HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2017-09-28 19:56:07

 Himavad

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 181
Punktów :   
WWW

Tomasz Szokal-Egierd - VIA - Szkolenia dla biznesu

Tomasz Szokal-Egierd – Trener VIA Szkolenia dla Biznesu od 2007 roku

VIA – Values Inspiration Action

„VIA po łacinie oznacza drogę. Co za tym idzie, misją VIA SZKOLENIA jest pokazywanie wielości dróg prowadzących do realizacji celów biznesowych i osobistych. Najmocniej stawiam na świadome i przemyślane wybieranie drogi, która prowadzi do celu szybko, sensownie i owocnie.” – Tomasz Szokal-Egierd

Szkolenia specjalistyczne i doradztwo

Z wykształcenia: filologia angielska, licencjackie – Uniwersytet Wrocławski

Fundacja Lux Via Książki z Duszą

„Celem edukacji nie jest zdobywanie wiedzy, lecz umiejętności działania” Herbert Spencer

Firma VIA proponuje pełen zakres szkoleń komunikacyjnych:

* zarządzanie zespołem
* komunikacja wewnętrzna
* skuteczna sprzedaż
* przyjazna obsługa
* autmotywacja
* i tak dalej…

Trenerzy VIA to wyłącznie PRAKTYCY umiejętności, w których szkolą.

Tomasz Szokal-Egierd, rocznik 1973 o sobie: „Jestem praktykiem biznesu i praktykiem trenerem, absolwentem Centrum Szkoleń i Psychoedukacji Instytutu Psychologii Zdrowia PTP, Trenerem Biznesu z licznymi certyfikatami (m.in. Trenera NLP). Od 19 lat w aktywnej i praktycznej sprzedaży (w segmencie B2C, jak i B2B), a od 11 lat w szkoleniach doświadczam, jak ekscytujący i zmienny jest obszar komunikacji między ludźmi, jak coś, co było aktualne wczoraj, dzisiaj poszukuje nowej rację bytu. Zdecydowane stawiam na praktyczną użyteczność życiową ćwiczonych na szkoleniach narzędzi, mechanizmów… Wielokrotnie bywałem na warsztatach znaczących postaci świata szkoleń: Christiny Hall, Roberta Diltsa, Stephena Gilligana, Hermanna Mullera-Walbrodta, Franka Farelly’ego. Tłumaczyłem zapisy pracy Miltona Ericksona i Richarda Bandlera. Przetłumaczyłem książkę „Terapia prowokatywna” Franka Farelly’ego.

W wolnych i szybkich chwilach bawię się językiem – najczęściej własnym, czyli polskim. Choć przyjmuję również bliskie obce.”

Tomasz Szokal-Egierd – Publikacje

Żyjąc kontrowersyjnie – lipiec 2014
Noszę się z zamiarem – sierpień 2014
Zawracanie głowy – listopad 2014
Lubię dotykać istoty – lipiec 2015

PRAKTYCZNE SZKOLENIA HANDLOWE

Aktywna sprzedaż w warunkach stresu i silnej konkurencji.
Telemarketing inny niż irytująca większość
Sztuka pracy z oporem, obiekcją, sprzeciwem
Sugestywna i szalona prezentacja handlowa przed grupą.
Skuteczna sprzedaż na wysokiej motywacji wewnętrznej.
Negocjacje handlowe.
Sztuka przekonywania ludzi do wspólnych racji.

PRAKTYCZNE SZKOLENIA MENEDŻERSKIE

Zaawansowane techniki przywódcze.
Angażowanie i motywowanie ludzi do działania.
Skuteczne zarządzanie zespołem handlowym.
Trudne rozmowy i zapobieganie konfliktom.
Komunikacja zorientowana na rozwiązania.
Energia i motywacja menedżera.
Techniki pracy z oporem, obiekcją, sprzeciwem.
Coaching jako doskonała metoda prowadzenia ludzi w rozwoju.

PRAKTYCZNE SZKOLENIA DLA WSZYSTKICH

Energia i motywacja do działania.
Asertywność jako konieczność w biznesie.
Świadome zarządzanie sobą w czasie.
Komunikacja i działanie zorientowane na cel.
Techniki pracy ze stresem, zmęczeniem, emocjami.
Radzenie sobie z syndromem wypalenia zawodowego.
Sztuka prezentacji przed większą grupą.
Higiena pracy głosem i emisja głosu.

TOMASZ SZOKAL-EGIERD – REFERENCJE

Klienci obecni udzielają referencji telefonicznych na prośbę klientów rozważających. Zapraszam do kontaktu…

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o., Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o., NCAB Group Polska Sp. z o.o., BILETOMAT.PL, Cargill Polska Sp. z o.o., Narodowy Bank Polski, Dossche Sp. z o. o., Tyco Electronics Polska Sp. z o.o., Besam Polska Sp. z o.o., Sopro Polska Sp. z o.o., ING Bank Śląski S.A., ING Usługi Finansowe S.A, PZU Życie S.A., Bank Przemysłowo-Handlowy S.A., Bank Pekao S.A., Unilever Polska Sp. z o.o., Nutricia Polska Sp. z o.o., SCA Hygiene Products Sp. z o.o., Allianz Polska Services Sp. z o.o., Osram Polska Sp. z o.o., Securitas Polska Sp. z o.o., Budimex Nieruchomości Sp. z o.o., Gladstone Polska Sp. z o.o., Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o., Agencja Open, Carlson Wagonlit Polska Sp. z o.o., e-Center CWT Polska Sp. z o.o., Brand Support Sp. z o.o., Wydawnictwo Bauer Sp. kom., E.P. Creatives, The ClearingHouse Polska sp. z o.o., Crossmarketing Venture Sp. z o.o., TMM Sp. z o.o., Kompania Piwowarska S.A., Stonewell Group Sp. z o.o., Alma Consulting Group Polska Sp. z o.o., Agencja Reklamowa BOOM…

Równie ważne są referencje od uczestników szkoleń:

Potrafię prowadzić rozmowy bardziej otwarcie, udaje mi się uzyskać więcej informacji o potrzebach klienta. Kilka dni po szkoleniu podpisałem duży kontrakt.

Zadawanie pytań przyniosło efekty, szczególnie w przypadku, gdy osoby, które ze mną rozmawiają, mają jakieś obiekcje, Pytania delikatne po co zamiast dlaczego wprowadzały rozmowę na bardzo dobre tory.

Mam Twoje materiały cały czas i muszę Ci napisać, że zdanie „w czym Twój komentarz ma mi pomóc?” załatwiło osobę, która mnie wkurzała od dłuższego czasu.

Podpisałam umowę z Panem „punkt honoru”. Dziękuję za wskazówki.

Przypomniałam sobie, co zaniedbałam w kole wartości, co stale spychałam na „ potem”. A to „potem” może nigdy nie nadejść, więc po prostu zaczynam działać w tym obszarze.

Jestem pod dużym wrażenie Twojej łatwości wydobywania ze słów dużej motywacji.

Zrobiłam eksperyment w życiu prywatnym, zadając pytanie „ Co Twoje słowa mają mi dać?” Po drugiej stronie było duże zaskoczenie, zanim uzyskałam odpowiedź . I potwierdziłam, jak trudno w codzienności umieć obserwować, a nie oceniać….

WARTOŚCI: SKUTECZNOŚĆ, NIESZABLONOWOŚĆ, WALK YOUR TALK (RÓB CO MÓWISZ), WYTRWAŁOŚĆ, SZACUNEK, OPTYMIZM

HOBBY PSYCHOLOGICZNE:

Terapia Prowokatywna – Frank Farrelly, Jeff Brandsma – Najzabawniejszy podręcznik kliniczny! 

KONTAKT

VIA szkolenia dla biznesu
Tomasz Szokal-Egierd
kom. +48 661 333 380
tomasz@via-szkolenia.pl

FIRMA SZET TOMASZ SZOKAL EGIERD
ul. Szkolna 5/18
59-830 Olszyna, dolnośląskie

siedziba tymczasowa:

ul. Meksykańska 6 lok. 45
03-948 Warszawa,
woj. mazowieckie

NIP – 613-12-08-939
REGON – 230376968
PKD – 85.59.B – Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Rozpoczęcie działalności – 2005
Forma prawna – Jednoosobowa własność prywatna
Osoby zarządzające – Szokal-Egierd Tomasz – Właściciel

FUNDACJA LUX VIA
ul. Villardczyków 10/50
02-793 Warszawa

(KRS: 0000496899, NIP: 9512377267, REGON: 147093097)

Szokal Egierd Tomasz – Prezes Zarządu

Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2014-02-05
Data wpisu do rejestru stowarzyszeń: 2014-02-05
Forma Prawna: FUNDACJA

Osoby współpracujące z Fundacją Lux Via Tomasza Szokal-Egierd’a:

Zamorski Patrycjusz Witold, Kownacka Elżbieta Małgorzata

Osoby współwystępujące w KRS z Tomasz Szokal-Egierd’em działają obecnie w:

Agroblok Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000306261
Fundacja Lux Via, Warszawa − KRS 0000496899
Fundacja Rozwoju Mikroregionów Dolnego Śląska, Bielany Wrocławskie − KRS 0000370250
Koma Investment S.A., Wrocław − KRS 0000376529
Mona Kownaccy Sp. J., Wrocław − KRS 0000461541
Volta Communications Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000110205

Link do pełnej oryginalnej publikacji ze zdjęciami:

https://himavanti.wordpress.com/2017/09 … a-biznesu/

_______________________________________________

Chwała Wielkich Bogini HImawanti - Królowej Magii, Tantry i Jogi!

Om Śri Himawantyai Namah!

Ostatnio edytowany przez Himavad (2017-09-28 19:58:35)

Offline

 

#2 2018-06-08 18:34:44

 Kaivalin

Administrator

Skąd: European Union: London/Warsaw
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 468
Punktów :   
WWW

Re: Tomasz Szokal-Egierd - VIA - Szkolenia dla biznesu

OM! Potężna, znaczy wiela działalność się jak widać rozwija.


Śiwa Nam Kevalam - Administrator - Strażnik Forum
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Offline

 

#3 2019-02-01 19:02:24

Kafi_Gauri

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-29
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Tomasz Szokal-Egierd - VIA - Szkolenia dla biznesu

Tomasz Szokal-Egierd - kiedyś chyba go spotkałem na zajęciach jak się uczył u Mistrza Mohandźi tych wszystkich sztuczek menadżerskich, o handlu i dobrym prosperowaniu. Jakoś był taki biedny i zakręcony, ale udało się chłopakowi biznes rozkręcić, a wszystko tylko dzięki błogosławieństwu i wsparciu od żyjącego Świętego Guru. Jak mówi Swami Janglidas Maharaj, Mohandźi to jeden z największych współczesnych mistrzów duchowych jacy zstąpili na ten swiat aby nauczać i prowadzic ludzi ku przebudzeniu i oświeceniu!


KAFI GAURI

Cytat: "Wszyscy dobrzy ludzie słuchają mistrza Lalita Mohan Dżi!" - Swami Śyam Śivananda

Offline

 

#4 2019-10-10 22:26:57

 Zielony Plankton

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: Tomasz Szokal-Egierd - VIA - Szkolenia dla biznesu

Szkolenia dla bizznesu są na pewno intratne. Nie zawsze jednak mają chociażby elementarną wiedzę duchową. Wielu biznesmenów niszczy swoje życie duchowe w oparach alkoholu i innych wzmacniaczy wrażeń, niestety. Zamiast na wyżyny duchowe się wznosić, po pewnym czasie używania staczają się w dół, w czeluści ciemności...


Zielony Plankton

Szanuj Zieleń

Offline

 

#5 2020-10-05 11:46:54

 Światło Himawanti

PIELGRZYM

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2017-04-12
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: Tomasz Szokal-Egierd - VIA - Szkolenia dla biznesu

Biznes i bogactwo to modny temat tantryczny. Tylko trzeba te podane mantry w sanskrycie solidnie praktykować! Tantra to tantra, praktyka mantr, mudr i jantr w połączeniu, w rytualnym połączeniu. Tantra to taka Magia Wysoka, gdzie rytualna praktyka jest istotną podstawą...


Brat z Bractwa Himawanti

Offline

 

#6 2021-04-09 00:51:07

Hogwart

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2018-04-21
Posty: 152
Punktów :   

Re: Tomasz Szokal-Egierd - VIA - Szkolenia dla biznesu

Nie zapominać o szkoleniach dla biznesu, to wielka atrakcja w duchowości. Ludzie biznesu mają mało czasu na medytowanie. Wolą pracować, interesy robić.


Człowiek staje się dorosły nie wtedy, gdy ubrania robią się dla niego za ciasne, ale gdy wyrasta z własnego egoizmu

Offline

 

#7 2021-11-22 00:18:37

Indygo

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2014-10-03
Posty: 45
Punktów :   

Re: Tomasz Szokal-Egierd - VIA - Szkolenia dla biznesu

Ludzie potrafią wiele zrobić dla biznesu, bo jakoś na życie zarobić trzeba, ale też przekazywać trzeba narzędzia porządne, które działają. Dobrze jak nauczyciel uczy z własnego doświadczenia i osiągnięć, a nie z wydumanej teorii której nawet na sobie nie sprawdził. Dobry instruktor jest troche realistą, a jak sam nie ma na swoje opłaty konieczne albo na alimenty, to niech ani prosperity ani związków miłosnych nie uczy, tylko niech idzie do jakiegoś Guru taki, żeby się podszkolić najpierw solidnie. Parunastu niedouków płci obojga się już widziałow życiu.

Offline

 

#8 2022-05-13 01:39:52

Kafi_Gauri

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-29
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Tomasz Szokal-Egierd - VIA - Szkolenia dla biznesu

Tomasz podobnie jak Tadeusz to imiona ciężkie dla rozwoju duchowego. Trzeba ciągle sprowadzać delikwentów na dobrą drogę, bo inaczej pobłądzą w materii mistycznej. Na ziemi całkiem dobrze sobie radzą, ale w metafizyce, zdani są na tych, którzy ich prowadzą, zupełnie jakby drogi nie zauważali, ani przejść.


KAFI GAURI

Cytat: "Wszyscy dobrzy ludzie słuchają mistrza Lalita Mohan Dżi!" - Swami Śyam Śivananda

Offline

 

#9 2023-07-19 15:17:59

Kapali

Moderator

Skąd: Polska - Londyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 266
Punktów :   
WWW

Re: Tomasz Szokal-Egierd - VIA - Szkolenia dla biznesu

Szkolenia dla biznesu to teraz taki standard w rozwoju osobistym. Trzeba jednak pamiętać, że rozwój osobisty, umiejętność robienia kariery życiowej czesto nie idzie w parze z rozwojem wewnętrznym, nie musi być związany z przemianami wnętrza w dobrym duchowym kierunku. Jeśli prawdziwie chcemy się rozwijać szukamy rozwoju duchowego. Szukamy haseł duchowość, mistyka, rozwój duchowy, medytacje, a przynajmniej rozwój wewnętrzny! Im starsza jest tradycja w jakiej podejmujemy rozwój duchowy, tym lepsza!


Kapali - Strażnik Dharmy
################
Opinia: Żeby zepsuć system Linux trzeba nad tym popracować; żeby zepsuć system Windows wystarczy popracować na nim, pisze Scott Granneman z SecurityFocus!!!

Offline

 

#10 2023-11-09 10:36:15

surya

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 246
Punktów :   

Re: Tomasz Szokal-Egierd - VIA - Szkolenia dla biznesu

Wiele liderów pseudoduchowych na zachodzie próbuje zrobić kasę na duchowości. W internecie można znależć jakieś dziwne odmany jogi typu hot joga. Ostatnio widziała reklamę joga z psami. Dużo też rzeczy reklamuje sie pod szyldem jogi, chociaż nic wspólnego z nią nie ma.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alojamiento Finlandia weekend w wellness Ciechocinek