HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2010-01-28 20:09:18

 Himavad

PIELGRZYM

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 97
Punktów :   
WWW

Prośba od Swami Premananda Maharaj z Tamil Nadu w Indii

Prośba od Swami-Ji Sri Premananda Maharaj z Tamil Nadu

Aśram Sri Premananda Maharaj
20 września 2009
Drodzy Przyjaciele,

Namaskaram. Mieliśmy wspaniałą możliwość obchodzenia w Aśramie 58 urodzin Swamidżiego w Jego obecności. Były to chwile radości i intensywnych emocji, wspaniałe satsangi… Swamidżi wyjechał wczoraj rano i poprosił mnie, abym do was napisała. W starożytnych czasach tylko królowie i ich rodziny mieli możliwość wznoszenia świątyni lub katedry, jako przybytku na chwałę Boga, która była budowana w ich imieniu.

Dzisiaj Swamidżi daje nam możliwość uczestniczenia w konstrukcji świątyni Pana Śiwy, która jest budowana w miejscu, gdzie stał dom Swamidżiego, w którym on przebywał w czasie swojego pobytu w Aśramie. Każdego roku w Mahaśiwaratri Swamidżi manifestuje 10,12 lub więcej Lingamów. Wszystkie pierwsze lingamy z poszczególnych lat są trzymane w Aśramie Sri Premanandy. Nowe świątynia będzie miejscem, w którym wszystkie Śiwaratri Lingamy będą na stałe przechowywane, jak również wielki Lingam, który jak mówi Swamidżi będzie bardzo potężny.

Lingamy będą wystawiane w tej świątyni tylko raz w roku podczas Mahaśiwartri. Błogosławieni ci, którzy będą mieli przywilej ich oglądania.
Aby przyłączyć się do budowy tej świątyni, możecie wysłać własną dotację na podane poniżej konto. Choćby wasza dotacja była bardzo niewielka to wasze imię zostanie zapisane jako współfundatorów tej świątyni. Swamidżi prosi wszystkich wielbicieli, aby przyłączyli się do tej budowy, szczególnie tych, którzy mieli wielką sposobność otrzymania Lingamu, “zrodzonego” w trakcie wielkiej nocy Boga Śiwa. Życzeniem Swamidżiego jest, aby ‘OM NAMAH SHIVAYA’ w Mahaśiwaratri 2010 było śpiewane w tej nowej świątyni. Zatem wasza szybka reakcja w tej sprawie będzie bardzo cenna.

Wasza w Służbie
Jacqueline GerbaudOśrodek Swami Lalitamohan-Ji i Swami Premananda Szczecin!

Moi Drodzy,
Przekażę wam moje idee odnośnie świątyni Śiwy i Parwati, która jest budowana w Aśramie. Od wielu lat wszystkie lingamy, które urodziły się jako pierwsze są przechowywane w Aśramie, tak by każdy mógł je zobaczyć i czcić. Każdego roku w dzień Mahaśiwaratri wszyscy wielbiciele śpiewają w ich obecności mantrę ‘OM NAMAH SHIVAYA’ przez 24 godziny. Organizuje to Jacqueline.

Zgodnie z boskimi wskazówkami zaczęliśmy w tym roku budować tę świątynię Śiwy. Nie prosiliśmy o żadne dotacje od wielbicieli. Wzięliśmy pożyczkę z banku i rozpoczęliśmy prace. Szczególną rzeczą w tej świątyni jest to, że jest ona budowana w sposób, w który budowano świątynie wiele tysięcy lat temu i zgodnie z procedurami, które zostały wyryte dawno temu w kamieniu. W dawnych czasach wielu królów budowało świątynie Boga Śiwa, ale nawet wtedy, oni często nie używali własnych pieniędzy, gdyż Ryszi i wielu wielkich świętych i mędrców mówiło, że świątynia Śiwy powinna być budowana poprzez zebranie dotacji od wielbicieli i uczniów Śiwy. Świątynie Śiwy w Tiruvannamalai, Rameshwaram, Chidambaram, Madurai i Coutralam zostały zbudowane w ten sposób. Wiele tysięcy świątyń Śiwy zostało tak zbudowanych w Południowych Indiach i wielu wielkich świętych i mędrców, wielbicieli i uczniów Pana Śiwy odwiedzało te świątynie. Zatem duchowa moc tych świętych i mędrców również pozostaje w tych świątyniach przez wiele lat i one emanują potężną boską energią.

Wielbiciele będą otrzymywać Boską moc, która jest we mnie przez ponad 2500 lat. Zgodnie z instrukcjami Boga, ta Boska moc będzie zamieszkiwać w tej świątyni. Czuję, że ta świątynia powinna zostać zbudowana dzięki dotacjom tych, którzy mają wiarę i oddanie dla Śiwa Boga. Powinni oni być jej częścią i powinni otrzymać łaskę Pana Śiwa, a ich dusza powinna osiągnąć Stopy Pana Śiwa w tym życiu.

Rozpocząłem budowę tej świątyni, aby przyniosło to korzyść wszystkim żyjącym na świecie osobom, waszym dzieciom, krewnym, sąsiadom i wszystkim duszom, które rodzą się na tym świecie, aby przydarzało im się wszystkim dobro. Wyznaczyłem Jacqueline jako osobę odpowiedzialną za to. Ona wykona kumbabishekam jako przedstawicielka was wszystkich i dobro wydarzy się.

Wszyscy, którzy są w stanie, mogą ofiarować dotację na budowę tej świątyni lub możecie też przybyć tutaj osobiście i pomóc w jej budowie. To będzie dobre dla was i dla następnych pięciu pokoleń waszych rodzin. Jest napisane w Wedach, Upaniszadach i na liściach palmowych, że łaska Śiwy będzie towarzyszyć tym pięciu pokoleniem. Jest to prawda znana od wielu lat.

Moje błogosławieństwa są tam z wami wszystkimi.

Jai Prema Shanti!
Wasz w Iswara (Panu)
SWAMI PREMANANDA MAHARAJ

Konto Bankowe:

Koordynator Krajowy Ashramu Premananda w Polsce
Przedstawiciel Duchowy Swami Premananda Maharaj w Polsce

RYSZARD MATUSZEWSKI
BRE Bank - mBank, Poland
Nr konta: PL 48 1140 2004 0000 3102 3623 1989

BIC / Swift: BREXPLPWMBK

Jako tytuł płatności podajemy: Shiva-Shakti Temple

Mohan Ryszard Matuszewski został Przedstawicielem Duchowym Swami Premananda w Polsce od 1987 roku... W 1993 roku został mianowany Duchowym Kierownikiem Koordynatorów Misji Swami Premananda w Polsce.

Offline

 

#2 2010-01-28 20:33:25

Green Izis

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 17
Punktów :   

Re: Prośba od Swami Premananda Maharaj z Tamil Nadu w Indii

Ale piękna idea! Dołączam się do tego szczytnego celu i już postanawiam wpłacić na ten cel na konto Mistrza 1000 Euro! Jak to dobrze, że jest w Polsce tak wielu sympatyków Duchowych Nauk Swami Premananda, o którym to dzięki Mistrzowi Mohanowi można się było dowiedzieć już w latach 80-tych. Dzięki wizytom w Aśramie u Swamiego w Indii mogliśmy przekonać się jak wielu ma sympatyków i wielbicieli. Dlatego też całym sercem jestem z tymi, którzy zechcą brać udział w budowie Aśramu i dołączam się do wspólnej pracy.
Pozdrawiam wszystkich
Green Izis

Offline

 

#3 2015-09-29 22:15:08

kafi_gauri

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-29
Posty: 139
Punktów :   
WWW

Re: Prośba od Swami Premananda Maharaj z Tamil Nadu w Indii

Na ukończenie polskiej świątyni też warto się dołożyć, przynajmniej z nas jakiś pożytek będzie.


KAFI GAURI

Cytat: "Wszyscy dobrzy ludzie słuchają mistrza Lalita Mohan Dżi!" - Swami Śyam Śivananda

Offline

 

#4 2017-04-12 14:20:11

Kapali

Moderator

Skąd: Polska - Londyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: Prośba od Swami Premananda Maharaj z Tamil Nadu w Indii

Swami Premananda Maharaj, z duchowego wymiaru, ciągle nam wspaniale pomaga!


Kapali Devi
###########
Opinia: Żeby zepsuć system Linux trzeba nad tym popracować; żeby zepsuć system Windows wystarczy popracować na nim, pisze Scott Granneman z SecurityFocus!!!

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
escorts