HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2018-04-06 14:52:01

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 473
Punktów :   

Wolność i Miłość. Tantra wewnętrznej esencji serca. Intensywny retreat

Wolność i Miłość. Tantra wewnętrznej esencji serca. Intensywny retreat (Nowe Kawkowo)

Czym jest tantra?
Tantra jest wewnętrzną alchemią dostrajania się do wyższych możliwości, przekształcania się  z gąsienicy w motyla, z błota w lotos, ze zwierzęcia w boską istotę.
Poprzez miłość i świadomość, tantra akceptuje i przekształca surową dziką energię w niezmierzone możliwości wyrażania seksualności, budowania relacji, uzdrawiania, kreatywności, jasności i wolności. Tantra jest czułym spotkaniem i stopieniem się dwóch polaryzacji: męskiej i kobiecej, ziemskiej i niebiańskiej, wewnętrznej i zewnętrznej, mikrokosmosu i makrokosmosu, miłości i wolności.
Czego możemy się nauczyć i doświadczyć podczas tego warsztatu?

W tej  podróży medytacyjnej:
•    Będziemy praktykować świadomy oddech, uzdrawianie i medytacje tantryczne, aby wprawić energię w ruch, poszerzyć ją i przetransformować.
•    Z miłością i świadomością spotkamy się z męskim i kobiecym pierwiastkiem w nas.
•    Z uważnością i otwartym sercem doświadczymy wewnętrznej i zewnętrznej jedności oraz połączymy ją z kreatywną ekspresją siebie.
•    Nauczymy się aktywować głębszą warstwę energii i świadomie odżywiać wszystkie aspekty życia w oparciu o 7 czakr: przetrwanie i bezpieczeństwo, przepływ i radość, moc i relacje, zaufanie i miłość, prawda i ekspresja, wgląd i jasność, jedność i wolność.
•    Będziemy akceptować, uzdrawiać i odpuszczać trzymanie się sytuacji z przeszłość, aby w pełni móc otworzyć się na chwilę obecną.
•    Doświadczymy intymności z samym sobą i z życiem
•    Otworzymy się na tajemnicę życia ... w wymiarze mikro- i makrokosmicznym, dzięki alchemicznym narzędziom: Tantrze Vigyan Bhairav, Jodze i Wewnętrznej Mądrości.
•    Poznamy praktyczne narzędzia do integrowania swoich przeżyć w codziennym, osobistym życiu, w relacjach i w pracy.
•    Wzbogacimy codzienne życie o serdeczną i wrażliwą ścieżkę tantry środka, integrującą wszystkie kolory tęczy / aspekty życia

Kto może dołączyć do tego odosobnienia?
•    Single i pary
•    Początkujący i doświadczeni
•    Wszyscy, którzy chcą żyć w pokoju, zdrowiu, miłości, wolności i szczęściu.

Czy członkowie mojej rodziny mogę przyjść na warsztat ?
Oczywiście. Jednak ważne jest, aby skupić się na swojej wewnętrznej podróży i dać przestrzeń swojemu krewnemu, aby odkrył własną podróż bez Twojej ingerencji.

Czy mogę przyjść tylko jako obserwator?
Nie. Wchodzisz w pełnie doświadczenia z całą swoją totalnością, obecnością i otwarciem.

Jaki jest harmonogram?
Typowy dzień na warsztacie rozpoczyna się od porannej praktyki jogi lub medytacji, a  wieczorem jest przestrzeń sensytywna. Będzie czas na kontakt z naturą, relaks, spotkania towarzyskie.

Czy jest to bezpieczna przestrzeń?
Tak, tworzymy bezpieczną, godną zaufania, poufną, wspierającą i medytacyjną przestrzeń do uzdrawiania i poszerzania granic każdego z nas. Będziemy proponować alternatywne praktyki o różnym poziomie intymności. Chodzi głównie o to, by być w bliskości z samym sobą i z życiem.

Czy są to praktyka religijne oparte na wierze?
Nie, nie są. Jest to naukowy proces oparty na naturalnym funkcjonowaniu naszego systemu fizycznego i energetycznego. Proces samo-odkrywania i empirycznego doświadczania. Nic, w co trzeba ślepo /religijnie wierzyć.

Co powinienem przynieść ze sobą?
Oprócz wygodnych luźnych ubrań i białej odzieży (do konkretnych medytacji), przywieź ze sobą także swoją kreatywność, aby móc wyrazić się w muzyce, tańcu, śpiewie, pisaniu, rękodziele, malarstwie...

Gdzie mogę doświadczyć smaku tego warsztatu przed podjęciem zobowiązania na 7 dni?
Na Festiwalu Tantry w Polsce w 2018r odbędą się sesje demo. Zobacz też zdjęcia z poprzednich intensywnych warsztatów tantry z Anandą:
•    https://www.facebook.com/pg/AnandaBeing … 4653962563
•    https://www.facebook.com/AnandaBeings/p … 6546245705
•    https://www.facebook.com/pg/AnandaBeing … 3968695630
•    https://www.facebook.com/media/set/?set … 93eec4e5f0

W TEJ PODRÓŻY WEZMĄ UDZIAŁ TAKŻE:
Julia

W Indiach spotkała ją głęboka osobista przemiana na wielu poziomach. Jej miłość do jogi, uzdrawiania dźwiękiem, świadomy dotyk oraz taniec błogości pozwalają połączyć alchemię własnej praktyki z inspiracją mistrzów, których spotkała na swojej drodze. Jej sesje są dynamiczne, przepływowe, głęboko odprężające i relaksujące.Widzi oddech nie tylko jako klucz do zdrowego ciała i czystego umysłu, ale również do ścieżki serca i możliwość odblokowania drzwi do nieskończonej przestrzeni spokoju i błogości oraz światła świadomości.
Issa

Mieszka na Bali od 3 lat, od 5 lat regularnie prowadzi warsztaty w Indiach, w wieku 15 lat zaczęła praktykować medytację,  a od 10 lat rozwija pracę warsztatową z zakresu szeroko pojętej Sztuki Życia. Jej głęboka energetyczna obecność dopełni całość procesu na subtelnych poziomach. Wsparciem będą esencje wibracji z zestawu tantrycznej iluminacji do pracy na poziomie energii, powstałe z naturalnych komponentów: ziół, kwiatów, kryształów, minerałów oraz kolorów.
Dla chętnych poprowadzi sesje indywidualne do pełnej integracji, dzieląc się swoim doświadczeniem twórczego manifestowania potencjałów w Sztuce Życia. Będzie czuwała nad przebiegiem wydarzenia, oraz asystowała w tłumaczeniu procesu na język polski. Ananda przybędzie do Polski na zaproszenie prowadzonej przez nią Akademii, po tym jak uczestniczyła w jego projekcie w Indiach, inicjując medytację wglądu w rozwój ciała świetlistego. W czasie retreatu poprowadzi Ceremonie Transcendentalnego Oddechu - w celu przebudzenia wizji, połączenia z wewnętrznym uzdrowicielem, uwolnienia starych dysfunkcyjnych wzorców
SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN:    9 - 15.07.2018
ROZPOCZĘCIE    9.07 (poniedziałek), o godz. 18 (kolacja)
ZAKOŃCZENIE    15.07 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)
MIEJSCE:    Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU   
•    1600 zł + koszty pobytu i wyżywienia
1250 zł przy wpłacie zaliczki za warsztat do 15 maja!    •    1250 zł + koszty pobytu i wyżywienia przy wpłacie zaliczki za warsztat do 15 maja!

CENA POBYTU   
•    Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
•    Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
•    Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)


KONTAKT:
•    Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
•    Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
•    Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu


ZAPISY:   
1.    Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3.    Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4.    Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5.    Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 9-15.VII.2018”.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:    BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

Bezzwrotną zaliczkę za warsztat w wysokości 600 zł z opisem „imie i nazwisko, Ananda” prosimy wpłacać na konto:

AKADEMIA ŚWIATŁA DUSZY, JASNA 37/7, SZCZECIN
Nr rachunku: 43 1910 1048 2690 8106 5453 0001
Deutsche Bank Polska S.A.

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): DEUTPLPX
IBAN: PL43 1910 1048 2690 8106 5453 0001
________________________________________
PROWADZĄCY

Ananda Kumar
Ananda jest nauczycielem medytacji i uzdrowicielem pracującym z wewnętrzną esencją poprzez ciało, umysł, emocje i energię za pomocą transformujących narzędzi Jogi i Tantry!
Niektóre mistyczne doświadczenia i dalekie wędrówki doprowadziły Anandę do wewnętrznych i zewnętrznych podróży, podczas których  w ciągu ostatnich 21 lat badał różne formy jogi, tantry, uzdrowień i przestrzeni energetycznych.  Wzrastał na ścieżce tantry pod serdecznym okiem Osho, wdzięczny za doświadczenia i nauki wspaniałych nauczycieli, takich jak Ma Sarita i Swami Hariprem. Został inicjowany przez Baul Guruji Sadhandas’a.
Intuicyjny uzdrowiciel, profesjonalnie przeszkolony przez wspaniałych nauczycieli w świadomych społecznościach Osho i Auroville w różnych formach uzdrawiania poprzez ciało, umysł, emocje i energię: Watsu, Aqua wellness, Refleksologia stóp, Reiki, Uzdrawianie Praniczne (Pranic Healing), Hipnoterapia (Hypnotherapy), Alechmia Dotyku – Rebalancing.
Ponad 7 lat temu Ananda pozostawił zawód architekta, aby dzielić się tantrą, prowadzić warsztaty i szkolenia, poświęcając się szczeremu nauczaniu w Indiach, Wietnamie i Europie. Przypomina ludziom, aby żyli z esencją miłości i wolności wewnątrz i na zewnątrz.
Informacje na temat poprzednich kursów, szkoleń i innych wydarzeń:
•    https://www.facebook.com/AnandaBeings/
•    https://www.facebook.com/groups/tantralife

Ostatnio edytowany przez tuiteraz (2018-04-06 14:52:24)

Offline

 

#2 2018-04-07 19:55:30

artkfx

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2018-04-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wolność i Miłość. Tantra wewnętrznej esencji serca. Intensywny retreat

Ja się w ogóle na tym nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...


Jak bardzo miłość czasami potrafi ranić

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
calivita