HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2017-05-10 16:33:44

tuiteraz

OŚWIECICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1001
Punktów :   

Połączyć Się Z Naturą. Szamańskie Wakacje W Naturze, (Nowe Kawkowo)

POŁĄCZYĆ SIĘ Z NATURĄ, TO SKONTAKTOWAĆ SIĘ ZE SWOJĄ NATURĄ!
Szamanizm to sztuka połączenia się z naturą i jej duchami. Jest to najstarsza forma duchowości w historii świata, która przede wszystkim łączy nas z naturą. Techniki szamańskie stosowane są do uzdrawiania na planie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i duchowym.

Szamani oraz ci, którzy praktykują szamanizm, traktują wszystkie formy istnienia na Ziemi jako jedną, wielką rodzinę: ludzi, zwierzęta, rośliny i minerały.

Wspólną matką wszystkich jest Ziemia, zaś ojcem Niebo. Wszystko posiada ducha/duszę. Wielki Duch przenika cały wszechświat. Szamani czczą cztery element (ziemię, ogień, wodę, powietrze), siedem kierunków (północ, południe, wschód, zachód, górę, dół, centrum) i życie.

Aby się wzmocnić i uzdrowić, szaman udaje się do “niewidzialnego” świata, gdzie komunikuje się z duchami. Może je poprosić o przybycie, o kontakt, zadawać im pytania, prosić o pomoc w przywróceniu równowagi.

W celu wykonywania praktyk szamańskich, szaman musi wejść w odpowiedni stan umysłu bądź w trans. Aby uzyskać taki stan, często używa się bębnów, grzechotek, pieśni i tańca. Szamanizm to również sztuka bycia sobą, życia w prawdzie, czucia się „w pełni żywym”. Pozwolenie sobie na płacz, na śmiech, na odczucia i na to, aby rzeczy „same się działy”.

Każdy może zdecydować się na życie w głębszej harmonii z naturą. Możemy dzielić się naszym światopoglądem z innymi i wspólnie praktykować. Razem czujemy się bardziej zjednoczeni i mocniej zakorzenieni, w tych czasach nieufności, zagrożeń i niepewności, których ludzkość obecnie doświadcza.

Im bardziej wzmacniamy swoje więzi z naturą, tym bardziej natura wspiera nas, pomaga pokonywać trudności, abyśmy mogli w pełni korzystać z życia na tej cudownej planecie.


Warsztat poprowadzi niezwykła nauczycielka – Francoise Ramboud - Przebudzona Szamanka z Francji. Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu praktykując u mistrzów w Tybecie. Następnie, pracowała intensywnie przez  15 lat z szamanami w Peru i z  szamanami z pustyni egipskiej. Ponad 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji. W swojej wiedzy łączy szmanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową. Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistości”. Obecnie na stałe mieszka we Francji, a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami. Prowadzi liczne seminaria, warsztaty i magiczne kręgi dla kobiet

TAK O NIEJ PISZĄ UCZESTNICZKI JEJ WARSZTATÓW W POLSCE:
„Praca z Francoise jest spotkaniem z cudownie autentycznym człowiekiem. Francoise jest inspirującym nauczycielem gdy mówi o wolności, uwodzącą kobietą gdy mówi o energii seksualnej, pełną mocy  uzdrowicielką gdy odprawia rytuał uzdrowienia i figlarną dziewczynką gdy żartuje i śmieje się do rozpuku. Nigdy w swoim życiu nie spotkałam tak autentycznego człowieka, kobiety potrafiącej tak cudowanie wyrażać siebie i być w pełnej harmonii ze światem. Piękne doświadczenie, inspirujące i transformujące.”

„Warsztat z Francoise był dla mnie podróżą w głąb siebie. Pozwolił mi poczuć uziemienie i moc. Pomógł mi oddzielić się od lęków nienależących do mnie, a także uświadomić, że to ja decyduję co przyjmuję do swojego wnętrza. Po zabiegu Francoise poczułam lekkość, a także zaufanie do siebie, życia i przyszłości. Jestem wdzięczna za pomoc i przeprowadzenie przez proces, ale też za moc inspiracji i pozytywnych mysli. Dziękuję Francoise!”

Kasia

"Warsztat z Francoise Rambaud był wyjątkowym doświadczeniem, które każdemu polecam. Warto bowiem spotykać się i porozmawiać z mądrą, ciekawą, a jednocześnie niezwykle autentyczną i uważną osobą. Spotkanie z nią miało do tego w sobie coś niezwykle magicznego. Trudno to określić, ale koniecznie trzeba doświadczyć."

Agnieszka


Podczas warsztatu Francoise odkryje także przed nami różne rzeczywistości i iluzje, zazwyczaj ukryte dla naszego świadomego umysłu. Podąży za naszymi ukrytymi pozostałościami energetycznych wdruków, zamkniętymi w formie emocji i wewnętrznych uczuć. Będzie pracować z nimi, by już nigdy więcej nie powstrzymywały nas od życia takiego, jakiego pragniemy w naszych sercach. Pomoże uwolnic się nam od naszych nieświadomych lęków, gniewu i smutku. Wesprze nas na Drodze do realizacji naszych marzeń.


WARSZTATY FRANCOISE RAMBAUD W POLSCE W 2017:
23-26.III „ Sekrety obfitości i pomyślności”, warsztat szamańsko – rozwojowy, prowadzi: Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
20-23.IV „Jak wyjść z toksycznej relacji”, warsztat szamańsko – rozwojowy, prowadzi: Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
1-4.VI Inicjacyjny warsztat szamańskiej Mocy dla Kobiet „Powrót do Mocy Szamanki”, prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
8-11.VI Warsztat szamańsko –rozwojowy dla mężczyzn „Nowy mężczyzna – zrozumieć esencję kobiecości”, Francoise Rambaud i Norbert Kulesza (Nowe Kawkowo)
27-31.VIII „Szamańskie wakacje w naturze ”, Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
21-24.IX Warsztat szamańsko – rozwojowy „Jak stać się niesamowitym..”,       Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
26-29.X Warsztat szamańsko – rozwojowy „O związkach - dla par”, Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
22-26.XI Zaawansowany warsztat szamańskiej Mocy dla Kobiet „Moc Szamanki”, prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
RELACJE PO WARSZTATACH I SESJACH Z FRANCOISE RAMBAUD:
„Francoise przyjechała do naszego ośrodka Tu i Teraz na kilka dni i to było cudowne spotkanie. W ciągu kilku minut potrafiła wyciszyć mój pędzący umysł, aż stanął zadziwiony pięknem świata, a potem wspólnie, przyjrzeć się trudnym wydarzeniom z mojego życia i problemom, które zamieszkały ostatnio moje ciało i dusze. Podczas sesji Francoise wykorzystała swoją wiedzę terapeutyczną, szamańskie uzdrawianie i olbrzymie serce. Jeszcze przez kilka godzin po sesji byłam w totalnej Obecności, bez myśli, słów, emocji, pośpiechu. Samo Bycie, czysty spokój i otwarte serce. Coś pięknego!

Maja Wołosiewicz- Towalska

„Praca z Francoise jest spotkaniem z cudownie autentycznym człowiekiem. Francoise jest inspirującym nauczycielem gdy mówi o wolności, uwodzącą kobietą gdy mówi o energii seksualnej, pełną mocy  uzdrowicielką gdy odprawia rytuał uzdrowienia i figlarną dziewczynką gdy żartuje i śmieje się do rozpuku. Nigdy w swoim życiu nie spotkałam tak autentycznego człowieka, kobiety potrafiącej tak cudowanie wyrażać siebie i być w pełnej harmonii ze światem. Piękne doświadczenie, inspirujące i transformujące.”

Weronika

„Niesamowity warsztat. Cudowna kobieta. Jej spojrzenie pełne miłości obudziło we mnie miłość do siebie. Wyjeżdżam z wyciszonym umysłem. Pełna pozytywnych energii, z nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwa mądrość, której nie da się ogarnąć. „Dotknięcie” jej, jej obecności przetransformowało wszystkie uczestniczki. Każda odkryła przynajmniej w części swój blask, wyglądała zupełnie inaczej niż na początku”.

„Warsztaty z Francoise to wspaniale przeżycie, które pozwoliło otworzyć moje blokady, zmienić stosunek do siebie samej, pokochać się taką jaka jestem. Lęki, które do tej pory były paraliżujące – przestały już w ten sposób oddziaływać. Dziękuję”.

Jola

„Warsztaty z Francoise to piękne doświadczenie, poznanie siebie, duża zmiana w życiu. Spokój i świadomość, że to już będzie trwać”.

„Mądra, ciepła, wyrozumiała kobieta. Czuję, ze wszystko co mówi i nam przekazuje jest logiczne, właściwe i sensowne. Tak jakbym znalazła odpowiedzi na moje wewnętrzne pytanie. Rozwiązanie na Życie.”

Danuta

„Wspaniale, wysoko emocjonalne warsztaty. Dowiedziałam się i potwierdziłam prawdy o sobie. Poczułam spokój i miłość, nie mam już innych odczuć tu i teraz. To piękne”

„Dzięki pracy z Francoise uwolniłam się od głębokiego poczucia winy, które od dawna było uwięzione w moim ciele. Powoli wychodzę z depresji, w której byłam od kilku miesięcy. Jestem wdzięczna”.

„Francoise to niezwykła kobieta. Bez względu na nasze ograniczenia umysłu potrafi otworzyć każde serce. Przyjechałam na warsztat, bo po wcześniejszym spotkaniu z Francoise pozbyłam się ran z dzieciństwa. Teraz chciałam pozbyć się lęków, nauczyć się odcinania od ograniczających emocji. To co wydarzyło się na warsztacie było zaskakujące, odkrywcze, zmuszające do pokory i otwartości, czasami magiczne. Po warsztacie z ciekawością przyjmuję każdy kolejny dzień. Strach i lęk nie są mi straszne, choć pewnie nie odeszły na zawsze”.

Edyta

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:
26 - 31.VIII.2017

ROZPOCZĘCIE   
26.VIII (sobota), o godz. 18

ZAKOŃCZENIE   
31.VIII (czwartek), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:   
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
1300 zł

CENA POBYTU   
Wyżywienie: 65 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc

KONTAKT:
Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

UWAGA:
Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo - warsztatowe
Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczki nie zwracamy!!!
W razie zwrotu zaliczki, ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne
ZAPISY:   
Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
Zaliczkę w wysokości 290 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego "Tu i Teraz" z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: "zaliczka za pobyt 26-31.VIII.2017".
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW

PROWADZĄCY

Rambaud Francoise

Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu w Tybecie, gdzie miała okazję pracować z kilkoma tybetańskimi mistrzami. Rozwijała wszystkie swoje zmysły poprzez głębokie doświadczanie życia, by w pełni determinacji przekroczyć swoje najgłębsze iluzje. W ciągu 15 lat intensywnej pracy z szamanami w Peru otrzymała wiele inicjacji. 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji, prowadząc tam również indywidualną praktykę uzdrawiania. W swoje wiedzy łączy szmanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową. Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot (autorem Transsurfingu Rzeczywistości) prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistości”. Przez 15 lat prowadziła liczne seminaria i magiczne kręgi dla kobiet. Przez kilka ostatnich lat doświadczała również intensywnej pracy z różnymi szamanami z egipskiej pustyni. Obecnie na stałe mieszka we Francji a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ЭнгНвуд