HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2018-04-08 12:55:20

Makki08

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2018-04-06
Posty: 5
Punktów :   

Atopowe zapalenie skóry

Cześć Wam.
Mam do Was ważne pytanie... Niestety, w ostatnim czasie zauważyłem u siebie dość irytującą dolegliwość skórną i kompletnie nie wiem jak sobie z tym skutecznie radzić. Oczywiście tak czy siak wybieram się z tym do lekarza, ale może jesteście w stanie mi coś sprawdzonego doradzić? Chodzi głównie o świąd skóry... Tutaj przeczytałem, że to może być atopowe zapalenie skóry https://wylecz.to/pl/choroby/dermatolog … skory.html ? Czy Waszym zdaniem jest to warte uwagi? Z góry dzięki za porady i sugestie


Chciałabym, żebyś wybierał mnie każdego dnia...

Offline

 

#2 2018-04-23 20:21:53

Hogwart

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2018-04-21
Posty: 152
Punktów :   

Re: Atopowe zapalenie skóry

Zanim podejmiemy decyzję, zastanówmy się czy jest ona dobra. Pośpiech w tym aspekcie nie jest wskazany.


Człowiek staje się dorosły nie wtedy, gdy ubrania robią się dla niego za ciasne, ale gdy wyrasta z własnego egoizmu

Offline

 

#3 2018-05-06 20:46:46

Morech

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2018-05-06
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Atopowe zapalenie skóry

Byłeś u lekarza??

Offline

 

#4 2018-05-15 17:03:15

Królestwo Niebieskie

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2018-05-11
Posty: 36
Punktów :   

Re: Atopowe zapalenie skóry

Przydatne porady, dzięki wielkie Przyda mi się to z całą pewnością


Królestwo Niebieskie nie jest z tego świata...

Offline

 

#5 2018-06-28 15:11:57

aparat200

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2018-06-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Atopowe zapalenie skóry

Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady Z całą pewnością przydadza mi się one


Prawdziwej miłości nie sposób wymazać. Zostaje na zawsze wytatuowana w sercu i nie ma lasera, który by ją usunął. Czy tego chcesz, czy nie, będziesz nosił tę bliznę do końca życia.

Offline

 

#6 2018-08-22 13:35:56

Ramon

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2018-08-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Atopowe zapalenie skóry

A może w Internecie uda się znaleźć wartościowe porady z tego zakresu? Moim zdaniem to może być bardzo dobre rozwiązanie


Cierpliwe czekanie w cierpieniu jest samo w sobie najcenniejszą lekcją dla tego niecierpliwego świata.

Offline

 

#7 2019-02-08 18:22:33

Rudrani

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-05
Posty: 52
Punktów :   

Re: Atopowe zapalenie skóry

Najlepiej udać się do lekarza. Jak można doradzić w sprawie problemów skórnych nie widząc ich naocznie...?
Natomiast w internecie można poczytać opinie na temat rożnych lekarzy, zanim się pójdzie do wybranego. Albo pójść z polecenia.

Offline

 

#8 2019-02-27 20:01:01

Hogwart

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2018-04-21
Posty: 152
Punktów :   

Re: Atopowe zapalenie skóry

Najlepiej iść prywatnie do lekarza specjalisty. Bo inaczej na fundusz to można nie zdążyć w kolejce się doczekać. Zielarze też dobrze zwykle pomagają. Wiele jest teraz przychodni, gdzie dermatolog przyjmie za rozsądną cenę. Znam takich co się wykłucają, że lekarz ma im przepisać skuteczną receptę zielarską, naturopatyczną!


Człowiek staje się dorosły nie wtedy, gdy ubrania robią się dla niego za ciasne, ale gdy wyrasta z własnego egoizmu

Offline

 

#9 2019-05-08 21:57:47

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Atopowe zapalenie skóry

Jest teraz coraz więcej lekarzy, którzy leczą w miarę naturalnie. Warto takiego poszukać. Dużo teraz ludzi wypowiada się na ten temat i polecają dobrych lekarzy.

Offline

 

#10 2021-11-23 17:21:56

 Zielony Plankton

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: Atopowe zapalenie skóry

Atopowe zapalenie skóry to coraz częstsza choroba, niestety także z powodu smogowych zanieczyszczeń powietrza. Za PRL pilnowano żeby drastycznie przekraczać poziomu zanieczyszczeń, a teraz w Polsce zniewolonej przez Niemcy i USA, nawet polska norma na zatrucie powietrza pyłami jest cztery razy większa, wyższa, niż w pozostałych krajach unijnych. Taki smogosmród w powietrzu, głównie od transportu samochodowego. A hasło TIRy tranzytowe, dalekobieżne, na platformy kolejowe ciagle jest aktualne...


Zielony Plankton

Szanuj Zieleń

Offline

 

#11 2022-11-29 19:02:24

Królestwo Niebieskie

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2018-05-11
Posty: 36
Punktów :   

Re: Atopowe zapalenie skóry

Smog to prawdopodobna przyczyna wielu chorób, w tym skórnych. Alergie są poważnym problemem, to prawda. Coraz częściej dociera do ludzi wieść z dawnych czasów, że wiele znanych chorób może pochodzić od bakterii związanych z chorobami wenerycznymi, takich jak chociażby rzeżączka czyli tryper. Niestety, swobody seksualne zawsze były związane z wybuchem wielu chorób i epidemii. Z lat przełomu 60-tych i 70-tych mamy wielką epidemię HIV i AIDS. Atopowe zapalenie skóry, także może być związane, przynajmniej w części, z zakażeniami intruzami z chorób płciowych.


Królestwo Niebieskie nie jest z tego świata...

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ubytování Burundi Κρατήσεις δωματίων Κίνα