HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2018-02-20 16:55:54

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 560
Punktów :   

Otwórz swoje serce. Tantra, Miłość i autentyczne relacje Nowe Kawkowo

Przepływ energii życiowej w naszych ciałach pozwala nam odczuwać życie w pełni mocy. A także odczuwać wolność by kochać i otwierać nasze serce oraz ciała na prawdziwe spotkanie z Życiem.
Jak możesz zwiększyć ten przepływ energii życiowej?
Jak możesz uwolnić się od strachu, osądu i gniewu, które nie pozwalają ci pozostawać w stanie miłości?
Czy chcesz naprawdę zrelaksować się w swoim wnętrzu i w relacji z innymi?
Czy pragniesz więcej głębi i więzi w swoich związkach, aby czuć się bardziej żywym, pełnym miłości i radości?
Czy chcesz wejść głębiej w swoje uczucia i odczucia, a uwolnić swoją głowę?
Czy chcesz powiedzieć w pełni TAK sobie i Życiu i przestać się wycofywać?
Wtedy ten program jest dla ciebie.
W czasie tego intensywnego weekendu zapraszamy Cię do zagłębienia się w obszar, gdzie możesz dotknąć i rozpoznać swoje ograniczenia i bariery. Granice, które uniemożliwiają ci kochanie, pragnienie i przeżywanie swojego życia jako pełnego połączenia z Przepływem,  Obecnością i Miłością.
To świetny sposób na zanurzenie się w świat tantry, fizyczności i intymności.

CO CIĘ CZEKA:
•    Uwolnienie od starych wzorców i blokad
•    Bezpieczne wyrażanie emocji
•    Praktyka Tantra Krija Jogi, aby utrzymać swoje ześrodkowanie
•    Nauka przekształcania energii seksualnej w energię uzdrawiania i kreatywności w życiu codziennym singla oraz w życiu seksualnym par
•    Praktyki w grupach i w parach, dzielenie się/sharing, odkrywanie naszych granic
•    Odstąpienie od potrzeby oceniania i zanurzenie w miłość
Doświadczanie połączenia i jedności poprzez energię

Warsztat ma na celu zwiększenie naszej samoświadomości i wrażliwości, a także wejście w lepszy kontakt z naszymi subtelnymi odczuciami. Używamy technik biodynamicznego uwalniania traumy, praktyki Tantra Krija jogi, medytacji, tantrycznej metody Osho i innych.
Przejdziemy przez Rytuały, użyjemy Biodynamicznego Oddechu, ruchu, dotyku, dźwięku i innych szamańskich narzędzi, aby zwolnić  blokady, napięcia i wzorce, pozwalając umrzeć, wszystkiemu, co nie jest już nam potrzebne. Otworzymy się na Życie jako takie, wolność, samoakceptację i miłość do siebie.
Odrodzimy się i odnowimy połączenie z naszą energią życiową. Dostroimy nasze energie z użyciem starożytnych praktyk Tantra Krija Jogi, zrównoważymy wewnętrzny pierwiastek męski i kobiecy, skierujemy naszą energię seksualną do wyższych czakr i przekształcimy pierwotną siłę twórczą w kreatywność, samouzdrawiającą i odmładzającą.
Będziemy stwarzać większą świadomość i otwierać serce, dotykając traumy i wzorców głęboko zapisanych w naszych ciałach, umożliwiając ich uwolnienie i pogodzenie się z nimi.
Będziemy dążyć do ześrodkowanie naszych ośrodków energetycznych poprzez praktykę Starożytnej Tantra Krija jogi, która nie tylko odmładza, ale wprowadza równowagę w nasze życie, oraz duchowość do naszej seksualności. I wreszcie, wychodząc z tego punktu zestrojenia i dając upust swojemu sercu stworzymy przestrzeń dla zmysłowych i zabawnych tantrycznych interakcji w grupach i w parach, abyś mógł wejść w kontakt z twoimi zmysłami, pragnieniami i ograniczeniami. By zdobyć inspirację do przebudzenia naszego najgłębszego tantrycznego ja, rozpoznania i uhonorowania boskości w nas samych i w innych, doświadczania przebłysku życia w stanie Błogości.
Warsztaty nie obejmują interakcji seksualnych. Wszystkie ćwiczenia są wykonywane przy zachowaniu osobistych granic.
Ten warsztat jest odpowiedni dla singli i par, początkujących i zaawansowanych, dla wszystkich pragnących pogłębić wewnętrzną więź i wejść na ścieżkę świadomego życia. Pozwala nam nawiązać głębszą więź ze sobą samym, z innymi i ze wszystkimi formami życia.

Tantra to nasza wewnętrzna świętość, uhonorowanie naszej świątyni. Zaczynamy od naszej własnej świątyni, od ciała. Tantra daje nam narzędzia do oczyszczenia i odzyskania naszej energii seksualnej,  naszych myśli, emocji i przekonań. Ponieważ odnowimy naszą własną świątynię, nasze ciało, zaczynamy też stopniowo odzyskiwać nasz dom, relacje, rodzinę i otoczenie.
Tantra to świadome życie i wzmocnienie wzajemnej współzależności względem całego świata. Możemy zastosować Tantrę w tak wielu momentach życia: oddychając, spacerując w lesie, tuląc dziecko, pieszcząc kochanka, ale też w naszym podejściu do pracy, rozrywki, trosk o zdrowie. Życie staje się naszym kochankiem, w wyniku samego tylko kultywowanie otwartego i kochającego serca.
Tantra wzmacnia nasze doznania sprawiając, że to co podświadome, zaczyna szybciej wypływać na powierzchnię. Uważne oddychanie, medytacja, praktyki tantryczne wzmacniają wrażliwość układu nerwowego i pozwalają na wzrost świadomości. Tantra zawiera techniki, które przydają ci mocy twórczej, nadadzą mocy Tobie samemu jako źródłu własnej siły witalnej. Tantra uczy nas, jak rozpoznać energię, jak ją kanalizować, podnosić, wymieniać i jak tworzyć z jej pomocą.

Tantra to świadomy sposób życia, który pozwala wzmocnić wzajemne powiązania ze wszystkimi. Możemy zastosować Tantrę w wielu chwilach naszego życia: w czasie wdechu, spaceru w lesie, tulenia dziecka, pieszczenia kochanka lub też w naszym sposobie pracy, w czasie odpoczynku, zabawy, podejścia do zdrowia. Samo życie staje się naszym kochankiem, gdy po prostu zaczniemy kultywować otwarte i kochające serce.
Ten warsztat to misja pięknej i głębokiej transformacji. Chodzi w niej o wywołanie przełomu, tak byś mógł nadać nowy początek swojemu życiu. To misja prowadząca nas gdzieś między światy ziemi i nieba, ciała i ducha, energii i świadomości, to podróż, która odkryje przed Tobą cały potencjał rozwoju, możliwość zrozumienia i zaakceptowania wszystkich drzemiących w nas przeciwieństw - to misja poza dualność.
SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN:    11 - 13.05.2018
ROZPOCZĘCIE    11.05 (piątek), o godz. 18 (kolacja)
ZAKOŃCZENIE    13.05 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)
MIEJSCE:    Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo
CENA WARSZTATU    •    500 zł + koszty pobytu i wyżywienia
CENA POBYTU    •    Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
•    Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
•    Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)
KONTAKT:    •    Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
•    Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
•    Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:    1.    Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3.    Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4.    Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5.    Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 11-13.V.2018”.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:    BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
________________________________________
PROWADZĄCY

Kachenka ( Katerina Foltova) Naturalna uzdrowicielka wielu ścieżek życia. Urodzona w Czechach. Nauczycielka Hatha i Tantrycznej Kriya Yogi, masażystka Shiatsu Thai, terapeutka oddechu biodynamicznego oddechu i uwolnienia traumy, inicjowana na ścieżkach medycyny roślinnej w plemionach Huichola i Shipibo. Ukończyła aawansowany kurs dla nauczycieli u Nayano Burdine, nauczycielki systemu Ipsalu Tantra Kriya Jogi podążającego za naukami Czerwonej Tantry Osho i Białej Tantry Babadżiego. Posiada inicjację poziomu 1 & 2 Oddechu Kosmicznej Kobry, który przyspieszył u niej uzdrawianie wielu głębokich urazów w sferze seksualności, przynosząc zrozumienie w jaki sposób ma efektywnie korzystać z energii życiowej. Prowadzi warsztaty w Meksyku, Argentynie, na Litwie, w Niemczech, na Węgrzech, w Portugalii i Wielkiej Brytanii.
Katerina otrzymała inicjację na Czerwonej Ścieżce Moon Dance i Poszukiwania Wizji, oraz do licznych ścieżek związanych z roślinami leczniczymi od szamanów w Meksyku i Peru, w tym certyfikat szamańskiej permakultury w Instytucie Paititi w peruwiańskiej Amazonii. Otrzymała inicjację na ścieżce uzdrawiania jako dawca diksa na Uniwersytecie Jedności w Indiach z Ama i Bhagawana. Jest profesorem Yogui Siromani Hatha Joga Sivananda po przeszkoleniu w Indiach, jest certyfikowanym praktykiem koreańskiej akupunktury dłoni, terapii bańkami, masażu shiatsu, a także Reiki Poziom 1 & 2 w Kolegium Medycyny Chińskiej w Londynie. Jest absolwentką kursu masażu tajskiego w Instytucie masażu w Tulum w Meksyku, a także kursu Akro jogi.
„Moja podróż zaczęła się 13 lat temu w Indiach w 21-dniowym procesie Deeksha, gdzie doszło do głębokiego uzdrowienia i zostałam inicjowana jako dawczyni Diksha na ścieżce uzdrawiania. Dopiero po wielu latach pracy z energią, praktyki i nauczania jogi, pracy z oddechem i lekami roślinnymi, po uzdrowieniu siebie, znalazłam ścieżkę Tantry. Starożytnej alchemicznej drogi transformacji poprzez wewnętrzną siłę życia, która pozwala nam połączyć się głębiej z samym sobą, z innymi i ze wszystkimi formami życia. Podczas sesji grupowych dzielę się wiedzą i praktykami oczyszczającymi; narzędziami do odbudowy naszej energii seksualnej, naszych myśli, naszych emocji i przekonań”
www.facebook.com/TempleofDivineSerpent

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
porn movies