HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2018-02-28 15:56:22

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 560
Punktów :   

Happy detox. Detox ciała, umysłu i ducha (Nowe Kawkowo)

Happy detox. Detox ciała, umysłu i ducha (Nowe Kawkowo)

prowadzą: Martyna Korzelik. Anna Krzemień, Natalia Stec, Kacper Rendaszka, Julia Kosa, Rita Rakowska

HAPPY DETOX to reset całego Twojego “systemu”! To detox ciała, umysłu i ducha. Po to, aby poczuć totalne szczęście płynące z Ciebie… niezależne od pogody, miejsca w którym jesteś i ludzi dookoła.

To inspiracja, dobra energia i regeneracja, która nie skończy się razem z powrotem do domu. Doświadczysz czystego źródła szczęścia na własnej skórze i trwale zmienisz nawyki, które blokują jego odczuwanie na co dzień.
Dasz sobie przestrzeń na uwagę, troskę, zadbanie o siebie!  Będąc w stanie relaksacji dotrzesz do do swojego centrum. Poczujesz siebie w pełni. Czego Ci potrzeba, co Ci nie służy, a co wspiera. Pobudzisz nowe marzenia, inspiracje i wizje. W tym spokoju i ciszy w głowie zobaczysz co Ci gra w duszy i dokąd Cię prowadzi Twoja intuicja. Poczujesz to w ciele, od razu pojawi się w umyśle. Czując więcej, nie dopuścisz do złych decyzji, chorób czy toksycznych ludzi wokół Ciebie.

CIAŁO
Będziesz jeść zdrowe jedzenie i oczyścisz ciało. Poprzez taniec spontaniczny zrzucisz z ciała wszystkie nagromadzone złe emocje.
UMYSŁ
Oczyścisz głowę od natłoku myśli i rozterek. Poczujesz reset umysłu. W tym spokoju i ciszy w głowie ujrzysz przejrzystość i nową inspirację. Zobaczysz co Ci w duszy gra i dokąd prowadzi Cię Twoja intuicja.
DUCH
Będziesz miał przestrzeń i komfort wyrzucenia z siebie zalegających emocji, które ciągną się za Tobą. Poczujesz, że wracasz z duszą lżejszą o 10 kg.

Jeśli masz ochotę się rozwijać, przekraczać swoją strefę komfortu, ten wyjazd jest dla Ciebie. To wydarzenie  dla czujących potrzebę oczyszczenia z tego co zalega zarówno w ich ciele, umyśle jak i duszy. Dla tych, którzy pragną być wolni i szczęśliwi!

ELEMENTY WARSZTATÓW:
•    Obudź w sobie dziecko - Dorastając i przyjmując na siebie kolejne wzorce i role społeczne oddaliliśmy się od naszego źródła - wewnętrznego dziecka, które ma w sobie autentyczną radość. Żeby wrócić do tego stanu czystej radości będziemy malować ciała i ... ciałem.
•    Wyraź siebie - Pełna ekspresja emocji i tego co masz w sobie...czyli taniec spontaniczny. Każdy ruch jest dozwolony… ale musisz dać z siebie 100% autentyczności i flow. Wyrazisz co Ci w duszy gra i uwolnisz blokady ciała, które manifestują się w Twoim życiu.
•    Opanuj stres - Warsztaty oddechowe, na których przyswoisz technikę pomocną w sytuacjach stresowych i nie tylko. Regularne stosowanie technik oddechowych zmienia życie na bardziej świadome i szczęśliwe :
Dotknij natury - Żyjąc w dużym mieście oddaliliśmy się od natury. A przecież człowiek szczęśliwy to taki będący w bezpośrednim kontakcie z fauną i florą. Dlatego wyruszymy w las i dotkniemy natury…bliżej.

DLACZEGO?
•    uspokoisz umysł od natłoku myśl
•    będziesz jadł zdrowo i poznasz proste potrawy
•    przeżyjesz długą sesję tańca improwizowanego
•    obudzisz w sobie wewnętrzne dziecko i kreatywność
•    zrzucisz stres z ciała
•    zregenerujesz ciało i umysł
•    poznasz techniki oddechowe oraz medytacje
•    odpoczniesz od telefonu i cywilizacji
•    będziesz blisko natury
•    naładujesz akumulatory

W PROGRAMIE:
•    wyprawy do lasu
•    gry terenowe
•    koncert muzyki relaksacyjnej
•    warsztaty oddechowe
•    warsztaty medytacji i relaksacji
•    codzienna yoga
•    wyjątkowa impreza z tańcem intuicyjnym
SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN:    30.05 - 3.06.2018
ROZPOCZĘCIE    30.05 (środa), o godz. 18 (kolacja)
ZAKOŃCZENIE    3.06 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)
MIEJSCE:    Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo
CENA WARSZTATU    •    490 zł + koszty pobytu i warsztatu
PROMOCJA    •    cena warsztatu wynosi 390 zł przy płatności zaliczki do 31.03
CENA POBYTU    •    Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
•    Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
•    Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)
KONTAKT:    •    Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
•    Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
•    Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:    1.    Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3.    Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4.    Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5.    Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 30.V-3.VI.2018”.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:    BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
________________________________________
PROWADZĄCY
Martyna Korzelik - trenerka medytacji i technik oddechowych, organizatorka wyjazdów weekendowych oraz rejsów. Przez wiele lat jako producentka TV stworzyła programy m.in. dla Fox, TLC, Canal+Discovery. Doświadczyła tam dużej dawki stresu i poszukiwała metod na jego redukcję. Od czasu gdy stosowała te techniki, zauważyła istotny wzrost kreatywności, koncentracji, spokoju i szczęścia. Życie z praktykami medytacyjnymi i oddechowymi stało się pełne, harmonijne i pełne ... życia Teraz z ogromną przyjemnością i miłością dzielę się zdobytą wiedzą.

Natalia Stec - instruktorka rekreacji ruchowej, animatorka czasu wolnego, instruktorka terapii uzależnień i współzależniania. W swojej pracy wykorzystuje metody pracy z ciałem oraz terapii ruchem i tańcem. Pasjonatka wszelkich form praktyki: 5 Rytmów, kontakt improwizacja, Gaga, Laban Bartenieff Movement (LBMS), Body Mind Centering (BMC). Obecnie korzystając ze zdobytego doświadczenia organizuje kobiece kręgi, wyjazdy rekreacyjno-taneczne oraz warsztaty rozwojowe.

Anna Krzemień – trenerka yogi. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego, a z branżą fitness związana jest od ponad 20 lat pracując w Polsce, UK, Irlandii i Nowej Zelandii. Jedna z pionierów fitness w Polsce, szkoleniowiec, prezenter na polskich i międzynarodowych konwencjach fitness. Specjalista od wielu form yogi.

Kacper Rendaszka i Julia Kosa – trenerzy acro yogi. Zgromadzili doświadczenie i wiedzę przekazywaną zarówno przez najlepszych nauczycieli z Polski jak i z zagranicy. Brali udział w wielu warsztatach organizowanych m.in. przez Almuth Kramer, Jeppe Skovgaard, Elad Sadeh. Sami również mieli przyjemność organizować warsztaty oraz luźne spotkania acrojogowego w formie tzw. acrojamów.
Obecnie prowadzimy regularne zajęcia w Szkole Jogi Drzewo Życia we Wrocławiu.

Rita Rakowska – zajmuje się naukową i praktyczną stroną żywności. Bada współczesne trendy w żywieniu człowieka, jakość produktów żywnościowych i wpływ procesów przetwarzania na wartość odżywczą żywności.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
program do podsłuchu telefonu materace hilding podatek od nieruchomości wodomierze wrocław