HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2007-09-17 11:21:05

 Kaivalin

Administrator

Skąd: European Union: London/Warsaw
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 468
Punktów :   
WWW

MATKA LASANA - Czeska Uzdrowicielka

Drodzy Poszukiwacze duchowi!
Mamy przyjemność zaprosić Was w okresie od 09 do 11 listopada 2007 r. na niezwykłe spotkanie duchowe z udziałem Matki Lasany do historycznego obiektu na Pomorzu, zamku rodziny von Below w miejscowości Sławutówko między Gdynią, a Puckiem.

    * 09.11.2007 (piątek)
    * od godz.14:00 przyjazd uczestników, zakwaterowanie, sprawy organizacyjne
    * 17:00 przyjazd Matki Lasany i Matki Diesany oraz towarzyszących Im gości z Czech
    * 18:00-19:30 darszan Matki Lasany
    * 20:00-21:00 kolacja
    * 21:30 wspólne śpiewanie mantry Gajatri

    * 10.11.2007 (sobota)
    * 02:00 wspólne śpiewanie mantry OM
    * 07:30 darszan Matki Lasany
    * 08:30-09:30 śniadanie
    * 10:00-11:00 wspólne śpiewanie mantr i badżanów
    * 11:30 darszan dla dzieci
    * 13:00-14:30 obiad
    * 17:00 darszan Matki Lasany
    * 20:00-21:00 kolacja
    * 21:30 wspólne śpiewanie mantry Gajatri

    * 11.11.2007 (niedziela)
    * 02:00 wspólne śpiewanie mantry OM
    * 07:30-08:30 śniadanie
    * 09:00 darszan Matki Lasany
    * 10:00 zakończenie spotkania i pożegnanie dostojnych gości.

Koszty pobytu i wyżywienia od piątku do niedzieli będą wynosiły 150,00 zł plus koszty organizacyjne w wysokości 120,00 zł. (razem 270 zł) Zakwaterowanie w dwóch zamkach: w Sławutówku - 60 osób i w Kłaninie - 90 osób. Osoby nie korzystające z posiłków i noclegów w zamkach von Below będą musiały uiścić opłatę organizacyjną w wysokości 120,00 zł. Dzieci do lat 10-ciu nie płacą kosztów organizacyjnych, za pobyt (z wyżywieniem) płacą 100,00 zł. Dzieci do lat 3-ech - bezpłatnie.

Ilość miejsc jest ograniczona przez czeskich organizatorów do 150-ciu osób. Dlatego też prosimy wszystkich chętnych o jak najszybsze dokonywanie wpłat na podane poniżej konto. Pełnej wpłaty należy dokonać do dnia 01 listopada 2007 r.


SPOTKANIE Z MATKĄ LASANĄ

Matka Lasana udziela darshanu w absolutnej ciszy. W czasie spotkania wszyscy podchodzą do Matki Lasany, aby otrzymać osobisty darshan. Matka Lasana mówi:
'Moje zadanie polega na wskazywaniu boskości, miłości i obecności Boga w drugim człowieku. Kiedy pojawia się jakiś problem to w czasie darshanu pomagam go rozwiązać. Każda z osób, która do mnie podejdzie otrzymuje informację jak za pomocą spokoju i miłości uporać się ze swoimi problemami.'
W czasie darshanu pracuję z Duszą. Światło Boskiej Miłości ma umiejętność wyciągnięcia na powierzchnię wszystkiego, co staramy się ukryć w najczarniejszych zakątkach naszego umysłu. Przed Światłem niczego nie jesteśmy w stanie zataić. Wtedy też możemy dostrzec wszystkie nasze złe cechy, które nie są Boską Miłością i które przeszkadzają nam w rozwoju. Dostrzeżenie tego wszystkiego, co stoi nam na drodze jest Wielkim Boskim Darem.

Chociaż wszystkim daje to samo, to jednak każdy otrzymuje ode mnie coś zupełnie innego. Zależy to od otwartości danego człowieka. Kiedy ktoś podchodzi do mnie z otwartym sercem to wtedy moja praca jest łatwa, a wszystko staje się oczywistsze.

Lasana
to imię Boskiej Matki uosabiającej samą Miłość. Dosłownie oznacza ono "promień najczystszej boskiej miłości".
Matka Lasana mieszka w Czechach, niedaleko polskiej granicy, w miejscowości Wilcze Pole. W Czechach znana jest od ponad 11-tu lat, kiedy to jako mała dziewczynka zaczęła obdarzać innych boską energią.
Z powodu swojej odmienności i częstych eksterioryzacji oraz stanów bilokacyjnych Matka Lasana od dziecka została uznana za Istotę niezwykłą.
Aszram w Wilczym Polu odwiedzają ludzie w różnym wieku i z różnych krajów. Przyjeżdżają tu nie tylko Czesi i Słowacy, ale także Niemcy, Austriacy, Polacy, Anglicy, Duńczycy, a nawet Japończycy.

Matka Lasana liczy sobie obecnie 20 lat. Jej zadaniem na Ziemi jest napełniać wszystkie istoty światłem. Pracę ze światłem boskim na Ziemi jest zdolna prowadzić tylko doskonała, uduchowiona Istota, która rodzi się już z takim posłannictwem.
Prawdziwe Światło, jakie taka Istota zdolna jest przekazać jest tak czyste i jasne, iż zmienia ono człowieka bez słów, rozbudza go i prowadzi ku boskiej Jedności. Awatarzy rodzą się ze Światła i przychodzą na świat w czasie i miejscu, gdzie najbardziej jest potrzebna ich obecność.
Każdy z żyjących awatarów ma inną energię i inaczej oddziałuje na ludzi. Matka Lasana jest boską posłanniczką pracującą ze światłem i bezwarunkową miłością.
Kiedy podczas darszanu zanosimy swoje prośby, Ona i tak ofiarowuje nam to, co jest dla nas najlepsze - oczyszcza z negatywnych energii i wypełnia światłem. Spotkania z Matką Lasaną są radosne i pełne śpiewu ludzi pragnących doświadczać boskiej, bezwarunkowej miłości.
Podczas darszanu każdy może podejść do awatarki, która dotyka jego głowy, bierze go za ręce i patrzy mu głęboko w oczy. Energia, która otacza wszystkich zebranych jest delikatna, świetlista i żarliwa jak miłość niewinnego dziecka. Zdarzało się, że niektórzy z uczestników widzieli kulę światła, która pojawiała się w dłoniach Matki Lasany.
Ta wspaniała energia miłości Matki Lasany oddziaływuje nie tylko na nasze ciało fizyczne, ale również na wszystkie ciała subtelne, a przede wszystkim na czakrę serca.
Więcej informacji o Matce Lasanie możecie Państwo znaleźć na stronie: http://www.matkalasana.cz/
oraz
http://www.matkalasana.pl/
http://www.matkalasana.pl/forum/
Osoby kontaktowe:

Małgorzata Brasławska - Tel.: 0509 562 485
Augustyn Szczerba - Tel.: 0504 821 478
Numer konta bankowego: 19 1140 2004 0000 3802 3213 0135 Bogusław Brasławski, Gdynia

CZECHY:
Ašrám se nachází v obci Vlčí Pole u Dolního Bousova.
Přesná adresa:
Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov

Wszystkich przyjaciół i sympatyków Bractwo Himawanti serdecznie zaprasza!
Chwała Bogini Himawanti!
Om Śri Himavantyai Namah!


Śiwa Nam Kevalam - Administrator - Strażnik Forum
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Offline

 

#2 2008-04-20 21:27:28

Kapali

Moderator

Skąd: Polska - Londyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 266
Punktów :   
WWW

Re: MATKA LASANA - Czeska Uzdrowicielka

MATKA LASANA MÓWI:

CO TO JEST DARSZAN?

„Podczas darszanu jestem w jedności z Boskim Światłem. Światło to różni się od ludzkiego światła tym, że wpływa ono prosto do duszy. W zależności od potrzeby daję Światło na różnych boskich poziomach. Podczas sesji zachodzi równowaga pomiędzy cielesnością a życiem duchowym. Światło tworzy w osobie nową harmonię.” Podczas darszanu Matki Lasany Boskie Światło wyłania na powierzchnię wszystko to, nad czym musisz pracować i przetransformować w Miłość. Umożliwia to ukazanie ci twoich skrywanych wad, braków czy nieprzekształconych cech charakteru. Jesteś zatem obdarowywany wielkim błogosławieństwem, możesz bowiem uświadomić sobie swoje niewłaściwe kroki i decyzje o wiele szybciej, jak i rozwinąć poszerzony ogląd, szerszą perspektywę. Stajesz się bardziej otwarty na Boską Miłość i jesteś w stanie przekazywać Ją innym. Jesteś coraz bardziej tolerancyjny i starasz się lepiej rozumieć innych.


CZYM JEST ŻYCIE DUCHOWE?

Powinniśmy postrzegać życie duchowe jak zwykłe życie. Wszytko to, co zmieniamy bądź akceptujemy - staje się dla naszego dobra, udoskonalenia naszego życia. Życie duchowe to jakość umysłu i świadomości, możliwość cieszenia się z małych rzeczy i akceptowania wszystkiego z miłością i radością. Ten, kto rozumie ograniczenia i wartość swojego bogactwa – ten jest szczęśliwy. Możesz być biedny i czuć się bogaty. Podobnie jak będąc bogatym możesz czuć sie najbiedniejszym z biednych. Twoje szczere dążenie poprowadzi cię do duchowego życia, a Boska Miłość przyniesie ci harmonię. Jak już wcześniej wspominałam, istnieje wiele ścieżek, musisz jednak przetransformować swoje wady charakteru w czystą Boską Miłość, bez względu na to, którą drogą podążasz. Nasze szczere dążenie, umożliwiając nam urzeczywistnianie dobrych uczynków, tworzy piekniesze stany, które prowadzą do opanowania i błogości.


CZYM JEST MEDYTACJA?

Medytacja to oczyszczanie umysłu, uczenie ciała i emocji posłuchać, koncentracja na wewnętrznych, Boskich jakościach, których powoli stajesz się bardziej świadomy poprzez jej praktykę. Na początku medytujący zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, czym jest ciało, umysł i świadomość, które później powoli zwracają się ku Boskiej Miłości i Boskiej rzeczywistości. Możesz medytować nad czymkolwiek, ale jakość na którą kierujesz swoją świadomość i wewnętrzny wysiłek; powraca do Ciebie. Twoja szczerość i czystość samodzielnej akcji ma ogromny wpływ na poszerzenie twojej Boskiej świadomości.


JAKI JEST SENS NASZEGO ŻYCIA?

Życie jest boskim darem, Boskim błogosławieństwem, które jest ofiarowywane osobie, ażeby dać jej możliwość, by żyła jak chce. Popatrz wokół siebie. Ludzie, którzy mają szczere, pozytywne nastawienie promieniują czymś przyjemnym, które przyciąga innych. Udaje im się pokonywać różne przeszkody, potrafią szybko uwolnić „stare” i iść naprzód. Osoba myśląca negatywnie ciągle powraca do problemów i pozwala depresyjnym nastrojom w umyśle i ciele owładnąć sobą. Wydziela wibracje chodzącego problemu, a później dziwi się, że inni ludzie nie mają dla niej cierpliwości i nie rozumieją jej. Narzeka, że nic jej nie wychodzi. Prawdziwy duchowy poszukiwacz żyje w pełni Boską Miłością. Jego oczy – zwierciadło duszy, mówią same za siebie.


JAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY WIERZĄCYM A NIEWIERZĄCYM?

Boska Miłość nie mówi: „Ja chcę, ja widzę, ja osądzam!” Boska Miłość nie ustanawia granic; Boska Miłość nie prowadzi nas do trudów i cierpień. Boska Miłość uczy nas kochać, przyjmovać i żyć Nią w pełni. Ziemska, świecka osoba lubi osądzać, krytykować i gardzić. Potrafi prosić o Boską Miłość, łaskę i litość tylko wtedy, kiedy czuje się najgorzej. Woła wtedy: „Boże, pomóż mi! Gdzie jesteś? Dlaczego? Jak mogłeś na to pozwolić?” Kiedy czuje się dobrze, nie dba o Boga i wątpi. Osoba kochająca Boga nosi Boską Miłość w sobie, wokół siebie, w każdej sytuacji. Akceptuje wszystko, co przynosi życie. Jej Miłość wie, co jest dobre dla niej. Ta wiedza płynie ze szczerości i czystego serca tej osoby. Nie chce, by podczas jej podróży rozkazy, zakazy i kategoryzacje miały na nią wpływ. Bóg jest w niej, wokół niej i gdziekolwiek nie spojrzy. Patrzy na świat Boskim Światłem, w sercu ma otwarta Boską Miłość i zasypia z czystością, klarownością, lekkością i Boskim Światłem w swojej duszy.

„Przebudź w sobie stan szczerości,czystej Boskiej Miłości. Ona nigdy nie doprowadzi do niczego, czego mógłbyś żałować, co przyniosłoby ci ból czy cierpienie.”


Kapali - Strażnik Dharmy
################
Opinia: Żeby zepsuć system Linux trzeba nad tym popracować; żeby zepsuć system Windows wystarczy popracować na nim, pisze Scott Granneman z SecurityFocus!!!

Offline

 

#3 2008-04-20 21:32:05

Kapali

Moderator

Skąd: Polska - Londyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 266
Punktów :   
WWW

Re: MATKA LASANA - Czeska Uzdrowicielka

Przyjazd Matki Lasany do Polski

Boska Matka Lasana ponownie przybywa do Trójmiasta - w dniach 18 - 20 kwietnia 2008 r.


Drodzy poszukiwacze duchowi!

Ponowne spotkanie z Matką będzie miało miejsce, tak jak poprzednio, w zamku von Below. Zakwaterowanie gości : w Sławutówku – 60 osób, w Kłaninie również 60 osób.

Boska Matka Lasana pomaga nam we wzroście duchowym, ale głównie to my sami musimy tego chcieć. W samym darszanie z Matką zawarte jest wszystko, co ludzka dusza na tym poziomie może dostać. Nikt nie może dostać natychmiast tego, o co prosi. Dusza musi wzrosnąć. Matka mówi: „A gdy zaczniecie zmieniać siebie, będą się przemieniały rzeczy i sprawy wokół was. Więc dlaczego by nie stworzyć tu, na Ziemi czegoś lepszego i piękniejszego, kiedy możemy wybierać? Człowiek pełen Miłości stwarza wszystko sam.”

Przyjeżdżając na spotkanie duchowe z Matką koncentrujemy się wyłącznie na Jej czarownej postaci i na tym, jak nas wewnętrznie przemienia. Na poszczególne sesje darszanowe Matka przybywa i przechodzi wśród nas. Siada z przodu, a my podchodzimy pojedyńczo do Niej . Matka Lasana bierze nasze głowy w swoje ręce. Następujące po tym spojrzenie Jej głębokich oczu utrwala w nas to najczystsze odczucie boskiej Miłosci i Czystości.

Podczas trwania wszystkich sesji starajmy się zachować ciszę i pozostawać cały czas w skupieniu oraz Boskiej medytacji .

Program sesji duchowych z Matką Lasaną w zamku von Below

18.04.2008 (piątek)

14.00 –            przyjazd uczestników, zakwaterowanie, sprawy organizacyjne

17.00 –            przyjazd Matki Lasany wraz z matką Diesaną oraz towarzyszących Im gości z Czech

17.45 -            powitanie uczestników

18.00-19.00 - darszan Matki Lasany

20.00-21.00 - kolacja

21.30 -          wspólne śpiewanie mantry Gajatri


19.04.2008 (sobota)

      07.30 –             darszan Matki Lasany ( bez indywidualnego błogosławieństwa )

      08.00 - 09.00 – śniadanie

      09.00 - 09.45 - buddyjska mantra Om Mani Peme Hung

      10.00 - 11.00 – wspólne śpiewanie mantr i badżanów

      11.30 – 12.00 - darszan dla dzieci

      12.00 - 13.30 - wykład : " Duchowość w naszym życiu "

      13.30 - 14.30 – obiad

      14.30 - 15.30 - misja Matki Lasany : pytania i odpowiedzi - prowadzą goście z Czech

      15.30 - 16.30 - wykład : " Rola awatarów w naszych czasach "

      17.00 – 19.00 - darszan Matki Lasany

      20.00 - 21.00 – kolacja

      21.00 - wspólne śpiewanie mantry Gajatri

20.04.2008 (niedziela)

07.30 -08.30 – śniadanie

09.00-10.00 – darszan Matki Lasany

10.00-12.00 – zakończenie spotkania i pożegnanie dostojnych gości.


Koszty pobytu i zasady dokonywania wpłat

   1.

      Dla dzieci: do lat 3-ch – bezpłatnie

      od lat 3-ch do 10-ciu – 100,00 zł za cały pobyt

      od lat 10-ciu do 16-tu – 150,00 zł za cały pobyt.
   2.

      Na darszan dla dzieci do lat 18-tu w sobotę 19.04.2008 r. wstęp jest wolny.
   3.

      Dorośli: 320,00 zł za cały pobyt, w tym

      - 170.00 zł koszty organizacyjne

      - 180.00 zł koszty pobytu (zakwaterowanie plus wyżywienie).
   4.

      Przedpłaty w wysokości 170,00 zł będą przyjmowane do dnia 04.04.2008 r. O miejscu zakwaterowania decyduje kolejność wpłat. W przypadku rezygnacji na 7 dni przed rozpoczęciem spotkania, osoby rezygnujące nie otrzymają zwrotu wpłaconych pieniędzy. Kwoty te plus nadwyżki po rozliczeniu spotkania zostaną przekazane na konto aszramu Matki Lasany w Czechach.

Organizatorzy tego spotkania duchowego poczytują sobie za zaszczyt pełnienie obowiązków organizacyjnych i nie pobierają za swą pracę żadnych pieniędzy.

Osoba kontaktowa: Małgorzata Brasławska, Gdynia

tel. Nr 0509 562 485

Nr konta bankowego: 19 1140 2004 0000 3802 3213 0135

Bogusław Brasławski, Gdynia

Serdecznie zapraszamy!

Strony internetowe:

    *      czeska:  http://www.matkalasana.cz
   
    *      polska: http://www.matkalasana.ecom.net.pl/

Chwała Bogini Himawanti!

Ostatnio edytowany przez Kapali (2008-04-20 21:37:25)


Kapali - Strażnik Dharmy
################
Opinia: Żeby zepsuć system Linux trzeba nad tym popracować; żeby zepsuć system Windows wystarczy popracować na nim, pisze Scott Granneman z SecurityFocus!!!

Offline

 

#4 2008-04-25 12:52:46

 Ganeśan

SYMPATYK

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-04-14
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: MATKA LASANA - Czeska Uzdrowicielka

Dzięki za info!

Offline

 

#5 2009-11-20 22:39:37

 Kaivalin

Administrator

Skąd: European Union: London/Warsaw
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 468
Punktów :   
WWW

Re: MATKA LASANA - Czeska Uzdrowicielka

Poznaj Uzdrowicielkę Matkę Lasanę – przed jej wizytą w Trójmieście

2009-11-08 - SŁAWUTÓWEK

Lasana to imię Czeskiej Uzdrowicielki uosabiającej samą Miłość i leczenie promieniem Miłości.
Dosłownie oznacza ono ,,promień Boskiej Miłości’’.

Matka Lasana mieszka w Czechach, niedaleko polskiej granicy, w miejscowości Wilcze Pole. W Czechach znana jest od ponad 11-tu lat, kiedy to jako mała dziewczynka zaczęła obdarzać innych boską energią. Z powodu jej odmienności i częstych eksterioryzacji oraz stanów bilokacyjnych Matka Lasana od dziecka została uznana za osobę niezwykłą, podobnie jak kiedyś Edgar Cayce w USA.

Ośrodek w Wilczym Polu odwiedzają ludzie w różnym wieku i z różnych krajów. Przyjeżdżają tu nie tylko Czesi i Słowacy ale także Niemcy, Austriacy, Polacy, Anglicy, Duńczycy a nawet Japończycy.

Matka Lasana liczy sobie obecnie 22 lata. Jej zadaniem na Ziemi jest napełniać wszystkie istoty Światłem. Pracę ze Światłem Boskim (Himawanti Jyoti) na Ziemi jest zdolna prowadzić tylko doskonała, uduchowiona Istota, która rodzi się już z takim posłannictwem. Prawdziwe Światło, Himawanti Jyoti,jakie taka Istota zdolna jest przekazać jest tak czyste i jasne, iż zmienia ono człowieka bez słów, rozbudza go i prowadzi ku boskiej Jedności. Awatarzy rodzą się ze Światła Himawanti i przychodzą na świat w czasie i miejscu, gdzie najbardziej jest potrzebna ich obecność.

Każdy z żyjących uzdrowicieli ma inną energię i inaczej oddziałuje na ludzi. Matka Lasana jest boską posłanniczką pracującą ze światłem i bezwarunkową miłością. Kiedy podczas darszanu zanosimy swoje prośby, Ona i tak ofiaruje nam to, co jest dla nas najlepsze – oczyszcza z negatywnych energii i wypełnia Światłem (Himawanti Jyoti).

Spotkania z Matką Lasaną są radosne i pełne śpiewu ludzi pragnących doświadczać boskiej, bezwarunkowej miłości. Podczas darszanu każdy może podejść do uzdrowicielki, która dotyka jego głowy, bierze go za ręce i patrzy mu głęboko w oczy. Energia, która otacza wszystkich zebranych jest delikatna, świetlista i żarliwa jak miłość niewinnego dziecka. Zdarzało się, że niektórzy z uczestników widzieli kulę światła, która pojawiała się w dłoniach Matki Lasany. Ta wspaniała energia miłości Matki Lasany oddziałuje nie tylko na nasze ciało fizyczne, ale również na wszystkie ciała subtelne a przede wszystkim na czakrę serca.

Uzdrowicielka Matka Lasana pomaga nam we wzroście duchowym, ale głównie to my sami musimy tego chcieć. W samym darszanie z Matką zawarte jest wszystko, co ludzka dusza na tym poziomie może dostać. Nikt nie może dostać natychmiast tego, o co prosi. Dusza musi wzrosnąć. Matka mówi: „A gdy zaczniecie zmieniać siebie, będą się przemieniały rzeczy i sprawy wokół was. Więc dlaczego by nie stworzyć tu, na Ziemi czegoś lepszego i piękniejszego, kiedy możemy wybierać? Człowiek pełen Miłości stwarza wszystko sam.”

Przyjeżdżając na spotkanie uzdrawiające z Matką koncentrujemy się wyłącznie na Jej czarownej postaci i na tym, jak nas wewnętrznie przemienia. Na poszczególne sesje darszanowe Matka przybywa i przechodzi wśród nas. Siada z przodu, a my podchodzimy pojedyńczo do Niej . Matka Lasana bierze nasze głowy w swoje ręce. Następujące po tym spojrzenie Jej głębokich oczu utrwala w nas to najczystsze odczucie boskiej Miłosci i Czystości. Podczas trwania wszystkich sesji starajmy się zachować ciszę i pozostawać cały czas w skupieniu oraz Boskiej medytacji .

W kuluarach jak zawsze spotkania adeptów świętego Bractwa Himawanti i jego duchowych, boskich filii oraz aktywności. Dla bardziej zainteresowanych nauką duchowego uzdrawiania możliwość podjęcia duchowej ścieżki uzdrowicieli ajurwedyjskich.



Program sesji duchowych z Matką Lasaną w zamku von Below

Zapoznaj sie z agendą

    * 27.11.2009 (piątek)
          o 14.00 - przyjazd uczestników, zakwaterowanie, sprawy organizacyjne
          o 15.00 - przyjazd Matki Lasany wraz z matką Diesaną oraz towarzyszących Im gości z Czech
          o 16.00 - powitanie uczestników i wyklad
          o 18.00-19.00 - darszan Matki Lasany
          o 20.00-21.00 - kolacja
          o 21.30 - wspólne śpiewanie mantry Gajatri

    * 28.11.2009 (sobota)
          o 07.30 - darszan Matki Lasany ( bez indywidualnego błogosławieństwa )
          o 08.00 - 09.00 – śniadanie
          o 09.00 - 09.45 - buddyjska mantra Om Mani Padme Hum
          o 10.00 - 11.00 – wspólne śpiewanie mantr i badżanów
          o 11.30 – 12.00 - darszan dla dzieci
          o 12.00 - 13.30 - wykład
          o 13.30 - 14.30 – obiad
          o 14.30 - 15.30 - misja Matki Lasany : pytania i odpowiedzi - prowadzą goście z Czech
          o 15.30 - 16.30 - wykład
          o 17.00 – 19.00 - darszan Matki Lasany, zbieranie listów i błogosławieństwo kamieni
          o 20.00 - 21.00 – kolacja
          o 21.30 - wspólne śpiewanie mantry Gajatri

    * 29.11.2009 (niedziela)
          o 07.30 – darszan Matki Lasany
          o 08.30 - 09.30 – śniadanie
          o 10.00-12.00 – zakończenie spotkania i pożegnanie uczestnikow.



Jeżeli chcesz doświadczyć uzdrawiającego dotyku Boskiej Miłości, możesz wziąć udział w weekendowym spotkaniu z Matką Lasaną 27-29 listopada 2009 w pałacu Von Belov w Sławutówku.

Zgłoszenia przyjmuje telefonicznie oraz mailowo:

Małgorzata Brasławska, tel. 0509 562 485 e-mail: braslawska@wp.pl


Śiwa Nam Kevalam - Administrator - Strażnik Forum
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Offline

 

#6 2015-06-27 00:59:40

 Himavad

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 181
Punktów :   
WWW

Re: MATKA LASANA - Czeska Uzdrowicielka

Aktualnie do uzdrowicielki i bioenergoterapeutki znanej jako Matka Lasana trzeba jeździć do aśramu w Czechach!

Jak ktoś chory na coś a jeszcze daje radę, zawsze można skorzystać.

Moc Bogini Himavanti leczy przez wiele dusz oddanych linii przekazu Bogini Himavanti.

Offline

 

#7 2016-05-06 09:19:30

 Kaivalin

Administrator

Skąd: European Union: London/Warsaw
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 468
Punktów :   
WWW

Re: MATKA LASANA - Czeska Uzdrowicielka

Klasyczna Joga Himalajska, Rishi Bhrigu i Światowy Dzień Jogi - 2016

Medytacje Klasycznej Jogi Himalajskiej i Światowy Dzień Jogi w Polsce!

Międzynarodowy Festiwal Jogi i Ajurwedy - Sulisław 2016

20-26 czerwca 2016

Om Namah Shivaya!

Joga Himalajska i Ajurweda w Polsce

http://www.festiwaljogi.pl/


Śiwa Nam Kevalam - Administrator - Strażnik Forum
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Offline

 

#8 2017-04-12 13:56:01

Kapali

Moderator

Skąd: Polska - Londyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 266
Punktów :   
WWW

Re: MATKA LASANA - Czeska Uzdrowicielka

Kolejna edycja z cyklu Światowy Dzień Jogi 2017 - Święto Jogi - tym razem od 21 czerwca (środa) do łykendu 24-25 czerwca 2017 i następującego potem cyklu lipcowych obozów i wczasów z JOGĄ!

Zapraszamy na Święto Jogi w całej Polsce!

http://www.dzien-jogi.pl/

Namaste!


Kapali - Strażnik Dharmy
################
Opinia: Żeby zepsuć system Linux trzeba nad tym popracować; żeby zepsuć system Windows wystarczy popracować na nim, pisze Scott Granneman z SecurityFocus!!!

Offline

 

#9 2017-05-25 00:25:46

Kafi_Gauri

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-29
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: MATKA LASANA - Czeska Uzdrowicielka

Aby połączyć się ze sferą prawdziwej Wyższej Jaźni, Boskiej Duszy, Atmy, a w końcu z Najwyższą Troistą Boginią, praktykujemy mantram:

Om Śri Himavantyai Namah! (108x)

Ostatnio edytowany przez kafi_gauri (2017-05-25 00:26:14)


KAFI GAURI

Cytat: "Wszyscy dobrzy ludzie słuchają mistrza Lalita Mohan Dżi!" - Swami Śyam Śivananda

Offline

 

#10 2018-01-06 17:25:49

Kapali

Moderator

Skąd: Polska - Londyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 266
Punktów :   
WWW

Re: MATKA LASANA - Czeska Uzdrowicielka

Z Boginią Hekate też można popraktykować.

To świetna pomoc dla tych, co chcą mieć łączność z Wyższą Jaźnią...


Kapali - Strażnik Dharmy
################
Opinia: Żeby zepsuć system Linux trzeba nad tym popracować; żeby zepsuć system Windows wystarczy popracować na nim, pisze Scott Granneman z SecurityFocus!!!

Offline

 

#11 2018-06-08 18:27:47

 Kaivalin

Administrator

Skąd: European Union: London/Warsaw
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 468
Punktów :   
WWW

Re: MATKA LASANA - Czeska Uzdrowicielka

I kiedyż Matka Lasana znów do Polski na uzdrawianie zamierza przybyć? Wie już ktoś może?


Śiwa Nam Kevalam - Administrator - Strażnik Forum
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Offline

 

#12 2019-02-01 18:59:33

Kafi_Gauri

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-29
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: MATKA LASANA - Czeska Uzdrowicielka

Matka Lasana jak co roku, do Trójmiasta przybywa, gdzie Bazyli organizuje jej pobyt i uzdrawianie dla licznych pacjentów, szczególnie zaburzonych psychicznie, wychodzących z narkotyków - to się tak nie chwalą. W przychodniach się reklamują. Silne błogosławieństwo Czeskiej Mateczki, dwóch Mateczek pracuje uzdrawiająco, uwalnia od zaćpania, nerwic, schiz i innych schorzeń.


KAFI GAURI

Cytat: "Wszyscy dobrzy ludzie słuchają mistrza Lalita Mohan Dżi!" - Swami Śyam Śivananda

Offline

 

#13 2019-03-16 13:27:14

Hogwart

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2018-04-21
Posty: 152
Punktów :   

Re: MATKA LASANA - Czeska Uzdrowicielka

Lasana, uzdrowicielka czeska, ma teraz sporo pracy, bo urodziła dziecko, znalazła męża i już tyle nie majak jeździć, to jej sympatycy są zawiedzeni, a ona w swoją pociechę wpaczona jak w obraz bóstwa. Pewnie jak dziecko trochę odrośnie, to wróci do uzdrawiania grupowego. Chociaż menadżerką była zawsze jej matka, a ta się starzeje nieuchronnie...


Człowiek staje się dorosły nie wtedy, gdy ubrania robią się dla niego za ciasne, ale gdy wyrasta z własnego egoizmu

Offline

 

#14 2019-03-28 22:38:51

Kadim

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2019-02-07
Posty: 124
Punktów :   

Re: MATKA LASANA - Czeska Uzdrowicielka

Ciekawa jest taka osoba, która rodzi się z takimi możliwościami uzdrawiania innych. Warto by wybrać się na spotkanie z Matką Lasaną i pobyć w naturalnej leczniczej energii.
Przy okazji można też zwiedzić przepiękne Czechy i pobyć w otoczeniu czeskiej przyrody. Przyroda oddziałuje na człowieka również leczniczo. W obecności Matki Lasany
zapewne można odkryć coś właściwego dla siebie. W otoczeniu energii uzdrowienia zdrowia się nabywa.

Offline

 

#15 2019-03-28 23:09:22

Adilar

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-06
Posty: 104
Punktów :   

Re: MATKA LASANA - Czeska Uzdrowicielka

To  piękne że się rodzą na ziemi  takie istoty, bo inaczej nie dalibyśmy  sobie rady  z siłami ciemności.  Dzięki  ci Boże

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Seaside Old House Apartment