.08 (sobota), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE    10.08 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:    Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU   
•    750 zł + dodatkowe koszty pobytu i wyżywienia

PROMOCJA   
•    620 zł przy płatności zaliczki do 1 maja

CENA POBYTU   
•    Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
•    Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
•    Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:   
•    Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
•    Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
•    Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:   
1.    Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3.    Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4.    Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5.    Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 4-10.VIII.2018”.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:    BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

Zaliczkę za warsztat w wysokości 300 zł prosimy wpłacać na konto: Milabo w ciągu tygodnia od zgłoszenia:

Anna Darmas
Nr konta: 67 1950 1024 2156 8939 5102 0002
________________________________________
PROWADZĄCY

Hanna Darmas
Nauczycielka, choreoterapeutka, joginka, tancerka, psychoterapeutka Gestalt w trakcie szkolenia, tłumaczka językowa. Ukończyła studia podyplomowe „Choreoterapia – pedagogika tańca”, Kurs Instruktorski „IMPROWIZACJA TAŃCA I SYMBOLIKA CIAŁA – TIA-KOSYBE” , kurs „Laban Movement Analysis i Bartenieff Fundamentals” u Agnieszki Sokołowskiej, Kurs Terapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT. W 2015 roku założyła z siostrą „MILABO” – przestrzeń głównie dla kobiet (ale także dla mężczyzn), gdzie mogą one rozwijać się, tańczyć, relaksować, odkrywać i zakochiwać w ciele i duszy, ruszać, bawić, śmiać, płakać, krzyczeć, pięknieć...po prostu BYĆ
"Taniec, psychologia i praca z ludźmi to moje największe pasje. Nie wyobrażam sobie życia bez ruchu – to moja miłość, energia życiodajna, a przy okazji praca. Od 10 lat prowadzę zajęcia taneczne, fitness, Zumba Fitness. Jestem również akredytowanym nauczycielem jogi RYT500. Dzięki tym formom ruchu zobaczyłam, jak wiele mogę dać innym poprzez taniec, ile kobiety uczestniczące w zajęciach mogą czerpać energii, radości z ruchu, odstresowania. Zdałam sobie sprawę, że chcę pracować nad scalaniem ciała i umysłu, chcę pomagać ludziom w odkrywaniu siebie, swoich potrzeb oraz jedności ducha i ciała poprzez ruch i taniec. Sama odkryłam, że taniec to nie tylko choreografie, scena, perfekcyjne ruchy, ale to emocje, oddech, medium zmiany, wolność”.
www.milabo.pl

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Łosice http://komputeryursus.pl