HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2012-08-12 12:39:08

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 539
Punktów :   

7-stopniowy Kurs Tantry dla par - poziom 1: Intymność (2 edycja!)

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE oraz  SZKOŁA TANTRY SARITY
„TANTRA-ESSENCE” FILIA  W POLSCE
www.tuiteraz.eu       www.szkolatantrysarity.tuiteraz.eu

zapraszają  27 listopada – 2 grudnia  2012  na warsztat

TANTRA DLA PAR
„SOUL MATE TRAINING”
POZIOM I – INTYMNOŚĆ
2 EDYCJA

PROWADZĄ: ROXANA I VINCENT HEWETT

                          
http://www.koningsteen.be/jouwvorming/files/2012/06/Roxana-and-Vincent-300x225.jpg

Zapraszamy na pierwszy warsztat z cyklu 7 stopniowego Kursu Tantry dla Par przygotowanego przez  światowej sławy nauczycielkę tantry Mahasatvaa Ma Ananda Saritę  i prowadzonego przez nią (stopnie IV-VII) raz jej akredytowanych nauczycieli ze  Szkoły Tantry „Tantra – Essence” (stopnie I-III).

Podaruj sobie i Twojemu partnerowi/ Twojej partnerce prezent w postaci czasu na odkrywanie, otwieranie, transformowanie i uzdrawianie Waszej relacji. Odkryj swój potencjał boskiej seksualności, miłości i ekstazy.
Zjednoczenie seksualne to proponowane nam przez naturę wrota do doświadczenia ekstatycznego stanu bycia. Starożytni mistrzowie Tantry z Indii, Tybetu i Chin poświęcili całe wieki na rozplątywanie tajemnicy zjawiska miłości i łączenia się, odkrywając nektar zawarty w spotkaniu dwóch biegunów.

Sarita od lat proponuje parom na całym świecie metody wrażliwego i inteligentnego otwierania tych drzwi, wyzwalając niezwykły potencjał doświadczania świadomej miłości. To święty przekaz, który niczym iskra płomienia, przeskakuje z serca do serca. W swym programie Tantry dla Par używa metod i technik, które sama szeroko praktykowała będąc w relacji z partnerem. Każdy z współprowadzących warsztaty Sarity  i jej  akredytowanych nauczycieli ma za sobą co najmniej 500 godzin nauki i praktyki stosowania tych samych metod. A podczas warsztatów pary doświadczają głębokich pozytywnych seksualnych i duchowych transformacji.


“Dwoje kochanków może doświadczyć tak głębokiej transformacji, że dojdzie do spotkania wszystkich ich siedmiu centrów.
Tantra jest nauką przkeształczania zwyczajnych kochanków w spokrewnione dusze. Tantra może dokonać przeobrażenia całej ziemi, przekształcając wszystkie pary w spokrewnione dusze. To jest największy, nieużywany skarb spoczywający w głębi tej nauki.
W dniu, w którym ludzkość sięgnie po niego, ziemia zapłonie nową miłością”

(Osho, Philosophia Perennis, Vol 1)
                  

Trening Tantry dla Par – wszystkie poziomy 
Siedem poziomów Treningu Tantry dla Par pomyślanych jest jako cykl, w którym stopniowo przechodzi się przez kolejne poziomy od 1 do 7. Nie dopuszczamy wyjątków, takich jak omijanie czy przeskakiwanie poziomów.
Trening jest oferowany w formie 7 kursów. Przerwy pomiędzy kolejnymi spotkaniami są zaplanowane celowo, tak abyście w międzyczasie mieli okazję doświadczać różnych metod poznanych na każdym poziomie. Te metody są nauczane w formie sekwencyjnej, oferując wyrafinowany proces pogłębiania intymności, zwiększania zmysłowej ekstazy, rozszerzania miłości i budzenia świadomości. Integralna część treningu zakłada, iż każdego dnia pary udają się do zacisza swych sypialni aby doświadczyć tantrycznych medytacji, obejmujących zjednoczenie seksualne. Prowadzący zajęcia sami wielokrotnie praktykowali metody, których uczą w ramach ich miłosnej relacji. 

Poziom 1 – Intymność: 6 dni
Ta inicjacja wspiera Was w pogłębianiu intymności, oczyszczaniu relacji z blokad, otwieraniu serca na przyjmującą, świadomą komunikację, uzdrowieniu problemów seksualnych i doświadczeniu świętej seksualności.

Poziom 2 – Równowaga Męsko-Żeńska: 6 dni
Na tym poziomie zapropnujemy Wam poznanie i wytłumaczenie systemu czakr męskich i żeńskich prowadzące do harmonii pomiędzy dwoma biegunami, doświadczenia orgazmu w obszarze wszystkich 7 czakr oraz zjawiska spokrewnionej duszy.

Poziom 3 – Przebudzenie zmysłowe: 5 dni
Eksplorowanie relacji miłosnej poprzez drzwi zmysłów, fizyczną wrażliwość i uwzniośloną przyjemność stanie się dla Was łatwo dostępną praktyką. Poziom ten obejmuje serię medytacji balansujących Yin i Yan, które pomogą parze wytrwać w miłosnym stosunku dwie godziny lub dłużej.

Poziom 4 – Królewskie wyzwolenie: 6 dni

Na tym poziomie eksplorujemy świętą jedność męskiej i kobiecej seksualności za pomocą specjalnego rytuału zwanego “małżeństwem ciał”. Rytuał objemuje okres przygotowań, w ramach którego kobieta i mężczyzna rozdzielą się aby eksplorować, leczyć i rozszerzać ich własne jakości. Ważną częścią jest seria medytacji spełniających najwyższe pragnienia.

Poziom 5 – Najwyższa Jedność: 5 dni
Na tym poziomie mężczyzna i kobieta eksplorują swoją wrodzoną naturę Boga i Bogini. Relaksujące doświadczenie najwyższej jedności jest wspierane dzięki zachowaniu nasienia. Kobiety jako inicjujące zapraszają swych ukochanych aby doświadczyli boskiej seksualności poza umysłem i czasem. 


Poziom 6 – Ardhanareshvara: 6 dni

Na tym poziomie, budzi się boska iskra, która napędza Yin i Yang. Para przypomina sobie, co to znaczy żyć jako Ardhanareshvara, poza dualnością zarówno w sobie, jak i miłosnej relacji. Mężczyźni jako inicjujący, wspierają kobiety w odkrywaniu transcendentnej świadomości.

Poziom 7 – Mahamudra: 11 dni
Ten poziom przybiera formę odosobnienia, które zazwyczaj odbywa się na łonie przyrody, często w pobliżu morza. Kochankowie będą pomagać sobie nawzajem w ekstatycznym procesie ekspansji prowadzącym do Mahamudry, najwyższego gestu miłości, który powstaje, dzięki kosmicznemu orgazmowi

                  

TRENING TANTRY DLA PAR – POZIOM I  INTYMNOŚĆ:  6 dni


“Mężczyzna i kobieta, którzy potrafili choć raz spotkać się na poziomie duchowym, czują, że stali się jednością na nieskończoną ilość przyszłych żyć”
(Osho - Sex to Superconsciousness)

Ten warsztat podstawowy to inicjacja wspierająca  Was w pogłębianiu intymności, oczyszczaniu relacji z blokad, otwieraniu serca na przyjmującą, świadomą komunikację, uzdrowieniu problemów seksualnych i doświadczeniu świętej seksualności.
Program kursu obejmuje ćwiczenia grupowe oraz techniki i  medytacje. Począwszy od drugiego dnia pary otrzymują medytacje i techniki,  które mogą praktykować w zaciszu swych sypialni. Niektóre z nich zakładają uprawianie miłości, gdyż integralna część treningu zakłada, iż każdego dnia pary doświadczają tantrycznych medytacji, obejmujących zjednoczenie seksualne.
Roxana z Vincentem sami wielokrotnie praktykowali metody, których uczą w ramach ich miłosnej relacji.  Pozytywne doświadczenia seksualnych i duchowych transformacji, jakich  zaznali, zainspirowały ich do podzielenia się nimi z parami na całym świecie. Chodzi o święty przekaz, który niczym iskra płomienia przeskakuje z serca do serca. Zajęcia grupowe obejmują regularne medytacje tantryczne, różne rodzaje ćwiczeń terapeutycznych, masaże, tańce, uwolnienia emocjonalne, rytuały oraz pracę z energią. Dodatkowo, przewidujemy przestrzeń na prywatne doradztwo.
  Z szacunkiem dla wrażliwości uczestników, oferujemy spokojne i komfortowe warunki do odkrywania, leczenia, zrozumienia oraz celebrowania naszej pełnej istoty w wielu wymiarach. Proponujemy praktyki tantryczne, które prowadzą do głębokiej transformacji naszych relacji z partnerami i nami samymi. Trening ożywia relacje na wielu poziomach, w szczególności wzmacniając połączenie serc, komunikację oraz seksualną intymność.

W ramach warsztatu pary otrzymają zestawy tantrycznych medytacji w formie “pracy domowej”, której wykonanie będzie niezbędnym warunkiem dopuszczającym do uczestnictwa w poziomie nr 2 treningu.
Każda para ma do dyspozycji własny pokój (nie ma zakwaterowania grupowego).
Po przejściu przez serię medytacji i technik  z poziomu 1,  pary mogą podjąc decyzję, czy decydują się na poziom 2 czy nie.
           
PROGRAM  DNIA:

7.30             poranna medytacja
9.00             śniadanie
10.30              poranna sesja grupowa
13.00               obiad
14.30            sesja wczesnopopołudniowa
16.30            przerwa na herbatę
17.00            pary udają się do swych sypialni  aby praktykować intymne medytacje.
19 lub 19.30  kolacja
21 -22.30      sesja wieczorna

INNE WARSZTATY TANTRY - DLA INDYWIDUALNYCH
Wszystkie proponowane przez nas grupy w programie Szkoły Tantry „Tantra – Essence” dla osób indywidualnych są otwarte dla par. Aczkolwiek, punkt uwagi tych grup nie jest skupiony na relacji między parą, lecz na rozwoju osobistym partnerów jako jednostek. 
Pary będą miały okazję pracować razem przez większość czasu, lecz niektóre ćwiczenia wymagają pracy indywidualnej lub sporadycznie z innym partnerem. Ćwiczenia są zmysłowe i intymne. Zaznaczamy, iż uprawianie miłości nigdy nie jest przewidziane w kursie dla osób indywidualnych. Trening indywidualny tym różni się od treningu dla par, gdzie uprawianie miłości w zaciszu własnej sypialni jest częścią procesu.


ROXANA HEWETT

Roxana jest wykwalifikowaną nauczycielką tantry. Szkolenia przeszła w  Tantrycznej Szkole Przebudzenia u Mahasaatvy Anandy Ma  Sarity i od 2004 roku  naucza tantry z Saritą  oraz prowadzi warsztaty Sex to Superconscious i Tantra Soul Mate. Ukończyła także  Szkołę Uzdrawiania Barbary Brennan w USA, jest wykwalifikowanym lekarzem Shiatsu i nauczycielem szkoły Steinera. Praktykuje Chi Gong, medytację i joge.   Jej radością jest bycie świadkiem i pomocnikiem uczestników warsztatów w rozwijaniu ich potencjału seksualnego i miłosnego. O sobie mówi:    Moją misją jest podążanie za echem boskości na dwa sposoby: w mojej duszy i służąc innym. Moim celem jest pomaganie im w dotarciu do tego echo i odżywieniu go, czyniąc go mocnym drogowskazem święcącym w ich życiu z wewnątrz. To tej wiecznej obecności w każdym, z namaszczeniem i wielką radością, oferuję moją pracę uzdrowiciela i nauczyciela.
www.tantrawithroxana.com   www.lucidlovetantra.com

VINCENT HEWETT

Jestem międzynarodowym nauczycielem Tantry w linii Osho, od 2004 roku uczyłem się Tantry za pośrednictwem Mahasatvaa Sarity. Razem z moją żoną Roxaną prowadzę warsztaty Tantra Soulmate Szkoły Przebudzenia. Moje podejście do tantry jest pragmatyczno-eksperymentalne i jestem członkiem Stowarzyszenia Dusz Jasona Shulmana zaangażowanego w program kabalistycznego uzdrawiania. Czerpię z moich doświadczeń w architekturze i projektowaniu by budować mocne fundamenty i wspierające struktury w pracy grupowej. Mam szczególny entuzjazm i zaangażowanie do prowadzenia warsztatów dla mężczyzn.
www.lucidlovetantra.com

DATA:                27 listopada – 2 grudnia 2012   
MIEJSCE:         Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe
                             Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu
CENA:                1300 zl brutto oraz koszty pobytu i wyżywienia w Ośrodku
KONTAKT:       www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu,
                             Jacek Towalski   0602219382, , biuro: 0662759576
                             Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366
UWAGA:            ilość miejsc  ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje
                             kolejność  zgłoszeń  i wpłat zaliczek!
Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez  mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową  wpłatę zaliczki.

DODATKOWO ZAPRASZAMY 12 LISTOPADA 2012 godz. 18-21
NA BEZPŁATNY WYKŁAD ROXANY I VINCENTA HEWETT W WARSZAWIE
„ TANTRA  DLA PAR”
MIEJSCE: BIOSFEERA  Al. Niepodległości 80


DZIĘKI WSPÓŁPRACY  OŚRODKA   „TU I TERAZ”   Z TANTRYCZNĄ SZKOŁĄ SARITY „TANTRA - ESSENCE”  W ANGLII I FRANCJI,  OD JESIENI 2012  RUSZA   FILIA TEJ   SZKOŁY  W POLSCE  OFERUJĄCA PEŁNY ZAKRES  PROGRAMOWY   SZKOŁY  (SZKOLENIA DLA SINGLI, PAR, TRENERSKIE, TEMATYCZNE). ZAJĘCIA BĘDZIE PROWADZIĆ SARITA I NAUCZYCIELE Z JEJ SZKOŁY.

SZKOŁA TANTRY  - TANTRA ESSENCE

Została założona w 2000 roku w Anglii jako Tantryczna Szkoła Przebudzenia przez Saritę (Mahasatvaa Ma Ananda) światowej sławy nauczycielkę tantry prowadzącą  kursy i warsztaty tantry na całym świecie. W 2011 nazwa szkoły została zmieniona na Tantra Essence,  a szkolenia i siedziba szkoły zostały przeniesione do Francji.  Szkoła  Tantry oferuje uczestnikom wysokiej jakości wielowymiarowy rozwój osobisty, a poprzez  liczne szkolenia zmieniła życie wielu tysięcy ludzi. Zespół nauczycieli szkoły  ma bogate i różnorodne doświadczenie w medytacji, tantrze, holistycznym uzdrawianiu i  sztukach kreatywnych,  które prowadzą do głębokiej transformacji i  przebudzenia.  www.tantra-essence.com

http://www.tuiteraz.eu/images/Tantra/sz01.jpg

FILIA W POLSCE SZKOŁY TANTRY „TANTRA ESSENCE”
Od 2011 Ośrodek Tu i Teraz nawiązał współpracę z Saritą i jej  Szkołą Tantry „Tantra Essence”, a w 2012 została otwarta Filia Szkoły Tantry „Tantra Essence” w Polsce.  Zespół – oprócz Sarity-  tworzą akredytowani nauczyciele tantry: Chintan, Santoshi, Niten, Roxana, Vincent, Suta, Heidi i  Antigoni. Oferujemy wielostopniowe szkolenia dla singli i par, kursy trenerskie, krótkie warsztaty tematyczne, na których można zapoznać się z tantrą oraz bezpłatne wykłady w Warszawie.
 

WARSZTATY I WYKŁADY  TANTRYCZNE  SZKOŁY „TANTRA –ESSENCE”  W 2012:

21.IX Wykład „Tantra – odkrywanie kobiecości i męskości”, prowadzą: Santoshi i Niten  (Warszawa) godz. 19.30-21.30
22-23.IX  Warsztat tantry „From senses to Samadhi”, prowadzą: Santoshi i Niten,  (Warszawa)
26-30.IX „Tanta dla kobiet – odkrywanie kobiecości”,  prowadzi Santoshi,  wprowadzenie do 4 – stopniowego kursu (Nowe Kawkowo)
26- 30.IX „Tantra dla mężczyzn – prawdziwa męskość”, prowadzi: Niten, wprowadzenie do 4 – stopniowego kursu (Nowe Kawkowo)
12.XI Wykład „Tantra dla par”, prowadzą: Roxana i Vincent Hewett godz. 18-21 (Warszawa)
13-18.XI Tantra dla par (For the Couples Soul Mate training), stopień I z kursu I-VIII, prowadzą:  Roxana i Vincent (Nowe Kawkowo)
21.XI  Wykład „Tantra - Sex to Superconsciousness, prowadzą: Suta i Heidi, godz. 18-21 (Warszawa)
22-25.XI Sex to Superconsciousness, I stopień z kursu I-VII, prowadzą: Suta i Heidi (Nowe Kawkowo)

Ostatnio edytowany przez tuiteraz (2012-08-12 12:41:26)

Offline

 

#2 2018-07-04 21:46:00

krawczyk61

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2018-06-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: 7-stopniowy Kurs Tantry dla par - poziom 1: Intymność (2 edycja!)

Witam serdecznie wszystkich. Mam właśnie znaczny problem z doborem czegoś sprawdzonego na upominek. Jest co prawda faktycznie dość dużo fascynujących rad w Sieci, jednakowoż są one dosyć oklepane, a ja wyszukuję czegoś unikatowego, zatem może macie jakieś przetestowane porady? Przyznam bez owijania w bawełnę, iż ciężko jest mi wpaść na pomysł na coś naprawdę wyjątkowego. Czy macie w takim przypadku jakieś swoje sprawdzone metody? Uważacie, że na przykład buty zimowe dziecięce byłoby trafnym rozwiązaniem? Wielce Wam dziękuję za sprawdzone wskazówki i sugestie w tym problemie.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lazienki.edu.pl wideofilmowanie Szczecin bolończyk oddam Kołczewo