HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2017-08-03 12:42:48

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 495
Punktów :   

Sztuka miłości Art of Love Poziom I Odzyskaj moc ciała i ducha

STOWARZYSZENIE „U ŹRÓDŁA” oraz
OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO  „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE
            www.tuiteraz.eu   www.u-zrodla.pl

zapraszają 29 września-1 października 2017  na warsztat

Sztuka miłości Art of Love
Poziom I
Odzyskaj moc ciała i ducha
Warsztat wprowadzający do zaawansowanych treningów Art of Love Shachara Caspi
Prowadzi: FreyaZapraszamy na przełomowy weekend poznania mądrości ciała. Wiedza i doświadczenie, przekazywane w tym warsztacie, pozwolą Ci połączyć się ze swoją siłą życiową, być wolnym i samowystarczalnym, kochać siebie by móc stworzyć prawdziwie partnerski związek. Uznając moc "Erosa" tańcząc szamański taniec energii i świadomości odkryjesz, że nie ma podziału między duchowością a seksualnością.

Podczas naszej ewolucji oddzieliliśmy duchowość od seksualności. Ogarnięci wstydem, poczuciem winy i lękiem i utknęliśmy w otchłani myśli, wpływów i ocen społecznych. To odłączenie stworzyło blokady energetyczne, brak rozumienia i cierpienie przez całe pokolenia.
Kiedy zadamy właściwe pytania, możemy dotrzeć do miejsca, którego szukamy. Wsłuchując się w siebie i mądrość swojego ciała docieramy do światła świadomości i odkrywając związek między miłością, pasją i obecnością.
Podczas tego opartego na doświadczeniu  warsztatu:

•    Połączysz się z własną siłą życiową
•    Okryjesz stłumione aspekty siebie i nauczysz się je akceptować
•    Nauczysz się metod uwalniania blokad i uwarunkowań
•    Dotrzesz do swojej prawdziwej mocy i by  być prawdziwie wolnym/ą
•    Poznasz metody komunikacji i akceptacji swojego ciała 
•    Połączysz się z naturalnym ruchem swojego ciała by poczuć jego energię.
•    Poznasz wzmacniające u relaksujące techniki oddechowe
•    Doświadczysz transforumującego oddechu poprzez który połączysz się ze swoją pasją i kreatywnością


Ten warsztat to jak powrót do domu. Uwalniając to ci już nie służy połączysz się ze swoją naturalną siłą, z potężną energią by być w prawdzie i mocy.


To wyjątkowa okazja, aby wybrać się na podróż łączącą wiedzę i doświadczenie Shachara Caspi, nauczyciela szkoły Art Of Love oraz  ISTA. Warsztat stanowi całość samą w sobie jak również stanowi wstęp do zaawansowanych warsztatów Art Of Love Intensive prowadzonych przez Shachara w Polsce i na świecie. Warsztat nadaje się dla osób indywidualnych i par. Warsztat obejmuje nagość.


Prowadząca Freya Wolna:
Freya od lat współpracuje z Shacharem asystując w jego warsztatach. Jako jedyna w Polsce uzyskała uprawnienia do prowadzenia tego autorskiego warsztatu. 

Nauczycielka Tantry i trenerka z ponad 15 letnim doświadczeniem, tłumaczka, certyfikowana facylitatorka medytacji OSHO,  Life&Tantra coach, Certified Tantric Massage Therapist. W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji, seksualności, relacjach oraz intymnej komunikacji, prowadzi tantryczne kręgi kobiet, warsztaty tantryczne, medytacje OSHO, praktykuje masaż Tantryczny oraz coaching relacji intymnych. Po latach pracy szamańskiej poczuła wołanie Devy Kakao by z nią pracować i dzielić się jej uzdrawiającą mocą podczas ceremonii Cacao i Ecstatic Dance.


TERMIN:                 
29.IX-1.X. 2017   
                                   
CZAS TRWANIA:
rozpoczęcie zajęć 29.IX o godz. 15 (piątek)
                                   zakończenie  1 października o godz. 17 (niedziela)

CENA WARSZTATU: 
650 zł               

RABATY:               
-  Rabat dla uczestników V Festiwalu Tantry wynosi 100 zł
- 100 zł  zniżki za przyprowadzenie drugiej  osoby!
Uwaga: rabaty nie sumują się!

KONTAKT:       
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu   
            biuro:   0662759576
            Jacek Towalski       0602219382,
            Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366, 


MIEJSCE:           
Warszawa,  miejsce zostanie ogłoszone wkrótce     

ZAPISY: 
1.    Konieczna jest rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat;
3.    Zaliczkę w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za warsztat  29.IX-1.X..2017”.
4.    Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
5.    W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
aparatortodontycznyruchomy.dolanskadent.pl