HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2017-01-16 17:00:13

tuiteraz

OŚWIECICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1001
Punktów :   

Warsztat szamańsko – rozwojowy „ Jak wyjść z toksycznej relacji”,

STOWARZYSZENIE „U ŹRÓDŁA” oraz
OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
www.u-zrodla.pl, www.tuiteraz.eu

zapraszają  20-23 kwietnia 2017 
na intensywny  warsztat szamańsko-rozwojowy

„JAK WYJŚĆ Z TOKSYCZNEJ RELACJI”
               PROWADZI: FRANCOISE RAMBAUD
           

"Czy wiecie, że toksyczne osoby w większości przypadków próbują nas wpędzić w poczucie winy i zdestabilizować na planie fizycznym, psychicznym i emocjonalnym?”

Niektórzy z Was nie zdają sobie jeszcze sprawy z pułapki, w którą wpadli.
Oczywiście, wasz partner lub rodzic sprawia wrażenie, jakby naprawdę się wami interesował. Ale w takim razie, jak wyjaśnicie fakt, że macie poczucie winy, choć nie popełniliście żadnego przestępstwa i zrobiliście nikomu nic złego?
I jak to się dzieje, że czujecie się zdestabilizowani emocjonalnie przez tę drugą osobę?

Możecie dojść do wniosku, że z upływem lat staliście się idealną ofiarą i że wbrew swojej woli wpadliście w pułapkę.
Możecie odkryć różne strategie manipulacji, które stosują toksyczne osoby, po to by was wpędzić w poczucie winy i wytrącić z równowagi.

Podczas warsztatu dkryjecie łatwe i proste narzędzia oraz techniki, które możecie zastosować w celu odnalezienia swojej wolności i autonomii emocjonalnej. Zresztą, na pewno już niektóre z tych technik znacie, jednak nie stosujecie ich, bo nie zdajecie sobie sprawy, że weszliście w rolę „ofiary”.

Powinniście poważnie potraktować waszą sytuację po to, by jak najszybciej się uwolnić.
Istnieją różne rozwiązania, aby wyzwolić się z pułapki
Dziś macie możliwość zrozumienia różnych mechanizmów, które w was powstały i ugruntowały się, czyniąc z was ofiarę, choć nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy. Możecie się skutecznie uwolnić od toksycznej relacji, dopiero wtedy, gdy poweźmiecie taki zamiar. 
Click to enlarge image DSC05001.JPGClick to enlarge image DSC05655.JPGClick to enlarge image DSC05729.JPG



Françoise Rambaud

Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu w Tybecie, gdzie miała okazję pracować z kilkoma tybetańskimi mistrzami. Rozwijała wszystkie swoje zmysły poprzez głębokie doświadczanie życia, by w pełni determinacji przekroczyć swoje najgłębsze iluzje.
W ciągu 15 lat intensywnej pracy z szamanami w Peru otrzymała wiele inicjacji. 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji, prowadząc tam również indywidualną praktykę uzdrawiania. W swoje wiedzy łączy szmanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową. Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot (autorem Transsurfingu Rzeczywistości)  prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistosci”.  Przez 15 lat prowadziła liczne seminaria i magiczne kręgi dla kobiet. Przez kilka ostatnich lat doświadczała również intensywnej pracy z różnymi szamanami z egipskiej pustyni. Obecnie na stałe mieszka we Francji a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.



Warsztaty Francoise Rambaud w Polsce w 2017:

•    23-26.III  „ Sekrety obfitości i pomyślności”, warsztat  szamańsko – rozwojowy, prowadzi: Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
•    20-23.IV  „Jak wyjść z toksycznej relacji”, warsztat  szamańsko – rozwojowy, prowadzi: Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
•    1-4.VI Inicjacyjny warsztat szamańskiej Mocy dla Kobiet „Powrót do Mocy Szamanki”, prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
•    8-11.VI  Warsztat szamańsko –rozwojowy dla mężczyzn „Nowy mężczyzna – zrozumieć esencję kobiecości”, Francoise Rambaud i Norbert Kulesza (Nowe Kawkowo)
•    27-31.VIII  „Szamańskie wakacje w naturze – Moc Drzew i Przyrody”,  Francoise Rambaud  (Nowe Kawkowo)
•    21-24.IX Warsztat szamańsko – rozwojowy „Jak stać się niesamowitym..”,  Francoise Rambaud  (Nowe Kawkowo)
•    26-29.X Warsztat szamańsko – rozwojowy „O związkach - dla par”, Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
•    22-26.XI Zaawansowany  warsztat szamańskiej Mocy dla Kobiet „Moc Szamanki”, prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)

                         

WARSZTAT BĘDZIE TŁUMACZONY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO NA POLSKI!


DATA:                       
20-23.IV. 2017

POCZĄTEK:         
20.IV  czwartek godz. 14    (sugerowany przez Francoise  przyjazd już 19.IV)

KONIEC:                   
23.IV niedziela, godz. 14

MIEJSCE:               
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU:       
1200 zł 

CENA POBYTU:             
wyżywienie 65 zł  dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc;                                   
ośrodek sprzedaje wyłącznie pakiety pobytowo/ warsztatowe

KONTAKT:               
www.tuiteraz.eu , kawkowo@tuiteraz.eu   
biuro:  0662759576 ,
Jacek Towalski       0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366,

MIEJSCE:                     
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego  „Tu i Teraz”,
Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

ZAPISY: 
1.    konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt;
3.    wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4.    zaliczkę w wysokości 280 zł   prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  20-23.IV2017”.
            Trzy tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP


RELACJE PO WARSZTATACH I SESJACH Z FRANCOISE RAMBAUD:

„Francoise przyjechała do naszego ośrodka Tu i Teraz na kilka dni i to było cudowne spotkanie. W ciągu kilku minut potrafiła wyciszyć mój pędzący umysł, aż stanął zadziwiony pięknem świata, a potem wspólnie, przyjrzeć się trudnym wydarzeniom z
mojego życia i problemom, które zamieszkały ostatnio moje ciało i dusze. Podczas sesji Francoise wykorzystała swoją wiedzę terapeutyczną, szamańskie uzdrawianie i olbrzymie
serce. Jeszcze przez kilka godzin po sesji byłam w totalnej Obecności, bez myśli, słów, emocji, pośpiechu. Samo Bycie, czysty spokój i otwarte serce. Coś pięknego!
[Maja Wołosiewicz- Towalska]

„Praca z Francoise jest spotkaniem z cudownie autentycznym człowiekiem. Francoise jest inspirującym nauczycielem gdy mówi o wolności, uwodzącą kobietą gdy mówi o energii seksualnej, pełną mocy  uzdrowicielką gdy odprawia rytuał uzdrowienia i figlarną dziewczynką gdy żartuje i śmieje się do rozpuku. Nigdy w swoim życiu nie spotkałam tak autentycznego człowieka, kobiety potrafiącej tak cudowanie wyrażać siebie i być w pełnej harmonii ze światem. Piękne doświadczenie, inspirujące i transformujące.” Weronika

„Niesamowity warsztat. Cudowna kobieta. Jej spojrzenie pełne miłości obudziło we mnie miłość do siebie. Wyjeżdżam z wyciszonym umysłem. Pełna pozytywnych energii, z nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwa mądrość, ktorej nie da się ogarnąć. „Dotknięcie” jej, jej obecnosci przetransformowało wszystkie uczestniczki. Każda odkryła przynajmniej w cześci swój blask, wyglądała zupelnie inaczej niż na początku”.

„Warsztaty z Francoise to wspaniale przeżycie, ktróre pozwoliło otworzyć moje blokady, zmienić stosunek do siebie samej, pokochać się taką jaka jestem. Lęki, które do tej pory były paraliżujące – przestały już w ten sposób oddziaływać. Dziękuję”.  Jola

„Warsztaty z Francoise to piękne doświadczenie, poznanie siebie, duża zmiana w żyiu. Spokój i świadomość, że to już będzie trwać”.

„Mądra, ciepła, wyrozumiała kobieta. Czuję, ze wszystko co mówi i nam przekazuje jest logiczne, właściwe i sensowne. Tak jakbym znalazla odpowiedzi na moje wewnętrzne pytanie. Rozwiązanie na Życie.” Danuta

„Wspaniale, wysoko emocjonalne warsztaty. Dowiedziałam się i potwierdziłam prawdy o sobie. Poczułam spokój i miłość, nie mamjuż  innych odczuć tu i teraz. To piękne”

„Dzięki pracy z Francoise uwolniłam się od głębokiego poczucia winy, które od dawna było uwięzione w moim ciele. Powoli wychodzę z depresji, w ktroej byłam od kilku miesiecy. Jestem wdzięczna”.

„Warsztat z Francoise był dla mnie podróżą w głąb siebie. Pozwolił mi poczuć uziemienie i moc. Pomógł mi oddzielić się od lęków nienależących do mnie, a także uświadomić, że to ja decyduję co przyjmuję do swojego wnętrza. Po zabiegu Francoise poczułam lekkość, a także zaufanie do siebie, życia i przyszłości. Jestem wdzięczna za pomoc i przeprowadzenie przez proces, ale też za moc inspiracji i pozytywnych mysli. Dziękuję Francoise!” Kasia

"Warsztat z Francoise Rambaud był wyjątkowym doświadczeniem, które każdemu polecam. Warto bowiem spotykać się i porozmawiać z mądrą, ciekawą, a jednocześnie niezwykle autentyczną i uważną osobą. Spotkanie z nią miało do tego w sobie coś niezwykle magicznego. Trudno to określić, ale koniecznie trzeba doświadczyć." Agnieszka

„Francoise to niezwykła kobieta. Bez względu na nasze ograniczenia umysłu potrafi otworzyć każde serce. Przyjechałam na warsztat, bo po wcześniejszym spotkaniu z Francoise pozbyłam się ran z dzieciństwa. Teraz chciałam pozbyć się lęków, nauczyć się odcinania od ograniczających emocji. To co wydarzyło się na warsztacie było zaskakujące, odkrywcze, zmuszające do pokory i otwartości, czasami magiczne. Po warsztacie z ciekawością przyjmuję każdy kolejny dzień. Strach i lęk nie są mi straszne, choć pewnie nie odeszły na zawsze”. Edyta

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz mieszkania knurów biurka drewniane