HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2018-09-26 17:09:39

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 560
Punktów :   

M-Joy warsztaty integratywne odkryj moc kierowania przepływem Warszawa

M-Joy warsztaty integratywne odkryj moc kierowania przepływem pola (Warszawa)

Już jesteśmy tym, czym chcemy się stać” - Melissa Joy

Czy czujesz się, jakbyś utknął w miejscu?

Ludzkość jest w sytuacji, w której jeszcze nigdy wcześniej nie była, na nowym i nieznajomym terytorium. Być może jesteś na takim etapie życia, że zachowania i przekonania, do których jesteś przyzwyczajony już nie działają. Być może czujesz się zagubiony i nie wiesz, co robić dalej.

Jeśli tak – nie jesteś sam. Melissa Joy słyszała to od niezliczonej liczby swoich uczniów uczestniczących w warsztatach transformacji życia na całym świecie.
Zmiana trybu życia może pomóc, ale to co oferuje Melissa Joy, to przełomowy system transformacji, który pomoże ci zmienić sposób w jaki tworzysz swoja rzeczywistość i odnosisz się do wszystkiego.
Każdy z nas ma dostęp do energetycznych pól lub sieci, które są tak samo ważne dla naszego zdrowia i samopoczucia jak fizyczne ciało. Wiele doświadczeń życiowych jest wynikiem rezonansu z polami (sieciami energetycznymi). Rezonans z polami strachu, braku, wstydu, poczucia winy, separacji i choroby, będzie odzwierciedlony w naszym życiu. Tak samo odzwierciedla się rezonans z polami miłości, obfitości, jedności, przepływu, połączenia i rozwoju.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie, to nie wystarczy, że zmienisz wibracje, lub nawet własne myśli. Musisz zmienić wzorce (sieci energetyczne), które łączą cię z wszystkim.

Nowy paradygmat transformacji i uzdrawiania
W czasie Integratywnych Warsztatów M-Joy, Melissa Joy, nauczycielka transformacji, pokaże uczestnikom kompletny system leczenia i transformacji – w czasie zaledwie jednego weekendu. Uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać 24 Pola M-Joy. Jest to wyjątkowy system oparty na fizyce, który umożliwia każdemu zmianę wzorców we własnym życiu, oraz życiu innych osób.
Wykorzystujące te wyjątkowe sieci świadomości (Pola), uczestnicy mogą manifestować i doświadczać miłości do samego siebie, przepływu, radości, obfitości i spełnienia w wielu aspektach codziennych doświadczeń. Przez świadomość skupioną na sercu oraz połączenie z wyspecjalizowanymi polami możemy zmienić lub rozpuścić wzorce, które rządziły naszym życiem przez wiele lat.
Światowa innowatorka w dziedzinie integracji nauki i duchowości.

Melissa Joy Jonsson, lub M-Joy, słynie ze swojej umiejętności skłaniania ludzi na całym świecie, aby wykorzystali swoją Prawdziwą Autentyczną Moc poprzez zabawę w polu serca. W 2014 roku rozpoczęła prowadzenie warsztatów M-Joy, które stały się jednoczącym ruchem świadomości, poświęconym rozpowszechnianiu świadomości skupionej na sercu i osobistej mocy dla każdego. Jej nauki są kulminacją głębokich badań na temat połączenia zasad naukowych z duchowymi ideami i wykorzystaniu ich w życiu codziennym.
Warsztaty to weekend praktycznego treningu i technik opartych na zabawie, które poprawiają zdrowie i wzmacniają witalność.


Pod kierunkiem Melissy Joy uczestnicy nauczą się jak dostrzegać sposoby w jakie siła życiowa porusza się w ich ciałach i wpływa na stan fizyczny i emocjonalny.
Następnie, krok po kroku poznają rozmaite techniki i sposoby praktycznej zabawy, dzięki którym:
•    Wcielą w życie świadomość skupioną na sercu, która umożliwia bezpośredni dostęp do kosmicznego potencjału świadomości i zmianę wzorców energetycznych.
•    Będą wchodzić w interakcje z wzorcami jako „znacznikami”, wykorzystując wielowymiarowe Pola M-Joy do wywołania natychmiastowych fizycznych, mentalnych, emocjonalnych i związkowych zmian w samym sobie, w swoich paradygmatach oraz w innych osobach.
•    Zastosują Syntezę Serca i Umysłu, jako metodę projekcji Prawdziwych Autentycznych Pragnień (PAP) i materializację ich w formie rzeczy lub doświadczeń.
•    Doświadczą Prawdziwej Autentycznej Jaźni (PAJ), która jest doskonale-niedoskonała, w taki sposób, że miłość do samego siebie i akceptacja dla samego siebie stanie się codziennym doświadczeniem.
•    Dokonają (energetycznego) rozróżnienia między empatią a współczuciem, aby utrzymać swój stan bez względu na okoliczności.
•    Odkryją różnicę między myślami, emocjami i uczuciami, określając jednocześnie, czy te wzorce są sieciami tworzonymi przez własną Jaźń, czy też projekcjami innych osób lub/i zbiorowymi polami społeczeństwa.
•    Uwolnią się od uzależnień i rozpraszających bodźców aby doświadczyć wolności i spełnienia.

System Pól M-Joy może wywołać natychmiastowe zmiany fizyczne/mentalne/emocjonalne i jednocześnie umożliwić dokonanie trwałej transformacji.

Co otrzymasz na warsztatach

Dwa pełne dni praktycznych nauk w niewielkiej grupie, umożliwiającej indywidualny kontakt. Melissa Joy oferuje skuteczne połączenie teorii i praktyki przez zabawę, dzięki czemu uczestnicy opanują potężne narzędzia przemiany siebie, swojej rodziny, pracy i paradygmatów zbiorowych.
Do uczestnictwa w warsztatach M-Joy nie potrzeba szczególnych umiejętności ani wcześniejszego przygotowania – potrzebna jest tylko ciekawość i chęć ZABAWY.
W czasie Warsztatów M-Joy zobaczysz jedną z najbardziej innowacyjnych i przełomowych nauczycielek osobistej transformacji we współczesnym świecie. Melissa Joy zmieni twoje postrzeganie świata, otworzy twój umysł na nowe możliwości i da ci narzędzia do przemiany własnego życia.
Warsztaty są prowadzone w dwu lub trzydniowym formacie, oba formaty dają zaliczenie w Programie Certyfikacji Autoryzowanego Facylitatora M-Joy™.


W Polsce została wydana przez studio Astropsychologii książka Melissy Joy Jonsson

OPIS KSIĄŻKI:

Praktyczny podręcznik Nadzwyczajnego Życia!
Wejdź w pole serca i zacznij zmieniać swoje życie!

Każdy z nas może dokonywać dowolnych zmian w swoim zdrowiu, życiu i całym otoczeniu. A wszystko za sprawą metody, którą praktykują już setki tysięcy ludzi na całym świecie. Ta książka zaprasza czytelników w podróż w głąb ich natury, by odkryli moc dokonywania transformacji rzeczywistości, jaką w sobie od zawsze noszą. Dzięki niej każdy człowiek może zbadać kosmiczną świadomość i wykorzystać swoje nieskończone możliwości, dostępne dzięki polu serca.

Autorka, wplatając dowcipne nawiązania do nauki, duchowości i praktyczne zabawy, wyjaśnia, jak zorganizowana jest kosmiczna świadomość. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w pracy z dwupunktem podaje bezcenne informacje, jak można poradzić sobie z różnymi życiowymi sytuacjami i wyzwaniami oraz doświadczyć pełnej radości i osobistego spełnienia. Kluczem do tego jest pole serca, które jest portalem do wewnętrznej mocy oraz osobistej i globalnej przemiany. Poprowadzi Cię on do nowej rzeczywistości opartej na jedności, miłości i nieograniczonym potencjale.
Już teraz możesz skorzystać z wiedzy dotychczas dostępnej wyłącznie dla uczestników elitarnych warsztatów Matrycy Energetycznej. Nauczysz się szybko wchodzić w pole serca, koncentrować się na nowych aspektach codzienności i obserwować przełomowe zmiany w swoim życiu. Przechodząc przez kolejne rozdziały publikacji uświadomisz sobie, że fizyka kwantowa jest nie tylko zrozumiała, ale i niezwykle praktyczna. To dzięki niej dane Ci będzie zrealizować wszystkie swoje marzenia.
________________________________________
SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN:    17 - 18.11.2018

17.11 (sobota), od 10:00 do 18:00

18.11 (niedziela), od 9:00 do 16:30

MIEJSCE:    Warszawa

CENA WARSZTATU   
•    1800 zł

PROMOCJA   
•    Rabat dla uczestników warsztatu w maju za przyprowadzenie nowego uczestnika 200 zł

KONTAKT:
    •    Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
•    Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
•    Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:   
1.    Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3.    Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4.    Zaliczkę za pobyt w wysokości 300 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka M. Joy 17-18.XI. 2018”.
5.    Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!  W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
6.    Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:    BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
________________________________________
PROWADZĄCY

Melissa Joy Jonsson

Autorka,  Mówczyni, Inspirująca Liderka
Założycielka i instruktorka seminariów "M-Joy"

Melissa Joy Jonsson (M-Joy) znana jest przede wszystkim ze swojej zdolności angażowania ludzi z całego świata do korzystania z Prawdziwej Autentycznej Mocy poprzez pracę w polu serca. Wnosi wyjątkową perspektywę, w której jesteśmy w stanie doświadczyć życia w radości i pełni miłości.

Od 2008 roku Melissa wykłada popularne seminaria Matrix Energetics na całym świecie. W 2014 r. Rozpoczęła prowadzenie seminariów "M-Joy”.  Nauki Melissy są kulminacją jej ekspansywnej pracy, łączącej naukowe zasady i duchowe koncepcje z praktycznymi, codziennymi doświadczeniami. Melissa wnosi nowy język, który umożliwia doznanie miłości własnej jako integralności.
Melissa jest autorką niedawno wydanych książek: The Integrity Effect i bestsellera Little Book of Big Potentials: 24 Fields of Flow, Fulfillment, Abundance, and Joy in Everyday Life (lipiec 2015) oraz M-Joy Practically Speaking; Matrix Energetics and Living Your Infinite Potential (marzec 2014). Jest również autorką Practical Play the Heart-Centered Way: A Complementary Play Guide to Little Book of Big Potentials (styczeń 2016) oraz współautorką Into the Matrix: Guides, Grace, and The Field of the Heart (2013) and The Physics of Miracles: Tapping in to the Field of Consciousness Potential z Dr Richardem Bartlettem (2010).
Przed stworzeniem kariery, którą uwielbia, Melissa spędził ponad dziesięć lat jako dyrektor wykonawczy w branży farmaceutycznej, koncentrując się na wprowadzaniu leków na rynek. Melissa ma tytuł licencjata z psychologii na Uniwersytecie Kalifornijskim w Santa Barbara. Ukończyła studia podyplomowe w Graziado School of Business and Management na Pepperdine University.
Jest uznawana jako szanowana autorka i jako gość w globalnych audycjach radiowych, webinarach i telekonferencjach. Melissa jest dobrze znana ze swojej niezwykłej komunikacji i bycia dostępną na platformach społecznościowych uznanych w kraju i na świecie.

Melissa Joy jest pasjonatem inspirowania każdej osoby do realizacji swojego Prawdziwego Autentycznego JA (True Authentic Self  - TAS) z praktyczną, kreatywną i potężną mądrością, którą można urzeczywistniać każdego dnia. Lubi biegać w pobliżu oceanu w San Diego, czytać, spotykać się z przyjaciółmi i dzielić się z ludźmi radosną podróżą życia ku ich nieskończonemu potencjału. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.MJoyHeartField.com

Ostatnio edytowany przez tuiteraz (2018-09-26 17:14:13)

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tłumaczenie kart charakterystyki ray ban shades fake Rewa pensjonaty hotel Wałcz Triumph Palace