HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2017-04-13 14:14:19

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 495
Punktów :   

"Antykariera - stwórz pracę, którą kochasz"

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO                      „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE  www.tuiteraz.eu 

         zaprasza 15-22 lipca 2017 na warsztat

„Antykariera. Stwórz pracę, którą kochasz”
Prowadzi: Rick Jarow
   

Holistyczny Rozwój Kariery w kierunku Transformacji, Zmiany
i Świadomości

"Trudnych czasów nie należy się obawiać, ponieważ stanowią prawdziwą próbę naszego dostrojenia się, naszej wiary i naszych zdolności do stnięcia na dwóch na nogach z nienaruszoną głową i sercem". Rick Jarow

Antykariera to odkrywanie własnego powołania. To mapa wyznaczająca drogę z największych zakamarków ludzkiej duszy do kształtu naszego życia w świecie. To praktyczny sposób wyrażania naszej niepowtarzalności. Jako próba pogodzenia wschodniej duchowości z zachodnią przedsiębiorczością, antykariera odpowiada na proste, lecz bardzo ważne pytanie: Czy można zarabiać pieniądze, robiąc to, co się kocha?

Twórcą pojęcia Antykariera jest Rick Jarow – autor kultowej już książki „Antykariera – w poszukiwaniu pracy życia”, doradca biznesowy, nauczyciel duchowy. Posiadając doświadczenie z dziedziny studiów nad religioznastwem, pracy z w sektorze małych przedsiębiorstw, wieloletniej współpracy z szamanami i uzdrowicielami Rick Jarow będzie pracować z Tobą, aby pomóc Ci znaleźć pracę marzeń.

Po czym mamy poznać, czy to, co robimy, jest naszą wymarzoną pracą czyli antykarierą?  Rick Jarow odpowiada: Podstawową rzeczą jest zadanie sobie pytania: czy jestem szczęśliwy? Jeśli twoja praca czyni cię szczęśliwym, to na pewno jesteś na ścieżce antykariery. Cel pracy to nie tylko pieniądze – praca przede wszystkim ma pomóc nam w pełni czuć życie, otworzyć się na głębszą duchową rzeczywistość. Antykariera jest wtedy, jeśli praca jest w harmonii z twoją duszą, z twoją wewnętrzną jaźnią. Wtedy to wiesz – po prostu czujesz, jak energia życia płynie przez ciebie.


 

Na tym warsztacie mocno opartym na doświadczeniu, Rick Jarow będzie badał w jaki sposób możesz uszanować swoje życiowe powołanie. Krok po kroku przejdziesz proces budowania samowystarczalnej kariery, która jest odpowiedzią na twoje najgłębsze poziomy integralności, pasji i celu. Jarow pomoże uczynić ci następny krok, który intuicję przekształci w działanie, stworzy wsparcie dla Twoich wizji i wydobędzie motywację oraz samodyscyplinę niezbędną do stworzenia autentycznego powołania.

Począwszy od zbadania obfitości i braku oraz przechodząc przez historię twojej rodziny związaną z pracą, odkryjesz swoje prawdziwe priorytety, otworzysz się na twórcze wizje i zaczniesz dostosowywać je do całej swojej istoty. Metody "anty-kariery" Jarowa umożliwiają tworzenie nowych strategii rozwoju kariery, wykrywanie ukrytych talentów i rozwijanie dobrobytu.

W trakcie warsztatów Rick będzie stosować medytatycyjne formy pracy, a przy pomocy ćwiczeń wewnętrznych (opartych na systemie czakr) poruszy kwestie, które są kluczowe do stworzenia twojej pracy w tym świecie.

W czasie warsztatów będziesz miał możliwość dowiedzieć się:
•    w jaki sposób zarabiać robiąc to co kochasz;
•    więcej o swoich mocnych stronach, talentach i życiowej misji;
•    jak pogodzić pasję i powołanie z pracą;
•    jak żyć bardziej twórczo, robiąc to, do czego zostałeś stworzony.

Warsztat „Antykariera- Stwórz Pracę, Którą Kochasz”  to:

•    Przewodnik po przejściu przez główne zmiany w życiu i karierze
•    Radykalne, holistyczne podejście do pracy twojego życia
•    Możliwość odkrycia "wcielonego" powołania zakodowanego w centrach energii
•    Skuteczne metody koncentrowania i ustawiania celów
•    Techniki oceny ryzyka w celu prowadzenia biznesu lub praktyki osobistej
•    Sposoby rozwijania kariery, która odzwierciedla twoje współczucie serca i odwagę duszy.


To warsztat dla osób, które:
•    przeżywają niezadowolenie ze swojej dotychczasowej pracy,
•    planują w życiu zawodowym zmianę w kierunku pracy będącej jednocześnie ich pasją i marzeniem,
•    które chciałyby rozwijać się zawodowo zgodnie ze swoimi zdolnościami i misją życiową,
•    chcą doświadczać harmonii wynikającej z połączenia twórczej pasji i pracy zawodowej.

PROWADZĄCY:

Dr Rick Jarow jest doktorem nauk humanistycznych i wykładowcą studiów religioznawczych w Vassar College,USA, antropologiem, astrologiem i nauczycielem duchowym. Prowadząc znane od wielu lat warsztaty Antykariera, pomógł już tysiącom ludzi przetransformować swoje życie zawodowe.
Rick Jarow  zmienił sposób, w jaki świat myśli o pracy, celu i powołaniu. Jako pionier ruchu anty karierowego i autor książki "Stwórz Pracę, Którą Kochasz” pomógł tysiącom ludzi otworzyć się na intuicję, przekształcić swoje wartości w działanie i odpowiadzieć na swoje prawdziwe powołanie ... zamiast podejmować się kolejnej pracy. W ciągu ostatnich kilku lat twórczość Ricka koncentruje się wokół nauczania o sztuce manifestacji (jak to opisuje w swojej książce i na warsztacie “Alchemia Obfitości”). Podobnie jak w pracy nad karierą i powołaniem, jego nauki wykraczają poza uproszczone podejście które stało się popularne dzięki filmowi "Sekret" i innym filozofiom typu "dostaniesz-to-czego-pragniesz". Nurtują go głębsze alchemiczne możliwości kochania tego, co jest, rozpoznawania większego celu i zmierzania ku własnej uzdrowionej wizji, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i kulturowym.

Rick Jarow prowadzi swoje warsztaty i wykłady na całym świecie, m.in. w Instytucie Omega w Nowym Jorku; Open Center w Nowym Jorku; Esalen w Kalifornii; Hollyhock na wyspie Cortes, Uniwersytecie Naropie w Kolorado oraz w wielu innych centrach konferencyjno-holistycznych w Stanach Zjednoczonych i za granicą. www.rickjarow.com 


DATA:                              
15-22.VII. 2017   

ROZPOCZĘCIE:               
15.VII. o godz. 18 kolacją (sobota)

ZAKOŃCZENIE:               
22.VII. o godz. 14 po obiedzie (sobota)

MIEJSCE:                           
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU:       
1400 zł

CENA POBYTU:                  wyżywienie 65 zł  dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)
                                 noclegi- w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc
UWAGA:                        
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ warsztatowe

RABATY:                       
100zł zniżki dla uczestników, którzy wpłaca zaliczkę w terminie do 30 kwietnia  2017r.                                                       

KONTAKT:                      
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu ,   
biuro:   0662759576
Jacek Towalski       0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366, 

ZAPISY:        
1.    konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt;
3.    wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4.    zaliczkę w wysokości 240 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  15-22.VII.2017”.
            Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
lapisowanie