HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2018-05-22 15:41:50

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 579
Punktów :   

Przepływ - Canciones Medicina. Pięśni które leczą.

Przepływ - Canciones Medicina. Pięśni które leczą. Warsztat uzdrawiajacych pieśni szmańskich z Ameryki Południowej (Nowe Kawkowo)
Motto: Podążaj za szczęściem. Znajdź swoje skarby.

Zapraszam Cię na wyjątkowy czas w wyjątkowej przestrzeni – czasoprzestrzeni serca.

Razem będziemy uczyć się uzdrawiających pieśni szamańskich, pieśni wywodzących się z Ameryki Południowej i Centralnej. Z każdym wersem, z każdą nutą, będziemy nasycać się miłością, czułością, spokojem, przebaczeniem, spełnieniem oraz duchowym bogactwem.

Poznamy  mądrość hinduskich joginek, Majańskich szamanek, buddyjskich mniszek i bezpośredni kontakt z przekazami Matki Ziemi. Jeżeli będziesz chciała, nawiążesz z nimi kontakt i będziesz mogła czerpać z tego Źródła do woli.

Podczas warsztatów będziemy miały czas na pracę grupową i indywidualną. Ćwiczeniami z sound healing, pieśni szamańskich,  jogi, tantry, Advaity,  śpiewem (intuicyjnym, shamanic, Human Voice), masażem, kojącymi dźwiękami mis, oczyszczającymi umysł kadzidłami oraz mandalami -  będziemy uwalniać napięcia z ciała i duszy,  aby w ich miejsce napełnić się miłością, spokojem i spełnieniem
Pieśni szamańskie ułożone są w taki sposób, aby podczas nauki i praktyki, ich uzdrawiającymi dźwiękami wzbogacić wszystkie ważne obszary naszego życia.Przebaczenie, akceptacja, poczucie ulgi oraz spełnienie to tylko początek naszej podróży. To właśnie pieśni pomogą nam pokochać siebie w pełni, wzmocnić poczucie własnej wartości i wewnętrznej energii. Dzięki ich uzdrawiającej mocy otworzymy się na nowe możliwości i  wyklarujemy naszą misję życiową.

To nie jest warsztat terapeutyczny, ani wokalny. To warsztat “medicina”, całkowicie i kompleksowo zakorzeniony w samej Kreacji i otwierający na Jej przepływ.
Kluczem do transformacji jest zaakceptowanie wszystkiego, takim jakie jest. Spojrzenie na siebie, na wszystko i na wszystkich wokół z miłością. W taki oto magiczny sposób rozpoczyna się najbardziej fascynującą podróż i przygoda Twojego życia.

Może szokują Cię te słowa, ale czy chciałabyś doświadczyć radości, spokoju, spełnienia i szczęścia, niezależnie od okoliczności? Tak, wiem, nie jest łatwo porzucić chęć walki,oceny czy krytyki. Jeśli jednak naprawdę masz już dość i jesteś gotowa, pomogę Ci i przeprowadzę Cię na druga stronę rzeczywistości, gdzie odczujesz spokój i ulgę.

Warsztat rozpoczyna się porannym rozruchem całego ciała, ćwiczeniami opartymi na jodze kobiecej, aby rozbudzić i ‘przepchać’ wszystkie kanały kundalini i rezonatory naszego ciała.
Każdego dnia będziemy uczyć się nowej pieśni przewodniej. Większość pieśni jest po hiszpańsku,  ale i polskie wersje będą nam towarzyszyć w tej podróży. Każda pieśń ma na celu nauczyć nas czegoś nowego o nas samych, otworzyć na nowe doznania i wzmocnić naszą wewnętrzną energię.

Będziemy ilustrować codziennie nasze procesy mandalami i tańcem spontanicznym wśród oczyszczających i uzdrawiających aromatów ziół i olejków eterycznych.
Ponieważ pieśni będą w nas intensywnie pracować, abyśmy bezpiecznie i komfortowo przebyły nasza podróż, będzie również przestrzeń na indywidualną sesje/rozmowę z Shankari a także na czas własny i kontakt z przyrodą.

Jeśli masz instrument muzyczny (bębenek, przeszkadzajki, dzwonki etc.), kolorowe stroje, ulubioną muzykę, kredki -  koniecznie weź wszystko ze sobą.
Nauczymy się szanować nasze ciało i będziemy celebrować miłość do nas samych i wszystkiego, co żywe.
Powrócimy do ważnych dla naszego szczęścia i powodzenia rytuałów.
Zanurzymy się głęboko w Źródle naszego błogostanu, wśród błogosławieństw naszych Przodków.

Metody pracy:
•    sound healing
•    zintegrowane techniki głosowe (biały śpiew, voice bandhas, Human Voice, shamanic singing, intuitive singing etc.)
•    Gestalt
•    Ustawienia Berta Hellingera
•    Advaita
•    oczyszczanie kopalem i szałwią
•    aromaterapia (doTerra)
•    szamański trans z bębnem
•    hatha vinyasa joga z akcentem na bandhas i pranayamas
•    elementy tantry
•    arteterapia i mandale
•    elementy treningu Grotowskiego

RAMOWY PLAN DNIA:
•    09:00 śniadanie
•    10:00 – 13:30 zajęcia poranne
•    14:00 obiad
•    14:30 czas wolny
•    16:30 – 18:30 zajęcia popołudniowe
•    19:00 kolacja
•    20:00 sesje indywidualne lub/i Sound Healing

MASAŻE SOUND HEALING oraz COACHING HOLISTYCZNY:
podczas całego wyjazdu, istnieje możliwość indywidualnych, niezwykle transformujących sesji energetycznych, dźwiękowych (sound healing) i body work z Shankari.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN:    11 - 18.08.2018

ROZPOCZĘCIE    11.08 (sobota), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE    18.08 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:    Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU   
•    850 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU   
•    Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
•    Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
•    Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
    •    Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
•    Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
•    Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:   
1.    Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3.    Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4.    Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5.    Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 11-18.VIII.2018”.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:    BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
________________________________________
PROWADZĄCY

Shankari

Coach, wokalistka, medicine woman. Terapeutka dźwiękiem metodą Petera Hessa oraz certyfikowana instruktorka jogi Yoga Alliance (RYT 200).  Magister filozofii, absolwentka teatru “Gardzienic”. Specjalistka w dziedzinie medycyny kobiecej („mujer medicina”).  Założycielka The Sound Healing Institute.  Terapeutka według metody the Peak States Institute USA. Przemierzyła USA oraz Indie. Od kilku lat studiuje u rdzennych Majów w dżungli na Jukatanie.
Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, treningów i kursów na całym świecie (Europa, Ameryka Północna i Środkowa od 2001 roku). Wprowadza powiew świeżości, redefiniując paradygmat uzdrawiania poprzez dźwięk, dotyk i ruch. Kontakt z nią jest głęboko transformujący na wielu poziomach życia. Jej pozytywna energia oraz wysokie wibracje pomogą Ci spojrzeć na ważne dla Ciebie sprawy z nowej perspektywy. Spotkanie z nią otworzy nowe możliwości i zainicjuje wiele niesamowitych zmian!

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kukiel.net.pl przewóz osób Niemcy wczasy dla singli nad morzem zaproszenia-na-komunie-ze-zdjeciem.eu