HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2018-04-06 14:52:01

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 560
Punktów :   

Wolność i Miłość. Tantra wewnętrznej esencji serca. Intensywny retreat

Wolność i Miłość. Tantra wewnętrznej esencji serca. Intensywny retreat (Nowe Kawkowo)

Czym jest tantra?
Tantra jest wewnętrzną alchemią dostrajania się do wyższych możliwości, przekształcania się  z gąsienicy w motyla, z błota w lotos, ze zwierzęcia w boską istotę.
Poprzez miłość i świadomość, tantra akceptuje i przekształca surową dziką energię w niezmierzone możliwości wyrażania seksualności, budowania relacji, uzdrawiania, kreatywności, jasności i wolności. Tantra jest czułym spotkaniem i stopieniem się dwóch polaryzacji: męskiej i kobiecej, ziemskiej i niebiańskiej, wewnętrznej i zewnętrznej, mikrokosmosu i makrokosmosu, miłości i wolności.
Czego możemy się nauczyć i doświadczyć podczas tego warsztatu?

W tej  podróży medytacyjnej:
•    Będziemy praktykować świadomy oddech, uzdrawianie i medytacje tantryczne, aby wprawić energię w ruch, poszerzyć ją i przetransformować.
•    Z miłością i świadomością spotkamy się z męskim i kobiecym pierwiastkiem w nas.
•    Z uważnością i otwartym sercem doświadczymy wewnętrznej i zewnętrznej jedności oraz połączymy ją z kreatywną ekspresją siebie.
•    Nauczymy się aktywować głębszą warstwę energii i świadomie odżywiać wszystkie aspekty życia w oparciu o 7 czakr: przetrwanie i bezpieczeństwo, przepływ i radość, moc i relacje, zaufanie i miłość, prawda i ekspresja, wgląd i jasność, jedność i wolność.
•    Będziemy akceptować, uzdrawiać i odpuszczać trzymanie się sytuacji z przeszłość, aby w pełni móc otworzyć się na chwilę obecną.
•    Doświadczymy intymności z samym sobą i z życiem
•    Otworzymy się na tajemnicę życia ... w wymiarze mikro- i makrokosmicznym, dzięki alchemicznym narzędziom: Tantrze Vigyan Bhairav, Jodze i Wewnętrznej Mądrości.
•    Poznamy praktyczne narzędzia do integrowania swoich przeżyć w codziennym, osobistym życiu, w relacjach i w pracy.
•    Wzbogacimy codzienne życie o serdeczną i wrażliwą ścieżkę tantry środka, integrującą wszystkie kolory tęczy / aspekty życia

Kto może dołączyć do tego odosobnienia?
•    Single i pary
•    Początkujący i doświadczeni
•    Wszyscy, którzy chcą żyć w pokoju, zdrowiu, miłości, wolności i szczęściu.

Czy członkowie mojej rodziny mogę przyjść na warsztat ?
Oczywiście. Jednak ważne jest, aby skupić się na swojej wewnętrznej podróży i dać przestrzeń swojemu krewnemu, aby odkrył własną podróż bez Twojej ingerencji.

Czy mogę przyjść tylko jako obserwator?
Nie. Wchodzisz w pełnie doświadczenia z całą swoją totalnością, obecnością i otwarciem.

Jaki jest harmonogram?
Typowy dzień na warsztacie rozpoczyna się od porannej praktyki jogi lub medytacji, a  wieczorem jest przestrzeń sensytywna. Będzie czas na kontakt z naturą, relaks, spotkania towarzyskie.

Czy jest to bezpieczna przestrzeń?
Tak, tworzymy bezpieczną, godną zaufania, poufną, wspierającą i medytacyjną przestrzeń do uzdrawiania i poszerzania granic każdego z nas. Będziemy proponować alternatywne praktyki o różnym poziomie intymności. Chodzi głównie o to, by być w bliskości z samym sobą i z życiem.

Czy są to praktyka religijne oparte na wierze?
Nie, nie są. Jest to naukowy proces oparty na naturalnym funkcjonowaniu naszego systemu fizycznego i energetycznego. Proces samo-odkrywania i empirycznego doświadczania. Nic, w co trzeba ślepo /religijnie wierzyć.

Co powinienem przynieść ze sobą?
Oprócz wygodnych luźnych ubrań i białej odzieży (do konkretnych medytacji), przywieź ze sobą także swoją kreatywność, aby móc wyrazić się w muzyce, tańcu, śpiewie, pisaniu, rękodziele, malarstwie...

Gdzie mogę doświadczyć smaku tego warsztatu przed podjęciem zobowiązania na 7 dni?
Na Festiwalu Tantry w Polsce w 2018r odbędą się sesje demo. Zobacz też zdjęcia z poprzednich intensywnych warsztatów tantry z Anandą:
•    https://www.facebook.com/pg/AnandaBeing … 4653962563
•    https://www.facebook.com/AnandaBeings/p … 6546245705
•    https://www.facebook.com/pg/AnandaBeing … 3968695630
•    https://www.facebook.com/media/set/?set … 93eec4e5f0

W TEJ PODRÓŻY WEZMĄ UDZIAŁ TAKŻE:
Julia

W Indiach spotkała ją głęboka osobista przemiana na wielu poziomach. Jej miłość do jogi, uzdrawiania dźwiękiem, świadomy dotyk oraz taniec błogości pozwalają połączyć alchemię własnej praktyki z inspiracją mistrzów, których spotkała na swojej drodze. Jej sesje są dynamiczne, przepływowe, głęboko odprężające i relaksujące.Widzi oddech nie tylko jako klucz do zdrowego ciała i czystego umysłu, ale również do ścieżki serca i możliwość odblokowania drzwi do nieskończonej przestrzeni spokoju i błogości oraz światła świadomości.
Issa

Mieszka na Bali od 3 lat, od 5 lat regularnie prowadzi warsztaty w Indiach, w wieku 15 lat zaczęła praktykować medytację,  a od 10 lat rozwija pracę warsztatową z zakresu szeroko pojętej Sztuki Życia. Jej głęboka energetyczna obecność dopełni całość procesu na subtelnych poziomach. Wsparciem będą esencje wibracji z zestawu tantrycznej iluminacji do pracy na poziomie energii, powstałe z naturalnych komponentów: ziół, kwiatów, kryształów, minerałów oraz kolorów.
Dla chętnych poprowadzi sesje indywidualne do pełnej integracji, dzieląc się swoim doświadczeniem twórczego manifestowania potencjałów w Sztuce Życia. Będzie czuwała nad przebiegiem wydarzenia, oraz asystowała w tłumaczeniu procesu na język polski. Ananda przybędzie do Polski na zaproszenie prowadzonej przez nią Akademii, po tym jak uczestniczyła w jego projekcie w Indiach, inicjując medytację wglądu w rozwój ciała świetlistego. W czasie retreatu poprowadzi Ceremonie Transcendentalnego Oddechu - w celu przebudzenia wizji, połączenia z wewnętrznym uzdrowicielem, uwolnienia starych dysfunkcyjnych wzorców
SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN:    9 - 15.07.2018
ROZPOCZĘCIE    9.07 (poniedziałek), o godz. 18 (kolacja)
ZAKOŃCZENIE    15.07 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)
MIEJSCE:    Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU   
•    1600 zł + koszty pobytu i wyżywienia
1250 zł przy wpłacie zaliczki za warsztat do 15 maja!    •    1250 zł + koszty pobytu i wyżywienia przy wpłacie zaliczki za warsztat do 15 maja!

CENA POBYTU   
•    Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
•    Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
•    Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)


KONTAKT:
•    Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
•    Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
•    Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu


ZAPISY:   
1.    Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3.    Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4.    Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5.    Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 9-15.VII.2018”.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:    BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

Bezzwrotną zaliczkę za warsztat w wysokości 600 zł z opisem „imie i nazwisko, Ananda” prosimy wpłacać na konto:

AKADEMIA ŚWIATŁA DUSZY, JASNA 37/7, SZCZECIN
Nr rachunku: 43 1910 1048 2690 8106 5453 0001
Deutsche Bank Polska S.A.

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): DEUTPLPX
IBAN: PL43 1910 1048 2690 8106 5453 0001
________________________________________
PROWADZĄCY

Ananda Kumar
Ananda jest nauczycielem medytacji i uzdrowicielem pracującym z wewnętrzną esencją poprzez ciało, umysł, emocje i energię za pomocą transformujących narzędzi Jogi i Tantry!
Niektóre mistyczne doświadczenia i dalekie wędrówki doprowadziły Anandę do wewnętrznych i zewnętrznych podróży, podczas których  w ciągu ostatnich 21 lat badał różne formy jogi, tantry, uzdrowień i przestrzeni energetycznych.  Wzrastał na ścieżce tantry pod serdecznym okiem Osho, wdzięczny za doświadczenia i nauki wspaniałych nauczycieli, takich jak Ma Sarita i Swami Hariprem. Został inicjowany przez Baul Guruji Sadhandas’a.
Intuicyjny uzdrowiciel, profesjonalnie przeszkolony przez wspaniałych nauczycieli w świadomych społecznościach Osho i Auroville w różnych formach uzdrawiania poprzez ciało, umysł, emocje i energię: Watsu, Aqua wellness, Refleksologia stóp, Reiki, Uzdrawianie Praniczne (Pranic Healing), Hipnoterapia (Hypnotherapy), Alechmia Dotyku – Rebalancing.
Ponad 7 lat temu Ananda pozostawił zawód architekta, aby dzielić się tantrą, prowadzić warsztaty i szkolenia, poświęcając się szczeremu nauczaniu w Indiach, Wietnamie i Europie. Przypomina ludziom, aby żyli z esencją miłości i wolności wewnątrz i na zewnątrz.
Informacje na temat poprzednich kursów, szkoleń i innych wydarzeń:
•    https://www.facebook.com/AnandaBeings/
•    https://www.facebook.com/groups/tantralife

Ostatnio edytowany przez tuiteraz (2018-04-06 14:52:24)

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zbiorniki na wodę deszczową naprawa komputerów bydgoszcz finansowesprawy.pl