HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2017-02-27 11:20:04

tuiteraz

OŚWIECICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1001
Punktów :   

Decoding "Wszystkie moje związki" Przekonania dotyczące małżeństwa,

STOWARZYSZENIE „U ŹRÓDŁA” oraz
OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE
                  www.tuiteraz.eu   www.u-zrodla.pl
                              zapraszają 23-25 czerwca 2017  na warsztat  Decodingu
„WSZYSTKIE MOJE ZWIĄZKI:
RELACJE Z SOBĄ I BLISKIMI"
PROWADZI: JADWIGA SARTYS
                 
W Życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu" – Dalajlama

Decoding to uświadomienie sobie wzorca zachowania oraz sposobu, w jaki wzorzec jest realizowany w codziennym życiu i jakie są tego skutki.

Czy masz udany związek ? Czy udajesz , że jest udany?
Jakie   schematy powtarzasz w związkach?
Czy mówisz, że chcesz być w związku, ale w nim nie jesteś ?
Czy to na pewno prawda, że wybierasz  bycie samemu ?
Czy czujesz się akceptowany?
Czy naprawdę masz szacunek do kobiet czy mężczyzn?
Czy szanujesz siebie w relacjach z innymi?
A  jaki masz związek z samym Sobą?
Czy czujesz się  ze sobą dobrze?
Czy  sam chciałbyś być w związku partnerskim z kimś takim jak Ty?

Jeśli któreś z tych  pytań sobie czasami zadawałeś to może warto sprawdzić co i kto miał na to wpływ, dlaczego tego doświadczyłeś? A  może nadszedł czas aby to już zmienić, aby stworzyć nowy obraz tamtych wydarzeń poprzez zrozumienie i akceptację?  Może już  warto docenić siebie i swoją wartość, aby zacząć życie   w nowej jakości, w prawdziwym partnerstwie ze Sobą i z innymi.


Na warsztatach   "Wszystkie moje związki" sprawdzisz  jakie masz  przekonania i wzorce myślowe nabyte w dzieciństwie  dotyczące mężczyzn, kobiet, małżeństwa, seksu. Przyjrzysz się prawdziwym relacjom z Twoimi rodzicami, rodzeństwem, przyjaciółmi i dziećmi, a przede wszystkim z samym sobą. Dowiesz się, jakie masz podświadome negatywne przekonania na temat  miłości   i związku, i dasz intencję zmianom. Popatrzysz  na związek małżeński swoich  rodziców i odkryjesz, że byli Twoimi pierwszymi nauczycielami relacji pomiędzy kobietą i mężczyzną, a także   zobaczysz jaki to miało wpływ na całe Twoje dorosłe życie. A w sytuacji jeśli nie miałeś pełnej rodziny  zobaczysz, w jaki sposób realizujesz ten wzorzec.

Przypomnisz sobie pierwsze przygody miłosne. Twoje uniesienia, ale także  porażki i odrzucenia; pierwsze randki lub ich brak. Relacje z nauczycielami, którzy byli autorytetami, kolegami z podwórka i będziesz przypominać sobie słowa, które mocno zapadły w pamięci, a które przekonały Cię, że jesteś "głupi,  niepotrzebny i nie zasługujesz na miłość". Będziesz zdziwiony, że to pamiętasz.
Przyszliśmy na świat żeby doświadczać- z bagażem spraw do załatwienia i w środowisko, które miało nam pomóc. Uwierzyliśmy we wszystkie historie opowiedziane i pokazane przez najbliższych, przyjęliśmy je jako swoje prawdy i  zgodnie z nimi żyliśmy. Ale czas się obudzić! Odkryć to  czego nie byliśmy  świadomi  i zmienić swoje przekonania o sobie i swoim życiu. Wzmocnić  w nas to co piękne.

Wystarczy:

1. Odkryć jaki powielamy wzorzec - ponieważ zmienić można tylko to co sobie uświadamiamy, że gramy.
2. Podjąć decyzję o chęci zmiany.
3. Uświadomić sobie, że powielanie czyjegoś wzorca i realizowanie go w swoim życiu nie przynosi nam korzyści, a zamiana go na bardziej wspierający spowoduje, że wrócimy do wewnętrznej radości i spełnionego życia.

Decoding jest metodą, która:

- pozwala na odkrycie przekonania,
- uświadamia, w jaki sposób wzorzec  realizowany jest w codziennym życiu,
- prowadzi do zmiany negatywnego nawyku myślowego.
Skutkiem tego procesu jest głęboka i pozytywna przemiana życiowa.
Decoding jest metodą, która łączy różne techniki pracy z umysłem i emocjami, m.in. hawajskie mapy relacji i komunikacji, metodę skojarzeń techniką kończenia zdań Nathanela Brandena, arte-terapie, uwalnianie emocji poprzez bycie obserwatorem Davida R. Hawkinsa  oraz inne drogi, służące samopoznaniu i doskonaleniu własnego rozwoju osobistego.
Jest  metodą autorską, która powstała w trakcie osobistych doświadczeń oraz kilkunastoletniej  praktyki coachingowej z ludźmi wychodzącymi z negatywnych wzorców  myślowych.

Jeżeli w tym momencie dzieje się w Twoim życiu coś co powoduje, że jakiekolwiek Twoje związki są niesatysfakcjonujące- przyjdź i uświadom sobie  tego   przyczynę, a potem to przetransformuj.
Jeżeli czujesz, że przez wiele lat kontynuujesz jakiś  wzorzec swojej rodzinny i jesteś już tym zmęczony- przyjdź i uwolnij się od niego.  Zapraszam.
   

Jadwiga Sartys
Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy nad własnym rozwojem. Z pasją pomagam sobie i innym w docieraniu do blokujących wzorców myślowych i przekonań. Moim  darem jest  skuteczne docieranie do zakodowanych w podświadomości dawno zapomnianych historii. Robię to poprzez luźną rozmowę, uważne słuchanie i prowokacyjne zadawanie pytań oraz grę w skojarzenia, dzięki czemu każdy sam odkrywa i zamienia swoje wzorce.
Doświadczyłam  m.in.:
Tańca Hula, Rytuałów Huny na Hawajach, jogi, Tantry Miłości, tanga, chodzenia po żarach, Swetlodge’a, żywienia w/g Pięciu Przemian, rebirthingu, ustawień Helingerowskich, arteterapii, spotkań z szamanami z Peru, ze Starszyzną Babć, lotów na paralotni, malowania obrazów Vedic Art, warsztatów rozwoju osobistego oraz wyjazdu z dziećmi z domu dziecka do Eurodisneyandu i robienia dzieciom zabaw choinkowych, wręczania paczek świątecznych i doświadczania ich wielkiej radości.
Odkryłam  swoją pasję. Stworzyłam własną metodę docierania do negatywnych przekonań i wzorców myślowych którą nazwałam Decoding. Metoda  ta  powstała z połączenia wielu technik  których nauczyłam się  na warsztatach i kursach nauczycielskich  i cieszę się, że mogę się nią dzielić. Więcej na  www.decoding.pl

Wywiady z Jadwigą Sartys w Telewizji Niezależnej: http://www.decoding.pl/Linki/

Opinie po warsztacie Decodingu:
"To pierwsza metoda, która dała tak szybkie i pozytywne skutki w moim życiu. Polecam wszystkim, którzy szukają skutecznych i szybkich rozwiązań w swoim życiu."
Jarek

„Głębokie emocje i odkrycia, towarzyszące rozmowom z Jadwigą są zawsze dla mnie potwierdzeniem, że metoda
jest niezwykle skuteczna, a ulga i spokój, będące efektem sesji są wyraźnie odczuwalne.”

DATA:               
23-25.VI. 2017 
 
ROZPOCZĘCIE:               
23.VI o godz. 18 kolacją (piątek)

ZAKOŃCZENIE:               
25.VI o godz. 14 obiadem (niedziela)

MIEJSCE:                           
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU:       
550 zł

CENA POBYTU:                 
wyżywienie 65 zł  dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)
noclegi- w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc
UWAGA:                         
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/warsztatowe

RABATY:                 
50 zł zniżki dla uczestników, którzy wpłacą zaliczkę w terminie do  31 maja 2017                                                       

KONTAKT:                       
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu ,   
biuro: 0662759576 
Jacek Towalski       0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366, 

ZAPISY:         
1.    konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt;
3.    wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4.    zaliczkę w wysokości 250 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  23-25.VI.2017”.
            Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels-in.com