HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2018-02-22 18:26:22

tuiteraz

OŚWIECICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1001
Punktów :   

Zlot uczestniczek warsztatów Izabeli Cisek-Malec „Boskie Ciało”

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE        www.tuiteraz.eu

zaprasza  30 maja – 3 czerwca 2018 na

Zlot uczestniczek warsztatów
Izabeli Cisek-Malec
„Boskie Ciało”

       

Pragnąc świętować i celebrować 10-cio lecie mojej pracy z kobietami oraz dla kobiet, serdecznie zapraszam Ciebie, Uczestniczko moich: warsztatów, sesji indywidualnych oraz kursów on-line na wiosenny zlot BOSKIE CIAŁO!
Dawno, dawno temu taki tytuł miał jeden z moich pierwszych warsztatów, dedykowany pracy z ciałem. Dzisiaj jestem w innym miejscu, na ścieżce jungowskiej, i pragnę podzielić się z Tobą moim postrzeganiem cielesności powiązanej z psyche, łącząc moje dotychczasowe doświadczenia.

Nasze spotkanie będzie mieć charakter warsztatowo-boginiczno-rozrywkowy. Ja trzymam przestrzeń, elastycznie i płynnie „spinam” całość i prowadzę jednodniowy warsztat pracy z ciałem i obrazami archetypowymi „Boskie Ciało”.

Ciebie zapraszam do uczestniczenia i wspólnego celebrowania, ale i współtworzenia tej przestrzeni. Będzie miejsce na to, żebyś mogła dzielić się Twoimi darami i talentami, prowadząc mini-warsztaty, praktyki, rytuały i masaże dla innych kobiet.

Ważnym momentem będzie także stworzenie wspólnego projektu filmowego afirmującego ciało (tylko dla chętnych kobiet). Głównym punktem programu będzie wspólne świętowanie, pałaszowanie zdrowych smakołyków oraz dzikie tańce!!!

Spędzimy razem czas – w zgodzie ze strukturą, ale i poza nią, w sali oraz na łonie przyrody!
I prawdopodobnie odbędzie się to tak:
* Środa – po kolacji rytualnie zawiążemy krąg
* Czwartek – zaproszę Cię na warsztat „Boskie Ciało” - połączenie praktykowania ucieleśnienia z opowieściami mitów, baśni i snów o ciele.
* Piątek – oddam przestrzeń tym z Was, które zechcą poprowadzić 1,5 godzinne mikro warsztaty dedykowane pracy z ciałem, kobiecością i seksualnością (poproszę o zgłoszenia swoich propozycji w momencie zapisywania się na ZLOT), a także wieczorny rytuał.
* Sobota – dla chętnych kobiet nagrania do filmiku "Moje ciało jest boskie", który będzie pamiątką naszego spotkania, ale także pójdzie „w świat” z intencją afirmowania ucieleśniania. Na sobotni wieczór zaplanowałam świętowanie i tańce.
* Niedziela – domknięcie zlotu, pożegnanie i wspólny obiad.

Koszt udziału wynosi 300 zł (moje prowadzenie i organizacja oraz niespodzianki) plus koszty noclegów i wyżywienia zgodnie z cennikiem ośrodka Tu i Teraz.

Przy zgłoszeniu daj mi znać proszę, czy chcesz poprowadzić warsztat, rytuał lub czy oferujesz masaż – potrzebujemy ułożyć grafik. Zaznacz też, czy pragniesz wziąć udział w projekcie – nagraniu filmiku.
Wydarzenie dojdzie do skutku, jeśli zbierze się minimalna ilość Uczestniczek!

Zapraszam - Iza Cisek-Malec


IZA CISEK

Izabela Cisek-Malec – Coacherka Ciała, nauczycielka świadomej seksualności, trenerka relacji intymnych, mentorka, dziennikarka, wykładowczyni. Posiadam rekomendację trenerską I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W pracy warsztatowej korzystam z metod i narzędzi (m. innymi NVC), które poznałam w trzyletniej Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego przy Dojrzewalni Róż oraz podczas rocznego kursu Ruchu Autentycznego (INSITUTE FOR INTEGRATIVE BODYWORK AND MOVEMENT THERAPY w Wielkiej Brytanii), a także w trakcie szkolenia dla Praktyków NLP. Zgłębiam neotantrę i tao seksualności, praktykując je od wielu lat. Ukończyłam „Clinical Sexology Live Training” oraz "Advanced Sexological Personal Exploration Xperience", szkolenia prowadzone przez Dr Patti Britton z San Franscisco, założycielkę SexCoachU, twórczynię integralnego coachingu seksualności (połączenia wiedzy medycznej z różnorodnymi programami rozwoju osobistego i duchowego). Ukończyłam studia w podyplomowym Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na UAM w Poznaniu. Obecnie jestem w trakcie szkolenia I stopnia z psychoanalizy jungowskiej.

Najczęściej praktykuję techniki pracy z oddechem, ciałem, ruchem, świadomymi formami tańca oraz seksualności. Najbardziej interesuje mnie wspieranie innych w zaprzyjaźnianiu się ze swoim ciałem i zamieszkaniu w nim w pełni – powołałam do życia autorską metodę Coaching Ciała, która jest praktykowaniem uważnej obecności w ciele. Dzięki temu stworzona zostaje przestrzeń dla swobodnego przepływu życiodajnej i kreatywnej siły - energii seksualnej oraz dla przyjęcia przyjemności. Mój nowy projekt SENSualna SEKSualność to praktyki ucieleśniania seksualności poprzez oddech, budzenie zmysłów, pełen obecności dotyk oraz świadome zarządzanie energią seksualną.

W unikalny sposób łączę umiejętności psychospołeczne i narzędzia do pracy z ciałem z doświadczeniami pracy stylistki, doradczyni w kwestiach wizerunku, liderki – w moich projektach przewija się temat kobiecości, postrzegania własnego ciała, świadomego wywierania wpływu i uwodzenia. Od dziewięciu lat towarzyszę kobietom w odkrywaniu ich wewnętrznej siły i niepowtarzalnego piękna, prowadząc warsztaty i sesje indywidualne. Współpracuję z Dojrzewalnią Róż – prowadziłam roczne grupy rozwojowe oraz liczne warsztaty podczas warszawskich i krakowskich Festiwali Rozwojowych Dla Kobiet Progressteron. Stworzyłam autorskie programy długofalowej pracy z ciałem i seksualnością dla kobiet – roczne i półroczne grupy rozwojowe.Szkoliłam też kadrę menadżerską, przeprowadzając warsztaty biznesowe z obszaru komunikacji i budowania relacji w zespole, a także z przywództwa. Przeprowadziłam także mentoring z obszaru seksuologii dla studentów katowickiego oraz poznańskiego oddziału Uniwersytetu SWPS.
Wieloletnie doświadczenie i umiejętności dziennikarskie zdobywałam w licznych kobiecych magazynach m.in. w magazynie Twój Styl, Viva!, Moda, Pani, a doskonaliłam je na stanowisku zastępcy redaktor naczelnej tygodnika Gala. Jako stylistka współpracowałam z magazynami kobiecymi (Twój Styl, Glamour, Cosmopolitan, Wysokie Obcasy) stylizując do sesji zdjęciowych polskie gwiazdy. Przygotowałam dziesiątki pokazów mody. Projektowałam ręcznie wytwarzane buty na zamówienie projektantów mody (Ania Kuczyńska, Tomasz Ossoliński, Dawid Woliński). Pracowałam jako kostiumografka w filmach reklamowych
i fabularnych. Wykładałam modę na SWPS a także w Szkole Stylu z Elle Moniki Jaruzelskiej.
Od 2006 roku w swojej pracy dziennikarskiej zajęłam się tematyką rozwoju, jako autorka tekstów oraz redaktorka miesięcznika „Sens – Poradnika Psychologicznego”, dziennikarka „Pomocnika Psychologicznego Polityki” i miesięcznika Zwierciadło.

Z pasją promowałam i upowszechniałam wiedzę i narzędzia wspierające rozwój jako autorka magazynu „Coaching” i redaktor współprowadząca „endorfiny”, rozwojowego e-magazynu Dojrzewalni Róż.
Pełnymi garściami czerpię z mądrości dawnych przekazów z ich bogactwem mitów i symboli, które zamieszkują naszą nieświadomość. A ponieważ to, co nieświadome, zapisane jest w ciele, pracę z obrazami archetypowi bardzo często wykorzystuję w zgłębianiu aspektów kobiecej i męskiej seksualności. Pomagam kobietom, które chcą zadbać o relację z własnym ciałem, by mogły lepiej zarządzać swoją energią, także seksualną. Jak również tym, dla których ważna jest intymność z samą sobą i innymi oraz świadomie tworzone relacje intymne. Przede wszystkim wspieram osoby, które pragną ucieleśnić swoją seksualność. Pracuję pod superwizją. www.coachingciala.pl

Opinie uczestniczek znajdziesz tutaj: http://www.coachingciala.pl/opinie-uczestniczek
Jeśli zainteresował Cię ten temat, przeczytaj mój tekst  o Świętej i o Ladacznicy czyli o tym jak powracam do integralności i wewnętrznej dziewiczości. Artykuł znajdziesz tu: http://www.coachingciala.pl/i-swieta-i- … a-we-mnie/


DATA:   
30.V-3.VI.2018

ROZPOCZĘCIE:   
30.V o godz. 18 kolacją (środa)

ZAKOŃCZENIE:   
3.VI o godz. 14 obiadem (niedziela)

MIEJSCE:    
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo

CENA ZLOTU:               
300 zł  (zapisy  tylko do 15 kwietnia 2018!) + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU:   
wyżywienie 70 zł  dziennie (3 posiłki wegetariańskie
noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe

KONTAKT:                            
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu 
biuro:      662759576 
Jacek Towalski        602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska      606994366 

ZAPISY: 

1.    Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki za pobyt oraz zadatku za warsztat (na dwa oddzielne konta) w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3.    Brak wpłaty zaliczki i zadatku w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt !  Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4.    Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5.    Zaliczkę za pobyt  w wysokości 150 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem:  „zaliczka za pobyt  30.V-3.VI.2018”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty
na konto ośrodka!
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.
Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

6.    Zadatek bezzwrotny za warsztat w wysokosci  150 zł  prosimy wpłacać na konto: Coaching Ciała Izabela Cisek-Malec z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „Boskie ciało”.

Coaching Ciała Izabela Cisek-Malec
Nr konta:  93 1950 0001 2006 0010 7727 0001
IBAN: PL93 1950 0001 2006 0010 7727 0001

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Na Firmycz najdete firem v kategorii VĂ˝roba Hotels Bad Arolsen hobbypunkt cyklinowanie parkietu Warszawa cennik soda kaustyczna wrocław